Páčili sa vám vaše čerstvo narodené bábätká?

katecameron
1. sep 2010

kazdy mamicka tvrdi ze jej babatko je najkrajsie poznala som len jednu ktora otvorene povedala ze jej syn bol velmi skaredy ked sa narodil.Pacili sa vam vase deticky ako novorodeniatka? 😉

daanka85
1. sep 2010

aaano, veeelmi 🙂)))

traktor
1. sep 2010

ak myslis uplne cerstvo narodene, este v porodnici, tak moja odpoved je ano...nemali sme po porode ziadne flaky, nic...boli to krasne babätka 😵 ...ale lezali so mnou aj maminky, ktorym mali deticky modrinky, aj v ockach popraskane zilky..a to uz nebolo moc pekne...ale vsak to sa casom upravilo...a tie babätka su potom krasne vsetky 😉

ludka140281
1. sep 2010

prva dcerka az po tyzdni....mala som velmi tazky porod a malinka mama modru celu hlavku ☹ druha hned.....teraz su pre mna najkrajsie na svete a vzdy aj budu 😀

stvura
1. sep 2010

Ano, pacil, vyzeral ako maly smolko s vyhrnutym nosom, ale okolo tych 3-5 mesiacov uz bol fakt krasavec. Zaujimave je, ze vsetky dievcatka co boli v nemocnici a potom i neskor co som videla ostali nepekne....neviem cim to bude.... 😨

bershka
1. sep 2010

no, ani nie 😀

aero
1. sep 2010

novonarodené babätko je to najkrajšie , čo môžu naše oči vidieť........
nádherné , jenmé, krehučké, nevinné.....úžasné 😵
a tá vôňa toho bábätka.......jednoducho boží zázrak

merikac
1. sep 2010

😀 mila otazka,,,, mne sa nepacil moj prvorodeny syn,,,ked som ho prvy krat videla, pripadal mi ako vtaca vyliahnute z vajicka,,chudy, zilnaty, mokry,,,vedela som , ze nieje pekny a bolo mi luto, ked chvalili v porodinici mamickam babatka,,ale nevymenila by som ho vtedy ani za to najkarjsie babatko na svete,,plakala som od stastia a lubila som ho presne tak isto ako ked sa mi teraz narodila dcerka ktora sa mi nesmierne pacila. Zo syna vyrastol fesny chalanisko,,,dufam, ze aj ta nasa buchtoska bude rast do krasy a bude nam robit radost 😉

kozorozec27
1. sep 2010

Ahojte,tak ja som svoju malu videla az dobre 2 hodiny po porode,kedze mi museli urobit cisarsky.bola krasnucka.ale ked mi priatel poslal jej uplne prvu fotku,tak bola trosku opuchnuta a cervena.aj som sa spytala,ci je to fakt moja malicka. 😀 😀

ivanka85
1. sep 2010

ano, strasne sa mi pacil a aky bol vonavucky s najjemnejsimi lickami na svete!lubime ho z celeho srdca 🙂

markiza
1. sep 2010

ano, bola to laska na prvy pohlad 😵

lussy666
1. sep 2010

prekvapivo ano🙂)
ale pocula som vela pripadov, ze sa miminko nepacilo....co je podla mna normalne, pokrcene, cervene, flakate, chlpate:DDD
moja mama napr. plakala nad mojim bratom, ked sa narodil, ze je chlpaty a vyzera jak cervicek a este sa aj musi volat jozef🙂)
ale lubime ich vsetky a za kazdych okolnosti....

exupery
1. sep 2010

mne sa nasa zubrienka pacila uz v brusku,a ked nam ju ukazali s manzelom hned po porode,bolo to ten najkrajsi pohlad v zivote....

babatko88
1. sep 2010

mne sa páčili hneď obaja, pôrody boli rýchle, bolesti silné, ale rýchlo vonku, takže nemali fľaky, ani sa nešúpali, ani nič, proste hneď ako mi ich priniesli boli krásny... prvého som videla už až umytého, ale druhého mi doktor ukázal hneď ako som ho vytlačila, bol trochu bielunký, ale aj tak krásny... boli a vždy budú, teda dúfam 😀

julinka2787
1. sep 2010

mne sa malinká páčila,aj keď mala na tváričke kopu toho mazu... ale bola krásna! 😀 ale to možno aj preto, že už bol koniec 4dňovému pôrodu. 😅

tibinka22
1. sep 2010

samozrejme, ze ano... bolo to to najkrajsie, co som kedy videla.... ale je pravda, ze moja nemala nic, nebola modra, ani flaky nemala, lebo som ju rodila presne na termin, cize neprenasala, ale mamicka, co lezala so mnou prenasala tak maly bol modry trosku a stale vravela, ze aky je skaredy... ale viac menej to vravela zo srandy... kazde dietatko je podla mna krasne.... lebo je nase.... 😉

lenocka84
1. sep 2010

ked som videla svojho syna na prvych par sekund kedze ho brali na jis-ku nestihla som zaregistrovat, ako vyzera
videla som ho az cca 7hodin po porode, tak ze som si ho mohla obzriet, a bolo to to najkrajsie co som kedy videla.
ale mam spoluziacku ktorej syn bol cca do 3 rokov vyslovene skaredy, a teraz je z neho fakt krasny chlapec, uplny caaavo

mam4
1. sep 2010

aj pre mna bol moj maly najkrajsie babo na svete od prvej chvilky ako som ho zbadala a stale je pre mna NAJ 🙂 aj ked mal sisatu hlavu a spucenu tvaricku ...
pred porodom som nedokazala rozoznat novorodencov ked ich niesli na tom stole a po porode som zrazu videla ake je kazde ine a svojho som zbadala aj z kilometra uz podla placu 🙂

deina
1. sep 2010

Nevidela som ani jedneho hned po porode (cisarsky v narkoze), ale tie prve chvilky, ked som ich mohla vidiet - obaja boli krasni. Ale pamatam si pri starsom, ako ma prekvapila jeho velkost, bol tak drobucky (32tt) a chuducky, nechapala som, ako moze taketo drobunke babatko zit a same dychat a ci vobec vyrastie a ako dlho to bude trvat, kym z neho bude okruhle babatko. Ale tie obrovske oci, no nadherne. 🙂

To az ked si spatne pozriem fotky, tak vidim, ze teda bohvieako krasni neboli, taki skriatkovia mali. 😀

bzuco
1. sep 2010

obaja boli nádherníííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 a s tým čiernym páperím(vlásky) na hlavičke - no na zjedenie 🙂

benne
1. sep 2010

Otázka znela, či sa mi páčili, nie, či boli pekní ;) Dcérka bola krásnučká, guľatá hlavička, čierne vlásky, až som sa čudovala, že zo mna vyšlo čosi tak nádherné :D a syn, mal syndrom modrej masky, takže bol v tvári čierny, bol škaredý, ale mne sa hroooozne páčil 😀 😀 😀

veronka
1. sep 2010

môj chrobáčik sa mi veľmi páčil a teda on bol naozaj aj krásnučký.....je to ten najkrajší pocit, keď uvidíš svoje dieťatko

nikush
1. sep 2010

v momente ked som ho vytlacila a mi ho ukazali, tak nebol vobec pekny, bol cely biely od toho mazu, trosku namodraly, ale ked ho vyutierali, tak to uz bol fesak 😉

lodgermaniacka
1. sep 2010

mne sa hned po pôrode babatka nepačia, ani jedno čo som videla na fotkach a ani moje, su opuchnute, "potiahnute"mazom, ale po dvoch hodinach to bola naaadhera 😵 😵 😵

janzurka
1. sep 2010

Ked som ho prvykrat videla, tak som si povedala, ze je to najkrajsie babatko na svete 🙂 . Takze ano, velmi! 😎

desmodka
1. sep 2010

ja som to moje babatko nevidela hned po porode (akutny cisarsky) ale po par hodinach, no a bolo to hned najkrajsie babatko na celom svete 😀

bianca
1. sep 2010

ja som malu videla koli komplik.cisaraku len par sekund no bola nadherna hned od zaciatku.Akurat si pamatam ze mi hrozne pripomnala svokru.Hned na JIPke ako mu ju 1x oficialne doniesli som to zahlasila.Nastastie z toho vyrastla 😀 😀 😀

sssimi
1. sep 2010

Aj pre mňa bola Sarah úplne nádherná. Aj keď som ju videla asi len sekundu muž ju bol odfotiť a ja som sa potom celé dve hodiny na vzdychárni dívala na ňu aspoň na foto 🙂 Musela ísť do inkubátora...

beruska.zuzanka
1. sep 2010

Tak my s mužom sme obaja plakali keď mi Emku položili na brucho, boli sme ešte spojené pupočníkom, super pocit 😅 🙂 😵 no a potom, keď som si doma pozerala fotky, tak ju volám naše krásne škaredé bábo 😀 😀 😀 a potom ako mi ju priniesli na izbu a až doteraz sa z nej nevieme spamätať... stále na ňu pozeráme, napríklad keď v noci spinká, aká je nádherná 😵 😅

Taakže naša hviezdička 27tt, pár minútiek, niekoľko hodín a 8 mesiacov 😀

jaaty
1. sep 2010

rodila som cisárskym rezom v lokálnej anestéze a keď mi Hanku prvý krát ukázali (asi 10 minút po narodení) moj prvé slová: "bože Ty si krásna" 😀 😀 😀 . Na ten obraz a tie slová nikdy nezabudnem 😀 😀 😀

elise
1. sep 2010

mne sa strašne moc páčil môj lukasko, nemal ani sploštenu hlavičku ani nebol zvraskaný bol uplne nádherný dokonca aj sestričky ho obdivovali. 😉 🙂 luky šiel do inkubátora lebo sa narodil pridusený ale fotku som si v mobile neustále pozerala🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre