Mal manžel právo ma podviesť po hádke?
S manželom mame veľké Nezhody a problémy už dlhší čas ale v máji to bolo príšerne. Manzel je veľký nervak a cholery. Boli to spory, Ktoré vyústili do prieserných hadok az takých ze som sa zamkla v izbe on trieskal na dvere ze ma zabije volala som policajtov. Predtým mi rozbil jeden telefón. Druhý mu zostal. Potom. Má strčil a hodil o zem veľa vecí. Kvetináč a pod. Polial ma vodou z pohára. Proste strašne veci. A nadával mi. Volala som zandarov. Došli. A no porozprávali sa s nami. A povedali mi ze nech sa zdrží z domu na par dni. Ja som mu kričala ze sa rozvediem.ale tak to som kričala veľakrát. Už. A aj on.
Neskôr sa mi manžel dva dni absolútne neozval. Ignoroval má. Ja som mu písala. Ze nech dôjde ze musíme sa porozprávať. On nič. Došiel po 3 dňoch. Nebavil sa so mnou hoci on bol na vine. Zistila som, že asi pravdepodobne bol s inou ženou. Keď sa prezliekanie neskôr zbadala som mu ze ma odrety penis trosku dole pri koreni. Zachvátila ma panika. Možno s nejakou spal alebo si zaplatil. Išiel do bordelu. Namiesto toho aby sa snažil so mnou riešiť spory išiel preč a vypol sa a asi bol inde.
Ja vôbec neviem ci mal právo má podviesť v tejto situácii. Je to u mužov normálne ze to takto robia? Proste áno bolo to vyostené. On mi povedal ze je koniec lebo som počas hádky volala policajtov. Co som údajne nemala a také. Proste strašne. Toto sa stalo koncom mája. Ja som sa pýtala kde prespal v tie noci keď odišiel z domu a on ze nikde a ma mi to byť jedno. Nechce povesti názov hotela. Počas tohto incidentu stratil obrucku nevie kde. Proste hrozne veci. Manžela mam stále rada a neviem co si mam Myslieť. Manžel nepije. Takže všetko urobil pri plnom vedomí. Vraj ma Má dosť aj našich hadok. Ale ja nikdy nezačínam hadku. On za všetko nervuje. Ja mam toho dosť už. A tie jeho vrieskania a nádavky... Odvtedy síce spáva doma ale nebavime sa. Ja sa hrozne trápim. Mal právo má podviesť v tejto vyhrotenej situácii?
Ty mas inak ostry zrak, ked si zbadala pri prezliekani odrety penis. No ak mal odrety penis, tak to na nom bola ina premavka tie tri dni.
@anonym_7256fd no ja mam dobre oči. bolo to dosť taka mapka odreta dole pri koreni skoro. Nechápem čo to bolo. Také divné ako od nechta alebo od zuba niečo skôr od nechta za rezané. a neprezradil kde bol cele dve noci..
@anonym_autor v hlavičke inak všetko v poriadku?? Teba netrápi, že máš doma násilníka ale sex s inou ženou je podľa teba cez čiaru? Haló, rozum kde?
@januska12323 ona mu hľadala prostitútku v minulej téme lebo mu nestačí sex s nou a fajka 5x denne😂este aj babatko planuju
@anonym_autor žijete v toxickom vzťahu, treba to hneď ukončiť 🙏
@dasenka26 áno. Je to toxické. Chcela som veľakrát už odísť.
@anjelicek26 hádky nejako pre trpím. Ale neveru nie. Obávam sa ze ma podviedol. Naozaj. A pritom tvrdí ako ma miluje :( sme sa vzali len pred 2 rokmi
@anonym_autor hej strašne ťa miluje, preto sa ho bojíš a musíš volať policajtov
@anonym_autor ty znieš ako úplná chudinka, týraná žena. Žiješ s bláznom, agresorom, kričí strká ťa, hádže veci o zem a teba trápi či on mal právo ťa podviesť. To si až tak zmanipolovaná, že čakáš odpovede ako áno jasné že na to mal právo veď chudák chlap, alebo čo ? Ak neodídeš tak ťa raz zbije tak že skončíš v nemocnici. Skús si po sebe prečítať čo si napísala a predstav si, že ti to povedala kamarátka, ako by si jej poradila. Ja si myslím žeby si ju prosila aby ho opustila
@lenka13332 asi som chudinka teda
Odletená črepina z rozbitého kvetináča sa odrazila, oškrela mu penis, od neho sa odrazila ďalej a vymrštila mu obrúčku z prsta preč. Pozri sa pod kredenc.
@lenka13332 asi som chudinka teda
@anonym_autor nie ty si hlúpa chudera, handra bez sebaucty ktorej jediný zmysel života je pisat na mk, fb reddit a neviem kde dalej tieto vymyslené bludy🙄🙄
@anonym_autor To je uplne jedno či ta podviedol alebo nie. Ty si mu schopná odpustiť a ešte samú seba naivne utvrdiť, že to je vlastne tvoja chyba a on mal na to právo, lebo to bolo po hádke 😀
Ženy ako ty, keď uvidia na ulici svojho muža s milenkou, tak radšej zavrú oči, prejdú okolo a potom doma budu samú seba presviedčať, že to musel byť predsa niekto iný. 😀
Inak ten tvoj muž môže byť spokojný. Je nervák, doma zuri, trieska, huláka, podvádza a ty mu všetko odpustíš a tiško šuchaš nohami ako arabská žena, že ho lúbiš. Tipnem si, že ho isto počúvaš na slovo, on rozhoduje o veciach (aj bežných) a ty len prikyvuješ. Poznám takéto páriky a bohužiaľ, tým ženám to vyhovuje. Nemusia sa snažiť, nič riešiť, len sa usmievať ako teliatko. No len u vás je to už vyhrotenejšie a muž chce byt riaditel vo všetkom. Keby vlastne len trieskal a mlátil do dverí a podvádzal by viac skryto a opatrne, tak si vlastne spokojná, že máte celkom fajn manželstvo. Arabská žena 😀
@anonym_ec0a78 a to poznáš ako slovenské páry ci arabské? Teraz nechápem. Nie som araba. Ale sebavedomie nula.
@januska12323 ona mu hľadala prostitútku v minulej téme lebo mu nestačí sex s nou a fajka 5x denne😂este aj babatko planuju
@anonym_ac9ef4 jaj to je ona? No nič idem radšej obed robiť 😁
@a0 nestalo sa to prvýkrát. Vždy to ale nejako vydiskutujeme a vyriešime. Neveru však som nikdy nemusela riešiť. Neveru nedokážem odpustiť.
@anonym_autor keď mu dokážeš odpustiť že vrieska a je agresívny a bojíš sa ho... Isto odpustíš aj neveru.
Prosimvas prečítajte si jej staré témy. Píše sem stale a stale si vymýšľa. Je psychicky chorá a potrebuje pozornost. Preto je témy maju tolko strán lebo si vzdy nevymýšľa somariny. Žije z pozornosti, ktorú dostáva iba tu od nikoho ineho
Ty mas inak ostry zrak, ked si zbadala pri prezliekani odrety penis. No ak mal odrety penis, tak to na nom bola ina premavka tie tri dni.
@anonym_7256fd tiež ma to napadlo. Určite sa udobrovali a zase mu išla fajať,tak si všimla.
Autorka,ty si proste na ňom závislá a zrejme chorá , preto jediný problém, ktorý ťa škrie je jeho odretý penis.
@anonym_ac9ef4 myslím, že aj Turecký manžel je jej vymyslený príbeh
https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/toxicke-a-nestastne-manzelstvo-s-turkom-skusenosti-a-rady-zazili-ste-to/?page=9&scrollto
@anonym_autor ak je toto pravda, vy ste obaja primitvi

Ty fakt nemozes byt normalna!Toto ma obciansky preukaz???Ak mate deti mna asi drbne!Posledne co by ta malo trapit je ci ta podviedol.Davno si mala mat podpisane rozvodove papiere.
Ja si myslim,ze ta podviedol.Ved z coho ineho mal zodraty,iba z trtkania.Sa uz preber,ma bokovku preto rad vyvolava hadky.Ja byt tebou sa rozvediem,ved to mas 1000percentny dokaz
@anonym_autor Chod od neho, bude to len a len horsie, bude si k tebe dovolovat stale viac, az skoncis (prinajlepsom) s ujmou na zdravi. Bez ohladu na neveru, preco by si mala pretrpievat taketo hadky, ked su na svete aj normalni chlapi a normalne vztahy.
@anonym_ac9ef4 myslím, že aj Turecký manžel je jej vymyslený príbeh
@anonym_41ac22 Ano bohvie kde je pravda. Je psychicky chorá závislá na pozornosti. Ale uz je toho dost co tu predvádza je riadne trapna a ženy zbytocne míňajú energiu na rady
@anonym_7256fd no ja mam dobre oči. bolo to dosť taka mapka odreta dole pri koreni skoro. Nechápem čo to bolo. Také divné ako od nechta alebo od zuba niečo skôr od nechta za rezané. a neprezradil kde bol cele dve noci..
@anonym_autor Určite bol s inou. A tá odrenina je od zubov pri orálnom sexe. Asi sa mu malo venuješ a cíti sa tomto smere zanedbaný.
Nebolo to tu už náhodou? Nejaká žena s tromi deťmi, ktorá sa oblievala a mlátila s mužom kvôli hazardu. Teraz je to viac menej to isté, len chýba hazard, zato pribudol odretý penis. 😁
@aperolcek odrety penis je tiez hazard. Nevies, ake kvasinky si tam robia zurku. 🙂
@anonym_autor nie, nie si pricetna. Ale v tomto pripade mi ta prestava byt luto, sama si si toto vybrala. Len lutujem tvoje deti. Otec nasilnik, mama bez stipky rozumu. To musia mat pri vas detstvo, na ktore budu do smrti spominat a z ktoreho sa nikdy nevyliecia
Aktualne mas vela prikladov na ktorych sa mozes poucit. Ucitelku, co zabil jej muz pred par dnami, alebo serial Monyova, kde ju tiez zabil jej muz. Ta nevera je to najmenej co ta ma trapit. Nech si trtka koho chce. Tebe ide o zivot a preto odchod pories co najskor!!! Po smrti ti bude jedno ci spal s jednou, alebo aj s 10timi naraz.
@anonym_autor podla tvojich prispevkov tazko urcit, kto z vas je viac na hlavu... v kazdom pripade, na neveru nie je nikdy relevantny dovod..
Čakáš kým ťa zabije či rada trpis alebo sa nenavidis? Neuvazujes nad odbornou pomocou pre seba?

@anonym_autor žijete v toxickom vzťahu, treba to hneď ukončiť 🙏