Cyclotest Baby

sanny228
24. apr 2013

Nikde na fore som nenašla jasnú odpoveď na moju otázku tak som založila túto diskusiu. Len by som Vám chcela povedať že som sa dočítala o tejto šikovnej vecičke. Cyclotest Baby je to pristroj na merianie plodných dní...meriate prostredníctvom integrovaného meracieho senzora svoju telesnú teplotu od prvého dňa Vašej menštruácie až do začiatku neplodnej fázy po ovulácii a to ráno bezprostredne po prebudení – priamo pod jazykom (presne ako keď si meriate teplotu)...je to strašne drahá zaležitosť ale zaujimalo by ma či je aj taká ucinnosť ? naozaj su tie udaje pravdivé ? dá sa tomu veriť a oplati sa to kúpiť ? nemáte s tým niektorá skusenosť?? o bábo sa s manželom snažíme už viac ako rok no stále sa nám nedarí, no ako sa hovorí topiaci sa aj slamky chytá...

dagomrska
11. máj 2020

@nini216 dobry den, mam na predaj cyklotest baby. cena je 40 Eur.

milka1988
17. júl 2020

@dagomrska je ešte v ponuke?

dagomrska
18. júl 2020

@milka1988 Ahoj. Ano je stále v ponuke. Cena 40 EUR + poštovné alebo osobný odber Pezinok. Ďakujem.

lakukaa
19. sep 2020

Cyklotest baby ponukam 😊

venusa915
12. okt 2020

Zdravím, mám na predaj Cyclotest Baby, kompletné príslušenstvo, používaný rok, merané len v ústach (komplet vydezinfikovany) ešte je v záruke do 30.4.2021

miskamia1
29. dec 2020

@venusa915 dobrý deň, cena? 🙂 ďakujem

miskamia1
29. dec 2020

@dagomrska dobrý deň, je aktuálny prosim?

smuja
25. nov 2021

Ahojte mam na predaj ako nový Cyclotest Baby v originál krabici s návodom na používanie, bol používaný asi pol roka /len v ústach/ ale už ho nepotrebujeme lebo mame synčeka 🙂 kto by mal záujem osobný odber v BA alebo poštou cena 40e + pošta

tina121212
29. apr 2022

@smuja este ho mate ?

smuja
29. apr 2022

@tina121212 nie už je predany

dagomrska
29. apr 2022

@tina121212 dobrý deň. Ja jeden mám. Cena 40 eur+poštovné.

kacon
4. máj 2022

Ja mám Cyclotest Baby používaný minimálne. Poradila mi ho jedna lekárka, ale onedlho po zakúpení sa ukázalo, že mám iný zdravotný problém, takže mi je na nič. 100 Eur + poštovné, ak by mal niekto záujem, resp. osobný odber v BA.

tititi6
11. apr 2023

Dobrý deň.. predávate niekto ešte cyclotest?

kacon
12. apr 2023

@tititi6 ja predavam 🙂 ak by bol zaujem

dagomrska
12. apr 2023

@tititi6 Dobrý deň. Ano. Cena 40 eur+poštovné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre