Zase sa mi stratil balík na pošte?

alexka89
16. aug 2019

Objednala som si balik obycajnou triedou a zaplatila prevodom na učet...pani poslala v stredu a balik ma prist o 2 dni od dna poslatia....ale dnes cakam zlty papierik a nic....davam tomu este pondelok a ked ani vtedy nedojde tak posta stratila balik alebo zas zamestnanec-brigadnik odflakol robotu ....az teraz som uznala za vhodne ze som mala poslat doporucene..ale uz je neskoro..no myslim si ze aj priplatok za obycajnu postu je velky na taku sluzbu aby to nepoistili a balik stratili

eliaska101
16. aug 2019

@alexka89 a zistila si si, či ho vôbec poslala??

luliu
16. aug 2019

Neviem aku vzdialenosť prešiel balík, ale nestresovala by som do pondelka

nika3136
16. aug 2019

@alexka89
Nie je to prvý prípad.
Treba si za doporučenie priplatiť.

mogaa
16. aug 2019

@alexka89 otázka je, či bol balík vôbec poslaný🙂

jani321
16. aug 2019

@alexka89 nie je napísané, že musí prísť o 2 dní. Mne tento tyzden pani posielala doporučene balíček - v pondelok rano a prišiel vcera - vo stvrtok. Myslím, že v pondelok ti určite príde 😊 ak ho poslala.

jani321
16. aug 2019

@alexka89 pozri

dopolbokaodrata
16. aug 2019

Dva dni je priemer, nie pravidlo. Kľudne ti môže prísť aj v pondelok, alebo utorok.

alexka89
autor
16. aug 2019

@jani321 ano poznam tu sluzbu ale pani podacie cislo nemala lebo posielala obycajne

aleshka_supermama
16. aug 2019

@alexka89 mne sa stalo minulú zimu kúpila som zaplatila za 1tr a fusak mi cestoval týždeň.
Minule som obj kabát od mamičky ona mi to podala doporučene stratila papierik takže sme nemali podacie číslo mne poštárka nedala žltý papier bola som na pošte hádam každý týždeň vždy mi bolo povedané ze tam nemám nič, mamičke sa vrátila pošta po mesiaci ako balík neprebraty. Nechápem

jani321
16. aug 2019

@alexka89 viem, že posielala obyčajne, písala si to. Len so chcela povedať, že to môže trvať dlhšie. Aj ja som čakala, že príde v stredu a neprišlo 😔 až v stvrtok. Kľudne aj za 3 dní od odoslania to môže prísť.

alexka89
autor
16. aug 2019

@jani321 tak dufaaam ...uz som darcek(balicek) slubila..a mrzelo by ma ze by to nedostala 😢+ peniaze ktore som uz poslala

ghostsgirl
16. aug 2019

@alexka89 naozaj nestresuj, posta je totalne nevyspytatelna, ak by prisiel dnes, skor by ma to zaskocilo. Osobne by som zacla panikarit tak po 5 dnoch pri obycke.

mravvcek
16. aug 2019

Ja som v sobotu posielala obycajne balik,do dnesneho dna ho nema pani. Nemam rada,ked si mamicky ziadaju obycajnu postu. Vzdy trpnem ci pride balik,aby ma potom neobvinila nahodou,ze som to neposlala 😞 radsej si priplatit doporucene a mam svaty pokoj. A milujem ked upozornim na vlastne riziko, ze posielam obycajne a potom sa zacne dotahovat,ze ako jej dokazem,ze som to poslala. Este zo mna bude robit zlodejku...

kikuska555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska555
16. aug 2019

@mravvcek aj mne sa to stalo! A este ako krava som vyvolavala po postach, riesila cez znamosti a nakoniec som si vysluzila po takmer 2 mesiacoch hodnotenie krasne!

maminkasisa
16. aug 2019

@mravvcek uplne s tebou suhlasim.... nech si priplatia doporucene.....

alexka89
autor
16. aug 2019

uz budem doporučene...aspon baliky platene prevodom

kitchi1
2. mar 2023

@nika3136 a za co potom pani zaplatila? Obycajne postovne = balik nedorucime alebo s malou sancou? To fakt nechapem co je v popise sluzby obycajne postovne...

kiwi3
2. mar 2023

ked ti nepride ani v pondelok, chod na postu, nech ti ho pohladaju. to je pomerne obvykla vec - nedodany zlty listok a pritom je zasielka na poste.

kiwi3
2. mar 2023

aha. stara tema, tak nic 🙂