Plánovaný cisársky

nela0201
27. nov 2021

Prosim Vas vie mi nekto poradit gynekologa v Kosiciach ktory nieje proti planovanemu cisarskemu porodu ? Mam za sebou 2 traumaticke porody prirodzenou cestou,cakame 3 baby a velmi by som chcela rodit cisarskym .Viem vsetko co to obnasa kedze som zdravotnik.Mohol by mi niekto poradit ako si to vybavit a za akym gynekologom ist aby ma nezmiatol pod ciernu zem?Dakujem vopred za odporucania a za to ze ma nebudete sudit 😀

nela0201
autor
27. nov 2021

@lala123 super, dakujem este raz.

nominimum
27. nov 2021

@nela0201 podla mna nepotrebujes porodnika, ja som tam rodila 2x sekciou, vsetci su tam vyborni odbornici 🙂

nominimum
27. nov 2021

@nela0201 a urcite sa da vybavit papier za €€

nominimum
27. nov 2021

@beata_k netreba porodnika zazmluvnit, od nejakeho 34- 35.tt sa chodi do nemocnice na 2.p.gyn.p. na poradnu+monitor, oni sa vas budu hned na zaciatok pytat ci mate doktora dohodnuteho, mne to nechybalo vsetci su tam perfektni a vacsinu casu budete travit so sestrickami, bola som taky isty pacient ako ta zena vedla mna ktora mala doktora zaplateneho.. a ked ide o indikovanu sekciu nemaju co riesit, potom ked uz budete chodit hore na 16.p. na ultrazvuk dohodne s vami primar aj termin sekcie, ja som mala stastie mal velmi dobru naladu a mohla som si vybrat datum 🙂 tak vam drzim zienky palce

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela0201
autor
28. nov 2021

@nominimum dakujem velmi pekne.Mozem ist na to!

nominimum
28. nov 2021

@nela0201 @beata_k zienky este k novej nemocnici - namiesto doktora som si zaplatila nadstandartnu izbu, na to sa pytajte uz ked budete vediet termin sekcie, nech vam zarezervuju.. do toho sa oplati investovat urcite, mat sukromie, kupelnu na izbe, aj stravu nosia pred izbu a nemusite chodit do jedalne

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nominimum
28. nov 2021

@beata_k Dudic, Liptakova, Rosakova, Macikova, Molokac, Suchanek, Murin... vsetci top a mohla by som pokracovat, tu zalezi uz asi len kto z nich ti bude symapticky, moj gyn. je Murin, ambulanciu ma na Tahanovciach a stvrtky robi v nemocnici.. je super ludsky ale uz nezazmluvnuje asi ma toho vela, Rosakova mi robila prvu akutnu sekciu, Liptakova teraz druhu planovanu.. neboli sme dohodnute len mali akurat smenu a bola som maximalne spokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre