Snažíme sa o bábätko po potratoch..

lalalolo
7. feb 2019

Toľko sa snažíme, toľko bojujeme. Sú medzi vami také, ktorým sa to po neskutočných pokusoch podarilo?

https://mamaaja.sk/clanky/mama/kolkykrat-to-sku...

adulienka11
7. feb 2019

Ja som dvakrat potratila a na treti krat sa to uz podarilo mame krasnu dcerku Nelku

darina746
7. feb 2019

Zienky treba len verit. Nam sa tiez nepodarilo na prvy krat, no treba stat ako partneri pri sebe a verit, ze sa to podari. Prilis velky smutok, to snazenie moze este viac stazit

lesankavh
7. feb 2019

Ahoj,ja som potratila 2krát a teraz som v 30 týždni.Treba tomu nechať voľný priebeh a určite sa podarí 🙂

nevludna
7. feb 2019

@lalalolo ja som potratila pred tyzdnom. Som z toho zufala, nebyt manzela, tak neviem:(( teraz zas cakat na kramy a zas cakat kedy sa to podari😪 najviac ma na sebe stve, ze som prestala komunikovat s tehotnym okolim (kamosky, v rodine su dve tehotne), nedokazem to, neznasam ich (samozrejme len vnutorne, nijako im neublizujem, len s nimi nekomunikujem)...achjo

bibiankaka
7. feb 2019

@nevludna ja ti rozumiem. Rok a pol sa snažíme, som po jednom potrate ... :( vsade okolo mna su mimina v rodine a u kamosiek a ja zacinam mat nervy ako sa mi vsetci chvalia detickami a posielaju rozkosne fotky :(

nevludna
8. feb 2019

@bibiankaka viem si predstavit:( preto sa im vyhybam a asi aj budem vyhybat, kym sa nepodari druhe. Nechapem, ze to nevedia pochopit a musia sa ti chvalit.

mrs_m
10. feb 2019

My sa snažíme 2 roky a máme za sebou 2 potraty. Prvý bol dosť traumatický v 16 tt, keď už od 13tt sme vedeli diagnózu a že sa to takto skončí. Druhý bol v 8tt. Pochodili sme lekárov, máme nasadenú liečbu a ideme skúsiť ešte raz. Je to veľmi ťažké, trvalo mi polroka od prvého potratu, kým som sa spamätala a hneď potom som bola presvedčená, že to už skúšať viac nechcem. Teraz to budeš mať ťažké, deti a tehotné na teba budú všade vyskakovať, ale ono to prejde, bude lepšie. Bolesť už zostane navždy, ale tebe sa vráti sila a budeš schopná ísť ďalej. Stojte s mužom pri sebe, buďte si oporou a zase bude dobre. Držím palce!

sevcikovaa
10. feb 2019

Potratila som pred 3rokmi v 20tt ...citila som ze sa nieco deje no lekarka ma vysmiala ...uprela som sa na tuzbu po miminku...strasne to bolelo vidiet male deti a zeny s bruskami ....skusili sme ivf no 2x neuspesne,potom bolo biochemicke a uz som to vzdala ...hladame si novy domcek aby sme prestali mysliet na drobcov.....dnes my meska ms 4dni tak my to nedalo a na teste boli 2ciarky....hoci tomu neuverim az pokym my to nepotvrdi lekar ....
Mozno je fakt pravda ze psychika a vnutorna rovnovaha robi svoje

lyduska13
12. feb 2019

@nevludna ahoj uplne viem ako sa citis....ja som potratila vcera v 7tt a taky stav ako opisujes som mala uz davno pred tym ako som otehotnela...dva roky nic len uzkost...a teraz tento stav mam duplom.som radaze to pises lebo som si pripadala ako clovek ktory nedopraje...

nevludna
12. feb 2019

@lyduska13 asi kazda ktora sa snazila o babo, obcas mala taky pocit. Je to proste zavist, ludska vlastnost. Ja som clovek a nehanbim sa to priznat. Ale to neznamena, ze som nedopriala popritom. Neboj, urcite to nase dietatko budeme mat❤️ Je to nekonecne cakanie, ale co uz narobime :(

lyduska13
20. máj 2019

@nevludna nadej mi dava moja kamaratka ktora sa 10rokov snazila...milion potratov neuspesnych umelych...za 10 rokov nezapochybovala ani raz...a teraz v38cke ma tomaska....hadam sa nam zadari veru ❤️

nevludna
20. máj 2019

@lyduska13 urcite zadari💪🏻💪🏻💪🏻❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre