Ovulácia po doužívaní Duphastonu

nikola81
2. máj 2013

Pytam sa v mene kamaratky ktorej sa stala zvlastna vec. Je 11 dni od dobratia duphastonu. Mrchu stale nedostala, ale dva dni od dobratia prisla ovulacia. Nevieme sa vysomarit z jednej veci. Meskanie mrchy sposobuje posunuta ovulacia? Tym padom sa aj predlzil cyklus. Dakujem za rady

aurora88
23. máj 2013

@seginiatko teplota zatial ok...zajtra by mala stupnut, ked dnes ovulujes....🙂..aj test vyzera na pozotiv, ten dnesny.....ved to, ze mne lekar kazal brat vtedy a vtedy bez toho, aby vedel ci vobec a kedy ovulujem :(

aurora88
23. máj 2013

@seginiatko a teplotu merias v ustach ci posve?....ja som skusala aj tak aj tak...a boli rozdiely....a kazda zena je aj tak ina....nejde o to, aku teoplotu mas, ale o tu dvojfazovu krivku 🙂

seginiatko
23. máj 2013

@aurora88 meriam v posve, mam pocit, ze by mala byt prvadivejsia 🙂 lebo castom spim s otvorenymi ustami kedze som alergik a mam upchaty nos 🙂 ja uz tomu celemu fakt nerozumiem...

taja27
4. jún 2013

mne doktor nasadil dufatson na 15DC a cyklus mavam 40 dnový!!!! čiže mi blokol ovulaciu a nato osm prišla sama!!!! a ešte niečo dufatson ej zakázaný v UK!!!!lebo jevelmi škdlivý a prijatelnejši je UTROGETSAN...ja udfatson nberem i ekd mam neskor ovulaciu ale mam to je hlavne...je mnoh bab tu otehu napr na 37Dc ked mali ovu....
čo vam poviem a vobec hormony do seba pchat pokial nemusite nemate nič važne je blbost

9lulu25
12. nov 2017

Ahojte žienky, tiež mám ten istý problém.. Lekár mi nasadil Duphaston na 15. DC na úpravu cyklu a ovuláciu som ešte vôbec nemala.. robím si testy už 4 dni a nič, ani náznak OVU... Neviem či mám teda čakať na ovuláciu, alebo zajtra zase užiť Duphaston ako mi predpísal... som zmetená z tohto lieku riadne.. a ako to vôbec môže žene predpísať pokiaľ nevie aký má žena cyklus.. veď každá žena je predsa iná a nefunguje to u každej rovnako.. 🙄

bevab
27. nov 2017

Ahojte, idem si k vam skusenejsim po radu 🙂. Snazime sa o babatko. Minuly mesiac som brala Duphaston, ale vyzera byt ze nebula ovulacia aj ked doteraz podla bazalky vzdy bola. Dnes som 3 dpo a vzala som si prvu tabletku len neviem ci to nebolo nahodou skoro kedze rovnako som tak spravila minuly cyklus. Ospravedlnujem sa za otazku: Vie ta jedna tabletku popripade zablokovat ovulaciu ak nahodou este nebola ? Podla bolesti som dens urcite treti den od ovulacie len testy ukazuju uz 4 dni pozitivitu :(. dakujem za kazdu radu.😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre