• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
autor
vecernice no veru on uz vtedy spí :frowning2: ale sa mu ani necudujem,skoro vstáva, o 3.40h. a potom este hodinu a pol cestuje chudák moj malicky :unamused:
18. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: to vis, ze oni budou mit tendence vsechno zakazovat...ja jsem jeste v 7tt chodila na bazen a na squashi jsem byla den predtim, nez to zjistili (a to jsme uz meli srdicko) a od ranneho zacatku jsem doma kazde rano cvicila sedy-lehy.......a muj Dr. rika, ze pokud jsi sportovala a telo je na to zvykle, tak neni treba to rusit, staci se trochu vic setrit..................kafe se doporucuje nepit - zjistilo se, ze jsou po nem i hyperaktivni deti:frowning2:, zkus treba caro jako nahradu........ale zase, jedno, dve kafe neuskodi (pokud je nekdo zavislak), zase plati, oni radi vse minimalizovat......na plisnove syry a syrove veci pozor - kvuli listerii - kamaradka tak prisla o cerstve narozenou holcicku!!!!na to fakt bacha!! a zeleny caj? tak to si nevzpominam:frowning2:

babe: tak ve 22 h jeste je noc mlada,ne???:slight_smile:
18. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: prekvapeni, fakt ja nevim...my jsme nase prvni vyroci propasli - a svorne oba dohromady:slight_smile:))))
ale vecernice ma super napad :wink:
18. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej,aj ja som na to myslela. nieco urcite vymyslím :grinning:
cizu mne 22h tiez nerobi problém,len chudakovi muzovi. vzdy je vycerpany :grinning: ale aj viem preco,ja by som asi tiez bola,kazdy boži den vstavat o pol stvrtej,to neni ziadna vyhra :frowning2:
pocasie je nadalej hnusné,fuj,nič sa mi ani nechce
18. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - diky za cenne rady. jsem zvykla sportovat pravidelne uz dluho, tak se mi to nechce povesit na hrebik :wink: vim, ze se nesmi squash, tenis, jizda na koni a namahat brich. ale spin se da regulovat zatez dle tepovky, aby se telo prilis neprehrivalo, tak snad to pujde :wink: dnes to zkusim, a zitra se ho optam. kafe jsem myslela tak jednou za tyden a slabe, moc kafar enjsem, ale nekdy bodne :wink:
jinak mam chut na vino, za mesic jedeme do sklipku, tak to bude krusne :grinning:
jo a co letani? koncem cervna jedem k mori, a pak chci jeste nekdy do Londyna na shopping :grinning:
zeleny caj jsem nekde cetla, ale nevim, proc by mel vadit :astonished: ale zatim jsem ho vynechala
jo a plisnaky - to je to pech, mam je rada, ale holt je ozelim, nebo maximalne tepelne zpracovane :wink: jinak snad zadna dalsi omezeni nejsou :wink: diky moc za rady!!!!!!
18. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - tak si pekne nastav budika ty na pul ctvrtou :grinning: stejne se pak ma zustat lezet :wink:
18. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letani se muze jenom cca do 25 nebo 30 tt, pak te uz nepusti! a zatez na bricho je v podstate jedno...to tehu drzi hormony, ne svaly....a pokud clovek cvicil i pred tehu a ty svaly tam ma, tak neni problem
18. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe vecernice to je dobry napad :D si super
18. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: prosim, porad...jak mam dostat do toho grafu na ff takovy obrazek jak mas ty? (ne stejny, ale proste jiny)...uz ho mam vybrany, jenom nevim, proc se me tam neukazuje:frowning2:
18. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rusim hura akci, uz to tam mam:slight_smile:)
18. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som si dala obrázok.ako sa dá?
18. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee cizu - ten cap je super, uz uplne vidim, jak ti to mimco dnese az do briska!!!!
18. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: jj, musi se chlapec snazit:slight_smile:)
babe: ono to jde jenom pokud mas VIP - to je placene ale nevim proc, ted me ho na 7 dni zase dali...tak vyuzivam, co se da, nez me to zitra zase zrusi.-)))
chtela jsem tam nejaky obrazek a aby muj graf nemel cislo,a le jmeno:slight_smile:
18. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,dakujem. inac kolko sa za to plati?
18. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jak se mame?
babe: ani nevim, kolik se plati, jsem se o to nezajimala....neni to zrovna nastroj, ktery bych k zivotu nutne potrebovala a chtela bych za nej platit, tak nevim:frowning2: a ty jak, co dnesni teplota?
vecernice: posilam odkaz, je to celkem zajimave...ja jsem mela vzdycky chaos v tech tydnech i mesicich a tam jsem si jenom zadala datum a bylo to
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
drzim palce na dnesni kontrolu, pak musis poreferovat...a hlavne sem hodit nejakou tu fazulku:slight_smile:
19. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,
cizu no dnesná aj vcerajsia teplota 36,6 :wink: inac ani ja by som za ff neplatila,staci mi aj takto. nemusim byt vip :grinning:
vecernice,veru ako cizu piseme,netrpezlivo cakame info o tebe a drobcekovi a samozrejme aj tu nejaku fotečku :wink:
19. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: tak vypada to super, kdyz to tak bylo, tak byla ovu jako vysita:slight_smile:)) skoda ze jeste i netestujes.....to by bylo na 100% :wink:
19. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - teplotka super, to fakt vypada, ze tu nekdo nedavno mel ovulku :slight_smile:
jinak urcite dam vedet, zda bude nejaka fazolka zatim netusim, je to hodne brzy.
cizu - do toho kalkulatoru jsem to zadala, ale me to prijde presnejsi dle data ovu, coz je treba na www.merenibt.xf.cz nebot ja mam ovu opozdenou :wink:
jinak uz doma koumame kocarek, a vubec se v tom nemuzu zorientovat. sice zakladni parametry mam, ale podle ceho pakl vybirat ... ufff :grinning:
holciny moje, mate obe pekne naslapnuto. tak verim, ze to brzy vyjde, a zacneme si vymenovat tehu zkusenosti :grinning:
ja si dnes dala kafe, myslim, ze jedno tydne snad nic nezkazi. no vsak po navsteve doktora budu chytrejsi :grinning: jen si musim sepsat seznam otazek :wink:
19. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem babenky, dufam,ze naozaj bola, lebo podla hlienu NIC MOC,lebo sa ani neukázala na mojom prádielku :frowning2:
vecernice podla mna si teraz este mozes dat kávicku,no nehovrím,ze 5x za den :grinning: ale este sa dá hihi. hm,kocárek,to uz aj ja som kolkokrát kukala,je vela peknych aj praktických,len ja radsej si este az tak moc nevyberam. neprinesie mi to asi stastie :wink: co budete robit cez víkend?
19. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: nic si z toho nedelej, ja ovu hlenik taky nemam:frowning2:
plany na vikend jeste nemame.......do patku budu na sluzebce a pak uvidime, jak to bude vypadat s vodou, jestli pojedeme na chaloupku nebo budeme doma:slight_smile:
vecernice: jasne, tak ti vzdycky podle toho muzes odecist 5 dni a mas to.....ta kalkulacka je pocitana na 14den ovu:.-)
jo, vybirani veci pro prcka je super........my jsme taky par veci koupili a pak to ale letelo...vite kam...a jestli nekdy budu tehotna, tak do 7 mesice nic kupovat nebudu........ono to z tech obchodu neutece :grinning:
19. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - ja si proste spatnou variantu nepripoustim. zatim jsem si objednala jedno oranzove body z druhe ruky :wink: jinak se spis rozkoukavam :grinning:
plany na vikend: v sobotu mame vetsi akci - kolaudacku, tak doufam, ze aspon budu smet sosat nealko pivo, at to neni vsem hned jasne :frowning2: a v nedeli navsteva rodice, tak vahame, zda uz to praskneme. no vsak dnes vecer budu chytrejsi :grinning: jen jsem zatim strasne klidna...
babe - ja plodny hlenik snad na kalhotkach taky nemela, ale hlavne ze tam uvnitr je pekne kluzko, at ten bicikovec proklouzne kam ma :grinning:
19. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak hledam digitalni kameru, a nevim, podle ceho vybrat. bude to darek pro manzu k narozeninam ..... tak se s nim zrovna poradit nemuzu :frowning2: nevyznate se v tom nektera?
19. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice to je krásny darek manzelovi! my tiez máme digitálnu kameru,asi tak pred 5 rokmi sme kupovali,ale je to parada,vsetky "drahé"momenty su zachytené.je to neopisatelne. teraz uz je cim mensia,tym lepsia. aby sa dalo daleko zoom-ovat,aby mala vydrz baterie min.3hodiny,aby mala cim vacsiu pamat!
19. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: pripoustet si to nemuze nikdo.......proste pokud se clovek s takovym necim nesetka, tak ho to ani nenapadne...ja uz mela taky nejake veci koupene, takze je to normalni! :wink:
muzu ti poslat nezavisly test kamer, ale musis me do IP poslat mail adresu. Poslu ti vycuc z toho testu, kdyz by ti nepomohl, tak urcite se tam doctes, podle ceho vybirat:slight_smile:
19. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - maila jsem ti poslala :wink:

jinak ja mela v blizsim okoli prave dva smutne pripady lonsky podzim, jedna kamaradka prisla o male ve 20tt, druhe se narodila holcicka s nevylecitelnou vadou srdce a do 3 mesicu umrela. takze stat se muze vse, hlavne ted v tom pocatku. tak se na vse snazim tak nejak pripravit, proste zbytecne se neradovat, ale zas moc nestresovat, prilis neprozivat kontrolu a nehledat na netu, co se vse muze pokazit. verim trochu na osud, takze je to dano nekde ve hvezdach, co ma ta nase fazolka za plany :slight_smile: a taky verim, ze vse prijde ve spravny cas. ze my nekdy nechapeme, proc ten cas neni zatim spravny, to je sice pravda, ale ze osud s nami ma plany, a proto vse prijde v urcity okamzik :slight_smile:
19. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: mas to v mailu:slight_smile:)
jj, kolem me je prave toho taky moc...ale nastesti prevazuji ty, co to dotahnout do zdarneho konce.
Po nas se me kamaradce stalo, ze diky jeji trombofilii dostal maly v 36tt "infarkt" a prisli o nej....dneska v diskuzi, kam jsem chodila holcina prisla o mimco v 37 tt, proste se udusilo protoze melo omotanou pupecnikovou snuru........ja jsem uz bohuzel asi skeptik a za to se omlouvam...za presne toto jsem se zlobila na sveho Dr., kdyz po zjisteni tehu me rekl, ze kazde pate tehotenstvi skonci predcasne (asi jsem byla 5-ta)...a zase na druhou stranu, taky verim, ze pokud se neco ma stat, tak se to stane a samo si to najde ten spravny cas :wink:
tak dneska drzim pesti na kontrolu :slight_smile:
19. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - o tom jsem slysela, rikala to jedna holcina u nas v diskuzi. zivot je nekdy kruty :frowning2: ale na nas se uz bude jen usmivat stesti :wink:
19. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny,
fazolka je vidět mrňavoučká, na 99% to vypadá na začínající těhotenství. ale doktor je velmi opatrný v závěrech, neboť mu minulý týden 8 z 10 žen potratilo. takže dnes mi brali krev, výsledky budou zíra, pak znovu na krev v pondělí, a snad výrazně poroste. a koncem týdne znova na utz
takže nezbývá než čekat, ale jsem optimista.
dostala jsem utroš a nakázano brát Elevit, jíst smím všechno, včetně sýrů, ale mám se šetřit
19. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj vecernice. jéj to je ale krásna fotka! takze ti mozeme uz oficialne gratulovat? som velmi rada. setri sa moja, a neboj ty nebudes patrit medzi tie zeny,ktoré potratili,budes mat krásne tehotenstvo aj mimčo. :grinning:
20. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v kolkátom týzdni si vecernice to ti povedal doky?
20. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok