• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ano drzime paluchy.......silno....!!!!
2. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin ahojky mm ked bol 1krat na spg tak platil 33e za uvodne vyšetrenie :wink: tu ambulanciu čo ma na tahanovciach je sukromna ale robi aj v šaci len neviem ktore dni :wink:
2. jún 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katica1 super blahozelam,drzte sa... :slight_smile:

ahojte a prajem pekny den :slight_smile:
3. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katica1 vypocitava to od poslednej MS,takze mozes byt v 12tt.a pri umelom sa myslim 2tt pridavaju....
3. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 aj moj mm bol v KE u urologa na tahanovciach na vysetreni,tiez mu robil rozne vysetr.a poradil ake vitaminy ma papat a ake tabletky si kupit.aj meno mi chodi po rozume a neviem si spomenut....
a uz viem vola sa Mudr. HRIVNAK
3. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšlam,že ho tiež objednam.. :wink:
3. jún 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahojky a nevieš si spomenuť ake vitaminy mu radil urolog? lebo nam nepovedal nič iba atb predpisal ktore nezabrali :frowning2:
3. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 a vies,ze neviem,mam niekde ten papier odlozeny a ked ho najdem,tak dam vediet...ale patri tam urcite vit E,selen a koenzym Q10...
3. jún 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, volam sa anka a tiez chodim na gyncare.. coskoro ma caka IVF, tak stresujem... :frowning2:
3. jún 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusik2 ahoj a nestresuj.....ak nieco chces vediet,pytaj sa a baby ti poradia,ktora bude vediet.....ja mam po ivf chlpacov dvojky,tak aj tebe drzim palce... :slight_smile:
3. jún 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 Ahojky, ďakujem za info. A nepamätáš, či ku nemu čakáš dlho na termín?
3. jún 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin ahojky no dosť dlho treba mu zavolať a objednať sa nas 1krat objednal až o 3tyždne :angry: a dnes sme akurat volali a objednal nas až na 14.6 lebo že na druhy tyžden ide kdesi na kongres :frowning2: a ešte 3tyždne sme čakali na vysledky takže dosť :angry:
3. jún 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 Dik :wink: tak ked budeš mať čas pozri nech niečo pokupim aj ked mm a lieky sa nekamaratia :wink: ale nech sa aspon trošku z toho vymotame :frowning2:
3. jún 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasny vikend vsetkym :slight_smile: :sunglasses:
4. jún 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 Aj my Tebe! :dizzy_face:
4. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katica1 jej prave pozeram ze si od dr.hermana a ze mas termin v decembri...ja som bola tiez presne pred rokom na tom tak isto a mali sme termin 24.12 a nasa duracelka sa narodila 11.12..podla mna je super rodit v zime..leto som si este uzila s malym bruchom a zas kruta zima nastala az tesne pred porodom a potom takze nastastie som sa mohla aj v poho pohybovat hore dole..a zas babo v zime vypiplas a v lete ma uz pol roka..takze vsetko a krasne tehu..a ostatnym drzim silno silno palce nech vam to coskoro vyjde..
4. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.
pekny vecer.
@ma77 ak najdem,tak dam vediet.
dnes sme boli na letisku,bola tam akcia,skakali parasutisti,chlapci sa vyblbli,potom na nakup a teraz varim na zajtra polievku z trupov a svieckovu.mala som v mrazaku divinu.....
4. jún 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.prajem pekny den.u nas prsi....
6. jún 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
@matelko1 u nas zatial svieti slniecko :slight_smile:
6. jún 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ahoj.ideme na zahradu,zatial neprsi tak nech sa chlpaci vybehaju....doma lezu vsade a uz im aj kuchynsky stol zavadzia,posuvaju ho,stolicky nemame,su v spajzke,lebo liezli na ne....
ako sa mate...mala ako...
6. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahoj, mala akurat vygrcala obed :unamused: uz sa mi zdalo, ze nejako vela zjedla a zrazu ju naplo a bolo :confounded: tak som jej navarila druhy a dala po pol hodke len nejakych 80ml..ideme tiez vonku, horuco je u nas :slight_smile:
tak toto ma caka hej :grinning: :grinning: ale nie je to az taka sranda, clovek musi mat stale oci na stopkach :unamused:
6. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 my sme boli von,uz sme vo vnutri a dala som chlapcov do postielok.boli unaveni,tak hadam zaspia.
ja som si urobila kafe a idem si dat urobit fotoknihu,tak musim nejake fotky povyberat,lebo moj notbook uz nestiha,mam ho plny a je tam cez 1000 fotiek a to je moc,potrebujem to uz vymazat aby som mohla nove nahrat z fotaku do nb,
v stredu nas caka to ockovanie,ktore sa robi v 15mes to je proti osypkam,ze,,,,
6. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 a to ako vyzera fotokniha? nemas nejaky link, my tiez mame plno fotiek a treba to nejako usporiadat..no tak drzim palce na ockovanie, ja tu vakcinu malej nedam :unamused:
6. jún 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 fotolab som si stiahla do nb a tam su potom moznosti fotky,fotoknihy atd......uz jednu mam a je pekna,tak postupne davam teraz chcem vianoce,narodky a atd.....
6. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kevama dakujem...hmmm pravda.... :slight_smile:
6. jún 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ano Hrivnak,,aj moj mangel bol unho...a povzbudil ho,ze videl ovela horsie spermiogramy a maju deti...hlavne tí od vysokých piec zo železiarní.....
6. jún 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mangel bral PROFERTIL...dostat ho bezne v lekarni...je dost drahy,,ale zlepsili sa mu spermijky....
6. jún 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
@ma77 tak som sa pozerala,hrivnak mu nic nepredpisal a ani nepovedal,ze co ma brat.robil mu akurat vyter a dal vzorku spg a povzbudil ho,ze az take zle to nieje,ale u nas urolog mu povedal,napisal ake vit.si ma kupit tak vitE,koenzym Q10,selen....to bral poctivo,tak ked sme sli ku hrivnakovi,tak mozno aj tie vit.urobili svoje a mal lepsi spg....
7. jún 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den :slight_smile:
@matelko1 velmi drzim palce pri ockovani :dizzy_face:
7. jún 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 diky :wink: inač zajtra volam Hermanovi bude mesiac od podania žiadosti na poisťovnu ale neviem čo mam robiť či isť do toho hned alebo až august september kedže chceme ist v juli k moru na 2tyždne :slight_smile: a mm nema vysledky ešte či ma ureaplazmu či nie lebo Hrivnak ho objednal až na 14 ten tyžden je niekde na kongrese tak ide na vyter mm a vysledky budu predpokladam až o 3tyždne :frowning2: tak neviem na čom sme aj spg mu urobi až na druhy tyžden a podla vysledkov sme sa chceli zariadiť :frowning2: no uvidim opytam sa Hermana :wink:
7. jún 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok