Je možné otehotnenie počas šestonedelia?

natalyy15
4. apr 2017

Ahojte baby chcem sa spýtať či niektora z vás otehotnela po alebo počas šestonedelia (nedojcim,som po umelom prerušení)ak nemala ešte ani menzes ...

lienka737
4. apr 2017

ja nie, ale poznám také prípady.

janickacrazy
4. apr 2017

@natalyy15 Moja kamoška otehotnela hned po šestonedelí a to mala len 18 rokov, no "šikovného" manžela mala. A určite nie je jediná.

natalyy15
autor
4. apr 2017

@janickacrazy fúha tak to som zvedavá či sa podarí nám ...

missguerlain
4. apr 2017

@janickacrazy Ako toto mi hlava nebere, tak je po jednom porode a hned sa vyskaceme a zarobime na druhe. Regeneracia ziadna, no svihlo by ma 😨

janickacrazy
4. apr 2017

@missguerlain No bol to záhul, ona mala v 19tke dve maličké deti, našťastie to zvládla super, je totiž učiteľka v MŠ, takže bola na to vyškolená. Ale veru som jej nezávidela.

bienennest
4. apr 2017

@natalyy15 Ahoj, moja znama otehotnela ani nie 2 mesiace po porode a prave nadsena z toho nebola. Este sa ani nezotavila z porodu a uz mala tehotenske problemy. Okrem toho este novorodenca o ktoreho sa mala starat, takze tazko si to predstavim ako vysnivane tehotenstvo 🙂. Urcite by som neodporucala.. okrem toho by mali podla mna rodicia najskor venovat dostatok casu, lasky a pozornosti malickemu babanku predtym nez sa obrati pozornost zas na noveho cloviecika.

natalyy15
autor
4. apr 2017

@bienennest ahoj ja sa pýtam preto lebo ja bábätko chcem keďže sme kvôli zdravotnému postihnutiu malej sa jej museli vzdať ...a teraz mesiac po pôrode vraví lekár že môžem že je všetko ok no aj tak mám obavy či sa to podarí a nedajbože aby bolo chorucke

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivuska00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalyy15
autor
4. apr 2017

@ivuska00 vdakaaaaa😊

dismonika
4. apr 2017

@natalyy15 moja sesternica a bratranec sú od seba 10 mesiacov. Takže predpokladám, že to ich rodičia (môj ujo a teta) stihli ešte počas šestonedelia. Ďalšie dve sesterky sú od seba 11 mesiacov 🙂

natalyy15
autor
4. apr 2017

@dismonika super takže nadej máme ze by to mohlo výsť☺

dismonika
4. apr 2017

@natalyy15 až teraz čítam celý tvoj príbeh. :( Skúste ešte počkať kým Ti neskonči to šestonedelie, predsa maternica ma musí stiahnuť a zotaviť. Nech sa zahojí tá rana na maternici po placente. Ináč ja mám tiež 3 deti za 3 roky. 12 a 18 mesačné rozdiely ;)

gir
4. apr 2017

Veľmi ti želám aby sa poštastilo. To zlé už máš za sebou, už ťa čaká len to dobré - zdravé a krásne bábätko.❤

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
4. apr 2017

jasnačka že môžeš otehotnieť moja kamáratka doniesla domov utešenu dcérenku a šup ho tam za 1,5 mesiaca mi vravy ty mňe ti je nejako čudné smrdi mi niektore jedlo, a vtedy mi je zlé ked ráno vstanem a ja iba zo srandy ej ty budeš asi tehotná a ona že šibe ti ved malička ma len necelé dva mesiace a či nebolo tak tehotenský test dve čiarky ju nepustili tak že rozdiel medzi detmi ma nejakých 10 mesiacov úž su to pubertiaci takmer 16 rokov bolo to davno lenže je rada že naraz majú pubertu a druhý sa jej narodil chlapec a myslia že sú dvojičky veľmi si rozumejú hoci sú chalan a baba stáne sa všetko prajem ti zo srdiečka aby bolo zdravé teraz sú už rôzne vyšetrenia že vedia že či sa narodi choré alebo zdravé zo srdca ti želám zdravé babätko ak by žilo postihnuté ako moja dcérka verte už by ste nemali ľahký život dieťa s postihnutim potrebuje veľku obetu a starostlivosť držim palce veľmi.

bienennest
4. apr 2017

@natalyy15 to ma velmi mrzi...drzim ti palce nech sa ti co najskor podari!

natalyy15
autor
4. apr 2017

Ďakujem všetkým !!!💗

martinkaaa0000
15. aug 2023

@natalyy15 Ahoj aj sa Vám podarilo otehotnieť?v šestonedeli? v kolkom tt si bola na prerušeni?

natalyy15
autor
22. aug 2023

@martinkaaa0000 ahoj nie podarilo sa až po necelých 2 mesiacoch ...v 23tt začínala som už pomaly 24 tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre