Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
14. dec 2009

ahoj svetluska.to nemyslis vazne,ze maju utz pokazeny.....kedy ides teraz znova.

tina1
14. dec 2009

ahoj matelko, trošku si ma ukľudnila. Sestrička mi vravela, že je to možno z tých hormónov, ale nevravela to moc predvedcivo. Už nech som po ET a 2 týždňoch dlhého čakania na výsledok.

matelko1
15. dec 2009

ahojte baby.....prajem pekny den 🙂
ako dobre,ze som vcera vecer nezapinala notbook,lebo aj tak tu nik nebol.

kukulik30
15. dec 2009

ahoj matelko, ja som na chvilku, Samko prave dojedol polievocku a pozera teraz Krtka, potom pojde spinkat a ja papam polievku teraz 😉

matelko1
15. dec 2009

ahoj kukulik...co mas nove...este si nahodou netestla...

kukulik30
15. dec 2009

nie nie, este skoro, po predchadzajucich skusenostiach sa bojim troska 😅

matelko1
15. dec 2009

tak to ti verim....tak pockaj si na krvicku a nechaj sa prekvapit.
moja dr.ma zabudla poslat na to glukozove vysetrenie co sa robi medzi 24-28 tt.hlavna vec,ze si mam uz zacat robit predoperacne vysetr.

kukulik30
15. dec 2009

no parada....to ako mohla zabudnut 😕 🙄

matelko1
15. dec 2009

no to neviem.a teraz co mam robit,ci sa vykaslat na to,alebo co.teraz ma mat aj dovolenku az do vianoc.

kukulik30
15. dec 2009

fuha, tak to ti neporadim, ale mala by si to absolvovat...skus si kupit glukozu a chod sama , zavolaj na polikliniku, ale najlepsie by bolo, keby ti este stihla vypisat sprievodny listok 😉 to nestihne?

matelko1
15. dec 2009

no to neviem.skusim zavolat hore na polikliniku novysedlakovi,ze co,...poznam ho dobre.skusim sa poradit.
ak to neabsolvujem tak co sa moze stat.

kukulik30
15. dec 2009

matelko, neviem, skus sa poradit, Novysedlak je fajn, urcite bude vediet 😉

matelko1
15. dec 2009

musim sa poradit,ved to nieje sranda,ale ako moze dr,zabudnut na zakladne vysetrenia.nechapem.

kukulik30
15. dec 2009

ved to, co ak by si mala tehu cukrovku, to sa mozes skomplikovat vela veci...no sak zavolaj co najskor Novysedlakovi a on uz zhodnoti, mozno povie, ze uz netreba...ale co ja viem, podla mna pri 1. tehu je to dolezite...moja svagrinka, mala na hranici cukor a musela drzat prisnu dietu, a na ko chodila kazde 3 tyzdne

matelko1
15. dec 2009

ved aj segra mala a chodila na ko.lenze po mesiaci mala uz dobre vysledky,tak uz nemusela chodit na ko.
ale skusim sa poradit radsej.

matelko1
15. dec 2009

idem papat 😝 ..poobede pojdem do mesta,treba mi este nieco pokupit pre seba do porodnice,lebo potom uz bude vsade kopec ludi a chcem mat uz tasku zbalenu.clovek nikdy nevie 🙂 ..aj ked radsej este par tyzdnov by som mohla pockat.

kukulik30
15. dec 2009

matelko, ze par tyzdnov, pekne cakaj aspon do 38tt, este mas casu, nikde sa neponahlaj 😉

beadz
15. dec 2009

ahojte hermanky. ako sa mate pred sviatkami ? vsetko pripravene ? 😉

beadz
15. dec 2009

ako vzdy, nik tu nie je. alebo so mnou mate problem ?
tak prijemne sviatky baby.

matelko1
15. dec 2009

beadz tak to ma mrzi,ale ja som bola na nakupoch a ostatne baby asi nakupuju darceky a nestihaju na MK.

lusinkaj
15. dec 2009

ahojte,ja len tak na skok...mam toho vela,teraz chcem stihnut nejake darceky,potom upratovanie ma caka a mozu prist sviatky 🙂
bea,ako sa mas?co nove?ty ako pokracujes,ides k hermanovi? 🙂

matelko1
15. dec 2009

lusi jeeej ahoj.ja na upratovanie kaslem,darceky mam a piect,pecie mamka,tak hadam mi da kolaciky 😀
toho roku sa mi nechce piect,lebo nevladzem dlho stat na jednom mieste,clenky mi opuchaju.
lusi ty ides 18-teho co....blizi sa ti to.

lusinkaj
15. dec 2009

matelko ahooooooj
nespis???no ani ja nepeciem,darceky nemam,pratat tak trosku nic zvlastne dôkladne nebudem robit nieje cas
anoooo blizi sa mi to,ani neviem co bude mi robit??? 😕

matelko1
15. dec 2009

ved uvidis v piatok co ti povie......nie,nespim,manzel siel hrat hokej,pride o jedenastej,takze ja bletkam po nete.
roboty mas vela v praci.

lusinkaj
15. dec 2009

hej mame plno,strasne vela tovar nam prichadza...
moj muzik je v praci ale uz pomaly by mal prist tak sa tesim,idem spinkat lebo ma bolia nohy 😝

matelko1
15. dec 2009

tak dobru noc ti prajem a prid aj zajtra,lebo je tu dost pusto.nove snazilky nemame ziadne,stare niektore nepisu po neuspechoch.
este raz dobru noc.

lusinkaj
15. dec 2009

dobru nocku...muzik prisiel idem si lahnut 😉 😔

svetluska23
16. dec 2009

dobré ráno. tak ako darčeky nakúpené? ja to asi budem musieť asi urobiť na poslednú chvíľu. každý rok ich už mám na začiatku decembra, kým je z čoho vyberať. no teraz....

matelko1
16. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂 .u nas poletuva snezik.
svetluska ano darceky uz mam a s manzelom sme sa dohodli,ze si medzi sebou nic nekupujeme,ale kupime si co nam este do domu treba,takze asi tak.a teraz sme aj dost vyštaveny z penazi a to nam o chvilu aj kocik dojde a tam treba okolo 1000 eur.
vcera som si uz aj pre seba nakupila do porodnice.takze mala by som mat asi tak vsetko.
svetluska kedy ides teraz na utz.

matelko1
16. dec 2009

😉 kuk,sama som tu?
tak nic,idem zehlit.trosku som si zdriemla.