Vaše skúsenosti s interupciou

akirpapka
6. okt 2015

Ahoj, v prvom rade som túto diskusiu nezaložila, pre to aby ma niekto odsúdil. Mám 18 rokov a som tehotná, bábätko ľúbim a preto som sa rozhodla že toto moje rozhodnutie bude pre neho tým najlepším, viem budem to ľutovať ale musím to spraviť pre to malé stvorenie. Nejdem písať všetky okolnosti ktoré ma donútili takto konať. Takže sa prosím vyjadrujte len k téme a mojej otázke. Interupcia a vaše skúsenosti - kde najlepšie ísť na tento zákrok ? Ako prebieha liečba po tomto zákroku ?, koľko orientačme tento zákrok stojí ? Ďakujem

adelakk
24. okt 2015

@tinka0710 deti nema.ma odvtedy problem byt vo vztahu s muzom. Lebo ta interupcia bola spojena s tym, ze jej to vlastne navrhol jej vtedajsi partner. Bol to zlozity vztah a odvtedy ani poriadny vztah nemala. Ma problem doverovat, atd. Inak trpi anorexiou, co sa jej este po interupcii zhorsili kedze je to psychicky podmienene ochorenie. Takze pochybujem, ze niekedy este bude mat deti.

tinka0710
24. okt 2015

@adelakk tak to je smutne :( drzim jej prsty, aby mala v buducnosti viac stastia..v zivote, s chlapmi - teda chlapom..

dianat9
30. apr 2016

@akirpapka ponukam odmenu za vzor lekarksej soravy o UPT , udaje kludne skry, ak mas zaujem please napis mi. (Rodinne zalezitosti)

gagik
30. apr 2016

ta veta: babatko lubim a preto som sa rozhodla, ze toto rozhodnutie (zabit ho) bude prenho tym najlepsim. Co na taketo uvazovanie povedat....

veronikaszabova
30. apr 2016

Ak chces, napis... nebudem to tu vypisivat, lebo ma tu antiinterupcne mamicky budu zbytocne rozoberat

veronikaszabova
30. apr 2016

Az teraz pozeram datum ☺☺☺☺

bambinomio99
26. apr 2018

Mediklinik Levice okolo 300 eur
A nabuduce pouzi google
Dovody su pre toto rozhodnutie rozne je to tvoja vec ale sem sa nehodia
Peace

zenaajmama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prdkoo
15. sep 2019

Mediclinik

lucia1974
1. nov 2019

@lolinko ahoj mám otázku.zi zdravotných dôvodov keď máš odporúčanie sa tiež všetko platí?

lolinko
1. nov 2019

@lucia1974
Ahoj
Platila som to celé nakoľko Mediklinic je súkromná nemocnica

lucia1974
1. nov 2019

@lolinko ďakujem za odpoveď.cize pokiaľ by som išla do nemocnice je to iné??

lolinko
1. nov 2019

@lucia1974
To ti neviem povedať, ale myslím si že by to malo byť zo zdravotných dôvodov buď lacnejšie alebo zadarmo...držím palce

denden77
1. nov 2019

@lucia1974 ja som platila len "nadstandard" u Kocha.. zakrok nie, ten hradi poistovna 😉

lucia1974
1. nov 2019

@denden77 správa

natusqa123
12. okt 2021

@lolinko poprosím napíšete mi otom viac ďakujem

lolinko
12. okt 2021

@natusqa123
Napíšte mi správu. Co by ste chceli vedieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre