Zamlčaný potrat v 13. týždni

13riska13
27. dec 2021

Ahojte viem ze je tu tých tém už veľa a nikdy som neverila ze sa to môže stať aj mne ale stalo sa (ospravedlňujem sa že nedávam diakritiku ale teraz na to nemám mysel) dnes som bola na prvej poradni aby sme opäť videli fotku nášho druhého bábätka všetko bolo ôk kým nam pani doktorka nepovedala ze niečo s babom nie je v poriadku zrazu ze je menšie ako by malo byt a hlavne už nenasla srdiečko ja viem ze tých tém je tu strašne veľa a necháte ma zle nechcem zakladať novú len sa asi potrebujem vyrozprávať nechápem ako sa to stalo a ani prečo a vlastne teraz ani neviem co ďalej zajtra idem na kontrolné sono do nemocnice a potom koniec vlastne ani neviem co ďalej ak ste to prečítali až sem ďakujem ze ste ma vypočuli len som snažím to dostať von zo seba a necudit to

gabika128
27. dec 2021

@13riska13 je mi to veľmi ľúto. Ja som takto prišla o bábätko minulý rok v 10tt. Prvá návšteva Dr a hneď mi aj oznámil že srdiečko nebije a bábätko je menšie o 1 týždeň. Treba si to odplakať a tešiť sa že už jedno zdravé dieťa máš, časom príde aj ďalšie a všetko už dopadne dobre.❤️ takéto veci sa stávajú veľmi často a skoro 30% tehotenstiev končí potratom. 😔

selest
27. dec 2021

Mrzi ma to. Zazili sme to presne tak isto. Tesili sme sa na poradnu 12tt, na peknu fotku zo sona..Strasne to bolo ked dr dlho predlho pozerala velmi vazne na ten monitor. Ked potom pozrela na mna vedela som ze je zle😕 caka vas tazke smutne obdobie ale vsetka bolest sa casom zmierni a pride cas ked budete s laskou spominat na anjelika a tesit sa na buducnost. Drzte sa❤

13riska13
autor
28. dec 2021

Dakujem za podporu dnes ma caka kyret nakolko sa mi sice spustil potrat ale ako sa spustil tak sa aj zastavil stale tomu nedokazem uverit hlavne ked som sa na sone tesila ze ma rucicky a nozicky uz a moja mala doma na to ako uvidi foto svojho surodenca a este ten pocit ked vidite ako gynekologicka rovno pred vami roztrha vasu tehu knizku ....

danielka1905
28. dec 2021

@13riska13 ahoj mne sa to stalo predvčerom , v 11+ 2 tt som v noci z ničoho nič začala krvácať šla som hneď na pohotovosť , kde zistili že plodu nebije srdiečko a nenarástlo na druhý deň som podstúpila kyretaz , doktor mi povedal že sa to občas stáva . Najskôr plod nebol zdravý a príroda to vyriešila sama 🤷‍♀️ Presne viem čo prežívaš . Aj ja som si hovorila že mne sa to určite nestane a stalo sa 😢 prajem veľa síl ❤️❤️❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre