Umelé prerušenie tehotenstva

miska1821
18. aug 2022

Ahojte dámy, mam 30 rokov a zistila som ze som tehotná. Avsak neplánovane. Nechcem si to nechať, nakoľko som si tehotenstvo plánovala úplne za iných okolností a po druhé sa na to vôbec emocionálne ani psychicky necíti. Chcem sa spýtať, ktorá ste bola na UPT? Aké to bolo? A mate skúsenosť ze ste otehotneli po UPT? Najviac mam obavu ze uz nebudem môcť mať v budúcnosti dieťa, ak už naozaj sa budem na to cítiť. Za každú odpoveď vopred ďakujem. A prosím neodsudzujte ma vopred keď ma nepoznáte.

zuzinabila
23. aug 2022

@simsalabim poviem TI to takto. rozpravala som sa s vela zenami, ktore nasledky nemali- mesiac, rok, 10 rokov, 15 rokov, aj 30 rokov. aj tolko moze ta ulava po UPT trvat, kym sa nejaky nasledok dostavi...

11bodka11
30. aug 2022

@miska1821 ahoj. Ja som bola ale uz mam 2 deti. Keby mam 30 rokov a ziadne deti tak urcite by som nesla na upt. Bol to rychly zakrok, ziadne problemy som nemala. Pisala som si tu predtym s vela babami co boli a mali potom bez problemov deti.

estiketike
4. sep 2022

@miska1821 ochrana je aj ina nemusis ju brat v tabletkach je tu moznost prezervativy alebo naplaste vselico to male v tebe citi vsetko tvoj tlkot srdca pocuje tvoj hlas ono to este ani nieje na sveta a už ta to miluje važne dobre zváš svoje rozhodnutie je to už len na vás s pritalom vy sa musíte rozhodnut a ci ti to za to stojí len sa ukludni nepanikar daj si plusi a minusi a rozhodnite sa verim ze sa rozhodnes najlepsie ako vies diwta by mohlo ist aj na adopciu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre