Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

angd
1. máj 2017

@erikasvk ešte mi to nerobili, budú mi v máji. Potom dam foto po.Viem,že to nie je až také zlé, ale keď som bola celý život chuducka a teraz toto,zakryjem to len voľným tričkom alebo stahujucim pásom . .. mi to strašne prekáža. ...Bolo oveľa väčšie, môžem dať foto z pred roka🙂))),Ale začala som cvicit a tuk zmizol🙂,lenže aj tak nie som spokojná

salvia450
1. máj 2017

@angd ja som tiež bežkyňa a nasere ťa, že postavu maš inač peknu len to brucho musiš maskovať☹ale na druhej strane som rada a šťastná, že mam krasne zdrave 2 deti začo Bohu ďakujem ❤❤❤

sinqa
1. máj 2017

@greentee ahoj prosim ta kolko si zhodila ze ti ostalo tolko koze?

henra
1. máj 2017

Moje po troch týždňoch. 🙂

henra
1. máj 2017

Ta pred jebv stoji. Keby ležím ako na tej pred, tak sa vsetko pekne rozleje do strán 🙂 teraz to pekne drží po kope. Už len odpuchnut a jazva keď klesne nižšie bude to super n aspoň pre mňa určite 😉

angd
1. máj 2017

@henra a bolesti ešte máš?

henra
1. máj 2017

@angd vôbec žiadne. Ja od začiatku takmer nijaké 🙂

erikasvk
2. máj 2017

@henra Waw skvelé..... robili ti aj nový pupok? Bože ako aj ja po tom túžim dať si obtiahnuté tričko a nie len samé voľné handry.

0silvia0
2. máj 2017

@angd keď ti zmizol tuk, zostala ti len zošúverená koža?

angd
2. máj 2017

@0silvia0 zosuverena ani nie,skôr kvôli pruhu a diastaze veľké brucho,asi ako v 4 mesiaci.vyššie mám foto v tričku, môžem pridať aj bez tricka; ).

angd
2. máj 2017
0silvia0
2. máj 2017

@angd aha, lebo ja som tiež štíhly typ, ale po druhom tehotenstve po stiahnutí brucha sa mi koža nevrátila do pôvodného stavu, ale zostala zošúverená. Ja mám tiež diastázu, ale nie veľkú a cvičím, takže brucho sa mi stiahlo, len tá koža zostala 😕
To tvoje brucho inak nevyzerá až tak kriticky, skôr v pohode, aj na tej foto zboku...

angd
2. máj 2017

@0silvia0 tie topánky si nevsimaj 😃😃😃😃...a takto sa mi vypuci, keď sa najem🙂))

0silvia0
2. máj 2017

@angd no tak máš ho zväčšené, ale nie až tak hrozne... nejakými špeciálnymi cvikmi by sa ti to nedalo stiahnuť?

angd
2. máj 2017

@0silvia0 ak ju máš zosuverenu, tak pomôže len plastika. Ja mám diastazu na 1 cm,tiež som cvičila s fyzioterapeutom, ale stále to nie je ono.Takže na abdominoplastiku musím, nebudem predsa zvyšok života nešťastná 🙂))

0silvia0
2. máj 2017

@angd obdivujem tvoju odvahu a odhodlanie, keby som aj ja mala také 🙂

angd
2. máj 2017

@0silvia0 nestiahne sa mi uz viac .Od jesene cvicim s fyzioterapeutom, uz si tam nedám ani celý prst,takže pomohlo to trochu, ale chirurg sa vyjadril,že tu už pomôže len opka.Tam je problém s tou blanou a tú nenapravi ziadny cvik

angd
2. máj 2017

@0silvia0 a máš to horšie? Ci len tá koža ta trápi? Odvaha?🙂V piatok mi asi už dajú termín opky a už teraz mam stiahnutý žalúdok 🙂))))).Musím ísť do toho,lebo vyše roka cvicim, snažila som sa s tým niečo robiť, ale keď furt som ako tehu,mám z toho depky a ked sa má pár x niekto opýtal, či som tehu,tak aj do plaču mi bolo,že človek sa snaží, odoprie si od úst. ...a nič z toho.

0silvia0
2. máj 2017

@angd tak ti želám veľa šťastia, nech ti to dobre dopadne a želám veľa odvahy. U mňa je to cvičením stále lepšie, mne brucho netrčí, len tá starecká koža... ja som príliš útla, elasticita kože nie je geneticky až taká úžasná a deti som mala ma moju tenkú postavu dosť veľké a koža to jednoducho neustála.

salvia450
2. máj 2017

Tak dievčence, dnes som bola na kontrole :D hoji sa mi super, ked mi dali dole obväz, tak som nabrala odvahu a mrkla som jednym očkom na moje bruško, už teraz som nadšena 😉 aj ked je ešte malinko opuchnuté, som happy.....😀😀

erikasvk
2. máj 2017

Baby ešte sa chcem opýtať, kde Vám to robili a koľko vás to celkovo stálo. 🙂

angd
2. máj 2017

@salvia450 Super 🙂))) Ateraz už nemáš obväz? Koľko dni si ho mala?

salvia450
2. máj 2017

@angd mala som ho 8 dni, teraz už mam iba prelepený rez aj pupok a samozrejme sťah. pás 🙂

angd
2. máj 2017

@salvia450 a ten budeš mať ešte 6 týždňov? Alebo už len 5?.....Ja len dúfam, že jún nebude moc horúci; )

angd
2. máj 2017

@erikasvk Rooseveltova nemocnica v BB,mňa to ešte len čaká .V piatok budem mudrejsia, ale malo by to ísť cez poisťovňu, lebo mám aj pruh.

salvia450
2. máj 2017

@angd už len 5 😉

henra
2. máj 2017

@erikasvk áno aj pupok nový mám 🙂

henra
2. máj 2017

Mne na druhý deň po operácii nechal iba leukoplasty na ranach 🙂

angd
2. máj 2017

@henra ale ty si tusim nemala diastazu? ....len kožu, že? Juuuuj,keby ja tak mám 🙂))))

lubaka
2. máj 2017

ahojte, odhodlávam sa poriešiť tiež brucho, mám miernu diastazu a herniu...ako som vyssie citala tak operaciu by mi mohla preplatit poistovna? @angd Tato moznost je len v statnej nemocnici alebo aj v súkromných? dakujem