Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

zuzana_22
19. apr 2010

A jinak se přidávám do knihy přání, kdyby to vyšlo do léta, tak by to bylo úžasný, ale klidně si i počkám 🙂

babe19
autor
19. apr 2010

zuzana nebud smutná,raz sa nám to musi podarit. ty si merias BT?

vecernice
19. apr 2010

zuzi - super, ze se na to dr. podiva, aspon bude moct odhadnout, kdy se mate snazit. ja se taky priznam, ze uz to neni jak v prvnich mesicich, a to cilene soustredeni je otravne ☹ ale ja aspon tusim (diky lekum) kdy mam ovu cekat.
zkus se pridat k nam merilkam, podle teplot se ovu da vystopovat. sice az zpetne, ale aspon napoveda do dalsiho mesice. me by bohuzel jen hlen asi nenapovedel 😲

cizu
19. apr 2010

ahoj holky,
teda tady to ted jede🙂))
U me ted folikulometrie zbytecna, do cervna jsem bez jakehokoliv sledovani od meho Dr., hupsneme na to az po vysledcich z imuna.
kapi: asi jsi to byla ty, kdo vzpominal imuno - uz jsi byla nebo kam jdete? My do UPMD Podoli k Dr.Madarovi - pry je to kapacita, tak uvidime.
Ja ted, kdyz jsem se dockala MS po 42 dnech (asi po nejkratsi dobe v historii - a asi i diky utrogestanu), tak zacinam zase merit a mozna i testovat - ale max 1x za dva dny - leze to do penez a jestli to bude jak minule, tak vysledek kde nic, tu nic...a pritom ff ukazuje ovu - taky hold neni vsemocny🙂)))
vecernice: chvalim zahradku, mate to tam super, to bude krasnoucke🙂

zuzana_22
19. apr 2010

BT si neměřím, snažíme se o druhé a dcera byla na první pokus, tak jsem od ní zhejčkaná a myslela jsem, že to bude bez velký přípravy ☹ ale už jsem na to koukala a chystám se začít, evidentně kombinace sledování hlenu a ovu testů u mě funguje jen ke zmatení 🙂 přemejšlím, můj doktor má dlouhý objednací lhůty, že si vypočtu už teď, kdy budu po příští ms a objednám se, minule jsem tam byla 10. den a sám od sebe mi řekl, že mám po ovulaci, tak to mě taky trošku nasměrovalo. Ale čím víc toho vím o kombinaci ovulace, snažení se, LH hormonu a hlenu, tak tím jsem z toho víc jelen 🙂

tinkapn
19. apr 2010

Ahojte kocky, tak konecne som po dllllhom tyzdni doma....
Hned vas idem docitat....... 😵

tinkapn
19. apr 2010

Precitala som vas, ale len tak zbezne... Vecer, ked bude viacej casu sa na vas pozriem podrobnejsie 😉
Inak vitam tu nove clenky 😉
Ja som dnes 4 DC a ziadna ovulka nebola, ale ved to neva, bude tento mesiac a hotovo! 😀 😀
Co mate noveho kocky, ako sa mate?

kapibara
19. apr 2010

Cizu...my jdeme až v červenci na konzultaci,v květnu se máme dostavit na krev a odevzdat sperma 🙄 ....výsledky právě výjdou akorát na tu konzultaci...jdeme do Immunia v Praze....dali mě kontakt v Gennetu i moje gynekoložka...

cizu
19. apr 2010

kapi: aha, tak to my jdeme v červnu, asi taky na konzultaci,kde mě vemou krev a manžovi sperma a vyšetří nás. Pak se bude čekat na výsledky a pokud se něco najde, tak tam ještě pojedeme, pokud ne, tak nám dají zprávu, že je vše ok (snad).-)

kapibara
19. apr 2010

Cizu...my to máme přesně obráceně...nejdřív odběry a pak konzultace nad výsledkama... 😉

vecernice
20. apr 2010

ahoj tin, ja uz si rikala, kde se toulas 😉 a super pristup, koukam, ze tento mesic do toho proste jdes se mnou 😀

zuzi - jak dlouhe mivas cykly? 10. den mit po ovu je nezvykle brzy, to bys mela cykly tak 26 dnu ....
jinak v cervnu na vas budu myslet. ale treba vas priroda do te doby uz brzy prekvapi 😉

jo a kdo rikal, ze po clostiku neni hlen, tak u me to neplati. sice je zas podivne brzy pred ovu, ale je 😀

zuzana_22
20. apr 2010

Večernice, mám 28 - 31 dní, je to brzy, ale je to fakt. Hlen se mi spouští téměř okamžitě po skončení ms, a minule jsem byla u doktora v pátek, ms mi začala předchozí středu, prohlížel mě ultrazvukem a aniž bych se ptala, tak prohlásil, že jsem akorát po ovu. No jak píšu, jsem z toho jelen 🙂

vecernice
20. apr 2010

zuzi - v cyklu muze byt rozdilna delka folikularni faze, tedy kdy zrajou vajicka, ale lutealni faze byva v rozmezi 10-16 dni. POkud bys ty mela ovu 9DC, tak bys ji mela 19-23 dni, co je dle meho nesmysl. takze tomu tedy nerozumim, co on tam vidi, ale byt tebou zacnu merit teplotu, ta ji vystopuje 😉

babe19
autor
20. apr 2010

ahojte, kde ste vsetky?
tinka ? vecernice? cizu? a ostatné?
je krásne vonku,mozno ste tam 😀

vecernice
20. apr 2010

babe - jo kdyby venku, to bych se tu tak nevykecavala 😀 sedim v praci a vytvarim hodnoty 😀

cizu
20. apr 2010

ahoj holky, no ja jsem na tom s vecernici podobne☹
Ale zatim za sebou zadne hodnoty nevidim😀
Vcera jsem byla na power plate - poprve a dneska telicko trosku protestuje 🙂

vecernice
20. apr 2010

jee power plate - to jeste neznam 😉
ja byla minuly tyden na bodystylingu, no dalo mi to do tela. a ted jeste vaham, ze bych zkusila pilates nebo power yogu. to vite, dokud muzu 😀 ale brzy si budu muset asi najit jiny sport 😀

cizu
20. apr 2010

vecernice: ten PP neni spatny, ale je nezazivny...ale po pul hodine cviceni se citis, jak kdybys ubehla maraton🙂) Ne tak zpocena, ale tak utahana 😀

vecernice
20. apr 2010

no ja vam nevim, ja mam proste favorita spinning. jen si rikam, ze by to chtelo neco doplnkoveho 😀

babe19
autor
20. apr 2010

fíha,samé fitnessbaby tu máme 😀 troska pohybu ani mne by nezaskodilo 😀 asi som zase pribrala ☹

vecernice
20. apr 2010

ja pribrala nejenom asi, ale urcite 😀 ale mam takovy metabolismus, na jare pribiram, abych pak v plavkach asi nezmrzla a na vanoce hubnu 😀 takze ted jsem ve stadiu, kdy se musim hlidat, a pekne cvicit, dokud to jde 😀

kapibara
20. apr 2010

Ahojky Holky 😀

Vecernice...já psala,že se stává,že po clostíku není hlen...u mě to tak je a říkal mi to i gynekolog,že to clostík dělá a taky prý snižuje sliznici,holomek jeden 😉

A s tou ovulkou...já taky měla před IVF ovulku třeba kolem 10.dne...ale spíš tak kolem toho 13. dne....a teď po IVF až kolem 15.dne....jsem z toho trochu zmatená 😝

tinkapn
20. apr 2010

Aaaaaaahojte kočky moje 😉
Prosim prepacte mi tieto moje absencie, ale toto snad ani nie je mozne, kolko prace zrazu mam ☹
Zajtra to uz dufam bude lepsie, tak vam napisem........
Prajem dobru noc a krasne sny 😵 😵 😵

babe19
autor
21. apr 2010

ahoj tinka
nič sa nedeje,sme rady,ze si aj tak tu s nami a nezabudla si na nás 😀
prajem krásny den 😉

vecernice
21. apr 2010

ahooooj, tady to dnes nejak vazne 😀
ja mam nejaky podivny tyden, jsem podrazdena, stahana, doma se dozaduju pozornosti a kdyz ji je malo, tak jsem protivna. no doufam, ze me to brzy prejde, nebo z toho tento mesic nic nebude .... 😀

vecernice
21. apr 2010

babe - koukam, ze teplota stoupa k nebesum 😉 tak hlavne zadny stremhlavy pad dolu 😎

cizu
21. apr 2010

ahojky, jj, vylezlo slunicko a nikdo nema cas.-)
vecernice, hele, ty jedna....musis se hodit do klidu, jinak se tam mimcu libit nebude a nebude chtit zustat🙂))
Ja jsem nejak plno veci ted hodila za hlavu a je me lip🙂)
Akorat me uz druhy den poboliva podbrisek a tak premyslim..........je mozne, ze by me pobolivalo kdyby vajecniky vicemene trochu pracovali ? (u nich je to nezvyk, leta jsem je nechavala v klidu🙂) Zacinam trosku verit i sarapisu, co beru uz 7my tyden, pisou, ze ucinky se dostavi po dlouhodobem uzivani...........maji srovnat cyklus a podporovat cinnost vajecniku....................a je pravda, ze mozna i diky tomu a diky utrosi byl cyklus jenom 42 dni🙂
A je normalni, ze po vysazeni utrogestanu (i kdyz davkovani 2x1) se MS dostavila az cca za tyden? Melo by to na to vliv?
Ja mam zase hloubave dotazy,co?
Uz at je odpoledne a jdeme domu...jdu si udelat radost a koupit prosteradla a nejake dekorace do loznice...........no jak male decko 😀

cizu
21. apr 2010

jo a vecernice: vrhla jsi se zase i do poctiveho testovani a v tuto dobu se zase trapis zizni? nebo uz jsi testila? 😉

vecernice
21. apr 2010

cizu - vcera jsem jeden zkusila kvuli hlenu, ale negativni (ani jsem nic jineho necekala), mam jeste dva, ale dalsi porizovat nechci 😀 v pondeli jdu na folikulometrii, tak uvidim podle toho 😉 takze chlemtat jako velbloud 😀
jinak myslim, ze toho mame nejak moc. ctvrtek a patek po praci jsme stravili vecernim nakupovanim, sobotu i nedeli od desiti do pul osmy na zahrade, ja pak do jedenacti delala preklad do jazykovky, v pondeli mam olejomalbu, to chodim domu po devaty, a v utery jazykovku. takze za poslednich par dni vubec zadny relax, tak mi to asi leze na mozek. a vecer jen padneme do postele 😀 ale az zahradka bude, tak se to zlepsi 😉
jeste jsem se dnes nepohodla s kamoskou, poslala mi diplomku na posouzeni, ale moje kritika (ac jsem se ji snazila psat konstruktivne a i chvalit) ji namichla a urazila se. pritom tim ctenim jsem stravila vcerejsi "volny" cas mezi prichodem domu a spanim .....

jinak vajecniky uz se treba startujou 😉 me obcas mirne popichava, ale vetsinou par dni pred ovu.
a po utrosi - no tezko rict. jak jsem psala, podle me si mohla mit ovu minuly cyklus 28 den, takze pak nasledovala LF 14 dni, coz by bylo zcela v norme. tudiz si sice vysadila utros, ale zlute telisko jeste nejaky cas produkovalo progesteron, nez to zabalilo a prisla ms.

cizu
21. apr 2010

ahoj holky, balim to a padim domu....tam budu snad vice platna nez uz ted v praci🙂))
Mejte se krasne, pacek, Z*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre