Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bonsai
3. feb 2010

takže platí..v piatok o 9:00 hod., keby niečo voláme si..a áno..moja práca..mám niečo aj doma..ale teaz mám aj iné..tak sa nechystám..aj domácnosť, je potrebné dať dokopy.. 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

doma mas pracu???no toto...porozpravame sa 😀 😉 oki tesim...uz snad nic do toho nepride... 🙂

bonsai
3. feb 2010

tak tomu verím..ale prosím Ťa palicu si na mňa nedones..dobre? 😀 😀

lusinkaj
3. feb 2010

nie v ziadnom pripade...az tak nie...len ustne bude stacit,si myslim... 😉 😀 srandujem... 😵

bonsai
3. feb 2010

ja viem..booože..už idem žehliť..ale taaaak sa mi nechce..

lusinkaj
3. feb 2010

verim ti..aj ja mam jeden susiak ale nece sa mi...asi len tak rucne to pozehlim... 😀

sobka
3. feb 2010

Ahojte dievcence,lilly naozaj dalsia skvela spravicka!gratulujem srdecne!uz sa neviem dockat na dalsie spravicky vas snaziliek a potom aj na svoj pozit.testik! vsetky vas pozdravujem z nemocnice,zajtra mi budu robit tu laparoskopiu a potom vas idem hned nasledovat! lusy,lilly a dalsie snazilky ktorym to uz vyslo,napiste mi prosim,aku ste mali diagnozu,ze sme sa dostali do gyncare na ivf?🙂

lusinkaj
3. feb 2010

sobka,tak sa drz v nemocke...nech laparka dobre dopadne... 😉 no tak v piatok napisem ake bolo hcg... 😉

sobka
3. feb 2010

Dakujem lusi a tesim sa na odklepnutie vysokeho hcg😉

lilly4
3. feb 2010

sobka dakujem..zajtra sa drz na tej laparke..a potom sup sup sa rychlo pridat k nam 🙂

sobka
3. feb 2010

Lilly,to je tvoje prve ivf? aky ste mali problem,ked sa smiem opytat?

lilly4
3. feb 2010

sobka ano moje prve,problem bol u mna...vysoky prolaktin,redukovane mnozstvo vajicok a moje vajecniky su vraj opotrebovane,ako vajecniky starej zeny 😕 tak mi to bolo vysvetlene.
ty uz mas nejake ivf za sebou?

lusinkaj
3. feb 2010

sobka jasne napisem hned ako budem vediet ...hned ako mi dr.odklepne krasne slovo...ste tehotna!!!! 🙂

sobka
3. feb 2010

Lilly,ja uz idem na 3ivf,doteraz som ani raz neotehotnela a to,ze mam 1nepriech.vajickovod podla mna nieje dovod,preco sa nam nedari,tak uvidime,verim dr.,hadam,to tentokrat vyjde,zmenila som centrum,tak hadam sa stane zazrak🙂

lusinkaj
3. feb 2010

sobka ale ty si myslis ze laparka napomoze tomu ze ivf bude uspesne?a do akeho centra chodis? 😉

lilly4
3. feb 2010

sobka a naco ides na laparku,ked vedia ze mas jeden vajickovod nepriechodny? ci chcu zistit ako je na tom ten druhy? ja som laparku odmietla,bala som sa 😒

lusinkaj
3. feb 2010

lily ako sa citis,ako ti je?priznaky su nejake?

lilly4
3. feb 2010

lusi zatial ziadne priznaky,len prsia mam take napnute,brucho ma uz neboli...zatial sa necitim ako tehotna 😉
a ty citis daco? asi to chce cas na prve tehu priznaky 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

tak mna dnes zacalo trosku zase pobolievat brucho...na wc ani nehovorim ako casto chodim...a najnovsie vcera a dnes ma pali zaha.... 😒 jasne na take prave teh.priznaky si pockame este 😵

bonsai
3. feb 2010

lusi..a ako si spala tejto noci?..ináč, ja nebyť toho, že som si urobila test..by som ani nevedela, že som tehotná..teda, okrem vynechanej ms

lilly4
3. feb 2010

mna bolelo brucho take 2-3dni ked mala byt mrcha, ale ta nastastie neprisla a dalsich 9mesiacov ju ani nechcem vidiet 😝 ....no na wc beham aj ja vkuse 😀

lusinkaj
3. feb 2010

bonsai spala som ovela lepsie...aj ked jasne na wc klasika... 😒 ale aj hrdlo,nos posluchli...dnes kycham jak salena 😒 strasne ma pali zaha,aj vcera...
lily,tak to je super....moja asi tiez uz nepride,nechcem ju vidiet... 😉

bonsai
3. feb 2010

noo..pýtala som sa preto..lebo keď som zistila, že som tehotná..cca asi 2 týždne a týždeň predtým som zle spávala..nechápala som to síce..ale vôbec som to nespájala s tehotnestvom..tak neviem..možno to bol môj nejaký príznak..a na WC behám aj ja stále..tekže si z toho nič nerobte.. 😉

lusinkaj
3. feb 2010

praveze nie,ja spim stale jak babo...ale to vsetko robi aj ta moja stitka...od nej som unavena... 😒

lilly4
3. feb 2010

no toto este, kazdy den si musim poobede zdriemnut ako male babo.. 🙂

bonsai
3. feb 2010

to ja len tak na okraj..čo ak náhodou to s tehotenstvo nejak súvisí..a príznaky..okrem pŕs som nemala zo začiatku žiadne..iba ak, že mi bolo ťažko snáď od všetkého, čo som zjedla..a nechápala som..ale to mi už bolo cca týždeň predtým ako som našla //

lusinkaj
3. feb 2010

tak ja by som si aj pospala...ale ked zaspim,musim sa hned prebrat lebo mi treba na wc a pootm uz neviem zaspat... 😉

bonsai
3. feb 2010

aj mne sa to stáva..ale nejako to zvládam..nateraz sa lúčim..idem si pozrieť Hausa.. 😉

lilly4
3. feb 2010

mne zatial od jedla nie je zle..napr.dnes som robila cestoviny s kapustou,tak riadne okorenene,a muzik si ich musel osladit 😝 a to predtym som korenene nikdy nejedla,tak sa asi menia chute 😝

lusinkaj
3. feb 2010

lily este testnes???ci uz to nechavas na krv?pondelok ides?