Mám kúpiť synovi gitaru?

zuzana_kov
11. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Môj syn (druhý stupeň zš) začal počúvať rock a, samozrejme, hneď sa chce učiť hrať na gitaru. Poznám ho veľmi dobre, za 2 týždne sa na to vykašle... dovoliť mu to aj tak? Nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze za gitaru a učiteľa, ale čo ak sa mu to náhodou zapáči??? Aké máte skúsenosti??

zuzana_kov
autor
12. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Ježíííš, toľko komentárov, diki 😀 No je pravda, že by mi to synáčik nechal vyžať, kebyže mu na tú gitaru nepristanem, radšej nech skúsi... len nemáme nikoho, kto by nám gitaru na čas požičal a kupovať.. neviem neviem... ale je fakt super nápad, nech si na ňu prispeje 🙂 Len problém je v tom, že on chce hneď elektrickú a to nejde hneď takto od začiatku...

kikurka
14. sep 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

Moja dcérka takto vymýšľala, ale za klavír... sľubovala, že sa bude učiť všetko do hudobky, ako bude pravidelne cvičiť, že ju to nikdy neprestane baviť, len nech jej kúpime klavír. Našťastie sme mali suseda, ktorý klavír mal, tak sme ju párkrát zobrali zahrať si, on sa ju aj snažil naučiť nejaké skladbičky. Bola tam možno 3 razy a potom už na veľké sľuby zabudla. Ešte, že nás osvietilo a nekupovali sme hneď ten klavír 😀 radšej vážne počkaj, či ho to chytí, až potom kupuj, to je moja rada 😉

zuzu188
14. sep 2015

@pumpkincake moj muz sa ucil hrat na gitare sam,bez ucitela ;)..v case ked sme sa spoznali hraval v kapele...tak isto moj bratranec sa ako 4 ci 5 rocny ucil sam na nej hrat a momentalne hra v rockovej kapele,ktora sa pomaly dostava do povedomia ;)

pumpkincake
14. sep 2015

@zuzu188 to ale neznamena, ze kazdy je taky, aby sa naucil poriadne hrat sam. Ja nehovorim, ze sa to neda, ale nie kazdy je az taky talent alebo proste nie kazdy sme rovnaky. Niekto by potreboval viest aspon na zaciatku a niekto nie.

monika2_9
18. sep 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Suhlasim, hlavne dieta potrebuje skor viest, aby sa nieco naucilo dobre a spravne. Same sa moze ucit, ked uz bude vediet aspon zaklady. Co sa vyberu gitary tyka, ja som si pred casom kupovala z kytary.cz a som velmi spokojna s pristupom aj nastrojom, takze odporucam.

zuzana_kov
autor
24. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Dik za ten tip na kytary.cz, pozriem to 🙂 Myslíš, že by mi tam vedeli poradiť s výberom??

monika2_9
26. sep 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Jansé, prečo nie?? :D pokiaľ viem, tak majä online poradcu aj telefón, kde im vieš zavolať 🙂

gabik001
27. sep 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

Ja som už tak raz objednáva z kytary.cz a pomohli mi skvele, takže sa nemáš čoho obávať. Nevedela som totiž, aké struny potrebujem na gitaru 😀

jarkakovacc
28. sep 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

Tiež ich poznám! Môj známy je Dj a objednával z kytary doplnky, ale už aj celé sety. Ja robím v zahraničí a mávam často cestu domov cez Prahu, tak mu zvyknem vyzdvihnúť objednávku v predajni, niekedy so mnou zbehne aj sám. Raz sme sa o tom zakecali a pýtala som sa ho, prečo stále objednáva od nich a on povedal, že mu nikdy neprišiel zlý produkt a majú aj fajn ceny, tak prečo nie? Plus - keď mu to donesiem 😀 😀

jarkakovacc
28. sep 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

Ich poznám! 🙂 môj známy je Dj a zvykne od nich objednávať rôzne príslušenstvo, už bral z kytary aj celý set. Mávam často cestu domov cez Prahu, tak mu zvyknem vyzdvihnúť objednané v predajni. Raz sme sa o tom bavili, pýtala som sa ho, prečo vždy objednáva len z tejto jednej stránky a on mi povedal, že ešte nedostal zlý tovar a ceny majú v poriadku, tak prečo by neobjednal? A ešte mu to aj donesiem 😀 😀

sashulla
28. sep 2015

Neviem odkial si, ale kludne poziciam.

zuzana_kov
autor
28. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Och to radšej nie 😀 ako poznám syna, rýchlo by bola poškodená a to si na krk nezavesím. To mu radšej kúpim vlastnú, nech si ničí tú... však už sme sa dohodli, že si z nej zaplatí poriadnu čiastku, nebude to len tak. Páči sa mi ponuka z kytary.cz, ďakujem za tipy, vyzerá to tam byť naozaj seriózne, tak to mám rada. Aj vaše ohlasy to dosvedčujú 🙂 Skúsim tam napísať a uvidím, k čomu všetci vrátane syna dospejeme 🙂 ešte raz - veľké ĎAKUJEM

petra7777
28. sep 2015

@zuzana_kov Z toho rámusu ťa za týždeň šlahne :(

monika2_9
28. sep 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Za málicko, som rada, že som pomohla 🙂 aj nabuduce

zuzana_kov
autor
28. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Počítam s tým 😀 ale už keď som mu dala slovo, neodvolám to. Stále si myslím, že hrať na gitaru je lepší koníček, než sa flákať po sídlisku a robiť neplechu 🙂

denisateniska
11. nov 2015
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.

Tak tato tema mi padla uplne vhod, syn totiz zahlasil, ze na Vianoce chce gitaru. 😀 Od polroka by som ho chcela teda dat do hudobnej a uvidime ci ho to vobec bude bavit. @zuzna_kov objednala si nakoniec tu gitaru? Bavi ho to? Dorucenie bolo bez problemov?

siusinocka
12. nov 2015

mam doma gitaristu.. pre druhý stupeň a zvlášť ked chce tak odporúčam.. u nas v hudobninách nas vyšla necelých 100 eur aj s obalom

mamka_danka
12. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

myslim si ze urcite kup

nyusika
12. nov 2015

podlas mna by kazdy pubis mal mat gitaru 🙂
nemusite kupovat hned novu, kupte z druhej ruky.

zuzana_kov
autor
14. nov 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@denisateniska Ahoj, áno gitaru sme objednali, doma sa poctivo trénuje, chytilo to aj manžela 😀 Doručenie bolo bezproblémové a rýchle..ostatné je už na tebe, nakoľko svojho syna poznáš a či je to pre neho vhodné, za mňa určite odporúčam vyskúšať..ten môj by mi to potom neodpustil keby si to aspoň nemohol vyskúšať...ale som rada, že ho to baví 🙂

denisateniska
15. nov 2015
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.

Tak to je skvele, ze ich to tak bavi, aspon maju zabavu. Dakujem za odpoved, do Vianoc casu dost, este to s manzelom premyslime. 🙂

dorka159
16. nov 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

Ahoj 🙂) tak gitara je istá investícia ale tak na vianoce poteší keď ako píšeš je z neho tvrdý roker :D Ak ju nevyužije alebo ho omrzí tak predáš, posunieš ďalej 🙂 Myslím že by si to mohla skúsiť. Je veľa predajcov -slovenských s fajn cenami a aj poradia. Skús sa pozrieť na kytary.sk . Odtiaľ sme na vianoce kupovali pianino my a doporučujeme 🙂) VeĽmi ochotne poradia a nie len to najdrahšie...

lubka1983
16. nov 2015

ano kup

zuzana_kov
autor
23. nov 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@dorka159 Ahoj dorka, gitara je dávno objednaná, syn pravidelne hráva ako som písala vyššie (asi si nečítala celú diskusiu..nečudujem sa, je tu toho kopu 😀) inak ako píšeš, sme objednávali tiež z kytár

ramone_666
2. dec 2016

Jednoznačne áno!! Mne samej je ľúto, že som sa zatiaľ nenaučila hrať na gitare, tiež mán rada tvrdšiu hudbu.

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ak ho to bavi, bude na nej hrat tak určite, ja by som kupila. Aku chcete?

mmmonika
22. nov 2022

Viete poradiť ako vybrať gitaru pre dospelého začiatočníka?