Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
18. máj 2010

vecernice no veru on uz vtedy spí ☹ ale sa mu ani necudujem,skoro vstáva, o 3.40h. a potom este hodinu a pol cestuje chudák moj malicky 😒

cizu
18. máj 2010

vecernice: to vis, ze oni budou mit tendence vsechno zakazovat...ja jsem jeste v 7tt chodila na bazen a na squashi jsem byla den predtim, nez to zjistili (a to jsme uz meli srdicko) a od ranneho zacatku jsem doma kazde rano cvicila sedy-lehy.......a muj Dr. rika, ze pokud jsi sportovala a telo je na to zvykle, tak neni treba to rusit, staci se trochu vic setrit..................kafe se doporucuje nepit - zjistilo se, ze jsou po nem i hyperaktivni deti☹, zkus treba caro jako nahradu........ale zase, jedno, dve kafe neuskodi (pokud je nekdo zavislak), zase plati, oni radi vse minimalizovat......na plisnove syry a syrove veci pozor - kvuli listerii - kamaradka tak prisla o cerstve narozenou holcicku!!!!na to fakt bacha!! a zeleny caj? tak to si nevzpominam☹

babe: tak ve 22 h jeste je noc mlada,ne???🙂

cizu
18. máj 2010

babe: prekvapeni, fakt ja nevim...my jsme nase prvni vyroci propasli - a svorne oba dohromady🙂))))
ale vecernice ma super napad 😉

babe19
autor
18. máj 2010

no hej,aj ja som na to myslela. nieco urcite vymyslím 😀
cizu mne 22h tiez nerobi problém,len chudakovi muzovi. vzdy je vycerpany 😀 ale aj viem preco,ja by som asi tiez bola,kazdy boži den vstavat o pol stvrtej,to neni ziadna vyhra ☹
pocasie je nadalej hnusné,fuj,nič sa mi ani nechce

vecernice
18. máj 2010

cizu - diky za cenne rady. jsem zvykla sportovat pravidelne uz dluho, tak se mi to nechce povesit na hrebik 😉 vim, ze se nesmi squash, tenis, jizda na koni a namahat brich. ale spin se da regulovat zatez dle tepovky, aby se telo prilis neprehrivalo, tak snad to pujde 😉 dnes to zkusim, a zitra se ho optam. kafe jsem myslela tak jednou za tyden a slabe, moc kafar enjsem, ale nekdy bodne 😉
jinak mam chut na vino, za mesic jedeme do sklipku, tak to bude krusne 😀
jo a co letani? koncem cervna jedem k mori, a pak chci jeste nekdy do Londyna na shopping 😀
zeleny caj jsem nekde cetla, ale nevim, proc by mel vadit 😲 ale zatim jsem ho vynechala
jo a plisnaky - to je to pech, mam je rada, ale holt je ozelim, nebo maximalne tepelne zpracovane 😉 jinak snad zadna dalsi omezeni nejsou 😉 diky moc za rady!!!!!!

vecernice
18. máj 2010

babe - tak si pekne nastav budika ty na pul ctvrtou 😀 stejne se pak ma zustat lezet 😉

cizu
18. máj 2010

letani se muze jenom cca do 25 nebo 30 tt, pak te uz nepusti! a zatez na bricho je v podstate jedno...to tehu drzi hormony, ne svaly....a pokud clovek cvicil i pred tehu a ty svaly tam ma, tak neni problem

babe19
autor
18. máj 2010

hehe vecernice to je dobry napad :D si super

cizu
18. máj 2010

vecernice: prosim, porad...jak mam dostat do toho grafu na ff takovy obrazek jak mas ty? (ne stejny, ale proste jiny)...uz ho mam vybrany, jenom nevim, proc se me tam neukazuje☹

cizu
18. máj 2010

rusim hura akci, uz to tam mam🙂)

babe19
autor
18. máj 2010

aj ja by som si dala obrázok.ako sa dá?

vecernice
18. máj 2010

jeee cizu - ten cap je super, uz uplne vidim, jak ti to mimco dnese az do briska!!!!

cizu
18. máj 2010

vecernice: jj, musi se chlapec snazit🙂)
babe: ono to jde jenom pokud mas VIP - to je placene ale nevim proc, ted me ho na 7 dni zase dali...tak vyuzivam, co se da, nez me to zitra zase zrusi.-)))
chtela jsem tam nejaky obrazek a aby muj graf nemel cislo,a le jmeno🙂

babe19
autor
18. máj 2010

aha,dakujem. inac kolko sa za to plati?

cizu
19. máj 2010

ahoj holky,
tak jak se mame?
babe: ani nevim, kolik se plati, jsem se o to nezajimala....neni to zrovna nastroj, ktery bych k zivotu nutne potrebovala a chtela bych za nej platit, tak nevim☹ a ty jak, co dnesni teplota?
vecernice: posilam odkaz, je to celkem zajimave...ja jsem mela vzdycky chaos v tech tydnech i mesicich a tam jsem si jenom zadala datum a bylo to
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
drzim palce na dnesni kontrolu, pak musis poreferovat...a hlavne sem hodit nejakou tu fazulku🙂

babe19
autor
19. máj 2010

ahoj,
cizu no dnesná aj vcerajsia teplota 36,6 😉 inac ani ja by som za ff neplatila,staci mi aj takto. nemusim byt vip 😀
vecernice,veru ako cizu piseme,netrpezlivo cakame info o tebe a drobcekovi a samozrejme aj tu nejaku fotečku 😉

cizu
19. máj 2010

babe: tak vypada to super, kdyz to tak bylo, tak byla ovu jako vysita🙂)) skoda ze jeste i netestujes.....to by bylo na 100% 😉

vecernice
19. máj 2010

babe - teplotka super, to fakt vypada, ze tu nekdo nedavno mel ovulku 🙂
jinak urcite dam vedet, zda bude nejaka fazolka zatim netusim, je to hodne brzy.
cizu - do toho kalkulatoru jsem to zadala, ale me to prijde presnejsi dle data ovu, coz je treba na www.merenibt.xf.cz nebot ja mam ovu opozdenou 😉
jinak uz doma koumame kocarek, a vubec se v tom nemuzu zorientovat. sice zakladni parametry mam, ale podle ceho pakl vybirat ... ufff 😀
holciny moje, mate obe pekne naslapnuto. tak verim, ze to brzy vyjde, a zacneme si vymenovat tehu zkusenosti 😀
ja si dnes dala kafe, myslim, ze jedno tydne snad nic nezkazi. no vsak po navsteve doktora budu chytrejsi 😀 jen si musim sepsat seznam otazek 😉

babe19
autor
19. máj 2010

dakujem babenky, dufam,ze naozaj bola, lebo podla hlienu NIC MOC,lebo sa ani neukázala na mojom prádielku ☹
vecernice podla mna si teraz este mozes dat kávicku,no nehovrím,ze 5x za den 😀 ale este sa dá hihi. hm,kocárek,to uz aj ja som kolkokrát kukala,je vela peknych aj praktických,len ja radsej si este az tak moc nevyberam. neprinesie mi to asi stastie 😉 co budete robit cez víkend?

cizu
19. máj 2010

babe: nic si z toho nedelej, ja ovu hlenik taky nemam☹
plany na vikend jeste nemame.......do patku budu na sluzebce a pak uvidime, jak to bude vypadat s vodou, jestli pojedeme na chaloupku nebo budeme doma🙂
vecernice: jasne, tak ti vzdycky podle toho muzes odecist 5 dni a mas to.....ta kalkulacka je pocitana na 14den ovu:.-)
jo, vybirani veci pro prcka je super........my jsme taky par veci koupili a pak to ale letelo...vite kam...a jestli nekdy budu tehotna, tak do 7 mesice nic kupovat nebudu........ono to z tech obchodu neutece 😀

vecernice
19. máj 2010

cizu - ja si proste spatnou variantu nepripoustim. zatim jsem si objednala jedno oranzove body z druhe ruky 😉 jinak se spis rozkoukavam 😀
plany na vikend: v sobotu mame vetsi akci - kolaudacku, tak doufam, ze aspon budu smet sosat nealko pivo, at to neni vsem hned jasne ☹ a v nedeli navsteva rodice, tak vahame, zda uz to praskneme. no vsak dnes vecer budu chytrejsi 😀 jen jsem zatim strasne klidna...
babe - ja plodny hlenik snad na kalhotkach taky nemela, ale hlavne ze tam uvnitr je pekne kluzko, at ten bicikovec proklouzne kam ma 😀

vecernice
19. máj 2010

jinak hledam digitalni kameru, a nevim, podle ceho vybrat. bude to darek pro manzu k narozeninam ..... tak se s nim zrovna poradit nemuzu ☹ nevyznate se v tom nektera?

babe19
autor
19. máj 2010

vecernice to je krásny darek manzelovi! my tiez máme digitálnu kameru,asi tak pred 5 rokmi sme kupovali,ale je to parada,vsetky "drahé"momenty su zachytené.je to neopisatelne. teraz uz je cim mensia,tym lepsia. aby sa dalo daleko zoom-ovat,aby mala vydrz baterie min.3hodiny,aby mala cim vacsiu pamat!

cizu
19. máj 2010

vecernice: pripoustet si to nemuze nikdo.......proste pokud se clovek s takovym necim nesetka, tak ho to ani nenapadne...ja uz mela taky nejake veci koupene, takze je to normalni! 😉
muzu ti poslat nezavisly test kamer, ale musis me do IP poslat mail adresu. Poslu ti vycuc z toho testu, kdyz by ti nepomohl, tak urcite se tam doctes, podle ceho vybirat🙂

vecernice
19. máj 2010

cizu - maila jsem ti poslala 😉

jinak ja mela v blizsim okoli prave dva smutne pripady lonsky podzim, jedna kamaradka prisla o male ve 20tt, druhe se narodila holcicka s nevylecitelnou vadou srdce a do 3 mesicu umrela. takze stat se muze vse, hlavne ted v tom pocatku. tak se na vse snazim tak nejak pripravit, proste zbytecne se neradovat, ale zas moc nestresovat, prilis neprozivat kontrolu a nehledat na netu, co se vse muze pokazit. verim trochu na osud, takze je to dano nekde ve hvezdach, co ma ta nase fazolka za plany 🙂 a taky verim, ze vse prijde ve spravny cas. ze my nekdy nechapeme, proc ten cas neni zatim spravny, to je sice pravda, ale ze osud s nami ma plany, a proto vse prijde v urcity okamzik 🙂

cizu
19. máj 2010

vecernice: mas to v mailu🙂)
jj, kolem me je prave toho taky moc...ale nastesti prevazuji ty, co to dotahnout do zdarneho konce.
Po nas se me kamaradce stalo, ze diky jeji trombofilii dostal maly v 36tt "infarkt" a prisli o nej....dneska v diskuzi, kam jsem chodila holcina prisla o mimco v 37 tt, proste se udusilo protoze melo omotanou pupecnikovou snuru........ja jsem uz bohuzel asi skeptik a za to se omlouvam...za presne toto jsem se zlobila na sveho Dr., kdyz po zjisteni tehu me rekl, ze kazde pate tehotenstvi skonci predcasne (asi jsem byla 5-ta)...a zase na druhou stranu, taky verim, ze pokud se neco ma stat, tak se to stane a samo si to najde ten spravny cas 😉
tak dneska drzim pesti na kontrolu 🙂

vecernice
19. máj 2010

cizu - o tom jsem slysela, rikala to jedna holcina u nas v diskuzi. zivot je nekdy kruty ☹ ale na nas se uz bude jen usmivat stesti 😉

vecernice
19. máj 2010

ahoj holčiny,
fazolka je vidět mrňavoučká, na 99% to vypadá na začínající těhotenství. ale doktor je velmi opatrný v závěrech, neboť mu minulý týden 8 z 10 žen potratilo. takže dnes mi brali krev, výsledky budou zíra, pak znovu na krev v pondělí, a snad výrazně poroste. a koncem týdne znova na utz
takže nezbývá než čekat, ale jsem optimista.
dostala jsem utroš a nakázano brát Elevit, jíst smím všechno, včetně sýrů, ale mám se šetřit

babe19
autor
20. máj 2010

ahoj vecernice. jéj to je ale krásna fotka! takze ti mozeme uz oficialne gratulovat? som velmi rada. setri sa moja, a neboj ty nebudes patrit medzi tie zeny,ktoré potratili,budes mat krásne tehotenstvo aj mimčo. 😀

babe19
autor
20. máj 2010

v kolkátom týzdni si vecernice to ti povedal doky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre