• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@katka888 tvrda voda a vela chloru
24. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trinka my latkujeme od prichodu z nemocnice emoticon ako pisu baby, skladam novosklad + pouzivam BG flip, BG econobum a LL pul, a este k tomu davam na noc uz bamusove, pri kazdej zapareninke nam vyborne pomohol bez nejakych masti a podobne..maly sa mi precikal len 1x a to len preto, ze som zle zapla plienku emoticon investicia na zaciatok mozno vyssia, ale predsa len dalej uz len peries a nevyhadzujes emoticon ono treba len zacat a chyti ta to, ja uz teraz vyberam co dalsie pridame na vianoce do kolekcie plienociek emoticon
24. nov 2011 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka dakujememoticon
24. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 oplachujem a potieram mydlom lanza periem s pracou gulou s bamb vkladaviek vzdy vsetko vyperiem len tie stvorce su flakate periem kazdy druhy den a voda je hodne tvrda
to zlcove mydlo sa da kde kupit?
este ma napadlo mozem skusit vyprat zo sodou? asi len stvorce pul by to asi nemal rad ci?
24. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
24. nov 2011 o 14:23 • jugu
No, tak 4 plienky v bazari hehe neviete mi odporučit niečo podobne ako je Ecobu (vadil mi ten suchy zips vnutri, stale sa to lepilo a niečo ako POP IN dream dri? alebo nejaku fajnu plienočku čo dobre saje a da s nou ist na dlhsie vonku
24. nov 2011 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ako si spokojna s anavy easy?
24. nov 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile stay dry z bavlny podla mna neexistuju... emoticon
24. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ale hej, kdesi som to videla, myslim ze little lamb mali
ale netusim na ktorej to bolo stranke..
24. nov 2011 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky uz mi povedzte nech som ticho a pouzivam stvorce sak ich mam dost a ne spekulujem čo este dokupit :D :D
24. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile ano, bolo tam pri little lamb napisane ze su z bavlny, alebo bol to preklep (som si to overovala)... ono, logicky ked je to stay dry, nemoze to byt z prirodneho materialu... takisto ako flis nemoze byt sava vkladacka... bud jedno alebo druhe...
24. nov 2011 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika nic nekupuj, mas toho dost a radsej tu ani nechod emoticon emoticon emoticon
nieee, kludne kupuj, je to mania a zavislost, vyliecis sa az ked sa dieta odplienkuje emoticon emoticon
24. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zfidorka no sak toto ze zavislost hehe reku 4 vyradim ta dokupit treba ne :D :D no a mozno este jedno babo bude tak reku treba mat zasobu hihi joj baterky sa mi vybili na fotaku som chcela tu hodit ten moj slavny novosklad, tka ked sa nabiju večer smarim hehe
24. nov 2011 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wewe22 oplachujes silnym prudom sprchy? to zvykne dobre pomoct... este ich skus par hodin pred pranim namocit so vody s puer-om alebo odstranovacom skrvn z dm drogerie (puer zaliat horucou vodou)...
24. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika no vidis, 4 predas, 4 mozes kupit emoticon to bola tiez moja strategia, aj ked vacsinou to bolo ze 4 som predala a 6 kupila emoticon
24. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinika bud uz ticho a nieze budes pozerat nejake eshopy emoticon a pouzivaj stvorce.. emoticon
aaale dost bolo.. jasne ze je to radost.. emoticon
@zfidorka hned sa mi to nezdalo emoticon
24. nov 2011 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka a mam uz nafotenu tu katkinu vkladacku, tak uz len pridat, len musia bobaci spat, lebo teraz tu mam vybuch, to musim mat klud.. a este do toho skladam plienky..
24. nov 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile oukej, som zvedava emoticon
24. nov 2011 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no ale aj tak nove drahsie ale tak čo uz, a prv musim tie predat a neviem či som dobre ceny dala, sak uvidime
@crysmile hehe večer dam na schvalenie novosklad :D a psssst eshopy uz kukam :D len si neviem vybrat
24. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika wonderoos V2 si neskusala? to je celkom fajn kapsova plienka... aj ked na male babo je potrebne vymenit velku vkladacku za malu bambusovu...
plienok s pripinacimi vkladackami nie je velky vyber emoticon
24. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika V2ku mam aj ja.. a som spokojna.. ale aj s tou od katky sio.. no uplne super nam je..
24. nov 2011 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
@crysmile a su jednovelkostne? lebo radsej take by som idem kuk
24. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aky je rozdiel medzi V2 a V2 minky? material?
24. nov 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika pop in a ecobu su velmi podobne. ak ti nesadli pop in dream dri vkladacky, skus do nej dokupit tie bambusove, su savejsie nez tie mikrovlaknove dream dri. emoticon
24. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinika vonderoo v2 je nechlpata uprava, v2 minky je chlpata. To je cely rozdiel. A teda chlpate su zvycajne aj drahsie.
24. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka jeeej gratulujem k tehulkovaniu :D
24. nov 2011 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka nie ze by nesadli ale napr starsi ked sa pokakali tak des čo to tam bolo :D a na to ze je to bambusova vkladačka v tom ecobu tak som mala pocit ze bol dost mokry, ale je pravda ze bambus saje ale nie je stay dray vrstva tak to asi ja to blbo chapem
24. nov 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika to co tvoji chlapi produkuju do plienok, myslis ze ked im kupis nove, ze si ich budu viac vazit a neokadia ti ich? emoticon skus, mozno na nejaku znacku tak zareaguju emoticon . Vidis a hned mas dalsi dovod na nakupy.
A stay dry ked ti chyba, tak si tam nieco supni. emoticon
24. nov 2011 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika jaj, a su dost krat oprane, tie bambusove vkladky?
24. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš