• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@dicinka1 :dizzy_face: dakujem, meno vybral manzel, ja som chcela skor Ellu, ale jemu sa viac paci Emma..tak som to nechala podla neho, mne je to aj tak jedno, hlavne, aby bola zdrava :dizzy_face:
19. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, prosím, nevie mi niektorá napísať, či je Hermi v robote, alebo má dovču?? Dnes som skúšala volať, ale nikto na pevnej linke nebral..ďakujeeeeeeeem :slight_smile:
20. júl 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minewka ahoj,skús na mobil ale mozem ti zistit ci má dovcu alebo nie
20. júl 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Madonnka ako to vieš zistiť?
20. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, prvé dva týždne augustové je dovolenka
20. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina7 ďakujem :slight_smile:
20. júl 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny vecer.prajem.

@dicinka1 tak to mi je luto.a co sa vlastne stalo.
20. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby... minewka ja som volala s hermanom a povedal mi, že sa mam ozvat az po 20 auguste vraj dovtedy tam nebude.... matelko pozeram, ze mas niektore foto nove, chalani su zlatucky..pekny den ja uz som v praci, tak idem zarezavat
21. júl 2010 o 06:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minewka viem to zistit,mám tam známu ktorá vie povedat na stopercent kedy ma doki dovcu,ale uz ti to baby napisali tak nemusim :dizzy_face:
21. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som bola u Hermiho na ultrazvuk a este sa spamatavam z toho soku :grinning:
mala som vlozene 1 embryko , lebo ako sam Hermi povedal, ze nie som na dvojicky stavana , no a dnes mi pustil hlasno srdiecko aby som pocula a potom hovori, ze ma este jednu spravu pre mna - jednovajecne dvojcata :grinning:

si to momentalne neviem predstavit, matelko ako to zvladas?
ked zacnu naraz plakat, naraz sa pokakaju... :grinning: boooze, to bude a aj toho sa obavam ci nebudu komplikacie, predsa ja som mala , chuda 160cm, 44 kg , este sa z toho spamatavam

tak to skola padla, som si dala prihlasku aj na magisterske studium, ale pri dvojickach neviem ci to zvladnem a k tomu mam termin vo februari....ale ved to nie je take dolezite, len aby bolo vsetko v poriadku a hlavne babatka .
fakt mam trochu obavy...

21. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
dr.Herman zacina 16.8 :slight_smile:
21. júl 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felicita2 drzim palce a blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: @felicita2 blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face:
@madonnka odkial vies? :wink:
konecne prsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj u nas konecne prsiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerena cau,vies co ja chcem tak zistím :wink:
u nás len 6 kvapiek prsalo,je nenormálne horúco a dusno :unamused:
22. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felicita2 gratulujem..neboj, zvladnes to :slight_smile:
22. júl 2010 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, som tu nova.Aj mne dr. povedal že zacina 16.8. Mam mu zavolat a dohodnut si termin, v tom čase by som mala mat uz schvale ziadost v poistovni. Rada by som sa vas spytala na kratky opis toho co nasleduje .....
22. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felicita2 drzim palce a neboj sa,je to pekne mat naraz dve.najdes si system a pojde to.urcite sa narodia skor ako februar,ja som mala tiez termin febr.a narodili sa v januari o 3 tt skor.nech je hlavne vsetko ok.
23. júl 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@celiakia zacnes si pichat hormony,budes chodit na kontroly,ci je vsetko ok,potom pojdes na vyber jajok,zavolas kolko sa ich oplodnilo a povie ti kedy je vklad.potom ma to vsetko rychly spad.
23. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a davno tu nebola lusi.neviete co sa stalo.....
23. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 ahojte
dakujem ze ma spominas,nic sa nestalo len mi je zle sediet za pc,cize skoro tu uz ani nechodim...ale mame sa dobre... :slight_smile: väcsinou lezim ako dr.kazal aby sme este vydrzali par tt...hlavne moj krcok :slight_smile:
alebo idem k mame,babke na dom predsa je iny vzduch ako v byte :slight_smile:
a vy sa mate ako?ako zvladate teplooooo???
23. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusinkaj ahoj.my to zvladame.chlapci su zlati,vybubaju celu noc,teraz bubaju,ja som si tiez zdriemla.normalne som sa zobudila,ze kde som a kolko je hod.este sa mi prisnila somarina :dizzy_face:
ideme von,len pockam kedy sa chlapci zobudia,napapaju a ide sa.uz sa aspon dychat bude dat.
23. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@celiakia ahoj aj ja sa mu mám vtedy ozvať ked bude po dovolenke ja už žiadosť mam schvalenú a tiež idem na prvé ivf
24. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
baby tak vam drzim palce aby vam to vyslo :dizzy_face:
24. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusinkaj Awojte :slight_smile:
tak to je super...ze to zvladate,ty mozes len priklad davat ostatnym maminam s dvojkami ako to zvladas sama...klobuk dole :slight_smile: :grinning:
24. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lusi :slight_smile: konecne si sem trocha nakukla..este par tyzdnov a bude to za nami :slight_smile:
24. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusinkaj zvladnes to aj ty,neboj sa :slight_smile: ...od zaciatku si najdi system a pojde to.hlavne zacni sama,lebo ak ti budu pomahat,budes nervozna,uvidis...
@sofia2008 veru,uz len par tyzdnov,ale uzivajte si a vela oddychujte,potom uz nebudete mat cas :wink:
24. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 ahoj,no presne tak to aj chcem zacat sama aby som potom nemala problem ked nebude niekto moct prist :slight_smile: ale ja viem,ja to zvladnem :slight_smile: potvrdili to kopkanim.....teraz :dizzy_face: :grinning:
@sofia2008 ahoj,veru uz nie dlho a budeme mat deticky pri sebe.....len este musime no par tt vydrzat aby boli v poriadku
25. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym za podporu
uz som si na tu skutocnost zvykla a strasne sa tesim ze budu dvojicky :grinning:
uz pozeram na nete kociare a tak :slight_smile: len zeby boli v poriadku moje chrobaciky :wink:
25. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felicita2 dvojicky :slight_smile: rychle si nato zvyknes.... :slight_smile:
25. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok