Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
26. aug 2010

Bré ránečko všetkým 🙂

@baru7 No ja nemám posledný deň, ešte zajtra ale potom večer letiiiiiiiiiiiiiim za svojim drahýýýýýým 😵 😵 😵
Ale to je pocit, že? 😀

vecernice
26. aug 2010

dobre rano devcatka 🙂

petap1
26. aug 2010

Dobré ranko 🙂

vecernice: moc chci věřit, že to bude OK 🙂 Hodnotama jsem v průměru..takže si myslím (a sestřička taky), že je to v pořádku 🙂 Ale to víš, že mi pořád hlodá červík v hlavě, že poprvé to taky bylo podle hodnot vše OK no a pak.... Snažím se ty myšlenky zahánět a těšit se...no ale myslím, že na UZ půjdu bílá jako stěna 😅

Tedy děvčátka já vám závidím...já si počkám ještě týden a pak taky hurá do oblak 😀

vecernice
26. aug 2010

@petap1 ja vim, asi na tom budu stejne, az se tam zas dostanu. ale neboj, vse bude dobre, smulu uz sis vybrala, a ted uz se jen tesit na droebcka!

petap1
26. aug 2010

vecernice: asi každý kdo má něco takového za sebou ztratí tu bezstarostnost a asi si ty začátky moc neužije 😠 Je dobře, že jedeme na tu dovču a aspoň jeden týden na to nebudu myslet...a taky bude UZ v 7tt takže už bude jasné jestli je to OK...žádná nejistota a další ultrazvuky 🙂

vecernice
26. aug 2010

@petap1 bude to OK 🙂 ale je dobre, ze se na dovce nebudes stresovat zbytecnyma myslenkama 🙂

petap1
26. aug 2010

vecernice: JJ příští týden musíme zabalit tak to snad rychle uteče 🙂 A tobě už se to taky blíží viď 🙂 Myslí, že jak dostaneš léky půjde to jak po másle 😀

nanuskal
26. aug 2010

@petap1 @vecernice Ahojte a bré ránko 🙂 Viem si petap predstaviť, že to musí byť stresujúce pre teba...Viem, ja som to nikdy nezažila, ale asi by som aj ja stresovala keby sa mi to už podarilo...Lebo keď človek niečo tak chce...
Ja som mala včera večer krízu, nálada mi odišla neviem kam a začala to taká blbosť, že meškáme so stavebným povolením, prišlo mi to ľúto, že sa to celé posunie, potom mi prišlo ľúto, že tu nie je manžel, že sa nám nedarí otehotnieť, že ani len psa nemôžeme mať ☹ No proste kríza ako má byť 😠
Ale verím, že u teba všetko dobre dopadne a budeš o krok pred nami a budeš nás potom upozorňovať, čo nás čaká a na čo sa máme pripraviť 😉 Prídeš z krásnej dovolenky, šup na ultrazvuk, tam ti povedia samé dobré správy a začne sa o to krajšie obdobie 😉 😵

petap1
26. aug 2010

nanu: Tedy to jsi měla ale chmurné odpolko...ono to někdy tak na člověka padne, viď. Ale neboj, všechno bude..teď si užijete s manžílkem krásnou romantiku a miminko bude taky coby dup 🙂 Vždyť víš, že na vánoce už budme všechny pupkaté, to je dané 😀

petap1
26. aug 2010

nanu: a moc děkuju za podporu 🙂

baru7
26. aug 2010

@petap1 taky chápu, jak se cítíš, i když jsem to nezažila, ale ten stres musí být opravdu náročný...i když člověk nehce, tak na to pořád myslí a je to ubíjející...je tedy dobře, že jedete na tu dovču, budeš mít program a lépe ti to uteče. Pak si musíš říct, že halvně se nestresovat kvůli miminku, aby se mělo dobře, snažit se co nejvíce uklidnit a neřešit nedůležité věci..já vím, lehko se to řekne...ale moje mamča pořád tvrdí, že jakmile byla těhotná, tak fakt dokázala i jinak důležité věci hodit za hlavu, už jí na tom toli nezáleželo..takže se mnou dělala zkoušky na VŠ a vystudovala medinu úplně s přehledem, protože jí škola ani trochu nestresovala a byly pro ni důležitější věci...s mojí ségrou pak dělala atestaci a taky si tam jen tak mimochodem odskočila...tělo prostě zareaguje tak, že se celkově hodí do klidu..tak držím pěsti, ať to tak proběhne i u tebe a můžeš si to krásné období užívat🙂

@nanuskal tebe taky chápu, zalto...někdy, zvláště když je člověk sám, a přijde nějaká nepříjemnost, tak najednou má pocit, že nic nevychází a všechno je na nic...taky mám občas takové stavy, že me rozbrečí úplná hovadina...ale to tak asi má být, abychom se pak radovaly z maličkostí🙂 tak doufám, že ses z toho vyspala a už je lépe🙂

nanuskal
26. aug 2010

@petap1 @baru7 Ako hovoríte, niekedy to na človeka padne ani nevie ako...Táto noc bola nejaká divoká pre mňa, stále som sa budila ale snáď to prejde...vidina zajtrajška je silná 😀 Tak dúfam, že je to za mnou...len ma to už začína chytať nejako často.... Hoci sama nikdy nie som, lebo bývam s rodičmi, ale predsa sa niekedy cítim sama, lebo ten dôležitý človiečik nie je pri mne.... 😖

@baru7 ty to máš tuším v rodine 😀 to, že si si našla lekára 😀 Keď hovoríš (teda píšeš) že aj tvoja mamina je 😀
Ale je šikulka, to sa musí nechať, keď to takto zvládla, my ženy sme proste aj tak silnejšie plemeno 😀 😀 😝
A vydržíme aj keby padol na nás kôň 😀

baru7
26. aug 2010

@nanuskal jojo..člověk se někdy cítí osamělý i ve společnosti mnoha lidí..to tak je...no, asi to máme nějak v rodině🙂) hlavně je fajn, že si mamka s přítelem díky tomu moc rozumí, mají si pořád o čem vyprávět a ona je občas jediná, kdo mu rozumí 😀 😀 no a že my holky vydržíme, jak koni, to je stará známá pravda 😉

vecernice
26. aug 2010

ja vam napsala dlouhy prispevek a on se mi smazal ☹
znameni, ze mam jit pracovat 🙂 drzte se kocky!

baru7
26. aug 2010

@vecernice tak já jsem solidární a jdu taky 🙂

vecernice
26. aug 2010

@baru7 😀

petap1
26. aug 2010

Baru tak to je tedy mamka opravdu obdivuhodná žena 😀

OK, tak já taky budu taky pracovat 🙂

babe19
autor
26. aug 2010

ahoooj holky. ako sa mi máte? dlho som tu nebola ☹
čo nového u vás? vecernice mrcha uz dorazila? nanuskal nebud smutná,mozno si vcera mala preto blby den lebo bol spln este 😉 ale uvidís teraz bude vsetko ok.
ja som dnes bola u dokyho,máme tehu knizku,drobcek ma 17mm a som v 8tt 🙂 tesim sa,ale zaroven sa aj bojím 😉 dufam,ze vsetko bude OK. 8.9. idem na odbery 🙂

babe19
autor
26. aug 2010

zaujímavé ze dole pod príspevkom mi písu ze 9 tt 🙂

petap1
26. aug 2010

babe: Ahooooj, gratulece k drobečkovi 🙂

Jinak Vecernice MS očekává příští týden 😀 Nanu, jede na romantiku za manžílkem... Baru se bude vdávat a já mám // ..na UZ jdu 13.9.:-D

nanuskal
26. aug 2010

@babe19 Ahoj, no te sú krásne správy 🙂 Gratulujem a žiadne strachy, veď sa to dobre vyvíja 😉 A doky ti robil UZ?
Asi máš pravdu, že to boli ešte dozvuky z toho splnu 😎 Ale dnes už je lepšie 🙂
Baby od rána sme tu mali kolegyninho vnuka, má 5. Úžasný a zlatý chlapec, celý čas tu skartoval a hovoril, koľko on má veľa práce a že nemôže ísť ani do bufetu, lebo má veľa práce 😀
Potom priniesli na hodinku aj vnučku (má 2roky) a to vám je babizňa, všetkých nás tu dala do pozoru. Ale tá jej rozkošná tvárička a šunečky, všetky by sme si ju hneď vystískali 😀
A to jej posledné AVOOOOOOOJ 😀 😀 😀

baru7
26. aug 2010

@babe19 Ahoj kočko, moc gratuluju a držím pesti, ať je vše OK 🙂 jinak petatp ti to krásně shrnula ,co se tady za tu dělo, cos tady nebyla....naprosto stručné, jasné a výstižné🙂

vecernice
26. aug 2010

@babe19 moc gratuluju!!!! to je super, jak roste 🙂
jo a doktoři počítají ukončený týden, kdežto koník započatý, proto ten rozdíl 😀

my jdeme v útěrý na odběry, výsledky budou až 7.10. ☹((((

babe19
autor
26. aug 2010

No baby poviem vam krásne sa to tu rozhýba.
@petap1 velka gratulacia k // to je uzasne. za dva mesiace tretia tehu. konecne sa to zlomilo a ideme do toho vsetky. mne tiez dnes robili uz ale bohuzial fotku som nedostala. ani sa ma doky nepytal ci ju chcem. to sa nedava alebo si treba pýtat? na dverach som videla ze kazda fotka stoji 3eura ☹
@baru7 fíha,takze ta caka svadba a kedy? este tento rok? to je super. takze mas co teraz robit, prípravy a iné veci. juj to je ale skvelá správa. gratulujem 😉
@nanuskal takze ides za muzikom. uzite si to ako minule. nech vam aj pocasie vyjde. lubte sa,majte sa radi,spravte si romanticky vikend. 🙂

petap1
26. aug 2010

nanu: Tak to jste dnes měli o zábavu postaráno 🙂 🙂 A jen takový malý dotazík..co je šunečky 😕 to jako tvářičky ? 😀

vecernice: A na co jsou to odběry ? Imuno, nebo genetika ?

petap1
26. aug 2010

babe: Asi si myslí, že si o to lidi řeknou ☹ Podle mě by se měli automaticky ptát, jetli ji chcete 😠 Tak si o ni řekneš v tom 12tt na UZ...to už bude prcík, pěkně veliký a dobře vidět 🙂
Jinak já se na UZ spíše bojím po první zkušennosti, ale budu tam muset jít, že 😀 😀

nanuskal
26. aug 2010

@babe19 ďakujem ďakujem, určite si to užijeme 🙂 Idem za ním do Nemecka a odtiaľ potom ideme na predlžený výkend do Paríža 🙂

@petap1 No bolo to tu skvelé 😀 Šunečky sa u nás myslia, to krásne detské mäsko, ktoré by si len chytala a hladkala, ona je taká malá baculka, strašne zlatá a na stehienkach a na ručičkách má také kopčeky, no úžasné 😀
Vieš čo myslím??? Strašne ťažko sa to vysvetluje, lebo u nás je slovom "šunečky" povedané všetko 😀

vecernice
26. aug 2010

@babe19 šunečky bych tipla nožičky, tedy stehýnka 😀 tak jsem zvědavá, jak se trefím 😉

@petap1 genetiku už máme za sebou, ta dopadla dobře. teď absolvujeme imuno. tím už asi vyčerpeme všechna dostupná vyšetření 😀
jen by mě zajímalo, zda mi dokážou odhalit příčinu, proč mé tělo bez léků stávkuje ☹

nanuskal
26. aug 2010

@vecernice Veľmi dobre si si tipla 😀 šikulka 😀 To je na tých deťoch najkrajšie 😀

Na to stanovenie príčiny sme tu asi všetky zvedavééééé ... a budeme držať palčky 😉

petap1
26. aug 2010

nanu: Aha..chábu 😀 Pěkné slovo 😀

vecernice: Tak to je super, že byla gennetika OK 😀 Hm, tak to imuno je tak dlouhé ☹ To jsem taky zvědavá..já si myslím, že ti prostě něco chybí nebo přebývá a proto to je...jen nechápu, že je hormonální profil OK, to mi nejde do hlavy...jak můžou být hormony OK, když nefungujou....a viděla jsi to na papíře, nebo ti to jen řekli ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre