Používame cookies. Viac informácií tu. OK
simona232323
30. nov 2018

@ona12 ahoj. Nebilo vobec ? Vraj niekt. Bilo az o 8-9 tyzdna... mne zatial tiez nie 🙁

ona12
autor
30. nov 2018

@simona232323 vôbec nebilo mám k nemu prísť vo štvrtok...len sa bojím že proste keď je vo mne a nebije srdiečko či nemôžem dostať nejakú otravu krvi alebo.co...ja som mala toľko otázok len v tom.momente.spm.bola k.o

januska20
30. nov 2018

Ahoj, ja som bola v 10 tt., 3 dni pred poradňou začala krvácať. Akurát vyšiel víkend,išla som na pohotovosť. No, žiaľ ani v mojom prípade srdiečko nebilo. Vzali mi ešte krv na hcg, o dva dni znova ,porovnali a hcg klesalo. Kyretáž som mala pred 10 dňami..
Viem ,čo prežívaš..

ona12
autor
30. nov 2018

@januska20 a aké to je tá kyretaz?

ona12
autor
30. nov 2018

@ona12 ja som.nekrvacala vôbec

januska20
30. nov 2018

@ona12 to si v narkóze , vyčistia ťa..
Mne sa potrat spustil už doma, mala som kontrakcie, silné krvácanie. Lekárka hovorila,že je to pre telo najprirodzenejšie ak sa maternica chce vyčistiť sama,ale predsa ma len chcela dočistiť, a aj urýchlene odstrániť tie bolesti čo som mala.

ona12
autor
30. nov 2018

@januska20 boli to?

januska20
30. nov 2018

@ona12 nie, nemala som bolesti po tom.. Práveže keď som sa prebrala , nebolelo ma už nič.
Len duša.. veľmi som sa rozplakala ešte na operačnej sále..

ona12
autor
30. nov 2018

@januska20 aj si sa snažila potom ešte?

januska20
30. nov 2018

@ona12 ako o ďalšie? veď ja som na tom bola pred 10 dňami. Ešte včera som mala hnedastý výtok. To krvácaš po zákroku.

ona12
autor
30. nov 2018

Prepáč zle som prečítala

bordovlaska
30. nov 2018

Zažila som to pred rokom,podstupila kyrezat a už aj mam trojmesačnu zdravu dcerku..takže hlavu hore,aj keď to teraz veľmi bolí

meredith83
30. nov 2018

Zlato otravy krvy sa vobec neboj. Ja som na kyret cakala 4 tyzdne po tom ako zistili ze srdce nebije a plod sa nevyvija( to bolo po 2 tyzdnoch cakania kedze v 6 tt sice plod bol ale nebilo a povedali nech pridem o 2 tyzdne) Bohuzial som sa zacala spinit na hnedo a mala som silne krce. Tak som vedela ze je nieco v neporiadku.

Ono kyret vacsinou nie je problem. Trochu to zaboli ale nie je to extrem ako mierna ms. Niektore baby skusaju hned po kyrete mi sme skusali po prvej ms..

ona12
autor
30. nov 2018

@meredith83 a to si budem.nieco doplácať?

pininka
30. nov 2018

@ona12 ak platíš normálne zdravotné poistenie tak nič nebudeš doplácať. Možno začneš krvácať aj sama, ale možné je aj to že sa ti posunul cyklus a srdiečko ešte bude biť. Držím palce. Kyret neboli, myslím fyzicky, je to krátka operácia, ja som po ňom ešte krvácala cca dva tyzdne, o tri mesiace som bola opäť tehotná a mám tri deti

agikaku
30. nov 2018

@ona12 Neboj, kľud, snáď srdiečko začne búchať. Nič nie je stratené a držím silno prsty a dajte vedieť ako je ďalej.

miadi
1. dec 2018

Ja som kyret nemala nikdy odislo mi v 5tt a teraz som rodila v 17tt mrtveho drobceka s vyvolavackou a nemala som ziadne bolesti okrem emocionalnej .. otravy krvy sa neboj mala by si horucky a ine priznaky dali by ti 2l transfuzie a po 4dnoch by si bola ok dnes je medicina taka uzasna ..len pockaj do najbližšej ms a mozes sa snazit o babatko zas. Ber to tak ze nieco Nebolo geneticky ok a priroda to vyriesila. Nabuduce bude viac stastia

siasis
1. dec 2018

@miadi to ste boli vy co ste tu maminku na letisku chceli prekvapit ze? :( sa vam nepodarilo donosit? :( mi je luto :(

miadi
1. dec 2018

@siasis ano aj bola prekvapena 😊 drobcek mal geneticku vadu a odišiel aby mi to ulahčil.💕tak buduci rok sa budeme zas snažit o babatko a dufam ze bude zdrave

kortinka
1. dec 2018

@ona12 berieš nejaké vitamíny? Ak nie tak možno by si mohla skúsiť brat. Možno to pomoze

ona12
autor
1. dec 2018

@kortinka kyselinu listovú,C, magnézium

siasis
1. dec 2018

@miadi tak drzim palce aby sa vam podarilo zdrave babatko 🙂 anjelik z neba posle druheho anjelika ktory vam bude robit radost 🙂

miadi
1. dec 2018

@siasis dakujem 😍

simik297
2. jan 2019

Ahojte tiež som po kyrete 20.12 mi ho robili... Tak som dúfala že to dobre dopadne a na ultrazvuku žiadna činnosť srdiečka.. Je mi to veľmi ľúto.. Bojím sa co bude nabudúce.. Držím vám palce..

simona232323
2. jan 2019

@simik297 lahko sa to hovori , tazsie kona ,ale treba mysliet pozitivne. Tiez mam za sebou kyret v juli a teraz som v 11tom tyzdni 🙂

sima1415
2. jan 2019

Ja som minulý rok prišla o malé , 5 týždňov nežilo a zistil to až iný doktor v 12tom týždni takže veľké šťastie že som nemala otravu, potom komplikácie a ťažkosti a dnes mám 12 týždňovú princeznú 🙂 takže hlavu hore ono to príde 🙂

simik297
3. jan 2019

@simona232323 držím palce aby to dopadlo všetko dobre.. Dúfam aj ja ze na jaro uvidím dve čiarky na teste s dobrým koncom 🙏✊

kobz
1. nov 2019

@ona12 waaau, pozeram, ze asi sa srdiecko predsa len rozbuchalo? 😍

mondolina
1. nov 2019

@kobz
Prečo si to myslíš? Podľa mňa otehotnela znova až po tom. Keďže 30.11.2018 mala byť v 9 TT.

kobz
1. nov 2019

@mondolina jemine, aha, vidis, sice pravda 😔 som si nejako neuvedomila ze uz je november 🤭 tak sice mi to je luto, ale tesim sa, ked sa im takto hned zadarilo ❤️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli