Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lana28
7. sep 2009

baby tak ja idem tiez na telku.............................katica ty uz o chvilku koncis..... 🙂 😉

lana28
7. sep 2009

zatim pa 🙂

katica1
7. sep 2009

ano uz som doma...dnes sa rychlo zotmelo...citit jesen,,, 😉

katica1
7. sep 2009

Anastazia....v panelaku no toto.....hmmmmmm 😎 kukate panel??? 🙂

katica1
7. sep 2009

nikto nikde...bruuuuuu 😔

lana28
7. sep 2009

ja som pozerala superstar, panelak pozriem z archivu .....

zajtra sa vam ozvem az k veceru..................dobru noc aj vam...... 🙂 😔

matelko1
8. sep 2009

dobre ranko.prajem pekny den 🙂
vcera som sa uz nedostala na net.kukala som superstar.

matelko1
8. sep 2009

vcera som sa obj.online na 3D-4D utz a odpiali mi,ze chcu moje tel.c.ze sa chcu so mnou spojit,tak som im odpisala.ja som tam volala,ale nedovolala som sa.tak som zvedava...dam vam vediet.

co mate dnes na plane?
katica mas volno,alebo poobede ides do prace?

katica1
8. sep 2009

ahoooj...ano som doma .....tak to je super...uz by si videla a mala odfotene babetenka...jeeejjj 😀 ja veget..dnea len daco navarim...nic nerobim...

katica1
8. sep 2009

ja beriem estrimax 1rano 1vecer...v pond.idem do KE...k dr.-...asi mi zvysi davky..???nie,?? 😝

matelko1
8. sep 2009

ahoj.aj to treba,trosku vegetit....neda sa stale len robit....co dobreho ides varit.
no,mala by som odfotene babatka.aj sa budem trosku bat,ale pevne verim,ze je vsetko ok.....

matelko1
8. sep 2009

zvysit by ti nemal davky.ja som tiez tak brala rano a vecer.on sa len pozrie,urobi ti utz,ako je na tom sliznica a povie ti kedy je prenos.

katica1
8. sep 2009

asi.ano....hmmm...ale to len v pon.dojdem a tak ma uz asi hned obj.na to ketko???.....

katica1
8. sep 2009

matelko a uz citis na sebe nejake zmeny???a napinanie nic....

katica1
8. sep 2009

asi navarim sosovicovu polievku,,,,,,a dalej neviem 😒

katica1
8. sep 2009

inak kuknite do fotoalbumu...je tam Dicinkina Emka...je nadhernaaa...... 😕 😕

matelko1
8. sep 2009

trosku som si zdriemla.
katica zatial nijake zmeny,okrem toho,ze mi brusko narastlo,tam priberam.uz som nejake 3 kg pribrala.
no,v pondelok ked tam za nim pojdes,tak by ta mal uz obj.

katica1
8. sep 2009

tak fajn ,ze ti nieje zle.... 🙂 ...no moj predpoklad...ci vypocet ketka je 24. alebo 25.9.......jaaaajjj...uz sa tesim aj bojim...ale co uz...a som inak zvedava,ci este nam ostanu nejake na mrazenie...to by mal povedat....

matelko1
8. sep 2009

a kolko mate snehuliacikov...on ti nepovie kolko mate,ty sa ho pytaj.ja som bola ne ket 21 DC.

katica1
8. sep 2009

mame 6...no aj aj tak ratam,20,21DC....

katica1
8. sep 2009

no hej ja sa musim pytat....to dolezite....az zas budem doplacat za mrazenie..??ktovie....

matelko1
8. sep 2009

ale u kazdej je to inac.on podla sliznice vie,ze kedy je prenos.....a kolko si davas vkladat?

matelko1
8. sep 2009

za zmrazenie uz neplatis,ak si zaplatila.len prenos sa plati.a das si aj lepidielko?

katica1
8. sep 2009

no dve urcite..uvidim co on navrhuje...minule som sa bavila s jednou znamou,co ma rocnu dcerku od Hermana,,,a vravela ci mi nenavrhne tri....hmmmm..po tych mojich neuspchoch...ale ja pochybujem,,on asi dve navrhne...ak budu dobre...joooojjj 😒 ....tri az po 35ke...myslim vravel...

katica1
8. sep 2009

no lepidielko som mala obidva razy,,,,tak som rozmyslala ,ze vyskusam bez....ale zas si vravim,,,daj si ho....asi si ho dam....vtomto som nerozhodna...ale asi radsej hej... ☹

matelko1
8. sep 2009

aj ja si myslim,ze ti da dve....jasne,ze budu dobre 🙂

matelko1
8. sep 2009

ja som si dala lepidielko.ja viem,je to o 100 € viac,ale...

katica1
8. sep 2009

ale fakt je ,ze na peniazoch mi nezalezi....len nech to vyjde....dam za to vsetko!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katica1
8. sep 2009

ty a prenos kolko stoji..aby som si vedela pochystat eurika...100lepidlo...vklad asi 100 ci viac...

matelko1
8. sep 2009

no jasne,ja ti rozumiem....musis verit,ze to vyjde...ocistila som zemiaky a cakam ma prist segra aj s malou na obed.francuzske zemiaky mame,len nejaku polievku treba zbuchat.