Spontánny potrat v 8tt

askim000
14. mar 2019

Ahojte. Potrebujem poradit ohladom spontanne potratu. V utorok som zacala mat krce a bolesti ,vysla zomna krvna zrazenina, v stredu som bola u lekara ,ktory povedal ze babo je uz mrtve, a pockame kym to sama vypudim. Radsej tuto moznost som chcela ako kyret. Som v 8 tt. Odvtedy mam krvacanie slabsie, az sa mi zda ,ze prestava. Uz sa mi premieta hlavou vsetko. Ci sa nezmyslil a babo zije ,alebo ma druhej strane kedy potrat zacne .. som nestastna. Prosim ake mate skusenosti ? 😐

dominika_sk
16. mar 2019

Ja som čakala na spontanny potrat po missed abort od 25.10. Do 4.1. A nič sa neudialo, musela som isť na kyret😕

askim000
autor
16. mar 2019

@daniela2227 boli ste ma kyret? Ci ste samovolne potratila ? Ja uz som ajprestala krvacat... cakam kazdy den .. he mi z toho do placu,kedy to pride 😑

daniela2227
16. mar 2019

@askim000 dali mi na výber.. cakala som..A prislo to samo. Pri varení nedeľného obeda 😔 ak musíš plakať.. plač.. máš na to "narok".. mne je ešte aj po skoro roku do placu

daniela2227
16. mar 2019

@dominika_sk Na posledné sono som bola stredu..A povedali mi ze mozem čakať.. alebo mi dajú nejaké tabletky na vyvolanie..alebo kyret..že mám popremýšľať a pondelok mi zavolajú ako som sa rozhodla..už nemuseli ani volať.. keďže to prislo nedeľu..

askim000
autor
16. mar 2019

@daniela2227 cca kolko to trvalo ? Vsetko cele kym neprisi el ten moment .. ja uz 5 den cakam ,lekar ma strasi ze mam byt doma vzdy s niekym ,aby led zacnem masivne krvacat som neodpadla. A ja nic . V stredu idem ja kontrolu ,bojim sa ze ma posle ma kyret ,mam dceru ,s ktorou musim byt kedze mama odchadza aj muz za hranice az so nedele. Samy stres. Ach

daniela2227
16. mar 2019

@askim000 v sobotu som mala bolesti...A v nedeľu.. z ničoho nič...sedela som práve na gauči (kým sa obed varil)..A zrazu akoby som sa pocikala...len som zavolala na staršiu dcéru.. aby mi doniesla uterák.. keďže sa doslova lialo zo mňa.. išla som do vane . A akonáhle som sa vyzliekla..vypadlo zo mňa celé plodove vajce.. zavolala mi sanitku a brali ma do nemocky..cca o 9.30...domov ma pustili až k veceru

daniela2227
16. mar 2019

@askim000 skús aspoň kamošku mať na telefóne . Alebo súrodenca ak máš..

askim000
autor
16. mar 2019

@daniela2227 myslim kolko trvalo kym to prislo. Od lekara az po samotny potrat. Tyzden ? 2 ?

askim000
autor
19. mar 2019

Dievcata krvacanie vymizlo, len malo spinenie. Zajtra idem ja kontrolu. Ziadny naznak samovolneho potratu. Uz som ns nervy 😟

daniela2227
19. mar 2019

@askim000 držím ti palce . Daj vediet ako si dopadla

abcmajacba
30. jan 2021

@askim000 ahojte baby, poraďte čo vám pomohlo aby to šlo čo najlepšie, najrýchlejšie? 😭

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre