Je v poriaku, ak manžel chodí na služobky s kolegyňami?

22. apr 2023

Je pre vas v poriadku, ak manzel chodi na sluzobky s kolegynami a cely den sa neozve?

mamina7070
22. apr 2023

ano je to normalne aj to ze na sluzobky chodia aj zeny aj to ze sa tam pracuje a nestiha

h2
22. apr 2023

Áno. Je to služobná cesta, nie romantická dovolenka.

zmrzlinka2021
22. apr 2023

Pravdaze.

Ja tiez ked idem na sluzobku, tak aj cisto iba s nejakym kolegom. Na sluzobke pracujem, po praci vyjdeme pozriet s kolegom do mesta a vecer na hotely napisem drahemu jednu-dve vety.

Bud vo vztahu je dovera, urcite hodnoty a zasady, alebo nie.

zuzanaete
22. apr 2023

Ano. Je to normalne. Ak by sa ozval, tak by to uz bola zaruka niecoho?

pribinak
22. apr 2023

Však skús napísať jeho šéfovi, že sa ti nepáči že tvoj muž chodí s kolegyňami na sluzobky a uvidis čo ti odpíše

Ženy, ja to nechápem, veď je v práci, niekedy naozaj nie je čas telefonovať a posielať smsky.
To však neznamená, ze tam pretiahne všetko čo má sukňu s kozy

janagem
22. apr 2023

Daj si otázku - bol by to problém, ak by šiel iba s mužským pohlavym? Ak by to problém nebol, tak máš nejaký problém ty.

autor
22. apr 2023

@janagem Netyka sa to mna.

svetlonos
22. apr 2023

V uplnom poriadku. Ja som chodila so 4ma zenatymi kolegami. Chodili sme na 8-9:00-17-18:00, cestou sme skocili na veceru, nieco kupit do obchodu. Na hoteli sne boli kolkokrat az okolo 20:00. Pocas pracivnej doby isto zenam nevolali ani ja priatelovi. Niekedy som vecer spravu poslala ak vobec. Praca fajn, len ozaj nebol cas na hrkutanie. Keby vsak zena napise, zavola, ze je nieco urgentne, tak zdvihnu.
Je to v pohode pokial mu veris. Aj mm ide teraz znova na 3 dni prec a budu tam aj zeny. Maju toho vela a ked sa na obed ci vecer na chvilu zastavia na obed/ veceru, nebudem ho terorizovat.
Vies, keby chcel riesit inu, staci ist normalne do prace. Vezme si volno ani nebudes vediet.
Skratka na neveru sluzobku netreba. Tak sa upokoj, nestresuj ho a urob si program, nech necakas zufalo, ci a kedy sa ozve.
Moj sa ozve aspom vecer, ak nezaspi.

svetlonos
22. apr 2023

Tak naco riesis cudzie " mindraky"?
Tu nase odpovede autorke asi velmi nepomozu.

jana_eyre_2
22. apr 2023

A keby sa to partnerovi nezdalo v poriadku, myslíš že zamestnávatel mu povoli na služobku neist?

katkazocele
22. apr 2023

Sú len 2 možnosti-1. veľa veľa práce 2. práca skončila okolo 17tej 18tej , šli na večeru, potom možno do podniku veď noc je ešte mladá... vrátili sa odtiaľ okolo 22hej 23tej v uvoľnenej nálade, zobrali si fľašu na izbu a ešte sa išli rozprávať... Tam proste mozog manžela nerozmýšlaľ nad manželkou, ktorá je doma, ale krv je už dávno presunutá nižšie, veď tých príbehov je tu MK stovky 😉
Má dokonalú príležitosť aj tie kolegyne, nikdy sa to partneri nedozvedia, pokiaľ niekto z nich nemá slabšiu chvíľku a neprekecne sa a neprizná sa.
Bola to veľmi blízka osoba, ale neprajem to nikomu, vidieť vašu kamarátku, ako udiera manžela a facká, lebo tá hlupaňa (kolegyňa zo služobky) napísala na správu mu ako to bolo skvelé a že to musia zopakovať keď budú opäť spolu pracovne mimo...
Samozrejme netvrdím, že každý na službke podvádza, ale tvrdím, že je to dokonalá príležitosť... Ty si musíš poznať chlapa aký je...
Ak si bola niekedy na hlúpom teambuldingu/ kde sa prespávalo, alebo firemnej chate, tak vieš čo sa deje večer keď je zábava v plnom prúde a majú už vypité😉

viestta
22. apr 2023

@svetlonos no lebo v tej teme co bezi by to nebolo anonymne, takze redsej zalozime novu debatku, lebo niekto nema gule stat za svojim nazorom

nafka0483
22. apr 2023

Fuuuha ja som zatial na kazdej jednej sluzobke bola s kolgom (vzdy inym) a absolutne by mi nenapadlo nieco s nim mat. Co uz bol zenaty, ci slobodny. Nehovorim ze to niektory nenapadne neskusal, ale hned zistil, ze nepochodi.
Okrem toho cely den praca, potom vacsinou povinne sluzobne vecere lebo ved networking, bola som tada ze som na hoteli a mozem si pospat a dalsi den zas ten isty kolotoc 🤦‍♀️

Ak nie je verny, tak je jedno ci ma prilezitost na sluzobke, ci doma. A aj keby nieco skusal, neznamena to ze kazda kolegyna na to pristupi...

mamina7070
22. apr 2023

ak sa ta to netyka neries

stellarstar
22. apr 2023

Fuu asi nie

savanna
22. apr 2023

Saamozrejme, ze je to normalne. Hadam len necakas, ze firmy budu vytvarat cisto muzske a cisto zenske oddelenia, len aby sa nahodou nestalo, ze niekedy spolu budu musiet muzi aj zeny vycestovat na sluzobku...

petamich
22. apr 2023

chodim bezne na sluzobky s kolegami, vacsinou sme cely den zavrety v zasadacke s klientom a riesime, co sme tam prisli riesit a obcas som rada, ze mam cas sa vycikat alebo schmatnut aspon nejaku bagetu 🙂 takze ak ja to mam takto, verim, ze to tak pokojne moze mat aj niekto iny (inak manzel tiez chodi na sluzobky a aj s kolegynami a tiez sa stane, ze sa neozve, ked ma toho vela a potom napise, ze skoncili a idu sa niekam najest...)

autor
22. apr 2023

@petamich A ak sa ti neozve ani do polnoci? Nemas o neho strach?

alenka2101
22. apr 2023

Ano,je to normalne a samozrejme,vselico sa moze odohrat,aj ked mu veris ..proste taky je zivot 😊

viestta
22. apr 2023

Mas strach, ze sa mu mohlo nieco stat alebo mas strach, ze zahyba? V kazdom pripade kludne sa mozes ozvat aj ty. V case mobilnych telefonov nie je problem, zavolat, poslat kratku SMS: Zlatko, si v poriadku?

h2
22. apr 2023

Keď je muž na služobke, zvykne sa mi ozvať po príchode na miesto a potom podľa toho, ako má čas, najneskôr však večer. Keby sa neozval, kým pôjdem spať, napísala by som mu ja.

sasanka605
22. apr 2023

Robím v mužskom kolektíve (mam len jednu kolegyňu okrem mna) a to by som mala akoze povedať Dakujem, neprosím ked ideme na služobku? Niektoré ženy si vyrobia mindrak aj z ničoho, a ďalšie … vid dáma co píše dookola tie blbe reči o teambuildingu. Ja teda neviem ani co sa deje tam, u nás sa max.niekto ozral do nemoty. Asi sme nudná firma 😫

sofiia87
22. apr 2023

Omg🤦‍♀️ samozrejme, ze je to normalne, ze chodi na sluzobku s kolegynami. Ak sa neozval, ozvi sa ty, aky problem? Ak mu neveris, tak sluzobka s kolegynou je vas najmensi problem

anjelicek26
22. apr 2023

Polka tejto planety su zeny a teda budu na sluzobkach aj kolegyne... keby ti chce zahnut, moze aj zo susedov, kym ty pojdes s dietatom na ihrisko... na to sluzobku nepotrebuje. Ja osobne mam na sluzobkach uplne full program, vecer sa ideme s kolegami najest a v hoteli padnem alebo docitam maily, a to je asi tak cele.

nikpa
22. apr 2023

Zamysli sa. Keby tam neboli kolegyne, bola by si spokojná? Lebo podľa mňa tam bude aj tak kopa iných žien a ak bude chcieť tak si tam nájde volaku jednorazovku. A inak áno, je to úplne normálne a bežné.

petamich
22. apr 2023

nestava sa, ze sa mi neozve do polnoci, ak sa neozve v "normalnom" case pisem mu ja, ci dorazili v poriadku a ci je okej

lenka.25
23. apr 2023

Vôbec to nie je normálne . Sa tu tvárite , ako keby služobná cesta bola tajná misia . Akože na napísanie jednej správy , či krátky telefonát určite priestor je .

svetlonos
23. apr 2023

@lenka.25
zalezi od povahy cloveka a prace. Uz som pisala, mm niekedy zaspi. Veim aku ma robotu a nebudem ho predsa terorizovat, ze nevola.
Ano, tiez mu napisem a odpise ked sa zobudi.
A cisto teoreticky - ak sa ba sluzobke stane nehoda/uraz, ako mu ta zena pomoze? Ziadno.
A v tom momente isto chlap nebude riesit telefonaty.
A pokial chce zahnut, staci aj suseda z panelaku. Zazila som ( nie v mojom pripade) stava sa.

svetlonos
23. apr 2023

@viestta
aha, nepostrehla som ze uz sa tu nieco podobne diskutuje 🙂
Ale tak kde nie je dovera, niet o com diskutovat. Treba psychologa alebo partnera, ktory roby len z domu a len s muzmi 😁, potom travi volny cas len so zenou.
Ale na to byva obycajne pes, ten je stale pri panicke a hladi na nu vernymi ocami 😆

lenka.25
23. apr 2023

@svetlonos ja sa nevyjadrujem ku konšpiráciám prečo sa jej neozýval cely deň , ja píšem za seba , že určite nie je normálne , že sa ti muž , alebo žena nemôže za cely deň ozvať zo sluzobky . Tomu proste neverim , že si nenájde tých par sekúnd času .