Je normálne uspávať skoro 12-ročného chlapca?

6. okt 2022

Je podľa Vás normálne uspavat dieťa, chlapca, ktorý má takmer 12 rokov????
Muž nechá 4r dceru plakať po byte lebo ju neuspal a je jej smutno (muž sa ponúkol že ju uspi po 2 týždňoch on preto matka nic) a on si zatial ľahne k 12 ročnému synovi a uspava ho....
Som ja úplne svihnuta keď mi to nepríde normálne?????🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

whatever1
6. okt 2022

Ten 12 rocny je tvoj syn?

abbey1
6. okt 2022

Mne ani ten príspevok nepríde normálne napísaný. Nie, nie je normálne nechať malé dieťa pobehovať po dome s plačom.

10zabka
6. okt 2022

milujem anonymné témy 😀... a čudujem sa adminom, že ich vôbec povoľujú

anjelicek26
6. okt 2022

Dceru asi uspat nevedel, tak siel za synom... malu uspi ty a svaty pokoj... nevedela som o tom, ze je nejaka vekova hranica, kedy uz nie je ok pokecat s dietatom a pockat, kym zaspi... a prosim konkretizuj, co ti na tom prijde nenormalne...lebo tato tema je jemne liznuta temou, ktorou tu troloval jeden pedofil pred par mesiacmi 🙄

klarissa25
6. okt 2022

Bože deň co deň tu tieto anonymne trollie témy toto bol teda výmysel tie anonymne témy

viestta
6. okt 2022

Matka je asi riadna trúba. Otec ma so synom chlapsku hodinku, vďaka Bohu za takých otcov, a matka nechá štvorročné vyplakavat po byte, lebo dnes mal službu otec 🤔

zazalienka
7. okt 2022

12 ročný nepotrebuje pomojkat? Prípadne sa dať do kľudu a povedať otcovi čo zažil, čo bolo v škole.. môj to potrebuje, je vyšší ako ja, ale furt je to tiež decko.. nehovorím že zrovna zaspávať ako bábo na rukach, ale asi potrebuje aj ten chalan blízkosť .. môj si o mňa ohrieva nohy, rozprávame sa, väčšinou spím skôr jak on, potom neviem kde je sever.. to je taká naša chvíľa, kedy je kľud..či so mnou, či s otcom ..

janickacrazy
7. okt 2022

Ten syn asi je jeho, dcéra spoločná, tipujem. No a ty si čo robila, keď malá plakala? Veď to je normálne, že chce mamu. Moji tiež len mamu na uspavanie v tom veku chceli.

0silvia0
7. okt 2022

Nadych, vydych este raz a pomaly. Ak matka bola doma, tak dufal, ze dceru poriesi matka. Ak doma matka nebola, tak mal riesit skor mladsie dieta.

althejka
7. okt 2022

je normalne poskytnut blizkost a pochopenie pred spanim akokolvek staremu dietatu ci cloveku. Ked mama predstierala z principu nezaujem o dcerku, ktoru sa mu nepodarilo uspat, to uz je zas ina zalezistost. Pokial jej uspavanie odkladal a dal prednost synovi, zas inak. ja myslim ze iba nafuknute nic

luccija
7. okt 2022

Vybral si lahsiu moznost😆

monikaaa898
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
11. okt 2022

Obaja ste slahnuti. Ty k tomu ešte nervózna

jaond19
11. okt 2022

Potrebujete sa vsetci dobre vyspat proste

meca
11. okt 2022

@miriam11 😄

cacianka
11. okt 2022

Ženy, vy aj normálne rozumiete textu a nepríde vám divný ? Alebo to ja mám útlm a vypnutý kábel?

biela_sova
17. okt 2022

@anjelicek26 preboha, co to bolo za temu s tym p.dofilom? Nesledovala som to. To je uz vrchol🤢

miskaska
17. okt 2022

Tak ty uspi dceru a on syna.

anjelicek26
17. okt 2022

@biela_sova ze Syn bucha syna Po zadku a bozkava Ho na podpazusie a spi s nim v objati, bolo toho viac 🥶

biela_sova
17. okt 2022

@anjelicek26 Tak to je fakt nechutne. Akoze, nech by sa deti mali radi, ok, ale ked si predstavim nejakeho uchyla za 2 strane dratu, co tuka do klavesnice...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz