Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vymyslené tehotenstvo - zbura hormónov

lucia2904
1. aug 2012

Ahojte,uz ste niekto niekedy zazil alebo pocul vymyslene Tehotenstvo?Ja to mam za sebou a rada by som si precitala vase skusenosti a zazitky....Ake lieky vam dali a co sa s vami dialo, ked ste ich zacali brat .Dakujem ........

bolekat
1. aug 2012

ja jen falesna brezost u fenek 😀

diviska
4. aug 2012

@lucia2904 ahoj, jak se to projevilo? měla si jen příznaky? Nebo dokonce pozitivní test? Co na to tvoje gynekoložka? Já když jsem toužila po dítěti občas měla příznaky, jako nevolnost, zvětšené prsa atd 🙂 v podstatě opravdu jako falešná březost 🙂

lucia2904
autor
7. aug 2012

Ahoj,no kontrola u Gynekologa bola v poriadku,podla testu som tehotna nebola ale podla sona som tehotna bola a az krvne testy mi potvrdili,ze nie som tehotna....Prsia sa zvacsovali,brusko tvrdlo a menzes meskal.2 tyzdne.....Poznam pripad kedy velmi chcela a aj bola a az v 8 mesiaci dostala krvacanie a zistili,ze nie je tehotna.....a babenka sa zblaznila.....Podotikam,ze ja som dieta nechcela......moj Dr.mi vravel,ze zo 100 bab sa to stane 2 ale bohuzial sa to stava castejsim pripadom........ 😢

palinkovamaminka
12. aug 2012

@lucia2904 nahodu som narazila na tuto diskusiu. teraz bol clanok v Plus 7 dni, tam ale liecitel privadzal zeny do tohto stavu pomocou hypnozy a pocit tehotnosti mali aj 9 mesiacov, na sone ani nikde vsak pozitivne vysledky nemali.
tvoj pripad je ale asi iny, kedze nieco na sone vidno bolo 😕

camelinka
12. aug 2012

@lucia2904 a nebylo to spis zamlkle tehotenstvi? Kdyz na utz "neco" bylo?

nibiru
13. aug 2012

tiez to mohla byt daka cysta mojej kamoske nevedeli urcit ci tehotna je testy slabe ultrazvuk dačo videl ale nevedeli to urcit hcg bolo ale nizke takže isla o tyzden na kontrolu nakoniec si to dieta rozmyslelo a odyšlo.

lucia2904
autor
13. aug 2012

Camelinka dakujem pekne za tvoj nazor ale nechapem celkom co znamena zamikle tehotenstvo.......-preklad mi je jasni,zamlcane tehotenstvo ale ako to mam pochopit.....nerozumien celkom,budes taka zlata a mi to lepsie popisala,velmi pekne ti dakujem,si zlata....

dejnas
13. aug 2012

pri ms meškajúcej 2tt je je veľmi ťažko na sone potvrdiť tehotenstvo... v tomto období usg vyšetrenia nebývajú vždy natoľko smerodajné, citlivejšie totiž reagujú klasické tehotenské testy... s tvrdnutím brucha v tomto období skúsenosti osobne nemám, ale nevoľnosti a "naliatie" prsníkov boli u mňa úplne bežným príznakom nastávajúcej, resp. meškajúcej ms
pokiaľ by šlo o zamĺknutý potrat, myslím, že by to dr. zistili
trochu nechápem ten spomínaný príklad, že babenka bola "tehotná" 8 mesiacov.... to jej nikto ani raz počas celého "tehotenstva" nerobil sono vyšetrenie ??? 😕

veruska007
14. aug 2012

@lucia2904 Maminčina známá to měla, přišli na to těsně před porodem.

wewe22
14. aug 2012

jeden znamy (gynekolog-samozrejme neviem ako sa ta zena vola ani odkial je) mi raz spominal ze mal pacientku ktora si tehu vsugerovala normalne jej rastlo brucho prsia citila pohyby a neverila doktorom ked jej tvrdili ze tehu neni pochopila to az v siedmom mesiaci 😒

Tu začni písať odpoveď...

Odošli