Vzťah s hádkami a rozchodmi

snob
24. okt 2018

Prajem dobrý deň a ahojte..s priateľom som dva roky, a ja mám 19..takže sa vás chcem spýtať na rovinu,či ešte môže fungovať vzťah po hádkach a rozchodoch..myslíte že by ro mohlo nyt lepšie ak sa posnazime obaja a nie len jeden? Ďakujem za vaše odpovede

katren
24. okt 2018

@snob ale ved vo vztahu ste dvaja, preco by sa mal snazit len jeden??? Ak druhy nema zaujem, naco minat energiu?

marseillefan
24. okt 2018

Ak neviete fungovať teraz, myslíš, že budete fungovať v skutočnom živote so skutočnými problémami? Ee, bude to ešte horšie.

sasa1310
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monane
24. okt 2018

záleží od toho čoho sa týkali hádky a či ste obaja ochotný spraviť niečo pre to aby váš vzťah fungoval

andula09
24. okt 2018

Keď už teraz sú problémy, tak myslím, že je to celkom na zvážení, či by som v takom vzťahu ostala. Neviem pre mňa je to zvláštne a nepochopiteľné, že po dvoch rokoch a napíšeš, že hádky a rozchody. Veď ja s mojím mužom, po dvoch rokoch sme sa išli ešte samou láskou zožrať 🙂

vierka_z
24. okt 2018

Ako moze, ono sa skor musis sama seba spyta, pre aky dovod ste sa vlastne rozchadzali. Ci sa to opakovalo, alebo to bolo zakazdym nieco ine.Tazko povedat, to asi nik nevie, ci to ma zmysela alebo nie

sasenka522
24. okt 2018

My sme s teraz už manželom 3 roky spolu a za ten čas sme sa asi 4 krat rozišli, pohadali tak ze sme si vynadali že ach jaj. Potom sme si sadli, porozpravali sa, po poslednom rozchode čo sme sa rozišli a dali zas dokopy ma za 2 mesiace požiadal o ruku, 3 mesiace nato som planovane otehotnela a dnes ? Sme manželia, zachvilu sa nam narodi naš syn a vieš čo ? Nikdy som nebola šťastnejšia, pretože viem aká som hnusná povaha a že moj muž pri mne tak povediac trpel a až kym som si ja neuvedomila aka som a on že tiež taký nemože byť aký je, tak nam to nefungovalo. A to mám 20. Keď to má fungovať, tak bude ale na vzťahu musia pracovať obaja a nie len jeden a hlavne si treba sadnuť a porozpravať sa.

dassena
24. okt 2018

pokial sa posnazite obidvaja a obidvaja chcete zachranit vas vztah tak sa vam to moze podarit! no treba si vsetko prediskutovat a otvorene sa porozpravat o vas dvoch!

wilika
24. okt 2018

nemá cenu nadalej pokracovat ,ked to nefunguje,v nicom ,tak by saa malo ukoncit vstah pokial nie je neskoro.maly by sta sa viac venovat,ak este ten vstah sa chce zachránit vo vela veciach sa asi u vas uskutocnuje ked uz ten vstah nefunguje mozno ze ten vas vstah je aj dobri,ale jeden asi aj hacik je tam,ja asi tusim aky len sa to tu nepise.drzím vam palce ak sa este da nejak zachránit vás vstah

miriam11
24. okt 2018

@snob pamataj si jednu vec. Ak už sa rozides, asi to bol vazny dovod.... nikdy sa po rozchode k nikomu nevracaj, lebo bude nasledovat ten isty problem, znova rozchod. Stale nevies, ako dalej? Si mlada, načo si nicit mladost s niekým, kto do vztahu nic neinvestuje... zacni odznova, najdi si niekoho s kym budes rada zit a nebude sposobovat tolko hadok a problemov.

lintu
24. okt 2018

Tych hadiek, rozchodov a pokusov o zmierenie bolo zjavne niekolko. Cize na snahu dat to spolu dokopy by som sa uz nateraz velmi nespoliehala. Ale! Co nejde teraz, neznamena, ze nepojde neskor. Ak ma priatel tak nejak ako ty, ste este mladi. Este sa kus zmenite, dozrejete, budete vidiet veci inak... A potom niekedy raz si k sebe mozno aj tu cestu najdete a bude to fajn. Obcas sa niekomu aj take zadari. I ked tych pripadov je fakt len malicko a aj to su zvacsa len vecou nahody. Kedy osud opat spoji dve samostatne osoby. Nuz, ktovie ako to dopadne s vami.

pupi14
24. okt 2018

@lintu len možno treba aby istý čas boli od seba, aby isté veci pochopili, aby dozreli, aj jeden aj druhý a myslím, že niektoré veci si tým aj uvedomia, ale nik nevieme s kým napokon skončíme ako máme osud napísaný 🙂

lintu
24. okt 2018

@pupi14 no veď presne tak som to aj myslela, tým "co nejde teraz, neznamena, ze nepojde neskor" 🙂 momentálne im to spolu zjavne nejde...snažiť sa to dávať teraz dokopy je teda asi zbytočné... a pri tomto v túto chvíľu zostaňme

ludmilik13
26. okt 2018

teraz tento vztah silit a snazit sa ho posuvat dalej podla mna nie je najvhodnejsie, nie je to dobry napad, lebo sa moze stat, ze to skonci este horsie, nechaj to tak ako je, nechaj to plynut, ludia sa schadzaju a rozchadzaju a ludia ak k sebe patria tak sa im cesty raz tak ci tak stretnu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre