Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
27. aug 2010

nanu: Tak to je nemilé...vstávat unavená ☹ Tak snad si o víkendu aspoň trošinku odpočineš ..manžílek tě bude hýčkat 😉

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal ale mas teprv pred ovu nebo jak to s tebou je, nemas pred ms? holky, ja uz si nic nepamatuju 😀

nanuskal
27. aug 2010

@petap1 No toho sa obávam, že to ani tam nedospím, zajtra vstávame skoro ráno a ideme do toho Paríža... A tam to veru oddych určite nebude ale iba chodenie a chodenie 😀 Ale nesťažujem sa...
Len ma vytáča, že dneska neviem zaostriť na monitor, som fakt nejako vedľa 😠

@vecernice hehe, že by som to zvalila na ovulku...??? Dnes mám 10DC, kedy sa ovu ukáže, to je vo hviezdach po minulom šialenom cykle 😒
Nič si z toho nerob, ja tiež zabúdam 😀 a to som voľakedy mala pamäť ako hrom 😀 a teraz ani do obchodu nevkročím bez lístočku 😀

petap1
27. aug 2010

nanuskal: Jj chodit budete, ale já si kolikrát odpočinu i u pochodu víc jak u sezení u počítače 🙂 Tak třeba to bude vzpruha 🙂
A měříš tu teplotu, nebo na to prdíš ? 😉

nanuskal
27. aug 2010

@petap1 Neprdím 😀 poctivo meriam 😀

petap1
27. aug 2010

nanuskal: Teeedy to je hezký garf...a jak by to mělo vypadat, kdyby se blížila ovulka? To víš, já jsem neznalec..já nikdy neměřila 😅

nanuskal
27. aug 2010

@petap1 No to by nám mohla vysvetliť vecernice 😀 Ja to viem iba tak teoreticky...tuším by mala klesnúť teplota a potom hneď vystúpiť o cca +0,4° a vtedy je ovu, tesne pred tým vystúpením teploty, je to tak @vecernice ??

petap1
27. aug 2010

Nanuskal: Aha..tak to by vypadalo, že teď klesá a připravuje se na OVU, že 🙂 No uvidíme co nám řekne Večernice 🙂

vecernice
27. aug 2010

holciny, bohuzel zatim neni jeste moc co vycist. ten ovulacni pokles muze byt ale nemusi, nebot je na tak kratky okamzik, ze ho zrovna merenim nemusime zachytit. tim ze nanu meri teprve prvni cyklus, nemuzeme ani vychazet z predchoziho, ac podle delky predchoziho by ovu mohla byt nekdy okolo 17 DC .... takze zatim vyckat. idealni je jeste pridat treba sledovani hlenu, ten taky lecos prozradi 😉 drzim palecky 😀

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice @petap1 No uvidíme, čo z toho bude...lebo teraz bude aj veľa rušivých faktorov, tak si myslím, že to až také objektívne nebude a či sa z toho bude dať niečo vyčítať, tak to fakt uvidíme ....
Ja som si merala teplotu keď som vysadila HA, prvé 3 mesiace, potom som to nechala...ale ja dilinko som to aj vymazala... 😠 Ale neviem či by sa to dalo porovnávať, lebo tam som mala MS presne 28 dňovú, len po tých 3 mesiacoch sa to rozhádzalo....

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal no mozna jo, aspon kouknout, kdy a zda byla ovulka, jak se teploty po ni drzely. no skoda 😀 ale neboj vycist se v 90% neco da, ac jsou treba dalsi faktory, co ji ovlivnuji. hlavne merit ve stejny cas 🙂
u me se treba da vycist hur, nebot ty leky s tim hybaji. ale uz jsem i pak tusila, co a jak 😀

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice No budem sa snažiť dodržiavať ten čas merania a uvidíme 😉 4:40 je môj čas 😀 to bude drahý rád, keď ho budem každý deń budiť o takom čase 😀
Človek sa naučí preskakovať cez všetky prekážky, že? 😉 Ani hýbanie s teplotou (od liekov) ťa nezastavia zistiť, či a kedy bola ovu 😀

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal no muj doktor rika, ze vzdy s narustem, ale ja vim, ze o dva dny pozdeji (ovu testy, tem on neveri) 😀
no muj uz to buzeni ani nevnima, ja stejne vetsinou otevru oko driv, a zmerim 😀 takze budika vypnu jeste predem 🙂

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice No tak to si dobrá 😀 moje oko by sa otvorilo namiesto 4:40 asi tak o 9:00 😀 a to by bol trošku problém 😀 Ja si to asi budúci mesiac odsledujem aj s ovu testom...teraz skúsim ešte raz aj ten tester na hlien...

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal no ono po roce mereni uz si clovek zvykne 😀

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice Ako zvyknúť hej, tomu verím, že je to už automatika, ale to vstávanie ešte pred tým, ako zazvoní budík....tak to u mňa asi nikdy nehrozí 😀

petap1
27. aug 2010

nanuskal: Já se taky budím před budíkem (5:50), ale ve 4:40 ..to snad ani nejde 😀 😀

nanuskal
27. aug 2010

@petap1 Obdivuhodné, tak toto ešte niekedy dokázať 🙂 ja som totiž strašný spachtoš....Keď budem mať raz bábo, tak sa budem musieť vzchopiť, lebo takto to určite nepôjde 😀

petap1
27. aug 2010

nanuskal: Tak to mi s manžou toho moc nenaspíme..je pravda, že chodíme spát tak kolem děsáté, ale i o víkendu jsme pak vzhůru už od půl sedmé 😀 Ale myslím, že ani tohle nebude stačit, až budeme mít mimčo 😀 😀

nanuskal
27. aug 2010

@petap1 Jaj ale všetko to bude stáť za to 😀 😀 😀

vecernice
27. aug 2010

@petap1 tak to ja se probudim, otevru oko, zasoupnu teplomer, a uz jsem parkrat i vytuhla a vzbudila se za hodku 😀 i s tim teplomerem 😀

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto si pamätám aj ja, tiež v tých začiatkoch, že som zaspala aj s teplomerom ale len tak na 10min. ale hodinuuuuu 😀 😀 😀 to je dobréééé....Nesmiala si sa potom sama na sebe???? 😀

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal no to jo, ale hlavne jsem se lekla, aby clovek treba nebyl delal nejaky slozity rosady pri pretaceni z jednoho bohu na druhy 😀

petap1
27. aug 2010

vecernice: 😀 😀 Tak to je fakt mazec 😀 😀

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice Ojjjj..zlá predstava 😅

Baby moje, ja už ledva odpočítavam....ešte dve hodinky a bežím na letisko do Viedne....Nekonečné 2 hodiny 😔

vecernice
27. aug 2010

@nanuskal nanu ono se to rychle prehoupne, a uz si to pofrcis za svym drahym 🙂

petap1
27. aug 2010

nanuskal: Jak říká, Večernice, ono to rychle uteče, uvidíš a hupky dupky za manžílkem 🙂

nanuskal
27. aug 2010

@vecernice @petap1 Tak dievčatá moje, lúčim sa s vami 🙂 prajem vám krásny víkendík a ak sa mi podarí, tak v utorok alebo v stredu sa prihlásim 😉
A ak by sa mi nepodarilo, tak vo štvrtok som už v práci, tak to isto 😉

petap1
27. aug 2010

Nanuskal pěkně si to užij, porádně si odpočiň a užívejte si spolu s manžílke 😉 Měj se hezky 🙂

vecernice
30. aug 2010

holčiny, přeju krásné podnělní ránko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre