Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
24. nov 2009

walle, ano v spisskej. zomrela rodicka aj babetko. ☹

matelko1
24. nov 2009

ahojte baby.
prajem pekny den 🙂

beadz tak simonko je riadne velky.a kedy mu ides pre surodenca?bola si sa s hermanom porozpravat,ze co a ako?

matelko1
24. nov 2009

ale vraj ta zena mala taku zvlastnu diagnozu,s ktorou sa lekari raz za 20 rokov stretavaju.ved je to v stadiu vysetrovania.ale je to hrozne.

matelko1
24. nov 2009

dnes tu asi zase sama budem,ze? ☹ ☹ ☹

beadz
24. nov 2009

matelko, zaciatkom buduceho roka by sme sli. uz som bola za hermim, ale vtedy som este kojila a to sa nesmie robit vtedy ket-ko. tak uvidime ako to dopadne.
co porabas ?

matelko1
24. nov 2009

beadz obed som pripravila,teraz ked som doma,tak manzel chodi kazdy den domov sa napapat 😵
takze len tolko ti povedalhermi,ano?..a kedy chces simonka odstavit od mliecka......ty co robkas?

beadz
24. nov 2009

ja uz nekojim, a ideme von, lebo dnes je hrozne umrncany. uz ma tak boli hlava ze sa idem obesit ☹

matelko1
24. nov 2009

musi byt aj amrcany..aspon vies,ze ho mas 🙂 🙂
ja som si zdriemla,som zvedava co budem robit v noci.

walle
24. nov 2009

ahojte... 😉

matelko - vidíš...ja som dnes robila poriadky v skrinkách v kuchyni...takže ať teraz som tu...zajtra už budem viac oddychovať... 😔 aj tak som nejako mimo...cítim, ž to nevyjde... 😢ale môj otec a môj mangel...chlapi sú presvedčení, že som v tom!!! nič ma nebolí nič necítim... ☹ ☹žiadna zmena 6 deň po KET a test možno je aj priskoro a bojím sa verdiktu...ešte stále chcem veriť... 🙂 🙂 do toho pondelka to nejako vydržím...a možno bude krásne prekvapenie...veď to aj čakám... 😅

beadz - obdivujem ťa, ak som dobre pochopila..ideš druhý krát k Hermimu na KET a malý chlapček doma...klobúk dolu!!! 😉 😵

matelko1
24. nov 2009

ahoj walle.poriadky urobene?..test by bolo skoro robit.ja viem niektorym babam test uz na 5-ty den ukazal,ale myslim si,ze je to skoro.urob si ho pred odberom v pondelok,ale aj tak krv je najistejsia.

beadz
24. nov 2009

matelko, jasne ze kazdy ma aj zly den, len niekedy mame zly den obaja a to uz je potom horsie...
walle, dobre si pochopila. ja som bola na umelom v juli, podarilo sa, takze mame 8 mesacneho fesaka a kedze mam uz pomaly 39 rokov, tak sa musim poponahlat. keby nevyslo ket, tak mozno si stihnem dat ziadost na dalsie ivf do poistovne... uvidime.
walle, velmi ti drzim palce aby to bolo pozitivne. ja som netestovala, lebo som volakde citala, ze niekedy vyjde pozitiv a nakoniec to nie je tak, takze som si pockala na krv.

matelko1
24. nov 2009

beadz jasne kazdy ma zly den,ale mas doma poklad a ked sa na neho pozries,tak hned ta musi zlost prejst 😵
jasne,ze ti vjde KET,musis tomu verit, 🙂 ...co robi maly simonko.uz spinka?

walle
24. nov 2009

beadz - presne tak..nebudem testovať a dúfam, že aj naberiem sily to dodržať... 😔 😔 a samozrejme rozumiem, že sa hcystáš na druhý pokus...je to krásne, že sa ti to nakoniec splnilo...myslím bábo...ja mám 34 ale už hocijako mi zviera žalúdok že biologické hodiny tikajú... 😖 😢

matelko - poriadky urobené, hoci nie všade...postavili sme si asi veľký dom!!! 😀 alebo chybička je v mojej šikovnosti... 😅 ozaj chýbajú tu už iba detičky... 😢 tento týždeň spíme v hosťovskej...chcela som nejakú zmenu... 😀 😅

matelko1
24. nov 2009

walle aj do domceka pridu deticky,neboj sa 🙂 ...ja tiez mam uz 35 rokov....a je dobre,ze nebudes testovat.
co robis?kukas ordinaciu?

beadz
24. nov 2009

walle a kde byvas ak sa smiem opytat ?
a neboj, vsetko je asi dopredu dane a ked pride ta prava chvila tak sa kazda docka po com tuzi 😉

walle
24. nov 2009

ležíme už v posteli...mangel si číta časopis o autách ako vždy a ja sa venujem koníkovi...ordinácie a paneláky nesledujem... 😖 nejako som nemohla na to prísť...zdá sa mi to umelé, veľmi štúdiové...ale všetci v rodine to sledujú...a navyše už sa neviem chytiť ani deja...už som proste mimo!!! 😅 😲

matelko1
24. nov 2009

ked v tej telke nemas ani co kukat.poobede som si zdriemla,takze tak skoro nezaspim a este k tomu aj zle spim.kazdu noc sa zobudim o 3:30 a uz sa len prehadzujem.

walle
24. nov 2009

ojojoj...aj ja zle spím...v noci zaspávam najskôr o jednej ráno...no a ráno sa ledva zobudím o 9 hod. 😕

ozaj v tej telke nič neide...jáj, idem volať bylinkárke...mala som jej volať o deviatej...

matelko1
24. nov 2009

a a bylinkarkou mas co.mas nejake problemy,alebo ako?...ja rano vstavam o 7-mej kvoli manzelovi.chystam ranajky a potom ako odide,tak si znova lahnem.

walle
24. nov 2009

no ty si zlatá manželka, keď s ním vstávaš...síce aj ja, ale môj vstáva neskoro...to je výhoda byť sám sebe pánom... 😉 🙂

no, bylinky mi dnes poslala poštou, tak chcela som vedieť číslo účtu jej to zaplatiť...poslala mi bylinky na udržanie plodu... 🙂 ak nejaký bude! 😖 😢

je to žena z Trnavy...strašne veľa ľudí k nej chodí...mne už raz pomohla, keď medicína už bola bezradná...viac menej stal sa mi taký malý zázrak...mala som rôzne chlamýdie a tak...tri krát vybraté antibiotiká a nič, nepomohlo...štvrté antibiotiká už som odmietla brať...išla som za ňou...opýtala sa ma, kedy idem na kontrolu a dala bylinky...o týždeň na to som išla na kontrolu a...všetko čisté!!! aj mojej sestre pomohla, keď jej hrozil potrat...je to kresťanka, prevzala to po nejakom mníchovi...

matelko1
24. nov 2009

walle jasne,ze babulky mas v brusku...co to rozpravas.....
no,tak ja kazdy den rano vstavam s manzelom,potom obed pripravujem,chodi kazdy den na obed....takze stale spolu papame,ranajky,obedy,vecere 🙂
teraz siel na hokej.chodi hravat 2x do tyzdna,maju prenajaty lad.

matelko1
24. nov 2009

tak dobru noc.

walle
24. nov 2009

dobrú nocku matelko... 🙂 😔

matelko1
25. nov 2009

ahojte. 🙂
prajem pekny den 🙂

matelko1
25. nov 2009

tak kde ste kto......?......ja idem nieco pripravit na obed a o 12:30 letim na hematologiu na kontrolu.

matelko1
25. nov 2009

tak obed mam pripraveny a stale som tu sama ☹
tak zatial pa,poobede sa ukazem 🙂

walle
25. nov 2009

ahojky matelko...tak to je strašné...to sme len dve Hermanky v poslednom čase??? kde sú ostatné??? hlavne kde je Sofi...rozmýšľam, kedy to mala ísť na kontrolu... 😒 už sa ani nepamätám, musím asi kuknúť minulosť... 😉

tak sa mi zdá, že po Vianociach sa to tu rozbehne... 😉

ja dnes ráno som sa cítila akoby som mala dostať menzes...ale ja viem...to nemusí nič znamenať... 😔

veríme!!! 😅 😵

matelko1
25. nov 2009

ahoj walle.tak obed som pripravila a nakoniec prisiel pre mna kamarat,ze ma pozyva na obed,ze manzel uz ma caka v restike,tak sme sa napapali a sla som na hematologiu.krv mi sestricka zobrala a zajtra,alebo v piatok budu vysledky.

veru uz sme tu len my dve ostali,ja neviem kde su ostatne.....niekedy nas bolo strasne vela,ale po neuspechoch uz tu nechodia. ☹ ☹

matelko1
25. nov 2009

pamamtate sa na babu co caka trojcata?.......na Sonikah,tak vyse mesiaca bola tu u nas v nemocnici na infuziach,nic nemoze dat do zaludka,lebo vsetko vyvrati von,tak uz ju previezli do KE do nemocnice a ostane tam do konca tehu.chudatko.ale drobci su v poriadku,len ona pribrala iba 2 kg a to je v 26 tt.

walle
25. nov 2009

páni...matelko...tak to je strašné!!! to si neviem predstaviť...chudiatko tá maminka... ☹

dnes sa za ňu pomodlím... 😔

moja sestra má známu v BA a majú tri deti - malinké...už nechceli ďalšie a znovu je tehotná!!! bývajú v dvojizbovom byte...

najväčšia "sranda" je že čaká TROJIČKY!!! takže bude mať nie 4-té dieťa ale tri nazar a to k tým malinkým...6 DETÍ!!!

a nerozumiem že sme tu samé...to sa tak Hermimu nedarí??? 😖 😲 musím to vylepšiť!!! 😉