Aký máte názor na ženu, kvôli ktorej bol muž neverný svojej manželke?

25. jún 2020

Predstavte si situáciu žena + ženatý muž = pomer.
1.Čo si myslíte o tej zene? Odhliadnuc od toho muža. Zaujíma ma len váš názor na ženu.
2. Zažili ste už, že ženatý chlap opustí ženu a ide za milenkou?
Ďakujem krásne za odpovede

simca06022011
26. jún 2020

@kofoluska chuda dievca...

kofoluska
26. jún 2020

@simca06022011 Presne :(

autor
26. jún 2020

Ideme to uviesť na pravú mieru, nie som to ja. Dúfam, že nikdy v takej situácii nebudem a dúfam, že nebudem ani v situácii predvádzanej manželky. Ta žena je mi veľmi blízka a neviem aký postoj zaujať. Ide o to, že najradsej by som jej vykročila, že je stetka. Stavia si šťastie na nešťastí iných, či by sa jej páčilo keby mne toto urobil manžel a pod. Ale nemôžem resp môžem ale nechcem (je to zložité).

katkati
26. jún 2020

@rachel36a Alebo milenka sa cíti na výslní, obletovaná, myslí si, že je No1 pre muža, kým na to nepríde manželka. Muž si s milenkou iba užíval a chce zostať s rodinou. A milenka, ktorá si neuvedomovala celý čas, kedy sa musela prispôsobovať ženatému mužovi, že stále bola No2 a že zostala okašlaná s biľagom ľahkej ženy.

ckocka
26. jún 2020

No predovšetkým sa ťa to vobec netýka.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damtiporiti
26. jún 2020

Včera si sa to tu v druhej diskusii pýtala konkrétne, načo znova takto?

kofoluska
26. jún 2020

Aky postoj zaujat? Ziadny. Nie je to Tvoj zivot, nemas jedine pravo ju sudit a uz vobec nie jej vykricat, ze je stetka. Nikdy nevies, do akej zivotnej situacie sa Ty sama dostanes a preco. Pokojne sa moze stat, ze sa dostanes aj do takejto situacie. A potom co? Vykrici ona Tebe, ze si stetka? Nemusis suhlasit so vsetkym, co robia Tvoji blizki, ak ich respektujes a vazis si ich, si tu v prvom rade pre nich, ak to budu potrebovat. Moj najlepsi priatel sa pred casom zamiloval do inej zeny. Nic s nou nemal. Len sa zamiloval. Doma manzelka a 3 deti. Posledne, co potreboval bolo, aby som ho sudila. Potreboval sa "len" zdoverit, vyrozpravat, ujasnit si priority. S tou zenou sa prestal stretavat, zistil, preco sa zamiloval a zacal znova pracovat na vlastnom manzelstve.
Takze sa opytaj sama seba, co by si v danej situacii chcela od svojich blizkych Ty. A podla toho sa zariad.

autor
26. jún 2020

@damtiporiti je to tá istá diskusia, zmenili mi názov
@kofoluska správam sa tak ako píšeš, podala som pomocnu ruku, ale v sebe mám pocit krivdy (čo nemusíš riešiť pretože nevieš viac detailov).

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0kristina0
26. jún 2020

Mam kamosku ktora je milenkou, samozrejme chudacik chlap jej stale vtkla do hlavy aky je on nestastny zo svojou zenou, tahaju to uz niekolko rokov a doteraz sa nerozviedol. Mozeme jej viaceri dohovorat ako ju taha za nos, ze s nim straca tie najlepsie roky zivota (ma 33, on uz daleko po 40), no zial zbytocne, klapky na ociach a ides. V mojich ociach velmi klesla.

rachel36a
26. jún 2020

@katkati ja raz nepochopim taketo chudery...neviem ako by sa pacilo im, keby mali muza a ina stetka by s nim spavala..dufam ze sa nikdy nicoho takeho nedozijem

janetinka27
26. jún 2020

znama ma velmi blizku kamaratku,ktora este ako slobodna isla do lesbickeho vztahu.predtym mala vztahy s muzmi. znama jej pri stretnuti,ktore sa tocilo okolo roznych tem pri tejto teme povedala,ze jej nazor na tento vztah je negativny a ze v takomto vztahu ostavat nema.a to najma kvoli sebe samej,ale povedala jej slusnym sposobom aj dalsie dovody.
ja som vtedy bola prekvapena,ze sa jej "montuje" do zivota.ale casom som pochopila (samozrejme je to moj nazor),ze urobila dobre.ak mame cloveka radi a prajeme mu len to dobre,ak dokazeme mat triezvy nadhlad,nie sme ovplyvneni emociami,mali by sme vhodne vyjadrit svoj nazor.co uz potom nas priatel urobi,je jeho rozhodnutie.myslim,ze priatelstvo nam dava urcitu zodpovednost a z toho vyplyvajucu povinnost podrzat priatela v zivotnych skuskach.a podrzat ho podla mna neznamena nechat ho v blate.stylom,rob si co chces,je to tvoj zivot.lebo predsa ani milenka zvycajne vo vztahu nie je stastna,jej nepomozu sliva rob si co chces,ja sa do teba nemozem starat. ale treba cliveku podat v tomto trapeni pomoc. pomocou moze byt aj rada,pobzbudenie,alebo aj konkretne kroky.

moja blizka osoba sa tiez ocitla v situacii,kde ona aj jej priatel mali rozpadnute manzelstva,neboli ale rozvedeni.ona aj on mali deti. jasne,ze som ju nechcela ranit ani rozbijat jej nove "stastie". ale ako blizka osoba som jej povedala slusnym sposobom,ze toto jej rozhodnutie neschvalujem a lutujem aj deti,ktore sa s nimi v tejto situacii ocitli. su spolu aj nadalej a moj nazor sa nezmenil,napriek tomu nas vztah to nepokazilo. mam ju rada a zelam jej len to najlepsie,som pri nej,aj ked s jej vztahom nesuhlasim.nie je zly clovek ani spina, je nestastna zo svojho rozpadnuteho manzelstva aj z toho,ze novy partner ma silnu vazbu na svoje deti a cely ich spolocny zivot sa denne toci okolo jeho deti a jeho byvalej zeny,ktora je rozpadom manzelstva zranena a robi im prieky.

rachel36a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rachel36a
26. jún 2020

Tak naco to riesis...ked jej nechces povedat pravdu, ze je stetka, tak si daj klapky na oci a hraj sa na slepu...ja by som to nevydrzala...moja kamaratka sa tiez k.....a so zenatym...do oci som je povedala co si o tom myslim...za par tyzdnov prisla s placom , ze som mala pravdu..debil sa na nu vykaslal, jeho ze jej nadala do kuriev, a teraz je uz rok sama....karma...

katkati
26. jún 2020

Ja som mala tiež dokonca dve vydaté kamošky, ktoré mali ženatých milencov. Nepovedala som im, že sú štetky, ale postupne som z kamarátstva vycúvala, prestala som sa s nimi cítiť v pohode, pretože keď nezdieľame aspoň podobné životné hodnoty, tak už necíti tú spriaznenosť. Jedna z nich sa rozviedla, druhá doteraz žije s manželom a prezentujú sa ako šťastné manželstvo.

nelinka888
26. jún 2020

Súdiť nejako vo zvyku nemám, každý má život aký si ho urobí. Ale môj názor je, že je škoda, že veľa ľudí hľadá skôr cestu k milenke, k milencovi a nie k riešeniu svojich problémov v manželstve. Veľa vecí sa dá vykomunikovať.

tosomja
26. jún 2020

@nelinka888 nie v každom vzťahu sa dá komunikovať, pokiaľ ten jeden netrpí samomluvou 🤷 ale noo, áno, nie je riešením hneď hľadať milencov a milenky.

marionete
27. jún 2020

@katkati lenže problém.je v mužovi, on je ženatý a keď ho odmietne jedna nájde si inú to je o charaktere

marionete
27. jún 2020

@ckocka lenže podvádza ženatý muž a ak to urobil raz, urobí aj druhýkrát

marionete
27. jún 2020

@rachel36a a nemyslíte, že problém.je aj v mužovi? Veď predsa tá milenka ho hádam nasilu nedonútila aby s ňou paktoval. Či ten muž je nesvojprávny?

zuzki1
27. jún 2020

Dneska je už možné všetko .
Môže to dopadnút tak že sa vráti k žene aj tak že ju opustí . Aj tak že si nájde ďalšiu a opustí ženu a milenku . Do kuchyne nevidíš ani jej ani jemu , on môže mat rôzne dôvody prečo podvádza a nemusí spadat do väčšiny .
Chápem že nechceš riešiť ich vzťah ale svoj s dotyčnou . Tak jej to slušne povedz a zariad sa ako uznáš za vhodne , ved co je komu do toho ...

leskovael
27. jún 2020

V prvom rade je v takomto prípade chlap len chudák, pretože on má záväzok a robí to, čo robí...

Ale k veci..
1) na milenky mám názor iba ten, že väčšinou sú buď hlúpe (lebo si samé komplikuju život), naivné (lebo čakajú že chlap opustí rodinu koli nej) alebo len nemajú úctu samé k sebe (keď sa stávajú dobrovoľne milenkami a su k dispozícii vtedy keď má pán velkomožný zorvna čas a chuť byť s ňou)
2) podľa mna to chlapovi s milenkou v konečnom dôsledku vide veeelmi málo kedy,aj keď isto je aj taky prípad

Nič sa nedá zovšeobecnovať... U mna je nevera posledná bodka, proste niečo čo ak by chlap urobil nech si ide, nabalim mu špinavé trenky a ponožky a osobne by som ich jeho drahej zaviezla nech sa stará 😂 nevera ako taká je u mňa najväčšia slabosť, proste ten čo to urobí je slaboch chudák, ktorý si nevie vyriešiť problém a uteká niekde inde lebo je to jednoduché (platí to obojstranne či je to žena, alebo chlap) .. Preto by som napr ja ako milenka nikdy nebola, lebo takého dementa by som poslala kade ľahšie hneď.

katarinka289
27. jún 2020

Keby bol doma so vztahom spokojny,tak za inou nepojde...

huxy
27. jún 2020

1.obyčajná štetka, ktorá si nedokáže nájsť nezadaného chlapa. a chlap obyčajný sebec a ko2t.
2. a nie, ženatý muž neopustil ženu. rozišiel sa s milenkou, a žena opustila jeho. neveru nedokázala odpustiť.

katkati
27. jún 2020

@katarinka289 Keď nie je doma spokojný, nech to rieši s manželkou. Prečo sa nerozvedie, keď je nespokojný? Lebo takto ma všetko? Muzi si casto chcú s milenkami iba užiť, aj keď doma manželke tvrdí, že ju ľúbi a všetko je ok. Často pritom milenka nesiaha manželke ani po členky.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianastillova
27. jún 2020

1. Myslim ze hlavne muz je zodpovedny za svoje manzelstvo/vztah..tazko sudit ale zenu, kazda je ina
2. Ano napriklad moj otec sa rozviedol s mojou mamou, teraz zije s milenkou a ma s nou dalsie deti..

codal
27. jún 2020

Velmi se mi příčí, když si někdo staví své štěstí na úkor druhých a jít vědomě do vztahu, kde chlap je ženatý a má ještě k tomu děti, je prostě svinstvo. A je úplně jedno za jakých okolností to je, jestli je nebo není to manželství funkční, jestli je to osudová láska atd. Muž si má vztah/manželství nejprve vyřešit a milenka má nejdřív počkat, až se tak stane. Ženatý chlap je prostě tabu. A úplně nesnáším větu: "může se to stát každému.. " ne nemůže, pokud má člověk v sobě alespoň nějaké morální hodnoty, tak to prostě neudělá, i kdyby byl stokrát až po uši zamilovaný, zvlášť pokud tam jsou ty děti. A rozhodně si nemysli, že chlap si hledá milenky jen ve chvíli, kdy je vztah nefunkční nebo jsou v něm problémy. Znám celkem dost chlapů, kteří to prostě dělají jen ze sportu, aby si něco dokázali, i když mají doma fajn ženy a děti, tak je prostě rodinný život nudný a potřebuji si ho takto zpestřit. Většina takových můžu teda většinou manželky neopouští. Manželku většinou opuštěji chlapi, kteří ve vztahu opravdu měli problém a vyřešili ho milenkou a zamilovali se do ní. Tam pak často chlapi pálí mosty, na manželku nahází špínu, jak všechno bylo špatně a jak si za to vlastně může sama. A i kdyby to i byla pravda, i kdyby manželka byla neskutečná semetrika, tak manželské problémy se prostě bokovku neřeší!

barbi_modrykonik
27. jún 2020

Myslím si o nej to, ze pokiaľ sa o ňu riadne a nalezito stara finančne, a hmotne ju zabezpečí, je to jej šikovnosť, predpokladám, že pre nu je práve on ten prestupny mostík (máloktorá normalna so sebauctou bude hrať druhe husle na chuderu).

Nezažili.