Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 ja sa mam velmi dobre🙂 sem tam mam taky den ze ho cely prevraciam ale to ja uz dopredu viem ze pride, napriklad ked neviem odolat vyprazanemu syru s hranolkami, uz pri jeho vychutnavani viem ze nasledujuci den stravim pri zachodovej mise ale tha neda sa furt .....🙂))) mam problem ze nemozem vecer jest (aby mi nebolo zle na druhy den a aby som nemala migrenu) tym padom nepriberam🙂 od zaciatku tehu som schudla 2 kg. Som vcera manzelovi hovorila ze som sa tesila na to ze ked budem tehotna tak budem jest hocico a nebudem davat pozor na liniu.....kdezeeeee.....teraz davam este vacsi pozor ako predtym, nie na liniu ale na to ako to moj zaludok prijme, takze vseho vsudy som stihlejsia ako kedykolvek predtym....🙂 ale babetko sa ma OK,vcera som bola na sone, budeme mat dievcatko (asi) meria od hlavicky po dupku 10cm 🙂

tromboska
21. feb 2013

@cerkutka Ja som si presne myslela, ze budete mat dievcatko 🙂 A Adka ze bude mat chlapceka. Ona este nevie ze co caka?

sofia33
21. feb 2013

Ahojte dievcata,dnes som tu prvy krat . . .Snazime uz 4 roky a nic... Lekarka ma nakoniec vcera odporucala priamo k Mudr. Hermanovi, ze ma naj vysledky atd...Neviem co si mam o tom mysliet, ci to mame skusit u neho, alebo porozmyslat aj nad inymi ... Co vy na to? Manzel je za, nech to skusime a uvidime. Poradte mi prosim, nech sa necitim taka bezradna... 😉 Dakujem

lamilka
21. feb 2013

ahojte dievcata, ked ste sli posledny krat k Hermanovi po uspesnom ivf, po tych 4 tyzdnoch co potvdil tehu ako prebiehala ta kontrola?dakujem

katica1
21. feb 2013

@sofia33 jasnee ze chodte do toho....poriadne vas vysetri a zisti preco nevahajte!!!aj Martin ma velku uspesnost,,,no pre vychodniarov dost daleko....hmmmmmmmmm ale chodia tam aj z vychodu,,,, 😕 😕 😕

lilli202
21. feb 2013

@lamilka ahoj.uz ti potvrdil ze si tehu??myslim hcg.ak hej tak mas uz ist len na potvrdenie stdiecka ci bije jedno alebo dve 🙂)))))a uz ta odovzdá k obvodn.gyn.drzim palce.

lilli202
21. feb 2013

@katica1 ja som mala kosice tam aj spat 500km dost nárocne to bolo hlavne pri stimulke ale zvládli sme to na 1****

lilli202
21. feb 2013

@cerkutka neiem co je snou idem jej uz zavolat ze co je snou.

lamilka
21. feb 2013

@lilli202 ano, ja uz som v 7tt.aj srdiecko mi uz potvrdil moj gynekolog.len musim ist este k hermanovi.

cerkutka
21. feb 2013

@lilli202 daj vediet potom ci je ok

lilli202
21. feb 2013

@lamilka tak naco mas ist este k nemu nerozumiem.

lilli202
21. feb 2013

@cerkutka zatial sa my neozvala na sms :(((

cerkutka
21. feb 2013

@lilli202 dufajme ze je OK

slniecko001
21. feb 2013

@cerkutka to už ti povedali tak skoro, že bude dievčatko? Tak to je super! Ono to je nakoniec jedno, čo by to bolo, len nech je zdravučké. 😉 😉 😉

slniecko001
21. feb 2013

Baby mali ste nejaké zvláštne pocity po KET? Lebo mňa v deň KET a včera trošku pichalo v podbrušku a večer v deň KET ma trošku boleli prsia, ale teraz už nič. 😕

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 joooj mne to povedali este v 12tt🙂 ked som bola na 3D ultrazvuku - povedali ze na 90%

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 ziadne pocity moja....uplne vooobec ziadne, dokonca ani po urobeni tehotenskeho testu a zisteni hcg z krvi este take 2 tyzdne voooobec nic. Az potom zacal cirkus🙂 takze nestresuj....uplne pohoda.

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 ja som stale hovorila ze som cakala ze ma budu boliet prsia, ze mi bude zle, ze ma bude boliet brusko alebo hociake ine pocity o ktorych sa pisalo na nete....ale nic, vobec nic....

cerkutka
21. feb 2013

@tromboska myslim ze nevie🙂 preco si si to myslela?

slniecko001
21. feb 2013

@cerkutka bola si po KET doma alebo si chodila do práce?

cerkutka
21. feb 2013

@lamilka tak ako vsetky kontroly u neho. Prisla som, lahla som si rovno na sono, pozrel chvilku, videl srdiecko, napisal spravu a dovidenia🙂

ibra1
21. feb 2013

ahoj, chystám sa na krátky protokol s Puregonom v gyncare - nemáte skúsenosti? Neostal niekomu puregon? Ako je to s Puregon perom na aplikáciu, dokupuje sa zvlášť?

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 do prace som chodila. ja stale chodim do prace. iba raz som si zobrala na tyzden marodku ale to som musela lebo som bola v nemocnici. Podla mna ked sa ma uchytit tak sa uchyti nemusis lezat doma s nohami na streche. Kazdopadne ja som toho nazoaru ze najdolezitejsi je den vkladu. Pri prvom ivf som nemala pokoja pri KET som si ho dopriala a lezala som cely den, to bol ale piatok, takze sobotu a nedelu som lezala vlastne tiez. a v pondelok som uz isla do prace. takze 3 dni po KET som bola v klude - oproti prvemu ivf velky rozdiel lebo tam som lietala po obchodoch hodinu po vklade.

cerkutka
21. feb 2013

@ibra1 to si musis kupit vlastny, to nikomu neostane tolko aby bolo tebe dost a pero ti da lekar, lebo tak ci onak nemozes s cudzim perom pichat🙂

slniecko001
21. feb 2013

@cerkutka ja som mala KET v utorok o 10.30, potom o 13,00 som si išla po auto do servisu a išla som domov. Cestou som sa ešte zastavila u "svokry" najesť sa. Včera som bola doma, ale iba som si čítala a oddychovala, až na to, že som bola nejako vnútorne nekľudná. Dnes som už bola aj chvíľu v práci. Uvidíme, tak ako hovoríš, keď sa má, tak sa chytí. Dnes som už v poho 😉

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 no ale predtym si bola v kuse doma vsak? si si zobrala dovolenku pokial si pamatam...🙂 mozno dobre ze teraz to robis inac🙂

ibra1
21. feb 2013

@cerkutka dík za odpoveď, som samoplatca a lieky ma budú stáť dosť veľa, zato ta otázka.

cerkutka
21. feb 2013

@ibra1 ja len preto to hovorim lebo sama som brala puregon a viem ze to bolo presne nadavkovane. nic mi neostalo ani jedna jedina ampulka.

ibra1
21. feb 2013

@cerkutka na koľký krát sa ti to podarilo? mala si tiež krátky protokol?

cerkutka
21. feb 2013

@ibra1 nie ja som mala dlhy. a nepoznam ani nikoho s kratkym protokolom🙂 mne sa podaril KET. teda prve ivf ale az druhy vklad (zrazene embryjka).

slniecko001
21. feb 2013

@cerkutka pri ET som bola doma iba v deň prenosu, pri 1.KET som mala týždeň dovolenku a aj tak sa nezadarilo. Teraz sa snažím na to nemyslieť, ale veľmi sa mi nedarí, furt sa prichytím, že som myšlienkami zas pritom 😠