Sporenie / poistenie pre deti. Máte nejaké?

cistko
4. okt 2007

Mate nejake sporenie pre drobcekov? Alebo nejaku vyhodnu poistku??? Poradte, chceli by sme aby bol nas drobcek aj poisteny a zaroven krstni rodicia by mu chceli zalozit, nejaky ucet, ci vkladnu knizku a tam prilezitostne prispievat...

kvietok23
13. feb 2013

ahojte, ak mate zaujem o ponuku na farbicku od allianz - ozvite sa 🙂 Zuzka 😉

karideni
14. feb 2013

Ak sa pojdete pytat do AXA tak sa pytajte na produkt TEMPO. 🙂

karideni
14. feb 2013

Jeto produkt TEMPO. 🙂

karideni
14. feb 2013

V pripade zaujmu komu kolvek rada napoviem odporucim urobim navrh nacokolvek 🙂

lubkasungirl
19. feb 2013

ake su tam podmienky a vyska platby?

michaella28
19. feb 2013

VLÁČIK je to flexibilné poistenie pre deti od poisťovne Union 😀

cerny74
19. feb 2013

tempo ,vlacik , farbicka.. v diskusii je uz kopec veci spomenutych ,ale jedno najhlavnejsie ani nie. len odkaz na jeden clanok 🙂 co je potrebnejsie , moje zdravie aby bolo moznost sa starat aj o deti, ci len zdravie maleho? Jednoznacne oboch , takze treba sa aj nad tym zamysliet nielen detske poistenia sporenia, ale pametat aj naseba treba

poisteniebabetiek
24. feb 2013

@zuz11 dobry den poistujem pre alian...mame najkomplexnejšie sporenie pre detičky,,,dieta je poistene do 25 roku života sporenie sa vyplaca v 23r života ,nazov poskytovaneho produktu sa nazyva farbička,do konca mesiaca mame akciu,viem vam poskytnut poistku za najlepšiu cenu na trhu,,ak vas to zaujalo kludne ma kontaktujte do spravy,,vieme sa dohodnut na vypracovani nezaveznom navrhu zmluvy,,,dakujem

poisteniebabetiek
24. feb 2013

@cerny74 ku poisteniu farbička vieme pripositit aj dospelu osobu takže by ste boli pisteny obydvaja na jednej pistnej zmluve..z hladiska financii sa to určite oplati poistit sa s dietatkom ako si uzatvarat osobytnu životnu poistku

poisteniebabetiek
24. feb 2013

ako som si vyšimol možem sa vyjadrovat plne v zneni takže som obchodny zastupca pre alianz a ponukam vyhodne produkty nie len ohladne detičiek ale všetkeho takže ak by mal niekto zaujem ,alebo neake otazky rad zodpoviem možete ma kontaktovat v sprave...alebo priamo v diskusii

philos
4. mar 2013

Chcem Vás týmto príspevkom upozorniť na nevýhodnosť vkladania peňazí do životného poistenia, hlavne do šetriacej časti - dožitia. Čistý úrok ročne v šetriacej zložke nie je v žiadnej poisťovni vyšší ako 1 %. Ak keď si odčítate úrazovú časť vždy do ŽP viac vložíte ako vyberiete..
Je dôležité tieto dve zložky oddeliť pretože žiadna životná poistka nemá byť určená na šetrenie.
1.Ak chcete byť zabezpečený v prípade náhodnej udalosti žiadajte o detské úrazové poistenie
2. Ak chcete dieťaťu šetriť dlhodobo, šetrite so štátnou prémiou vo výške 11,5 % ročného vkladu u wustenrot alebo PSS, alobo využite prvý realitný fond IAD 3,6 %/rok garantovaných
3 Ak chcete šetriť a mať prostriedky kedykoľvek k dispozíciu na to sú určené fondy, depozitné kontá a šetriace účty.

dobracka
6. mar 2013

Dobrý deň,
Som tiež certifikovaná poradkyňa s dlhoročnými skúsenosťami,ale nechápem PHILOS čo ešte robíš
v Universal maklérskom dome,keď píšeš takéto vyjadrenia na to,čo je v náplni práce Teba osobne?
Veď si sám proti sebe,nezdá sa Ti to? Alebo hráš na dve strany?Mám priateľov,ktorí pracujú tiež pre
Tvoju maklérsku spoločnosť,ale nepíšu takéto blbosti!!!Zamysli sa nad sebou.

carmenuca
6. mar 2013

Maminky, len dajte pozor a poriadne citajte celu zmluvu o poisteni, aj tie najmensie pismena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neviem ci to tu bolo spomenute, lebo nemam cas citat celu dis. ale tiez som zalozila malej ziv. poistku, kde pani poradk. mi povedala ze az mala bude mat xx rokov tak jej vyplatia xx peniazkov... tak som sa dala do studovania a zistila som ze nie su garantovane, tak som sa na to spytala a nakoniec povedala ze je tam moznost ze nedostane aj nic / co ma teda ubezpecovala ze sa nestane, ale kto vie co bude za xx rokov????? sice to bolo 4 roky nazad, neviem ci sa nieco zmenilo. len pozor na tu garanciu. Netvrdim ze niesu dobre poistky, len po tejto skusenosti som trocha zanevrela. ☹

sibare
6. mar 2013

@dobracka Ej ej, ale pan mudro vravi. Velmi mudro, az mi je to divno 🙂 Setrit si cez zivotne poistenie je hlupost. Zhodnotenie financii je horsie ako na terminaku. Zalozit pre dieta setrenie cez poistku, je cista strata. A pan skutocne ide proti sebe, sam seba obera o tucne provizie. Mal by sa isto nad sebou zamysliet, tymto stylom usetri klientom nemale peniaze a sam si urve menej. Hrozne, ze dnes po svete este behaju ludia s charakterom.

philos
11. mar 2013

@dobracka
ja som neživotár, nemusím každý mesiac zhánať 4 životky na výplatu mne príde aj bez toho.
@carmenuca
ak životnú poistku jedine kapitálovú nie investičnú - je to hneď na obale

molly28
14. apr 2013

@karideni TEMPO - ale tých 5,8% je predpokladaný výnos...na to treba klientov vopred upozorniť a nie ich zavádzať......ide o sporenie menších súm investovaných v pravidelných intervaloch, kde MAJÚ MOŽNOSŤ klienti nasporiť si potrebný kapitál, je to program pravidelného investovania do podielových fondov spravovaných investičnou spoločnosťou AXA. Podľa cieľa, investičného horizontu a svojmu vzťahu k riziku si zvolíte jeden z troch investičných profilov.... Investície do podielových listov v sebe obsahujú riziko kolísania aktuálnej hodnoty investovanej čiastky a výnosu z nej a nie je zaručená návratnosť pôvodne investovanej čiastky. Minulá výkonnosť nezaručuje výkonnosť budúcu.

NEZABUDAJME AJ O TOMTO INFORMOVAŤ....ABY KLIENTI NEBOLI PREKVAPENÍ A NA KONCI OBDOBIA NESPRAVILI ZLÉ MENO NÁM :D

@lubkasungirl

glimmer
17. apr 2013

my máme celá rodina ING

romca88
23. apr 2013

@cistko ahoj ja som urobila setrenie s prispevku co mam na malu a ma to na dlhodobo... :D

romca88
23. apr 2013

@cistko a este nedavaj sporenie a poistku dohromady. viem ti poradit ked budes chciet.

lusssy007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainee
13. máj 2013

ja musim povedat ze tymto produktom velmi nedoverujem, poznam ludi co si platili roky poistky na nemale sumy a pri poistnej udalosti poistovne len hladali moznosit ako nevyplatit, 1x vyplatili ale poskodeny bol nuteny poistku zrusit aby sa to nahodu neopakovalo 😝 napriek tomu som rozmyslala ze by som dcerke zalozila nejake sporenie ku ktoremu by bolo urazove poistenie zdarma pre nu aj pre platitela (rodica), ale take kde sa vyplaca aj za samotny uraz uz od 1.dna, nielen nasledky urazu. skusim pokukat ci je nieco take na trhu 😉

molly28
16. máj 2013

@rainee nevie teda kde bol poškodený nútený zrušiť aby sa to náhodou neopakovalo, ale pracujem s tym 12rokov a nestretla som sa s takým niečim....:///

pampusica
20. máj 2013

ahojte maminky,odporucam aegon poistovnu,maju aj take produkty ako su napr.poistenie deti s rodicmi spolu a je tosuper cenovo riesene,aj ja som si tak dala s malou.a samozrejme je tam aj sporenie,aj produkt samostane poistenie,robim v tom takze mozem poradit super ponuky 🙂 NOVE ZAMKY a okoli 🙂

leonie28
10. jún 2013

Ahojte,viete mi poradit nejaky super produkt pre maleho aj pre mna? Aby tam bolo poistenie aj sporenie ja sice uz mam poistku aj so sporenim,co sa s tym da robit? Lebo s tych prispevkov co ste tu poniektori napisali som zmatena 😕

danka275
11. jún 2013

@leonie28 ja by som vam velmi rada poradila aj pomohla ale to je skor na osobne stretnutie ale do BB asi neviem prist aj ked by som velmi chcela je to krasne mesto 😀 inak ja som zistila až teraz že malý má tiež o ničom poistku ☹

mirka
25. jún 2013

viete mi poradiť, ktorá poisťovňa mi poistí dcérku skoro 7 ročnú bez sporenia, ale aby tam boli aj kritické choroby, najlepšie aj chirurg. zákroky, ďakujem

biancal
25. jún 2013

žiadne poistenie nemáme, a ani nebudem mať 🙂 nevidím v tom zmysel, akonáhle by k niečomu došlo by sa z toho vyvliekali a žiadne peniaze by sme aj tak nevideli 😀 keby sa aj niečo malej stalo, určite by som nemala čas behať po poisťovniach a naťahovať sa tam o peniaze! ten čas radšej venujem malej, aby sa jej nič nestalo 😀 je to vyhadzovanie peňazí na úkor zárobku niekoho iného..

diana70
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molly28
25. jún 2013

@mirka no tak v tomto by som odporučila generali...

lieeenka30
26. jún 2013

@mirka ak by som ti mohla odporucit tak to co maju moje deti, pred mesiacom som bola s malou v nemocnici a nebol problem ani s vybavovanim ani s nicim inym a prachy prisli na ucet jak som chcela a jak trebalo ked chces mozem ti pomoct 😉