Sny o tehotenstve a krvácaní.

veronika01992
6. okt 2019

Ahojte s priatom by sme chceli babo no mam aj niake priznaky ale test som nerobila...
Túto noc aa mi snívalo ze som sla do lekarne kupila som si 2 testy jeden som vyskusala hned a ukazali mi 2 palicky bola som rada no potom zrazu som musela ist po ceste domov na wc lebo som citila ze mam mokro niako a bola tam ako by krv... Mam strach z tych snov lebo chystám sa dnes ist kupit test a urobiť si ho

mariah0307
6. okt 2019

@veronika01992 Mne raz v junovkach jedna pisala (co sa nam viacerym snivavavlo ze krvacame) ze krv v akomkolvek zmysle znamena stastie alebo nieco v takom duchu ;).. tak nech vam to vyjde 🙂

daniela2227
6. okt 2019

@veronika01992 mne sa v poslednom tehu snívalo 3 krát že som potratila doma na gauči...a v 12tt som tak naozaj potratila

nini1010
6. okt 2019

Co sa ti deje v noci neovplyvnis,ale dokazes ovplyvnit aby si nad tym cez den nerozmyslala.Neanalyzuj to,ak by myslienka prisla zazen ju a nahrad aspon 3 pozitivnymi.Predstavuj si svoje babatko a mysli na chvile s nim.Sila myslienky je obrovska.Viem o com hovorim mam 2 deti a bola som 4x tehotna.Tie dva nestastne razy som mala velmi zle sny,o krvi,o potrate a naplnili sa.Dodnes pamatam ako som sla na poradni a vravim sestricke ake mam zle sny a ona len s usmevom ze to nic nie je,ze babatko je urcite v poriadku.Ked som vychadzala od doktora s papierom na kyret v ruke uz sa tak nesmiala...😔 Myslim ze podvedomie vie co sa deje v tele aj ked to my este netusime.Veci medzi nebom a zemou.Takze proste si len urob hlavne test aby mala tvoja tema vobec zmysel a ak si tehotna premyslaj len nad pozitivnymi vecami.

veronika01992
autor
6. okt 2019

@nini1010 dnes ideme do mesta a kúpim si ho a urobím aby som vedela

lula313
6. okt 2019

Príznakom tehotenstva boli u mna aj zive, hrozne sny(take, že sme isli autom a na ceste ležala zrazená žena, ktorej chýbala polovica hlavy a pod). Každú noc horsi a horsi sen a nič to neznámenalo😊 takze držím palce, nech je test pozitivny

selest
6. okt 2019

Ja som mala pri poslednom tehotenstve casto sny ze sa zobudim a postel cela od krvi. Boli to len sny, nic zle sa nestalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre