• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zažil tu niekto potrat v 31. týždni?

31. augusta 2015 
@nevestickaaaa ....nejake geneticke mutacie ... trombofiliu... a vysoku hladinu homocysteinu...
30. okt 2012 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linuska1 a nejako ti to liečia? alebo sa to bude riešť až keď budeš tehu?
31. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nevestickaaaa vyfasovala som lieky na cely zivot.. v pripade tehu.. prejdem na injekcie.. po tehu..zase na lieky..:slight_smile:
31. okt 2012 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já o mimi přišla v r.1999 a byla jsem v 29.tt. Týden bez pohybů a nějak mi to nedošlo. A příčina? Chlapeček se uškrtil pupeční šňůrou....porod vyvolávali ještě ten den, jelikož kvůli rozkladu mimi hrozila otrava.... :frowning2:
3. feb 2013 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JEMITO LUTO
3. feb 2013 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v 31 týždni sa nejedná o potrat,ale o predčasný pôrod....ale aj tak,veľmi smutná udalosť
5. feb 2013 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alal pokiaľ babo umrie v brusku je to potrat
5. feb 2013 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@grelu nemas pravdu, potrat je do 24. tyzdna :pensive: potom je to umrtie babatka :cry: a nasledny porod :frowning2:
6. feb 2013 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zubrienka1 presne ako píšeš
8. feb 2013 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte nám zomrelo naše dievčatko v 36tt. 5.1.2015 som šla na kontrolu a doktor nepočul srdiečko. tak ma poslal do nemocnice kde tiež nepočuli srdiečko. následne mi vyvolali pôrod. 6.1.2015 o 02:15 sa nám narodila naša Katuška :frowning2: . teraz je mesiac a pol od pôrodu a vždy keď si na to spomeniem plačem... Už som sa mohla 2 týždne tešiť z princezničky ....hneď ako to bude možné pokúšame sa s manželom o ďalšie bábo... Doktorka mi povedala, že musím vydržať aspoň do júna... toto čakanie je najhoršie... keby som mohla tak by som chcela mať hneď po pôrode druhé bábo.... ale musím vydržať a verím, že to čakanie bude za to stať a v roku 2016 sa budeme všetci tešiť z dieťatka.... pozdravujem Vás všetky a želám veľa sily.....
17. feb 2015 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikal3535 ahoj, v prvom rade je mi to luto, viem presne, ako sa citis a co prezivas, mne tiez zomrelo babatko kratko po narodeni, uz je to viac ako 5 mesiacov a stale to boli rovnako ako na zaciatku... Ak chces, pridaj sa k nam do skupiny mamicky anjelikov alebo do sukromky mamiciek, ktore sme prisli o babo a chceme dalsie, tam si mozes vyliat srdce, vyzalovat sa a nik iny ta lepsie nepochopi ako my... Drz sa a prajem vela sil, vzdy to bude boliet a nikdy neprestane, treba sa s tym len naucit zit, ine nam neostava...
17. feb 2015 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nikal3535 ahoj ,nechcem jatrit spomienky ale zhanam infoo---mozem sa opytat na co vsetko si mala narok ?znamej sa narodilo mrtve babatko tak co si moze vybavit,dakujem
27. aug 2015 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dnpo trochu nevhodná otázka... myslíš, že niekoho z rodičov, ktorí prišli o bábätko zaujíma, na čo majú nárok, alebo aký príspevok si môžu vybaviť???
30. aug 2015 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dnpo mne dali prispevok za porod.....a potom sme vybavovali este prispevok na pohreb...dokopi to bolo tak do 200 €…
31. aug 2015 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok