Vaše skúsenosti s Vichy Slow Âge

Na Modrom koníku testovalo 15 žien novinky značky Vichy radu Slow Âge - unikátnu starostlivosť, ktorá sa má za cieľ spomaliť známky starnutia v každom veku.

A aké krémy ženy testovali v pohodlí svojich domovov?

Denný krém na normálnu až suchú pleť Vichy Slow Âge - jedinečný krém, ktorý spomaľuje starnutie pleti v každom veku. Posilňuje odolnosť pleti voči starnutiu, a zároveň koriguje jeho znaky - stratu pružnosti, vrásky a pigmentové škvrny. Má veľmi príjemnú, bohatú a výživnú textúru.

Očný krém Vichy Slow Age - očný krém je určný na starostlivosť a zmiernenie známok starnutia v očnom okolí. Taktiež upravuje kruhy pod očami, posilňuje pleť, ktorá stráca pevnosť a postará sa tiež o jemné vrásky a opuchy. Pokožka očného okolia bude vyhladená a očné kontúry krásne rozjasnené. Krém je vhodný aj pre citlivú pleť a určite vás poteší nelepivá a svieža textúra bez parfumácie.

V tomto fóre si môžete prečítať skúsenosti a názory žien z tohto jedinečného testovania v podobe ich recenzií.

Čítajte a nechajte sa inšpirovať.

---

Vichy na koníku pravidelne testujeme...

... Tiež v našich diskusiách nájdete recenzie na nočnú verziu Vichy Slow Âge tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_vichy_slowage_...

Vichy Liftactiv Fresh shot intenzívna antioxidačná kúra proti únave pleti, ktorá účinne pôsobí proti oxidačnému stresu sa testovala v novembri 2017. Recenzie na Vichy Liftactiv Fresh shot: https://i.modrykonik.sk/recenzie_vichy_liftacti...

Vichy Dermablend [3D KOREKCIA]: 3D korekčný vyhladzujúci make-up pre mastnú pleť a pleť so sklonom k akné sa testoval v januári 2017: https://i.modrykonik.sk/recenzie_vichy_dermablend

Alebo chcete svojej pleti dopriať extra dávku hydratácie? Tak vyškúšajte Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster, ktorý sme spolu s desiatimi ženami vyskúšali. Tu si môžete prečítať ich recenzie: https://i.modrykonik.sk/recenzie_vichy_mineral8...

Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Testovanie kozmetiny Slow Age od Vichy

Milé maminy, nemaminy a milovníčky kozmetiky 🙂


Mala som tú česť zúčastniť sa v testovaní  francúzskej kozmetiky SLOW AGE od VICHY.  Nebudem klamať, výhra ma veľmi potešila a nedočkavo som čakala na doručenie balíka. Pár dní po oznámení výberu do testovania som obdržala balíček prípravkov Vichy Slow Age.


Laboratóriá Vichy prvýkrát spojili antioxidačný Baikalín z koreňov rastliny, ktorá je v Číne využívaná už 2000 rokov a Bifidus spolu s minerálnou termálnou vodou z Vichy.

Slow Age je prvý denný anti-agingový rad pleťových prípravkov, ktorý koriguje už existujúce známky starnutia pleti a spomaľuje ich vznik.


Pomalšie starnutie začína jednoduchými krokmi, ktoré je možné aplikovať do každodenného života – správny pitný režim, zdravé jedlo, kvalitný spánok, pravidelné cvičenie a tiež voľba vhodnej starostlivosti o pleť.


Viem, že každá z nás má iné predstavy o dokonalej kozmetike a platí pravidlo:

"100 ľudí - 100 chutí"


V balíčku som obdržala 2 produkty a to:

  • Denný krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti
  • Očný krém zameraný na spomalenie prejavov starnutia pleti v očnom okolí


Ako prvé som ráno použila Slow Âge očný krém.


Očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť, ktorá sa mu maximálne prispôsobí. Druhá z noviniek – Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). Vďaka krému budú očné kontúry vyhladené a rozjasnené.


Textúra je jemná, ružovkastej farby, bez vône, čo mi vôbec nevadí, velmi dobre sa nanášal a rozotieral. Okolie očí ma nepálilo. Perfektne hydratuje a zjemňuje jemnú tenku pokožku. S krémikom som velmi spokojná.



Po očnom krémiku som si na pleť naniesla Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť.


Denný krém Slow Age pôsobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti: od jemných liniek po vrásky, od nejednotného zafarbenia pleti po tmavé škvrny, od straty pružnosti až po stratu pevnosti pleti. Laboratóriá Vichy prvýkrát spojili v kréme výťažok z antioxidačného koreňa baikalínu, bifidus a mineralizujúcu termálnu vodu Vichy.


Neviem si už predstaviť začiatok dňa bez denného krému a tento Slow Age od Vichy má velmi príjemnú vôňu, je lahučky a dobre sa rozotiera. Je perfektný aj pod make up, mala som pocit, že makeup lepšie drží na pleti 🙂 Nezanecháva mastný film, pre mňa veľké + 

A nezabudnime ani na ochranný faktor SPF 30.



Výrobky Slow Age hodnotím ako veľmi dobré. Cenovo táto kozmetika nie je najlacnejšia, ale je primeraná ku kvalite. Sú aj ovela drahšie krémiky. My ženy si musíme dopriať aj fajnovejšiu kozmetiku, nie len tie drogérkové.


Milé dámy, nebojte sa trošku investovať do kozmetiky. Zaslúžime si aj my trošku rozmaznávať našu pleť, ktorá sa nám potom odmení 🙂


Ďakujem MK že som sa mohla zúčastniť a testovať kozmetiku Slow Age.


#test_slowage

Spomaliť s Vichy Slow Age

Ako trojnásobná mamina a vo vekovej kategórii 30+, s nedostatkom spánku, pigmentovými škvrnami po tehotenstve a prvými vráskami už veru potrebujem zvyšovať nároky a na starostlivosť o svoju pleť, a tak som sa možnosti otestovať radu Vichy Slow Age potešila.


Slow Age krémy sú priam ideálne pre ženy, ktoré nemajú času nazvyš. Dnešná doba kladie na človeka vysoké nároky a čas je vzácnou veličinou, ktorý naháňame. Potrebujeme spomaliť, potrebujeme relaxovať. Filozofiou Slow Age je práve relaxácia a spomalenie starnutia v jednom. Príjemný krém stačí rýchlo naniesť na pleť a odmenou má byť celodenný príjemný pocit, hydratovaná a chránená pokožka. Krém obsahuje baikalín (čínska bylinka, ktorá odoláva vysokému UV žiareniu, náročným podmienkam a má mnoho antioxidantov), bifidus (chráni citlivú pleť a hydratuje) a termálnu vodu z vlastného prameňa Vichy (obsah minerálov). Tento mix účinných látok by mal našu pleť chrániť a poskytnúť jej prevenciu proti predčasnému starnutiu.


Uvidíme či to naozaj splní...


Obal: 


Oba krémy majú decentné a elegantné bielo/modrozelené obaly, ktoré evokujú relax a pokoj. Avšak vadí mi, že nemajú žiadne ochranné prvky ako viečko, alebo poistka. To vo mne vzbudzuje nutkavú predstavu, že si krém mohol pokojne niekto vytlačiť alebo doň siahnuť. U drahšieho krému je toto veľkým mínusom, predsa ide o hygienu aj trvanlivosť výrobku, tomuto dôvodu, prečo to tento produkt nemá, fakt nerozumiem.


Konzistencia: 


Denný krém je polohustý, svetlej broskyňovej farby, výrazne parfumovaný, čo u krémov na tvár nemám rada a citlivejšej pokožke to aj môže vadiť. Očný krém je rovnakej farby ale redší a nie je parfumovaný (našťastie) 🙂  


Oba krémy sa dobre vstrebávajú, pôsobia mierne chladivo a nezanechávajú mastný film. Na denných krémoch mám túto konzistenciu veľmi rada.


Testovanie:


Krémy som poctivo používala dva týždne počas dňa a vynechala ostatné produkty ako sérum a očné sérum. Teda spoliehala som sa len na ich účinok počas dňa. Testovanie počas dvoch týždňov je na zaznamenie anti-aging účinkov veľmi krátka doba, teda nejaké zmiernenie vrások som zatiaľ nebadala, ale budem sledovať.


Ale čo je mimoriadnym plusom krému, je hydratácia a ochrana v jednom. Občas som mala problém so šupinkami na nose a tie sa mi už nerobili. Pleť bola celý deň hladká, hydratovaná, vyzerala sviežo a aj líčenie na nej lepšie držalo (krém je super ako podklad pod makeup).


Kvôli SPF 30 je tento krém perfektný na leto, nemusím sa báť slniečka a toho, aby moje pigmentové škvrny sa po tvári viac rozšírili. U očného krému som po ťažkej noci uvítala chladivý efekt a krém zmiernil opuchy a vypol očné okolie.


ZHRNUTIE: 


Krémy až na menšie nedostatky hodnotím pozitívne. Najviac oceňujem hydratáciu, ochranný faktor a to, že mi produkty samé o sebe postačili. Stačilo sa jednoducho nakrémovať a oželela som aj séra a iné nadstavbové produkty. Ako tvor lenivý si veci rada uľahčujem, tak to splnilo aj tento účel.


Pozitíva:

  • veľmi príjemná konzistencia
  • pocit vypnutia pleti, celodenná hydratácia
  • u očného krému pocit vypnutia očného okolia a zmiernenie opuchov
  • u denného krému vysoký ochranný faktor


Negatíva:


  • krémy nemajú ochranné viečko/poistku
  • u denného krému výrazná parfumácia (mne to u krémov na tvár veľmi prekáža)
  • zjemnenie vrások som nezazanamenala (ale možno je to krátkou dobou testovania)


A takto vyzerá moja 30+ pleť po testovaní (na pleti mám len korektor na kruhy pod očami a lícenku, inak nič):

#test_slowage

Vichy + relax = krásna žena

Kočky, aj vy sa snažíte byť superženou? Chceme byť perfektné matky, super manželky, najlepšie kamarátky, chceme dokonale vyzerať, snažíme sa byť čo najlepšie v práci či doma ako hostiteľky. A niekde pri tom zabúdame sami na seba. Aj ja som podobná.


Mám 32 rokov, žijem hlavne pre svoje deti (11 a 7-ročné), manžela, rodinu a v neustálom víre povinností. Posledné týždne nad tým viac uvažujem a do toho som na MK zbadala výzvu na testovanie kozmetiky Vichy a jej nového radu SLOW ÂGE, ktorý bol podľa popisu ako "vyrobený" pre mňa. Navyše, článok vystihovala veľavravná fotografia relaxujúcej ženy a vedela som, že sa zapojím. Šancu na neúspech pri výbere kandidátok na testovanie som si vôbec nepripúšťala. Verila som tomu a správa, že ma team MK a Vichy vybrali, ma utvrdila vo fungovaní "teórie pozitívneho myslenia".


Za pár dní prišiel domov balíček s krémikom a očným sérom. Perfektný bonus bol list od teamu MK, v ktorom mi naordinovali povinný relax. Viac som si nemohla priať. Začala som plánovať oddychové aktivity pre seba, ako to zladím so všetkými povinnosťami. Jasné, že som si nemohla naordinovať wellnes víkend alebo niečo podobné, vzhľadom na rodinu, prácu a bežné povinnosti. Ale vytiahla som diár a začala som si písať každodenné miniaktivity len pre mňa (skorší spánok, meditácia, relax s hudbou, lymfodrenáž, príroda). Ďalej som vzala som fotoaparát a pofotila som momentálny stav na mojej tvári. Hltala som na internete informácie o histórii spoločnosti, zložení krému, a začala som ho testovať.



 Rad SLOW ÂGE trefne reaguje na dnešnú uponáhľanú dobu. Žena je z tohto rýchleho spôsobu života unavená a dennodenne vystavená stresu. Nemá čas na pravidelný spánok, pohyb či stravu. A v neposlednom rade ju ovplyvňuje aj to, čo nemôže zmeniť, a to je vonkajšie prostredie - UV žiarenie a znečistenie ovzdušia.


Tieto postrehy viedli tím Vichy k vývoju denného krému Slow ÂGE, ktorý pôsobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti a čiastočne koriguje jeho prejavy. Rieši to, čo trápi takmer každú ženu cca od jej 25 rokov - vrásky, nejednotné zafarbenie pleti, pigmentové škvrny a strata pružnosti pleti.

 

Čím je rad SLOW ÂGE iný?


Laboratóriá Vichy prvýkrát v kréme vytvorili spojenie:

 MINERALIZUJÚCA TERMÁLNA VODA VICHY + BAIKALÍN + BIFIDUS


Celé tajomstvo značky Vichy spočíva v mineralizujúcej vode, ktorá je čistá, liečivá a prirodzene bohatá na 15 minerálov, obnovuje pH, posilňuje a regeneruje a pochádza z hlbín francúzskej zeme z regiónu Auvergne.


Výťažok z koreňa baikalínu má najmä antioxidačné vlastnosti a účinky proti znečisteniu a UVA. V Číne ho pre jeho pozitívne účinky používajú viac ako 2000 rokov.

Bifidus posilňuje ochrannú kožnú bariéru a znižuje citlivosť pleti. Získava sa kvasením baktérií.


Ja som mala možnosť testovať počas cca 14-tich dní denný krém pre normálnu až suchú pleť a očný krém z tohto radu. Testovala som nanášaním kombinácie oboch krémov ráno po umytí tváre a večer po kompletnom odlíčení a umytí tváre.


MOJE POSTREHY Z TESTOVANIA


JA = suchá, citlivá, šupinatá koža so sklonom k pigmentovým škvrnám


Denný krém pre normálnu až suchú pleť SLOW ÂGE


VÝHODY

  • hydratácia - tá je pre mňa prvoradá pri výbere krému. Testovaný krém pokožku zhydratoval na celý deň!!! Poobede ani večer som necítila napnutú či vysušenú pokožku, ale krásne zhydratovanú.
  • hypoalergénne zloženie - nemôžem si na tvár naniesť hocijaký krém, moja pokožka má sklony k začervenaniu, svrbeniu a páleniu, akonáhle mám na pleti niečo, čo jej nesedí. Tento krém mi od začiatku "zapasoval", a nepociťovala som ani jeden zo spomínaných príznakov.
  • bohatá krémová textúra - vyskúšala som už rôzne krémy, ale tento prekvapil na začiatok konzistenciou, ktorá nie je príliš tuhá ale ani "vodnatá". Pri nanášaní sa ľahko rozotiera. Po nanesení sa krásne vpije do pokožky a nevytvára na povrchu lesklý a nepríjemný film, ktorý je príznačný pre mnoho krémov a mne osobne vadí.
  • skvelý podkladový krém pod make-up - tak ako mi držal make up (používam už cca 2 roky ten istý) na tomto kréme, mi zatiaľ nedržal na žiadnom inom kréme, aj po celom dni make up krásny.
  • rozjasňovací účinok - svieži krém, pleť je po nanesení krásne rozžiarená, k tomu asi niet čo dodať 🙂
  • liečivý účinok - ten som zistila, keď sa mi nečakane vytvorila zapálená vyrážka na líci a ja som jej ešte "pomohla" rozškriabaním. Večer po odlíčení som na vyrážku naniesla väčšie množstvo krému a do rána sa ranka zaschla a za dva dni ani stopa po vyrážke.
  • vypnutie pleti - mňa trápia  najmä vrásky okolo úst, tzv. vrásky zo smiatia. Po tých cca 2 týždňoch (čo si myslím, je krátka doba) sa len jemne vyplnili, ale budem používať ďalej. 
  • STOP pigmentovým škvrnám - aj pri tomto účinku si myslím, že ide o krátky čas na viditeľné výsledky, ale myslím si, že ženy by ho mali používať najmä ako prevenciu vzniku pigmentových škvŕn.
  • vôňa, farba - aj tieto vlastnosti sú pre nás ženy podstatné. Vôňa mi pripomína čistotu, pocit po večernej sprche, nie je príliš výrazná, ale príjemne jemná. Ráno som ju po nanesení cítila zvyčajne aj dve hodiny. Púdrovoružová farba je jednoducho ženská, jemná, čistá a od minulého roku jednotka aj v oblasti módy. Neviem, či to bol úmysel alebo jednoducho náhoda, ale toto firme Vichy vyšlo.

NEVÝHODY

  • SPF 30 - pre mňa konkrétne je toto SPF nepostačujúce, mám svetlú pokožku so sklonom k tvorbe pigmentových škvŕn, takže ja by som uvítala, kebyže je SPF 50. Na tento bod som sa pýtala prostredníctvom tímu konik_testuje priamo kompetentných zo spoločnosti Vichy a ponúkli mi nasledovné riešenie: "Slow Age denný krém s SPF30, následne make-up a na to ochranný faktor s SPF50 – momentálne máme i novinku, ktorá je ako stvorená pre vaše potreby – osviežujúci sprej na tvár s SPF50, ktorý je možné aplikovať i na make-up a nie je ho potrebné ďalej roztierať. Praktické je i 75 ml balenie , ideálne do kabelky, takže v priebehu dňa môžete prípravok priebežne aplikovať, aby ste boli 100% chránená."


Očný krém SLOW ÂGE  


VÝHODY

  • jemná textúra a hydratácia - toto sa k očnému krému jednoducho patrí, aby bol jemnučký, skoro vodnatý a naozaj toto splnil.
  • zmiernenie opuchov - chodievam spať prevažne po 23:00 a viem, čo je to mať opuchnuté oči, kruhy pod očami. Po testovaní očného krému som už po prvom použití videla rozdiel. Pod cca týždni som mala ráno očné okolie bez opuchov, zmiernili sa kruhy pod očami a vrásky sa mi pomaličky vypĺňajú. Samozrejme, úplne nezmizli, to by som klamala. 
  • zjemnenie vrások - na očnom okolí som naozaj pocítila zjemnenie a vyplnenie očných vrások, nie úplné zmiznutie, ale zjemnenie je viditeľné.
  • hypoalergénne zloženie - očné okolie je citlivé, a to, čo znesie koža na ostatných častiach tváre, okolie očí neznesie. Krémik nesklamal ani v tomto bode a nepociťovala som slznenie a pálenie očí, len málinko v prvý deň slzenie, ale to bola podľa mňa reakcia prvého kontaktu s očným okolím.

NEVÝHODY

  • žiadne !

K tomuto očnému krémiku len taký môj postreh navyše, keďže som sérum na očné okolie predtým nepoužívala - Ženy, koža očného okolia je naozaj jemná a citlivá, doprajme jej viac starostlivosti !


Ženy, toto boli všetko priame účinky krému na pleť, ale podporiť účinok krému dokážeme len my sami. Aj napriek tomu, že nestíhame, že na nič nemáme čas, doprajme si denne hodinku, 30 minút alebo aspoň 10 minút LEN PRE SEBA. Nemusíme mať k tomu ani veľa peňazí, ani starú mamu, ktorá opatrí naše deti, ani manžela, ktorý za nás navarí alebo kolegyňu, ktorá za nás vezme nadčas v práci. Môžeme si SAMÉ SO SEBOU zabehať, ísť do prírody, vyraziť na nákupy, ísť na kávu alebo si ju dať doma, keď dieťa spí, dať si do uší slúchadlá s relaxačnou hudbou, napísať si svoje myšlienky na papier (aj to upokojuje), a pritom nemyslieť na nič, len na vnútorný pokoj a relax. Na rozmýšľanie nad bežnými starosťami máme celých zvyšných 23 hodín! 🙂


Ja som si v rámci relaxu spojeného s testovaním dopriala vychádzku do prírody, večerný relax s meditačnou hudbou, lymfodrenáž, zdravšiu stravu, pila som viac vody, písala som si myšlienky na papier a možno dvakrát sa mi podarilo ísť spať pred 23:00.


A verte, že tento relax a spomalenie, ktoré tím Vichy s radom SLOW AGE  odporúča, pomôže podčiarknuť krásu každej ženy !!!


Ďakujem Vichy a konik_testuje za tento relax!


#test_slowage

Spomaľ čas, máš privysokú rýchlosť

Dá sa v dnešnej dobe vôbec spomaliť? Napríklad aj také starnutie?


Túto otázku si kladiem už dlhší čas, vlastne od vzniku prvých mimických vrások a zatiaľ som nenašla odpoveď. Preto keď som úplnou náhodou narazila na možnosť testovania Vichy Slow Age, zaujal ma koncept značky a prísľub účinných látok v produktoch, spomaliť príznaky starnutia. To je presne to čo momentálne potrebujem.


Aj keď som veľmi neverila, že mám šancu, skúsila som sa prihlásiť. Na moje veľké prekvapenie, som bola jednou zo šťastných výherkýň a do práce mi kuriér onedlho priniesol malý balíček.


Poďme teraz ale k samotnému testovaniu.


Som majiteľkou suchej pleti a z tohto dôvodu si už dlhší čas všímam väčšie množstvo drobných vrások najmä v okolí očí. Keďže mám len 31, zdá sa mi to priskoro a hanbím sa aj smiať (keďže práve pri úsmeve sú najviac viditeľné).


Na fotke nižšie nemám žiaden make up, takže môžete dobre vidieť stav môjho očného okolia. V skutočnosti sú vrásky ešte viac výraznejšie. Veľmi som sa tešila najmä na očný krém, lebo doteraz som nenašla žiaden, ktorý by aspoň zmiernil tieto drobné chybičky. V podstate jediná vec, ktorá ako tak fungovala bol obyčajný vitamín E. Od prvého dňa testovania som teda prestala používať ostatné prípravky, ktoré mám doma a vrhla som sa s nádejou na Vichy.


Očný krém:


Je v praktickom, klasickom balení ako väčšina očných krémov – tuba s tenším hrotom.

Očarila ma však najmä konzistencia. Očný krém je ľahký, krémový, príjemne sa vklepkáva do očného okolia a rýchlo sa vsiakne do pokožky. Vyhovoval mi aj pod očný korektor, ktorý občas používam kvôli tmavším kruhom pod očami.


Po prvom týždni používania som nevidela žiadne zlepšenie, dokonca sa mi zdali očné vrásky viac viditeľné ako pri mojej predchádzajúcej starostlivosti. Rovnako mi ostávali aj tmavé kruhy.


Bohužiaľ ani počas druhého týždňa neprišlo k zlepšeniu, tak som sa vrátila k zaužívanému postupu a k očnému krému som pridala aj kvapku vitamínu E, kde už mám výsledky overené a za pár dní sa tie vrásky trochu zjemnili aj keď účinok tejto kombinácie trvá len pár hodín.


Viem, že 2 týždne je krátka doba na to aby som videla nejaké výsledky, ale keďže som spozorovala skôr zhoršenie stavu, musím napísať aj keď nerada, že za seba očný krém neodporúčam. Plánujem ho aj naďalej používať, ale na noc potrebujem asi niečo viac výživnejšie.


Denný krém na suchú pleť:


Od tohto krému som si zas naopak nesľubovala žiadne veľké výsledky. V podstate od denného krému očakávam len aby sedel pod make up či BB krém, aby som nemala suché šupinky v okolí nosa a líc a teraz v lete vyžadujem aj UVA a UVB filter.


Tieto 3 požiadavky krém splnil a prekvapil ma tiež rýchlym vstrebávaním do pokožky a veľmi ale naozaj veľmi príjemnou vôňou. Po pár dňoch som si s  nadšením všimla, že moja mdlá a suchá pleť je po použití krásne vyživená, hydratovaná a pôsobí sviežo. Stačil mi aj jemný tónovací krém a mohla som bez hanby vyjsť do ulíc. Pleť po dvojtýždňovom používaní vypadala zdravšie a žiarivejšie až sa mi nechcelo veriť, že by to mohlo byť od krému.


Teraz do teplého počasia mi dokonale vyhovuje a nemám v pláne ho meniť. Dala by som mu 10 bodov z 10, ale má aj jednu chybičku krásy. Pre niekoho možno nepodstatná vec ale keď otváram nový krém lepšej značky, očakávam, že pod uzáverom bude plastový vrchnáčik alebo aspoň uzáver z alobalu, ktorý chráni krém. Vtedy mám pocit, že krém je novučičký, nik ho predo mnou neotváral a hlavne nie je uzáver dózy po otvorení celý zababraný od krému. V prípade Vichy Slow Age to tak nebolo. Po prvom otvorení som mala polovicu krému nalepenú zospodu uzáveru a pôsobilo to dosť neesteticky.


Čo napísať na záver?


Snáď len toľko, že som aj napriek rozpačitým výsledkom očného krému s testovaním veľmi spokojná. Denný krém mi vyhovuje tak dokonale, že budem zvažovať jeho ďalšiu kúpu.


Naozaj veľmi pekne ďakujem za možnosť vyskúšania tejto rady, lebo pri tom množstve produktov na trhu by som si Slow Age asi len ťažko vybrala, čo by bolo škoda.



Katka


#test_slowage


VICHY Slow Age - spomaľ

Milé milovníčky kozmetiky VICHY.


Som veľmi rada, že som dostala možnosť otestovať 2 novinky VICHY Slow Age.

  • Očný krém 
  • Denný krém pre normálnu až suchú pleť s SPF 30 

Obsahujú 3 unikátne komplexy BAIKALÍN, ktorý má antioxidačné vlastnosti, BIFIDUS posilňuje ochrannú kožnú bariéru, znižuje citlivosť pleti a MINERALIZUJÚCU TERMÁLNU VODU obohatenú o minerály,obnovuje pH, posilňuje a regeneruje.



Som mamička na materskej dovolenke 2 roky a 6 mes. a druhé bábo je na ceste.

Isto každá mamička pozná, že pleť sa počas tehotenstva mení. Niektorej sa zlepší a inej zhorší. A ja som žiaľ...ten druhý prípad. Moja pleť bola suchá, vyzerala unavene a vrások pribúdalo stále viac a kupované krémy nezaberali. Preto som neváhala ani sekundu a prihlásila sa na test od VICHY. Hneď, ako krémy dorazili, musela som ich vyskúšat. 



Očný krém


Krém je určený na zmiernenie viditeľných opuchov, tmavých kruhov, a jemných vrások.


Opuchnuté oči nezvyknem mať ale tmavé kruhy áno, pretože bývam nevyspatá, čo tiež pozná každá mamina. Po prvom nanesení krémiku ružovkastej farby bez vône, ma chvíľu štípalo viečko. Krémik má jemnú textúru, nelepí a pekne hydratuje jemné okolie očí. Po pár dňoch som si všimla, že kruhy pod očami niesu tak viditelné ako predtým.

Čo sa týka vrások, to ukáže čas.


Jediné negatívum, ktoré som postrehla bolo, že keď mi počas dňa zaslzili oči a krém sa mi dostal do očí, mala som ich podráždené, čo nebolo moc príjemné.



Denný krém s SPF 30


Tento krém je určený pre normálnu až suchú pleť. Výrazne znižuje vznik pigmentových škvŕn, vrások na líčkach, spomalenie straty plnosti pleti a zníženie viditeľnosti pórov.


Ako som už vyššie spomínala, trápila ma unavená, suchá pleť a tvorili sa mi šupinky. Najviac to bolo viditeľné na líčkach pri nose a na čele. Peeling pomohol na 2 dni a šupinky sa znova objavili. Krémik má jemne ružovkavú farbu a nádhernú vôňu, ktorú si užívam pri každom nanesení. Naozaj krásna vôňa! Po prvom nanesení sa mi objavili na líčkach malé vyrážky, ktoré sa po pár dňoch stratili. Takúto reakciu mávam takmer vždy, keď zmením krém.


Prvé viditelné výsledky som si všimla asi po 5-6 dňoch. Pleť sa krásne vyčistila, rozžiarila a čo ma príjemne prekvapilo bolo, že som nemala ani jednu šupinku a líčka pri nose boli pekne hydratované! Takže pre mňa taký malý zázrak 🙂 



Oba krémy sú výborné pod make-up a čo je úžasné, že keď sa ráno namaľujem, večer sa nelesknem! 


Určite odporúčam.



Ďakujem veľmi pekne, že som sa mohla zúčastnit testu VICHY Slow Age. 


Aďa :*

#test_slowage 

VICHY SLOW ÂGE. Moj malý zázrak a okamžite viditeľné účinky!

Filozofia Vichy spomaľ /SLOW LIFE/ nám chce povedať, aby sme spomalili. Náš moderný život nám pleť stresuje, unavuje a dehydratuje. Nehovoriac o dalších škodlivinách z nášho životného prostredia a škodlivosti slniečka na pleť. To je to, čo nám chce tento krémik naznačiť a s čím nám chce pomôcť bojovať.



 Na Vichy som skoro zanevrela, kedže prestali vyrábať môj obľúbený krémik na mimické vrásky Myokine. Ale vďaka tomuto testovaniu som si našla môjho ďalšieho obľúbenca. 


Aj keď s viacerými výrobkami od Vichy som bola zatiaľ spokojná, ako je napr. krém Aqualia, šampón proti vypadávaniu vlasov a mojou topkou medzi bb krémami je práve bb od Vichy.


Na testovanie som dostala 2 ks krémov, denný krém a očný krém.


 Na dennom krémiku ma zaujala jeho božská sladká vôňa, to ja môžem 😍 Po nanesení na pleť okamžite pleť osvieži, je to citeľné. Rozžiaril okamžite moju unavenú pleť, toto doposiaľ nedokázal žiadny krém. Pleť bola pekne rozžiarená, napnutá a hydratovaná. Krém sa vstrebáva postupne počas dlhšiej doby, čo mne veľmi vyhovuje, keďže mám suchú pleť.  Účinky tohoto krému sú okamžité, nezavádzam vás, kedže viem, že cena je vyššia. Ale za tú cenu fakt stojí! 😊


POPIS: VICHY SLOW ÂGE Denný krém proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti - STAROSTLIVOSŤ PROTI STARNUTIU PLETI Slow Âge je prípravok od Vichy, ktorý posobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti. Pleť je rozjasnená a vyzerá zdravo. Pre všetky typy pleti. Laboratóriá Vichy prvýkrát spojili antioxidačné korene Baikalínu, ktoré sú v Číne využívané už 2 000 rokov, a Bifidus spolu s Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy a ochranným faktorom SPF 30. Pleť je okamžite hydratovaná a chránená. Deň čo deň urýchľuje obnovu buniek na povrchu pleti a napomáha pleti regenerovať sa. Pleť je rozjasnená a vyzerá zdravo. Pre citlivú pleť. Hypoalergénny. Bez parabénov.


 K tomu SPF 30 musím dodať aj dôkaz! 😂 Spálilo ma slniečko, ale vďaka Bohu som si ráno nakrémovala tvár s týmto mojim Vichy zázrakom.  Takže černevý ostal len môj dekolt a ramená 🙈 Tvár som mala od spálenia ochránenú.


 Ako ďalšie spomeniem očný krémik. Ten je bez vône. Ok, vyhovuje mi to, mám citlivé očné okolie, takže parfumácia by ma mohla zbytočne páliť. Krémik je fajnový, očné okolie vyhladí, no ako som sa už časom poučila, vrások nás žiaľ nezbaví žiaden krém. Ale aspoň bráni ďalšiemu rýchlemu vzniku vrások, kedže očné okolie je hydratované a dodáva tej jemnej pleti dostatočnú výživu. A aj malinké zjemnenie vrások je lepšie ako žiadna starostlivosť 😉


POPIS: OČNÁ STAROSTLIVOSŤ ZAMERANÁ NA ZNÁMKY STARNUTIA V OKOLÍ OČÍ CHRÁNI OČNÉ OKOLIE PROTI VONKAJŠÍM VPLYVOM. KONTÚRY OČÍ SÚ OKAMŽITE HYDRATOVANÉ A PÔSOBIA ODDÝCHNUTO. DEŇ ZA DŇOM VYZERAJÚ OČNÉ KONTÚRY VYHLADENEJŠIE A ROZJASNENEJŠIE +
ÚČINNOSŤ. Oblasť okolo kontúr očí je citlivá a krehká. Vplyvom okolitého prostredia je viac náchylná na starnutie, únavu a stres. Tento účinný prípravok cieli proti vzniku: tmavých kruhov pod očami, nedostatku pružnosti, opuchov, jemných liniek a vrások. Vhodné pre citlivú pleť. Testované pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou.


Toto bola bleskovo napísaná recenzia a pri týchto krémoch som mala od úplného začiatku jasno vo všetkom. Nemusela som vôbec čakať na výsledky 2 týždne, boli okamžite viditeľné.


Na záver chcem ešte poďakovať Modrému koníku za možnosť testovať a firme Vichy za skvelú kozmetiku 😊 A teraz si idem oddýchnuť so šálkou dobrej kávy 😉



#test_slowage

Vichy SLOW AGE - Je čas spomaliť

Mám rada príbehy a hlavne, keď sa za značkou ukrýva aj niečo viac. Príbeh značky Vichy začína v chránenej oblasti v srdci vulkánov Auvergne priamo v srdci Francúzska. Od založenia značky v roku 1931 zostala jej misia rovnaká: pomáhať ženám denne sa lepšie a účinne starať o svoju pleť, a to bez ohľadu na vek alebo typ pleti. Zároveň chrániť životné prostredie a podporovať udržateľnosť.


Celé tajomstvo Vichy spočíva vo vode, ktorá bola uctievaná v dobe Keltov a období Rímskej ríše. Táto unikátna voda je čistá, liečivá a prirodzene bohatá na 15 minerálov.

Práve pre toto tajomstvo som bola priam nadšená, keď som bola vybraná na testovanie prevratnej novinky od Vichy SLOW AGE.


Každá z nás rieši niaky problém s pleťou, či už to je akné, suchá pleť, začervenanie pleti alebo citlivá pleť. Moja pleť je taká kombinácia všetkého a to doslova. V každom ročnom období si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Jar je obdobím, kedy po zime potrebuje poriadnu dávku hydratácie.



Netrpezlivo som očakávala balíček a musím sa priznať, bola som prekvapená, že obsahoval kompletné balenie pleťového a očného krému a nie len vzorky. Dopredu som plánovala, ako v liste stálo, naordinovať si relax. Žiaľ toto sa mi nepodarilo, vzhľadom k tomu, že mi v poslednej dobe nie je dopriaty spánok a času na relax bolo pomenej. Veď to mnohé z vás poznáte. Ako veľká výzva bolo pre mňa aj fotografovanie, keďže fotím len moje deti a na ostatné krásne veci okolo nás akosi pozabúdam. A to bol pre mňa asi najväčší relax.


Rad SLOW AGE presne popisuje dnešnú uponáhľanú dobu a navádza nás k tomu, aby sme spomalili. A to vo všetkých oblastiach. Dôležité je si uvedomiť, že rýchlym životným štýlom nebudeme žiť kvalitnejšie, ale môžeme prepásť dôležité etapy, ktoré by sme si mali užiť naplno. V neposlednom rade sa to podpíše aj na našej pleti.



Novinka SLOW AGE Denný krém na normálnu až suchú pleť


Tento výživný denný krém je obohatený o unikátny komplex:



- kyselinu hyalurónovú

- glycerín


Ktoré majú za cieľ zaistiť optimálnu hydratáciu pleti. Krém chráni a posilňuje odolnosť pleti voči starnutiu a koriguje vrásky, pigmentové škvrny a stratu pružnosti. Bonus je SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.


Ako prvé ma očarila vôňa. Jemná, svieža, cukríková, ktorú som cítila aj niekoľko minúť možno hodín po nanesení. Čakala som hutný krém, ako to býva zvykom pri krémoch určených na suchú pleť. Konzistencia je však veľmi jemná, dokonale sa vstrebe a nezanecháva mastný film na pokožke.


Prvé tri dni som mala pleť jemne začervenanú.  Moja pleť veľmi citlivo reaguje na zmenu krému, samozrejme som to nevzdala a pokračovala v testovaní. Na štvrtý deň, už pleť nebola začervenaná a ja som si mohla krém vychutnať, teda jeho účinky naplno. Po nanesení krému je teraz moja pleť na pohľad dokonale hydratovaná a svieža. Na dotyk je jemná a rieši (u mňa) aj mierny problém s akné. Ako si poradí s vráskami ukáže čas, to sa po dvoch týždňoch testovania nedá povedať, ale už teraz viem, že zaujal čestné miesto na poličke.



SLOW AGE Očný krém


Očné okolie je oveľa citlivejšie ako zvyšok tváre. Preto si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Ja sa o svoje očné okolie starám pravidelne už niekoľko rokov. Vichy očný krém sa zameriava na známky starnutia, vďaka listom z ginko biloba ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (vďaka kofeínu).


Po prvom nanesení ma krém štípal jemne v očiach, ale samozrejme som si ho vytlačila viac a nebudem ním predsa plytvať. Krém je bez vône, čo na moje citlivé okolie očí vyhovuje. Je veľmi jemný a môj starý krém na oči už má nástupcu. Som ním naozaj nadšená, je výborný pod make-up, tiene mi na ňom držia celý deň. Okolie očí je na pohľad hydratované a čo ma potešilo najviac po troch hodinách spánku dostať kompliment že vyzerám sviežo – tomu sa povie zázrak. Napriek nedostatku spánku vyriešil problém s tmavými kruhmi pod očami a miernym opuchom. Naozaj stojí za vyskúšanie.

 

Starnutie pleti môžeme ovplyvniť, správnym prístupom k pleti a úsmevom na tvári. Ja môžem krémy len a len odporučiť. Nenašla som žiadne nevýhody a negatíva. 


Chcem sa poďakovať @koník_testuje za možnosť vyskúšať si túto novinku a obohatiť svoju zbierku. 


#test_slowage

Testovanie kozmetiny Slow Age od Vichy

Milé maminy, nemaminy a milovníčky kozmetiky 🙂


Mala som tú česť zúčastniť sa v testovaní  francúzskej kozmetiky SLOW AGE od VICHY.  Nebudem klamať, výhra ma veľmi potešila a nedočkavo som čakala na doručenie balíka. Pár dní po oznámení výberu do testovania som obdržala balíček prípravkov Vichy Slow Age.


Laboratóriá Vichy prvýkrát spojili antioxidačný Baikalín z koreňov rastliny, ktorá je v Číne využívaná už 2000 rokov a Bifidus spolu s minerálnou termálnou vodou z Vichy.

Slow Age je prvý denný anti-agingový rad pleťových prípravkov, ktorý koriguje už existujúce známky starnutia pleti a spomaľuje ich vznik.


Pomalšie starnutie začína jednoduchými krokmi, ktoré je možné aplikovať do každodenného života – správny pitný režim, zdravé jedlo, kvalitný spánok, pravidelné cvičenie a tiež voľba vhodnej starostlivosti o pleť.


Viem, že každá z nás má iné predstavy o dokonalej kozmetike a platí pravidlo:

"100 ľudí - 100 chutí"


V balíčku som obdržala 2 produkty a to:

  • Denný krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti
  • Očný krém zameraný na spomalenie prejavov starnutia pleti v očnom okolí


Ako prvé som ráno použila Slow Âge očný krém.


Očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť, ktorá sa mu maximálne prispôsobí. Druhá z noviniek – Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). Vďaka krému budú očné kontúry vyhladené a rozjasnené.


Textúra je jemná, ružovkastej farby, bez vône, čo mi vôbec nevadí, velmi dobre sa nanášal a rozotieral. Okolie očí ma nepálilo. Perfektne hydratuje a zjemňuje jemnú tenku pokožku. S krémikom som velmi spokojná.



Po očnom krémiku som si na pleť naniesla Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť.


Denný krém Slow Age pôsobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti: od jemných liniek po vrásky, od nejednotného zafarbenia pleti po tmavé škvrny, od straty pružnosti až po stratu pevnosti pleti. Laboratóriá Vichy prvýkrát spojili v kréme výťažok z antioxidačného koreňa baikalínu, bifidus a mineralizujúcu termálnu vodu Vichy.


Neviem si už predstaviť začiatok dňa bez denného krému a tento Slow Age od Vichy má velmi príjemnú vôňu, je lahučky a dobre sa rozotiera. Je perfektný aj pod make up, mala som pocit, že makeup lepšie drží na pleti 🙂 Nezanecháva mastný film, pre mňa veľké + 

A nezabudnime ani na ochranný faktor SPF 30.



Výrobky Slow Age hodnotím ako veľmi dobré. Cenovo táto kozmetika nie je najlacnejšia, ale je primeraná ku kvalite. Sú aj ovela drahšie krémiky. My ženy si musíme dopriať aj fajnovejšiu kozmetiku, nie len tie drogérkové.


Milé dámy, nebojte sa trošku investovať do kozmetiky. Zaslúžime si aj my trošku rozmaznávať našu pleť, ktorá sa nám potom odmení 🙂


Ďakujem MK že som sa mohla zúčastniť a testovať kozmetiku Slow Age.


#test_slowage

Vichy + relax = krásna žena

Kočky, aj vy sa snažíte byť superženou? Chceme byť perfektné matky, super manželky, najlepšie kamarátky, chceme dokonale vyzerať, snažíme sa byť čo najlepšie v práci či doma ako hostiteľky. A niekde pri tom zabúdame sami na seba. Aj ja som podobná.


Mám 32 rokov, žijem hlavne pre svoje deti (11 a 7-ročné), manžela, rodinu a v neustálom víre povinností. Posledné týždne nad tým viac uvažujem a do toho som na MK zbadala výzvu na testovanie kozmetiky Vichy a jej nového radu SLOW ÂGE, ktorý bol podľa popisu ako "vyrobený" pre mňa. Navyše, článok vystihovala veľavravná fotografia relaxujúcej ženy a vedela som, že sa zapojím. Šancu na neúspech pri výbere kandidátok na testovanie som si vôbec nepripúšťala. Verila som tomu a správa, že ma team MK a Vichy vybrali, ma utvrdila vo fungovaní "teórie pozitívneho myslenia".


Za pár dní prišiel domov balíček s krémikom a očným sérom. Perfektný bonus bol list od teamu MK, v ktorom mi naordinovali povinný relax. Viac som si nemohla priať. Začala som plánovať oddychové aktivity pre seba, ako to zladím so všetkými povinnosťami. Jasné, že som si nemohla naordinovať wellnes víkend alebo niečo podobné, vzhľadom na rodinu, prácu a bežné povinnosti. Ale vytiahla som diár a začala som si písať každodenné miniaktivity len pre mňa (skorší spánok, meditácia, relax s hudbou, lymfodrenáž, príroda). Ďalej som vzala som fotoaparát a pofotila som momentálny stav na mojej tvári. Hltala som na internete informácie o histórii spoločnosti, zložení krému, a začala som ho testovať.



 Rad SLOW ÂGE trefne reaguje na dnešnú uponáhľanú dobu. Žena je z tohto rýchleho spôsobu života unavená a dennodenne vystavená stresu. Nemá čas na pravidelný spánok, pohyb či stravu. A v neposlednom rade ju ovplyvňuje aj to, čo nemôže zmeniť, a to je vonkajšie prostredie - UV žiarenie a znečistenie ovzdušia.


Tieto postrehy viedli tím Vichy k vývoju denného krému Slow ÂGE, ktorý pôsobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti a čiastočne koriguje jeho prejavy. Rieši to, čo trápi takmer každú ženu cca od jej 25 rokov - vrásky, nejednotné zafarbenie pleti, pigmentové škvrny a strata pružnosti pleti.

 

Čím je rad SLOW ÂGE iný?


Laboratóriá Vichy prvýkrát v kréme vytvorili spojenie:

 MINERALIZUJÚCA TERMÁLNA VODA VICHY + BAIKALÍN + BIFIDUS


Celé tajomstvo značky Vichy spočíva v mineralizujúcej vode, ktorá je čistá, liečivá a prirodzene bohatá na 15 minerálov, obnovuje pH, posilňuje a regeneruje a pochádza z hlbín francúzskej zeme z regiónu Auvergne.


Výťažok z koreňa baikalínu má najmä antioxidačné vlastnosti a účinky proti znečisteniu a UVA. V Číne ho pre jeho pozitívne účinky používajú viac ako 2000 rokov.

Bifidus posilňuje ochrannú kožnú bariéru a znižuje citlivosť pleti. Získava sa kvasením baktérií.


Ja som mala možnosť testovať počas cca 14-tich dní denný krém pre normálnu až suchú pleť a očný krém z tohto radu. Testovala som nanášaním kombinácie oboch krémov ráno po umytí tváre a večer po kompletnom odlíčení a umytí tváre.


MOJE POSTREHY Z TESTOVANIA


JA = suchá, citlivá, šupinatá koža so sklonom k pigmentovým škvrnám


Denný krém pre normálnu až suchú pleť SLOW ÂGE


VÝHODY

  • hydratácia - tá je pre mňa prvoradá pri výbere krému. Testovaný krém pokožku zhydratoval na celý deň!!! Poobede ani večer som necítila napnutú či vysušenú pokožku, ale krásne zhydratovanú.
  • hypoalergénne zloženie - nemôžem si na tvár naniesť hocijaký krém, moja pokožka má sklony k začervenaniu, svrbeniu a páleniu, akonáhle mám na pleti niečo, čo jej nesedí. Tento krém mi od začiatku "zapasoval", a nepociťovala som ani jeden zo spomínaných príznakov.
  • bohatá krémová textúra - vyskúšala som už rôzne krémy, ale tento prekvapil na začiatok konzistenciou, ktorá nie je príliš tuhá ale ani "vodnatá". Pri nanášaní sa ľahko rozotiera. Po nanesení sa krásne vpije do pokožky a nevytvára na povrchu lesklý a nepríjemný film, ktorý je príznačný pre mnoho krémov a mne osobne vadí.
  • skvelý podkladový krém pod make-up - tak ako mi držal make up (používam už cca 2 roky ten istý) na tomto kréme, mi zatiaľ nedržal na žiadnom inom kréme, aj po celom dni make up krásny.
  • rozjasňovací účinok - svieži krém, pleť je po nanesení krásne rozžiarená, k tomu asi niet čo dodať 🙂
  • liečivý účinok - ten som zistila, keď sa mi nečakane vytvorila zapálená vyrážka na líci a ja som jej ešte "pomohla" rozškriabaním. Večer po odlíčení som na vyrážku naniesla väčšie množstvo krému a do rána sa ranka zaschla a za dva dni ani stopa po vyrážke.
  • vypnutie pleti - mňa trápia  najmä vrásky okolo úst, tzv. vrásky zo smiatia. Po tých cca 2 týždňoch (čo si myslím, je krátka doba) sa len jemne vyplnili, ale budem používať ďalej. 
  • STOP pigmentovým škvrnám - aj pri tomto účinku si myslím, že ide o krátky čas na viditeľné výsledky, ale myslím si, že ženy by ho mali používať najmä ako prevenciu vzniku pigmentových škvŕn.
  • vôňa, farba - aj tieto vlastnosti sú pre nás ženy podstatné. Vôňa mi pripomína čistotu, pocit po večernej sprche, nie je príliš výrazná, ale príjemne jemná. Ráno som ju po nanesení cítila zvyčajne aj dve hodiny. Púdrovoružová farba je jednoducho ženská, jemná, čistá a od minulého roku jednotka aj v oblasti módy. Neviem, či to bol úmysel alebo jednoducho náhoda, ale toto firme Vichy vyšlo.

NEVÝHODY

  • SPF 30 - pre mňa konkrétne je toto SPF nepostačujúce, mám svetlú pokožku so sklonom k tvorbe pigmentových škvŕn, takže ja by som uvítala, kebyže je SPF 50. Na tento bod som sa pýtala prostredníctvom tímu konik_testuje priamo kompetentných zo spoločnosti Vichy a ponúkli mi nasledovné riešenie: "Slow Age denný krém s SPF30, následne make-up a na to ochranný faktor s SPF50 – momentálne máme i novinku, ktorá je ako stvorená pre vaše potreby – osviežujúci sprej na tvár s SPF50, ktorý je možné aplikovať i na make-up a nie je ho potrebné ďalej roztierať. Praktické je i 75 ml balenie , ideálne do kabelky, takže v priebehu dňa môžete prípravok priebežne aplikovať, aby ste boli 100% chránená."


Očný krém SLOW ÂGE  


VÝHODY

  • jemná textúra a hydratácia - toto sa k očnému krému jednoducho patrí, aby bol jemnučký, skoro vodnatý a naozaj toto splnil.
  • zmiernenie opuchov - chodievam spať prevažne po 23:00 a viem, čo je to mať opuchnuté oči, kruhy pod očami. Po testovaní očného krému som už po prvom použití videla rozdiel. Pod cca týždni som mala ráno očné okolie bez opuchov, zmiernili sa kruhy pod očami a vrásky sa mi pomaličky vypĺňajú. Samozrejme, úplne nezmizli, to by som klamala. 
  • zjemnenie vrások - na očnom okolí som naozaj pocítila zjemnenie a vyplnenie očných vrások, nie úplné zmiznutie, ale zjemnenie je viditeľné.
  • hypoalergénne zloženie - očné okolie je citlivé, a to, čo znesie koža na ostatných častiach tváre, okolie očí neznesie. Krémik nesklamal ani v tomto bode a nepociťovala som slznenie a pálenie očí, len málinko v prvý deň slzenie, ale to bola podľa mňa reakcia prvého kontaktu s očným okolím.

NEVÝHODY

  • žiadne !

K tomuto očnému krémiku len taký môj postreh navyše, keďže som sérum na očné okolie predtým nepoužívala - Ženy, koža očného okolia je naozaj jemná a citlivá, doprajme jej viac starostlivosti !


Ženy, toto boli všetko priame účinky krému na pleť, ale podporiť účinok krému dokážeme len my sami. Aj napriek tomu, že nestíhame, že na nič nemáme čas, doprajme si denne hodinku, 30 minút alebo aspoň 10 minút LEN PRE SEBA. Nemusíme mať k tomu ani veľa peňazí, ani starú mamu, ktorá opatrí naše deti, ani manžela, ktorý za nás navarí alebo kolegyňu, ktorá za nás vezme nadčas v práci. Môžeme si SAMÉ SO SEBOU zabehať, ísť do prírody, vyraziť na nákupy, ísť na kávu alebo si ju dať doma, keď dieťa spí, dať si do uší slúchadlá s relaxačnou hudbou, napísať si svoje myšlienky na papier (aj to upokojuje), a pritom nemyslieť na nič, len na vnútorný pokoj a relax. Na rozmýšľanie nad bežnými starosťami máme celých zvyšných 23 hodín! 🙂


Ja som si v rámci relaxu spojeného s testovaním dopriala vychádzku do prírody, večerný relax s meditačnou hudbou, lymfodrenáž, zdravšiu stravu, pila som viac vody, písala som si myšlienky na papier a možno dvakrát sa mi podarilo ísť spať pred 23:00.


A verte, že tento relax a spomalenie, ktoré tím Vichy s radom SLOW AGE  odporúča, pomôže podčiarknuť krásu každej ženy !!!


Ďakujem Vichy a konik_testuje za tento relax!


#test_slowage

Spomaľ s novinkou VICHY

"80% starnutia je vo vašich rukách” je veta, ktorá ma priviedla k                   testovaniu kozmetiky VICHY.


Na pribalenom letáku stálo "Cíťte sa mlado. Spomaľte." Cítiť sa mlado, to sa vo veku 24 rokov ešte dá, no spomaliť je ťažké, zvlášť to starnutie.  Paradoxom je, že ponuka na testovanie  mi prišla práve dva týždne pred štátnicami. Samozrejme som sa veľmi potešila. Prebdené (prehýrené ;)) noci pri štúdiu sa podpíšu na našej tvári, či chceme, či nechceme. Koniec koncov, ten "pravý" krém som ešte stále len hľadala. A tak som sa dala do testovania Vichy Slow Âge



Slow Âge Denný krém pre normálnu až suchú pleť


Testovala som denný krém, ktorého nosnou vlastnosťou je hydratácia a ochrana. Tú som cítila po celý čas testovania a cítim ju aj teraz. Moja pleť získala späť svoju pružnosť, ožila a pôsobí žiarivo a zdravo. Krém má špecifickú fluidnú textúru, ktorá je ideálna pre normálnu až suchú pleť. Je obohatený o ochranné a hydratačné látky, zároveň posilňuje pleť voči starnutiu a koriguje vrásky. Moja tvár opäť žiari a pôsobí zdravo.



Slow Âge očný krém


O tvár sa treba starať a to platí 10- krát násobne o okolie očí, ktoré je omnoho citlivejšie a vyžaduje si špeciálnnu starostlivosť (hlavne ak vaše deti milujú nočný život ;)). Druhá z noviniek je očný krém Slow Âge, ktorý sa zameriava na známky stárnutia v okolí očí. Počas testovania som si všimla jednu zásadnú vec (vzhľadom na to, že som si už zo stresov sem tam aj poplakala), tak moje oči boli ráno vždy pripravené a nemusela som sa báť opuchov. Moja pleť v okolí očí získala pevnosť a všímam si aj reguláciu jemných vrások.


Spomaliť je v dnešnej dobe je čím ďalej tým väčší problém. Ponáhľame sa a pritom niekedy ani nevieme kam. Kvalita života nespočíva v tempe ale v maličkostiach 🙂. Tie si všimneme len, keď budeme pozorní. Keď spomalíme a s pokojom sa pustíme do života. Stres a každodennný zhon prispieva aj k starnutiu našej pleti. Tá si vyžaduje špecifickú pozornosť, a preto prichádza NOVINKA Slow Âge od VICHY.


Ich nosnou myšlienkou je spomaliť a užiť si život sám 🙂.


Ďakujem 🙂

Dnes už mám svoj denný krém


úspešne Mgr. Barbora B.

#test_slowage



Vichy Slow Age - spomaľ, máš privysokú rýchlosť!

Presne to si spievam každý deň v hlave, lebo naozaj ako každá mama, mám milión vecí každý deň na starosť. Ale rada by som bola večne usmiata a mladovyzerajúca mamina/ manželka čo najdlhšie. Svoje starnutie, či už fyzické alebo mentálne, máme z veľkej miery vo svojich rukách.


Preto som bola  šťastná, keď mi pred pár dňami prišla IP so správou, že si ma firma Vichy vybrala na testovanie ich noviniek- Vichy Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť a Vichy Slow Âge očný krém. 


Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť


Krémik má za úlohu chrániť a posilňovať odolnosť pleti voči starnutiu  a zároveň korigovať jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové škvrny (Vitamín CG) a stratu pružnosti. Má aj SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.


Slow Âge očný krém


Keďže očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre,  vyžaduje preto  špeciálnu starostlivosť. Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). 


Toto všetko sa dočítate o týchto dvoch Vichy novinkách a ja som mala možnosť overiť si, či je to pravda.


Keď som prvýkrát otvorila denný krém, tak sa mi naozaj na malý okamih zastavil čas. Preniesla som sa stovky km k moru a nadýchla sa sviežosti. Myslím, že aj vôňa je veľmi dôležitá pri dennom kréme, lebo ak vám nesadne, nebudete ho logicky používať vôbec a nedáte mu ani len šancu sa predviesť. Manžel aj malá si túto jeho vlastnosť všimli hneď pri prvej rannej puse: "Vôňa skvelá, jemná a nevtieravá."



Konzistencia je veľmi príjemná /tak trošku gélovitá/ a po nanesení krému na tvár a krk vám neostane žiaden pocit masnoty, ani ulepenia a to som ho testovala v čase, kedy sme mali aj cez 30 stupňov.


Vôbec neovplynil make-up, čiže je vhodný aj ako podkladový krém. Nanášala som si ho raz denne a to ráno a pleť bola celý deň príjemne hydratovaná. S nakrémovanou tvárou som sa bola aj opaľovať a tu musím priznať, že obstál maximálne dobre ochranný faktor, tvár sa mi jemne opálila, nebola som červená ako ja zvyknem bývať po pobyte na slnku.


Na to, aby som posúdila jeho účinnky čo sa týka korekcie vrások, či odstraňovania pigmentových škvŕn je po 2 týždňoch priskoro a potrebovala by som viac času. Ale prišlo k zlepšeniu mojej pleti aj po tejto stránke - niektoré vrásky sa naozaj veľmi zjemnili.


Očný krém som si zamilovala od prvej aplikácie, prinesol neskutočnú úľavu mojim opuchnutým a uboleným očiam. Preto ho nosím so sebou každý deň v kabelke. Oči naozaj odpuchli a úľava prišla celkom rýchlo. Netrpím ani tak veľmi vráskami okolo očí, ale tiež si myslím, že treba viac času ako 2 týždňa na preukázaie  všetkých jeho síl v plnej kráse.

Má veľmi dobrú konzistenciu a netreba ho používať vo veľkom množstve. Krásne vonia. Nedráždil mi vôbec pokožku okolo očí, ani oči. Sadol mojím očiam ako uliaty.


Celkovo hodnotím oba krémiky maximálne pozitívne, presvedčili ma natoľko, že ostanú u mňa ako stálice a po minutí darovaných kúskov, si zakúpim oba tieto krémiky.


Viem, že cena nie je až tak nízka, ale myslím si, že vydržia. Ak váhate či máte do seba investovať, ale nie ste si istá či vám krémik sadne, tak si pohľadajte na nete nejakú akciu a určite natrafíte na takú, kde vám pošlú vzorky zdarma.


Prijala by som na testovanie resp. na recenziu ešte také dva - tri týždne, aby som naozaj mohla dať priestor Vichy na tie malé zázraky , ktoré určite dokážu.


Teším sa, že som vďaka testovaniu s Vichy získala parťáka na dovolenku k moru, na ktorú sa už onedlo vydáme. Ďakujem koníku a aj firme Vichy, že zavítala sem medzi nás a urobila toľko žien šťastnými, nie kvôli darčeku - krémikom, ale preto lebo sme si viaceré našli na seba čas a trošku sme spomalili .

 

Katka 


#test_slowage 

Ako som sa zamilovala do zázraku

Ahojte ženičky.


Dovoľte, aby som sa prv predstavila. Mám 27 rokov, náročné zamestanie a obrovský nedostatok spánku. Bola som vybraná z množstva žien, ktoré prejavili záujem otestovať novinku od značky Vichy a to krémiky SLOW AGE. Firme som za túto príležitosť veľmi vdačná, pretože som našla zázrak, ktorý doslova milujem.


Akú mám ja pleť:


Aby ste ženičky vedeli, moja pleť je prehnané citlivá, suchá a červená. Potrebujem pleť hydratovať a dokonale premastiť, preto už dlho hľadám ten správny produkt.


 A čo som testovala?


Dostala som dva krémiky: denný krém a očný krém(alebo krém na očné okolie).



Denný krém je na pohľad jemný a vláčný. Má krásnu marhuľkovú farbu a jemnú konzisteniu. Po nanesení krémiku som zistila, že je aj veľmi jemný k pleti, neštípe a premastí pokožku. Denne používam make-up tiež z radov Vichy. Ostala som milo prekvapená, pretože som mala len jeden jediný lišaj. WOW.


Na druhý deň som spozorovala na pleti zmenu, sem-tam vyrÁžka, čo je Úplne normalné pri začatí uživania krému. Do týždňa boli prejavy preč a veselo testujem ďalej.

Očakávania som nemala veľké ale po 10-tih dňoch mám pleť peknú na pohľad, jemnú na dotyk, hebkú na pocit, premastenú dokonale pod make-up a aj keď neviem, či som spomalila starnutie pleti, ale viem, že zostanem tomuto dennému krému verná, pretože ja som konečne našla niečo, čo mi dokonalé sadlo - veľké dakujem.


Očný krém je taktiež jemnučký a vláčný. Neohúril ma síce až tak veľmi ako ten denný ale aj tento očný si budem nadalej kupovať. Mám podstané svetlejšie kruhy pod očami, nemám oči také vpadnuté a aj ked nosím okuliare je vidno, že oči mam akési svieže-neviem to inak opisať. Jeden jedinný nedostatok, ktorý možem vytknuť je, že prvé tri dni testovania očneho kremu ma cca 10 minút po nanesený krému ,"rezali," oči.

Možno to bolo ozaj len tým, že mam prehnané citlivú pokožku.


A čo dodať na koniec?


Aj mladé ženy, neváhajte, a vyskúšajte túto novinku. Aj dievčatá s citlivou pleťou ako mám ja. Ja pri tomto kréme ostávam a veľmi by som chcela podakovať za to, že mi bolo umožnené nie len testovať ale hlavne pri tom  aj nájsť to čo hľadam už pekných pár rokov.   


#test_slowage


Ako začať mladnúť v dvadsiatich ôsmich?

Je to tažké v dnešnej dobe, ale rozhodnutie je len a len na tebe. 



Spomaľ! Prečítaj si článok a prejdi aj ty na túto vlnu.


Testovanie Vichy výrobkov, bolo pre mňa ohromnou výzvou, pretože poslednú dobu som začala pociťovať a hlavne pozorovať starnutie tváre predovšetkým v oblasti očí a čela. Je to normálne? Veď mám len 28 rokov.


Je, keďže vonkajšie prostredie na nás vplýva nepraznivo, k tomu stres, únava a pleť dostáva veľmi zabrať. No a mimické vrásky nepustia. Milujem smiech, takže rozhodne kvôli vráskam si ho odoprieť nemienim, tak som začala riešiť ako možno inak zabrániť ich tvorbe, alebo aspoň znížiť  ich viditeľnosť. 

 

CÍŤTE SA MLADO.  SPOMAĽTE.


Pri narazením na toto testovanie, som bola odhodlaná, že ho chcem na 100% vyskúšať a nájsť konečne niečo, čo pomôže. Za posledných cca 6 mesiacov som skúsila 2 krémy očného okolia, zatiaľ bez  nejakého viditeľného výsledku. Keď som pár dní po napísaní komentu, dostala správu, že som vybraná, nesmierne som sa tešila.


Po dodaní, som hneď letela s očný krémom do kúpeľne, odlíčila oči a očné okolie a skúšala naniesť túto novinku. Prvý dojem bol velmi dobrý a tým padom, aj očakávanie  pozitývnych výsledkov ešte väčšie.


Ako bolo aj v pribalenom liste napísane, treba si naordinovať viac oddychu, relaxu, času pre seba. Sme ženy a vieme, koľko práce musíme zvládnuť, vsetko zvládame ľavou zadnou, no niekde sa to bohužial odzrkadľuje - na našom tele, zdraví, psychike. 


Tak som si akoby na rozkaz naordinovala

  •  8-10 hod spánku denne, ak nestíham nočný, tak poobedný s malým,
  •  3-5x týždenne cvičenie /3x fitko, 2xbeh v prírode/,
  •  1x týždenne vaňa sviečky, relax bez elektroniky,
  •  2-3x týždenne 15-30min zastaviť a meditovať/joga naj vonku mimo ľudí 

To všetko sa mi zrazu darilo, stihala som, mala viac energie, bola som spokojnejšia.


Všetko toto by sme mali robiť aj za normálnych okolností a ja verím, že mi ostatnú tieto zvyky aj na ďalej, pre mňa testovanie nekončí, určite vám chcem výsledky ukázať aj neskôr, keďže verím, že budú len a len pozitívne. A nie len na tvári s výrobkami Vichy Slow Age, ale aj na duši, z týchto pozitívnych zmien postoja k životu.


MOJE TESTOVANIE 


Každé ráno a večer som nanášala krém jemným ťukaním ukazováka okolo celeho oka až po spánok, kam jemne vrásky vedú. Denný krém som nanášala na tvár a krk každé ráno po vyčistení pleti a nanesení očného krému. Dosiahnuté výsledky vidno na foto (aspoň podla mňa sú vidno) a troška zlepšenie tam je a to  aj za 2 týždnečo je dosť krátka doba. 


1. deň testovania

14. deň testovania


 Pozitíva denného krému Vichy slow age pre normálnu až suchú pleť 

  • príjemná konzistencia
  • vyborná rozotieratelnosť
  • rýchle vstrebanie
  • skvelá vôňa
  • neostáva mastný povlak
  • zjednotenie tonu pleti


Negatíva 

  • nemá príjemnú chuť, keď sa dostane na pery - radšej nepapať


Pozitíva očného krému Vichy slow age eyes


  • príjemná konzistencia 
  • rýchle vstrebanie
  • zastavenie tvorby a vyplnenie vrasok
  • rozjasnenie očného okolia


Negatíva 

  • pri nanesení väčšieho množstva a zanesení do oka je krém dráždivý a oko mi dosť slzilo, bohužial sa mi stalo viackrát čo ma ozaj mtzelo, keďže mám z krémov výborný pocit. 


V testovaní a používaní budem naďalej pokračovať, pre zvedavé osôbky pridám ďalšie výsledky cca o mesiac.



Ďakujem Modrému koníku - @konik_testuje  a spoločnosti Vichy za túto možnosť, nesmierne si ju vážim, ja aj moje telo!!!


#test_slowage

Vichy Slow Age - spomaľ, máš privysokú rýchlosť!

Presne to si spievam každý deň v hlave, lebo naozaj ako každá mama, mám milión vecí každý deň na starosť. Ale rada by som bola večne usmiata a mladovyzerajúca mamina/ manželka čo najdlhšie. Svoje starnutie, či už fyzické alebo mentálne, máme z veľkej miery vo svojich rukách.


Preto som bola  šťastná, keď mi pred pár dňami prišla IP so správou, že si ma firma Vichy vybrala na testovanie ich noviniek- Vichy Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť a Vichy Slow Âge očný krém. 


Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť


Krémik má za úlohu chrániť a posilňovať odolnosť pleti voči starnutiu  a zároveň korigovať jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové škvrny (Vitamín CG) a stratu pružnosti. Má aj SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.


Slow Âge očný krém


Keďže očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre,  vyžaduje preto  špeciálnu starostlivosť. Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). 


Toto všetko sa dočítate o týchto dvoch Vichy novinkách a ja som mala možnosť overiť si, či je to pravda.


Keď som prvýkrát otvorila denný krém, tak sa mi naozaj na malý okamih zastavil čas. Preniesla som sa stovky km k moru a nadýchla sa sviežosti. Myslím, že aj vôňa je veľmi dôležitá pri dennom kréme, lebo ak vám nesadne, nebudete ho logicky používať vôbec a nedáte mu ani len šancu sa predviesť. Manžel aj malá si túto jeho vlastnosť všimli hneď pri prvej rannej puse: "Vôňa skvelá, jemná a nevtieravá."



Konzistencia je veľmi príjemná /tak trošku gélovitá/ a po nanesení krému na tvár a krk vám neostane žiaden pocit masnoty, ani ulepenia a to som ho testovala v čase, kedy sme mali aj cez 30 stupňov.


Vôbec neovplynil make-up, čiže je vhodný aj ako podkladový krém. Nanášala som si ho raz denne a to ráno a pleť bola celý deň príjemne hydratovaná. S nakrémovanou tvárou som sa bola aj opaľovať a tu musím priznať, že obstál maximálne dobre ochranný faktor, tvár sa mi jemne opálila, nebola som červená ako ja zvyknem bývať po pobyte na slnku.


Na to, aby som posúdila jeho účinnky čo sa týka korekcie vrások, či odstraňovania pigmentových škvŕn je po 2 týždňoch priskoro a potrebovala by som viac času. Ale prišlo k zlepšeniu mojej pleti aj po tejto stránke - niektoré vrásky sa naozaj veľmi zjemnili.


Očný krém som si zamilovala od prvej aplikácie, prinesol neskutočnú úľavu mojim opuchnutým a uboleným očiam. Preto ho nosím so sebou každý deň v kabelke. Oči naozaj odpuchli a úľava prišla celkom rýchlo. Netrpím ani tak veľmi vráskami okolo očí, ale tiež si myslím, že treba viac času ako 2 týždňa na preukázaie  všetkých jeho síl v plnej kráse.

Má veľmi dobrú konzistenciu a netreba ho používať vo veľkom množstve. Krásne vonia. Nedráždil mi vôbec pokožku okolo očí, ani oči. Sadol mojím očiam ako uliaty.


Celkovo hodnotím oba krémiky maximálne pozitívne, presvedčili ma natoľko, že ostanú u mňa ako stálice a po minutí darovaných kúskov, si zakúpim oba tieto krémiky.


Viem, že cena nie je až tak nízka, ale myslím si, že vydržia. Ak váhate či máte do seba investovať, ale nie ste si istá či vám krémik sadne, tak si pohľadajte na nete nejakú akciu a určite natrafíte na takú, kde vám pošlú vzorky zdarma.


Prijala by som na testovanie resp. na recenziu ešte také dva - tri týždne, aby som naozaj mohla dať priestor Vichy na tie malé zázraky , ktoré určite dokážu.


Teším sa, že som vďaka testovaniu s Vichy získala parťáka na dovolenku k moru, na ktorú sa už onedlo vydáme. Ďakujem koníku a aj firme Vichy, že zavítala sem medzi nás a urobila toľko žien šťastnými, nie kvôli darčeku - krémikom, ale preto lebo sme si viaceré našli na seba čas a trošku sme spomalili .

 

Katka 


#test_slowage 

Vichy + relax = krásna žena

Kočky, aj vy sa snažíte byť superženou? Chceme byť perfektné matky, super manželky, najlepšie kamarátky, chceme dokonale vyzerať, snažíme sa byť čo najlepšie v práci či doma ako hostiteľky. A niekde pri tom zabúdame sami na seba. Aj ja som podobná.


Mám 32 rokov, žijem hlavne pre svoje deti (11 a 7-ročné), manžela, rodinu a v neustálom víre povinností. Posledné týždne nad tým viac uvažujem a do toho som na MK zbadala výzvu na testovanie kozmetiky Vichy a jej nového radu SLOW ÂGE, ktorý bol podľa popisu ako "vyrobený" pre mňa. Navyše, článok vystihovala veľavravná fotografia relaxujúcej ženy a vedela som, že sa zapojím. Šancu na neúspech pri výbere kandidátok na testovanie som si vôbec nepripúšťala. Verila som tomu a správa, že ma team MK a Vichy vybrali, ma utvrdila vo fungovaní "teórie pozitívneho myslenia".


Za pár dní prišiel domov balíček s krémikom a očným sérom. Perfektný bonus bol list od teamu MK, v ktorom mi naordinovali povinný relax. Viac som si nemohla priať. Začala som plánovať oddychové aktivity pre seba, ako to zladím so všetkými povinnosťami. Jasné, že som si nemohla naordinovať wellnes víkend alebo niečo podobné, vzhľadom na rodinu, prácu a bežné povinnosti. Ale vytiahla som diár a začala som si písať každodenné miniaktivity len pre mňa (skorší spánok, meditácia, relax s hudbou, lymfodrenáž, príroda). Ďalej som vzala som fotoaparát a pofotila som momentálny stav na mojej tvári. Hltala som na internete informácie o histórii spoločnosti, zložení krému, a začala som ho testovať.



 Rad SLOW ÂGE trefne reaguje na dnešnú uponáhľanú dobu. Žena je z tohto rýchleho spôsobu života unavená a dennodenne vystavená stresu. Nemá čas na pravidelný spánok, pohyb či stravu. A v neposlednom rade ju ovplyvňuje aj to, čo nemôže zmeniť, a to je vonkajšie prostredie - UV žiarenie a znečistenie ovzdušia.


Tieto postrehy viedli tím Vichy k vývoju denného krému Slow ÂGE, ktorý pôsobí proti vznikajúcim prejavom starnutia pleti a čiastočne koriguje jeho prejavy. Rieši to, čo trápi takmer každú ženu cca od jej 25 rokov - vrásky, nejednotné zafarbenie pleti, pigmentové škvrny a strata pružnosti pleti.

 

Čím je rad SLOW ÂGE iný?


Laboratóriá Vichy prvýkrát v kréme vytvorili spojenie:

 MINERALIZUJÚCA TERMÁLNA VODA VICHY + BAIKALÍN + BIFIDUS


Celé tajomstvo značky Vichy spočíva v mineralizujúcej vode, ktorá je čistá, liečivá a prirodzene bohatá na 15 minerálov, obnovuje pH, posilňuje a regeneruje a pochádza z hlbín francúzskej zeme z regiónu Auvergne.


Výťažok z koreňa baikalínu má najmä antioxidačné vlastnosti a účinky proti znečisteniu a UVA. V Číne ho pre jeho pozitívne účinky používajú viac ako 2000 rokov.

Bifidus posilňuje ochrannú kožnú bariéru a znižuje citlivosť pleti. Získava sa kvasením baktérií.


Ja som mala možnosť testovať počas cca 14-tich dní denný krém pre normálnu až suchú pleť a očný krém z tohto radu. Testovala som nanášaním kombinácie oboch krémov ráno po umytí tváre a večer po kompletnom odlíčení a umytí tváre.


MOJE POSTREHY Z TESTOVANIA


JA = suchá, citlivá, šupinatá koža so sklonom k pigmentovým škvrnám


Denný krém pre normálnu až suchú pleť SLOW ÂGE


VÝHODY

  • hydratácia - tá je pre mňa prvoradá pri výbere krému. Testovaný krém pokožku zhydratoval na celý deň!!! Poobede ani večer som necítila napnutú či vysušenú pokožku, ale krásne zhydratovanú.
  • hypoalergénne zloženie - nemôžem si na tvár naniesť hocijaký krém, moja pokožka má sklony k začervenaniu, svrbeniu a páleniu, akonáhle mám na pleti niečo, čo jej nesedí. Tento krém mi od začiatku "zapasoval", a nepociťovala som ani jeden zo spomínaných príznakov.
  • bohatá krémová textúra - vyskúšala som už rôzne krémy, ale tento prekvapil na začiatok konzistenciou, ktorá nie je príliš tuhá ale ani "vodnatá". Pri nanášaní sa ľahko rozotiera. Po nanesení sa krásne vpije do pokožky a nevytvára na povrchu lesklý a nepríjemný film, ktorý je príznačný pre mnoho krémov a mne osobne vadí.
  • skvelý podkladový krém pod make-up - tak ako mi držal make up (používam už cca 2 roky ten istý) na tomto kréme, mi zatiaľ nedržal na žiadnom inom kréme, aj po celom dni make up krásny.
  • rozjasňovací účinok - svieži krém, pleť je po nanesení krásne rozžiarená, k tomu asi niet čo dodať 🙂
  • liečivý účinok - ten som zistila, keď sa mi nečakane vytvorila zapálená vyrážka na líci a ja som jej ešte "pomohla" rozškriabaním. Večer po odlíčení som na vyrážku naniesla väčšie množstvo krému a do rána sa ranka zaschla a za dva dni ani stopa po vyrážke.
  • vypnutie pleti - mňa trápia  najmä vrásky okolo úst, tzv. vrásky zo smiatia. Po tých cca 2 týždňoch (čo si myslím, je krátka doba) sa len jemne vyplnili, ale budem používať ďalej. 
  • STOP pigmentovým škvrnám - aj pri tomto účinku si myslím, že ide o krátky čas na viditeľné výsledky, ale myslím si, že ženy by ho mali používať najmä ako prevenciu vzniku pigmentových škvŕn.
  • vôňa, farba - aj tieto vlastnosti sú pre nás ženy podstatné. Vôňa mi pripomína čistotu, pocit po večernej sprche, nie je príliš výrazná, ale príjemne jemná. Ráno som ju po nanesení cítila zvyčajne aj dve hodiny. Púdrovoružová farba je jednoducho ženská, jemná, čistá a od minulého roku jednotka aj v oblasti módy. Neviem, či to bol úmysel alebo jednoducho náhoda, ale toto firme Vichy vyšlo.

NEVÝHODY

  • SPF 30 - pre mňa konkrétne je toto SPF nepostačujúce, mám svetlú pokožku so sklonom k tvorbe pigmentových škvŕn, takže ja by som uvítala, kebyže je SPF 50. Na tento bod som sa pýtala prostredníctvom tímu konik_testuje priamo kompetentných zo spoločnosti Vichy a ponúkli mi nasledovné riešenie: "Slow Age denný krém s SPF30, následne make-up a na to ochranný faktor s SPF50 – momentálne máme i novinku, ktorá je ako stvorená pre vaše potreby – osviežujúci sprej na tvár s SPF50, ktorý je možné aplikovať i na make-up a nie je ho potrebné ďalej roztierať. Praktické je i 75 ml balenie , ideálne do kabelky, takže v priebehu dňa môžete prípravok priebežne aplikovať, aby ste boli 100% chránená."


Očný krém SLOW ÂGE  


VÝHODY

  • jemná textúra a hydratácia - toto sa k očnému krému jednoducho patrí, aby bol jemnučký, skoro vodnatý a naozaj toto splnil.
  • zmiernenie opuchov - chodievam spať prevažne po 23:00 a viem, čo je to mať opuchnuté oči, kruhy pod očami. Po testovaní očného krému som už po prvom použití videla rozdiel. Pod cca týždni som mala ráno očné okolie bez opuchov, zmiernili sa kruhy pod očami a vrásky sa mi pomaličky vypĺňajú. Samozrejme, úplne nezmizli, to by som klamala. 
  • zjemnenie vrások - na očnom okolí som naozaj pocítila zjemnenie a vyplnenie očných vrások, nie úplné zmiznutie, ale zjemnenie je viditeľné.
  • hypoalergénne zloženie - očné okolie je citlivé, a to, čo znesie koža na ostatných častiach tváre, okolie očí neznesie. Krémik nesklamal ani v tomto bode a nepociťovala som slznenie a pálenie očí, len málinko v prvý deň slzenie, ale to bola podľa mňa reakcia prvého kontaktu s očným okolím.

NEVÝHODY

  • žiadne !

K tomuto očnému krémiku len taký môj postreh navyše, keďže som sérum na očné okolie predtým nepoužívala - Ženy, koža očného okolia je naozaj jemná a citlivá, doprajme jej viac starostlivosti !


Ženy, toto boli všetko priame účinky krému na pleť, ale podporiť účinok krému dokážeme len my sami. Aj napriek tomu, že nestíhame, že na nič nemáme čas, doprajme si denne hodinku, 30 minút alebo aspoň 10 minút LEN PRE SEBA. Nemusíme mať k tomu ani veľa peňazí, ani starú mamu, ktorá opatrí naše deti, ani manžela, ktorý za nás navarí alebo kolegyňu, ktorá za nás vezme nadčas v práci. Môžeme si SAMÉ SO SEBOU zabehať, ísť do prírody, vyraziť na nákupy, ísť na kávu alebo si ju dať doma, keď dieťa spí, dať si do uší slúchadlá s relaxačnou hudbou, napísať si svoje myšlienky na papier (aj to upokojuje), a pritom nemyslieť na nič, len na vnútorný pokoj a relax. Na rozmýšľanie nad bežnými starosťami máme celých zvyšných 23 hodín! 🙂


Ja som si v rámci relaxu spojeného s testovaním dopriala vychádzku do prírody, večerný relax s meditačnou hudbou, lymfodrenáž, zdravšiu stravu, pila som viac vody, písala som si myšlienky na papier a možno dvakrát sa mi podarilo ísť spať pred 23:00.


A verte, že tento relax a spomalenie, ktoré tím Vichy s radom SLOW AGE  odporúča, pomôže podčiarknuť krásu každej ženy !!!


Ďakujem Vichy a konik_testuje za tento relax!


#test_slowage

VICHY Slow Age - spomaľ

Milé milovníčky kozmetiky VICHY.


Som veľmi rada, že som dostala možnosť otestovať 2 novinky VICHY Slow Age.

  • Očný krém 
  • Denný krém pre normálnu až suchú pleť s SPF 30 

Obsahujú 3 unikátne komplexy BAIKALÍN, ktorý má antioxidačné vlastnosti, BIFIDUS posilňuje ochrannú kožnú bariéru, znižuje citlivosť pleti a MINERALIZUJÚCU TERMÁLNU VODU obohatenú o minerály,obnovuje pH, posilňuje a regeneruje.



Som mamička na materskej dovolenke 2 roky a 6 mes. a druhé bábo je na ceste.

Isto každá mamička pozná, že pleť sa počas tehotenstva mení. Niektorej sa zlepší a inej zhorší. A ja som žiaľ...ten druhý prípad. Moja pleť bola suchá, vyzerala unavene a vrások pribúdalo stále viac a kupované krémy nezaberali. Preto som neváhala ani sekundu a prihlásila sa na test od VICHY. Hneď, ako krémy dorazili, musela som ich vyskúšat. 



Očný krém


Krém je určený na zmiernenie viditeľných opuchov, tmavých kruhov, a jemných vrások.


Opuchnuté oči nezvyknem mať ale tmavé kruhy áno, pretože bývam nevyspatá, čo tiež pozná každá mamina. Po prvom nanesení krémiku ružovkastej farby bez vône, ma chvíľu štípalo viečko. Krémik má jemnú textúru, nelepí a pekne hydratuje jemné okolie očí. Po pár dňoch som si všimla, že kruhy pod očami niesu tak viditelné ako predtým.

Čo sa týka vrások, to ukáže čas.


Jediné negatívum, ktoré som postrehla bolo, že keď mi počas dňa zaslzili oči a krém sa mi dostal do očí, mala som ich podráždené, čo nebolo moc príjemné.



Denný krém s SPF 30


Tento krém je určený pre normálnu až suchú pleť. Výrazne znižuje vznik pigmentových škvŕn, vrások na líčkach, spomalenie straty plnosti pleti a zníženie viditeľnosti pórov.


Ako som už vyššie spomínala, trápila ma unavená, suchá pleť a tvorili sa mi šupinky. Najviac to bolo viditeľné na líčkach pri nose a na čele. Peeling pomohol na 2 dni a šupinky sa znova objavili. Krémik má jemne ružovkavú farbu a nádhernú vôňu, ktorú si užívam pri každom nanesení. Naozaj krásna vôňa! Po prvom nanesení sa mi objavili na líčkach malé vyrážky, ktoré sa po pár dňoch stratili. Takúto reakciu mávam takmer vždy, keď zmením krém.


Prvé viditelné výsledky som si všimla asi po 5-6 dňoch. Pleť sa krásne vyčistila, rozžiarila a čo ma príjemne prekvapilo bolo, že som nemala ani jednu šupinku a líčka pri nose boli pekne hydratované! Takže pre mňa taký malý zázrak 🙂 



Oba krémy sú výborné pod make-up a čo je úžasné, že keď sa ráno namaľujem, večer sa nelesknem! 


Určite odporúčam.



Ďakujem veľmi pekne, že som sa mohla zúčastnit testu VICHY Slow Age. 


Aďa :*

#test_slowage