Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
29. dec 2009

idem si nachvilu narovnat chrbat....este dojdem....len nevladzem sediet dlho.

lusinkaj
29. dec 2009

matelko odpisane...nebojaj manzelik bude pracovat 😉 musi...ak nie urcite neico ine najde 😉

matelko1
29. dec 2009

no,trosku som si zdriemla....teraz papam kolacik a o chvilocku pojdem pik,pik... 😅

co robkate baby...

lusinkaj
29. dec 2009

mi sme sa napapali sme plní...muzik drieme,ja som popratala kuchynu a odychujem 😉

matelko1
29. dec 2009

najlepsie je ist s plnym zaludkom do postele 😀 😀
ja vobec nepapam vela..jem tak,ako pred tehu...veceru mam okolo siestej a vydrzim az do rana,akurat si dam ovocie.chute nemam absolutne ziadne,mozno je to aj tym,ze ma zvykne ta zaha palit.

lusinkaj
29. dec 2009

tak to mas potom super...kolko vazis?

matelko1
29. dec 2009

pribrala som vela,ale len na brusku.najprv ide brucho a potom ja 16 kg.vazim 72kg

lusinkaj
29. dec 2009

no tak celkom ok...na dvojicky ked len 16.mozno este par priberies..

matelko1
29. dec 2009

aj ja si myslim,ze na to,ze cakam dvojky tak to je super.urcite este par priberiem.citala som,ze pri dvojkach by sa to malo pohybovat od 18-24kg.ved niekto pri jednom babatku priberie viac.

lusinkaj
29. dec 2009

presne tak..aj 30kg,niekto ma pri jednom...preco nehodis nikdy ziadne foto?

matelko1
29. dec 2009

idem teda na tu injekciu,ani sa mi nechce ist,uz mam injekcii dost....

matelko1
29. dec 2009

uz minule som si povedala,ze musim dat nejake foto,ale v tomto notbooku nemam,musim si postahovat
aj fotky budu,neboj sa 😀

lusinkaj
29. dec 2009

verim ti...potom prid

matelko1
29. dec 2009

no kde ste,halooo lusi...
trosku som sa u susedy zakecala,potom sme sa s manzelikom navecerali a kukam spravy.manzel ide o chvilku hrat hokej.

matelko1
29. dec 2009

pozerajte spravy,bude tam sona s trojcatami.

eva7780
autor
29. dec 2009

kukla som 🙂 pekné mená vybrali,všeto na N 🙂

lusinkaj
29. dec 2009

no uz som tu...ano aj ja som kukala spravy tam bola sona aj mala...jeej super...hermi je urcite hrdy 😀

bonsai
29. dec 2009

lusi..ta babenka, čo bola v správach ..čo sa jej narodili trojčiatka..to je z tejto témy?

lusinkaj
29. dec 2009

bonsai ano..su to malí hermankovia 🙂 krasne vsak? 🙂

bonsai
29. dec 2009

tak to teda áno..hlavne nech je všetko v poriadku..veď už som dlho nečítala, že sa "hermankovi",,narodilo bábo..naposledy to bola beaz..neviem presne..lebo som málo chodila do tém..

lusinkaj
29. dec 2009

herman ma dobru uspesnost,len vies niektore sa nepridu pochvalit k nam...a niketo ani nevie o tejto stranke 😉

matelko1
29. dec 2009

tak co kukali ste,ze?...na to,ze je po cisaraku a 6-ty den tak dobre vyzera.drzi sa super.este ani vybavicku nemaju.

matelko1
29. dec 2009

veru herman ma dobru uspesnost a vela bab ani nevie,ze mk a tato tema funguje.skoda,tak by sme vedeli,ze kolko ich je 😅
ahoj evy.

lusinkaj
29. dec 2009

presne tak..malo kto o tom vie...vazne este nemaju vybavicku?necakala to ze tak rychle to pride...ale ved teraz moze pokojne nakupit a o babätka je postarane

matelko1
29. dec 2009

tak urcite teraz sa pustia ndo nakupovania.mne pisala,ze vsetko cez net nakupi,este,ze je dnes taka vymozenost a donesu ti to az domov a mama jej urcite pomoze vyperie,pozehli a urcite jej aj obec helfne.

lusinkaj
29. dec 2009

tak urcite...ale ja neviem cez net nekupujem,mam radsej ked to vidim na vlastne oci,mozem si to chytit ake to je...

matelko1
29. dec 2009

ani ja nenakupujem cez net.ja si to tiez musim osahat...tak isto mi kazdy hovori,preco si kociar nekupim cez net.a ked bude nejaka chyba,tak co potom.segra kupovala v obchode kociar Jane,co nieje mala polozka,sla ho zreklamovat a je lepsie ked rozpravas z predavackou medzi č ocami a ukazes jej ako to opisovat na papieri a este segre pocas toho,ze mala kociar na reklamacii,tak jej dali nahradny,co cez net to nehrozi.

matelko1
29. dec 2009

no kde ste sa vyparili.

matelko1
29. dec 2009

tak nic.pre dnesok koncim.nebudem si sama zo sebou pisat.
dobru nic 😔

matelko1
30. dec 2009

dobre ranko 🙂
prajem pekny den....u nas je krasne bielo 🙂