Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 mi nie tak hadam sa to nezmeni

svetluska23
4. feb 2011

ahojte. na víkend sa odmlčím. zajtra ráno ideme na chalupu.všetkým pekný víkend.
matelko detom som dávala chlebík a masielko. strašne im to chutí.a to ho papajú len asi dva týždne

mima263
5. feb 2011

ahojte,
chcem sa opýtať, ak číta niekto, kto dával teraz niekdy žiadosť do Všeobecnej zdravotnej, ako dlho trvá schválenie. Kľudne aj do IP.
Pekný víkend všetkým

tremonti
5. feb 2011

ahoj mima 🙂 neviem ospovedat na tvoju otazku tiez od rana lietam po strankach mojej poistovne union(aj po tvojej🙂 ale neviem sa dopatrat.a este jednu otazku mam ci tu ziadost ti da DR.do ruk a ty ju potom nesies na poistovnu abo ju posiela on?

mima263
5. feb 2011

@tremonti áno žiadosť dostaneš do ruky a musíš si to zariadiť sama. My sme vždy žiadosť odniesli priamo do poisťovne na podateľnu. Najlepšie je urobiť si z nej kópiu a dať si potvrdiť dátum prijatia

tremonti
5. feb 2011

@mima263 takze ju nesiem na poistovnu v meste kde byvam? a tam sa s nimi neda nejak dohodnut? 😀 ze nooo tak ja by som to potrebovala tak do jedneho tyzdna🙂 hihi asi som velka optimistka,ze🙂

mima263
5. feb 2011

@tremonti presne, u Vás to odnesieš. Tak do jedného týždňa sa to asi fakt nestihne - vraj sa to schvaľuje v Bratislave a trvá to cca 1 mesiac

tremonti
5. feb 2011

to sa mi vobec nepaci ze az mesiac. asi tam v blave nevedia ze takuto ziadost davaju tí ktorí uz cakat nevladzu!!! ja by som mala dostat mršku tak cca za den dva no a utorok ked by sme sa dostali k ziadosti a bude to trvat mesiac tak neviem ci sa stiha zaciatok hned dalsej mrsky??? je to mozne ???

sofia2008
5. feb 2011

@mima263 kamoska, co bola na ivf v decembri, tak cakala az 6 tyzdnov, kym jej schvalili 😠

sofia2008
5. feb 2011

inac pekny vikend prajem 🙂
u nas je 11 stupnov, teplo, ale sialeny vietor fuka, tak uz zasa budeme druhy den trcat doma 😠

ixi
5. feb 2011

ahojte kocky ja mam dvoveru vsetky ziadosti sa posielaju aj tak na centralu takze najlepsie je to posalt hned tam schvaluje to revizny lekar tak zato to tak trva mne to prislo o 3 tyzdne a najlepsie natom bolo ze sa to na poste stratilo nastastie to poslali aj do centra aj mne inak neviem neviem 😀

ma77
5. feb 2011

@ixi aj ja mam dôveru takže 3tyždne je celkom fajn a niesla si si sama žiadosť alebo poslala ? a pride mi to domov doporučene poštou? diky

katarina822
5. feb 2011

ahojte baby ja som p[osiela ziadost do dovery do 3tyz.my to prislo domov ale este som musela im do poistovne poslat vsetky papiere ako min.2spermiogramy moju laparoskopiiu a vypis s karty od gyn. a este nieco chceli uz si presne nepamatam ale potom my to schvalili a do tyz. som mala doma papiere.

sofia2008
5. feb 2011

ahojte...potrebujem poradit, mala mi uz druhy den kasle, taky suchy kasel, aspon dvakrat za hodinu..mam jej dat fenistil kvapky? v stredu mame ist za dr. na ockovanie proti rotavirusom, tak neviem, ci mam pockat do stredy alebo jej dat fenistil uz dnes?

ixi
5. feb 2011

@ma77 ja som posielala na stranke dvorei je adresa a potom mi to zaslali nazad ja som posielala len ziadost co mi dal lekar a musela som tam mat ten negat vysledok na chlamydie ale ja som bola na umelom v 2008 v oktobri tak mozu teraz ziadat aj daco ine neviem 🤐

ixi
5. feb 2011

@sofia2008 sofi fenistil je skor na alergiu...skus stoptusin alebo dajaky sirupcek na suchy kasel

ixi
5. feb 2011

Korešpondenčná adresa:
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra 1

mima263
5. feb 2011

jej aká zrazu debata. Ďakujem. Už som si to premyslela a idem do KET-ka

ixi
5. feb 2011

@mima263 tak to je slovo do boja a kolko mas zmrzliniek? 😎

ixi
5. feb 2011

@sofia2008 ak je mala chora nemala by si ju dat ockovat lebo ockovaca latka je vlastne tan vyrus ale oslabeny tak sa trosku poliecte...

mima263
5. feb 2011

@ixi 4 v SPLNe

ma77
5. feb 2011

@ixi dakujem a to si posielala len tu žiadosť či ti dal dr alebo aj niečo ine k tomu treba?

sofia2008
5. feb 2011

@ixi tak pockame radsje do stredy, zatial to nie je take strasne, poviem lekarke.dik

ixi
5. feb 2011

@ma77 ja si to uz az tak nepamätam ale asi len ziadost

katarina822
5. feb 2011

@sofia2008 ahoj ja by som isla co najskor k lekarke ockovanie sa odlozi isto tak ako pise ixi ockovacia latka je ten dany virus ale oslabeny aby nevyvoval danu chorobu ale imunita sa posilni a vytvori si protilatky mas 3mes. babetko sama jej nedavaj ziadne kvapky fenistil je na upokojenie aby spala v noci ale tie kasel nevyliecia ....tak co najskor k lekarke ......

sofia2008
5. feb 2011

@katarina822 dik, aj tak urobim..nerada by som jej davala nieco bez vedomia lekara a ten kasel zasa nie je az taky hrozny,zeby sa dusila..pekny vecer

tremonti
6. feb 2011

eeehhhm a to kazda poistovna vyzaduje laparku a dvakrat spermio??? naco sa robi laparka?kvoli priechodnosti ?ja som uz raz tehu bola takze vajcovody priechodne su ...ja mam ale union.nemate niektora union???

vevericka80
6. feb 2011

ahojte.... uz dlhsie si vas citam, len som s nicim neprispela, kedze momentalne len uvazujeme o 3.IVF, ktore by sme chceli skusit v gyncare, kedze sa nam v SPLNe nedarilo.....neda mi vsak nereagovat na vasu diskusiu ohladom ziadosti.... 2.IVF som mala minuly rok a k ziadosti som nepotrebovala ani laparku ani dvakrat spermio (islo o vseobecnu zdravotnu poistovnu) a schvalenie trvalo cca 3-4 tyzdne.....kedze slo o 2.IVF tak mi nerobil ani hormonalny profil, len automaticky vypisal ziadost, ale urcite je to inac pri 1.IVF ... tam sa zvykne robit hormonalny profil a spermiogram a niektore poistovne vyzaduju aj vysetrenie na chlamydie.

gerena
6. feb 2011

ahojte.
@sofia2008 fenistil je antihistaminikum, ale aj stahuje opuch sliznice v nose, a tym ulahcuje dychanie pri nathe (malym setom sa zvykne podavat aj mimo alergicku nathu) a tlmi dusivy kasel. pokial malu v noci dusi, mozes jej dat pred spanim zhruba 4- 5 kvapiek. na taketi pripady je lepsie mat doma ventolin sirup,skus poprosit doktorku, v pohode mozes davat stoptussin kvapky alebo sirup, keby sa to zhorsovala, necakaj do stredy