Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám milenca. Mám odísť?

didi0310
11. aug 2015

Ahojte, ano prave som sa zaregistrovala, potrebujem iba niekolko nestranných pohladov cudzích zien na moju situaciu... Vie o tom jediny clovek a neviem ci mi prave najlepsie radi, nakolko je to "stara skola" a je nazoru, ze rodinu za ziadnu cenu nemozem rozbit... ano toho sa druhy rok drzim a je to na nevydrzanie... takze v "skratke", s mm sme spolu 8 a pol roka, z toho rok sme spolu nezili (bola velka kriza a, odisla som do prenajmu a naivne sa vratila)... Predpokladala som ze vsetko bude po navrate tak ako bolo mozno kedysi (neviem ci som len nevidela aky naozaj je cele roky)... Po navrate do spolocneho bytu, som po dvoch mesiacoch zistila ze to bolo len trapne divadielko, ze je to prasa a hovado ktore si ma nevazi ako zenu a matku... moje ego bolo uplne nulove... ale spät este pred tym co bolo kym som sa neodstahovala... nase problemy zacali asi ked mala dcerka rok (teraz ma 4)... podlahol kamarátom, matke,obcas alkoholu, chorobnej ziarlivosti, padli aj facky, hnusne slova... klamal mi, nedaval peniaze, tajil mi vela veci... tak som odisla, prehodnotila som to s tym, ze odchadzam aby som zistila ci to este ma dalej vyznam, alebo je to naozaj debil.... ukazalo sa ze ma neskutocne, az nezdravo lubi... je to vyborny otec, je pracovity, mohla som sa spolahnut ze urobi vsetko... co sa ale tyka nasho manzelstva a sexu, nula bodov... je to tak povediac hnilo v posteli, roky mi ani len k sviatku nic nekupil (nezakladam si ale na tom, no potesilo by), pekne slovo nevie co je, jeho prejav lasky vyzeral skor nasilne, drgol do mna, sotil tak, ze som zaletela, povedal ze to je z lasky 🤐 nevedel ma vystiskat ked som to potrebovala, ustipol ma radsej tak ze z toho bola modrina.... nedokazala som to uz tolerovat a odisla som teda.... po mojom navrate sa zmenil na 2 MESIACE... bol dobry, mily, sice nie gentleman, ale celkom sa dalo... no jeho paranoje neprestavali a skutocne ma akoby nepriamo dokopal k tomu najst si druhého... druheho muza, milenca som spoznala roky dozadu a nepovazovala za nic okrem kamarata... no len po rokoch sme na seba natrafili, zacal mi pisat cez fb, naozaj krasne slova, uplne som tomu podlahla, uspokojilo ma aj na cely den jeho pekne slovo, uz zacal aj do prace za mnou obcas chodit na kavu, vzdy mi priniesol obed, ruzu, pekne sa so mnou rozpraval, ale netlacil, vlastne nechcel nic, vedel ze som vydata... no prislo raz k tomu, ze mm prisiel za mnou do prace, skaredo mi vynadal pre banalitu,milenec zhodou okolnosti na kave sedel, usta otvorene a povedal ze k tak krasnej, neznej, milej zene sa takto chovat nepatri... stale mi pisal ako mu je z toho hrozne a bla bla bla.. no co vam poviem, prijala som po pol roku pozvanie na rande... skoncilo bozkami ktore som nemohla predychat a mala vycitky, no tak krasne mi daaavno nebolo... zacali sme sa stretavat... a stale viac, v noci som utekala za nim ked spali, zacala som byt odmerana, protivna k mm, pretoze ON mi dal co mi chybalo... zacali sme spolu spavat, uplne najkrajsie obdobie, netrvalo dlho, zamilovala som sa donho, je to skvely muz, hovoril mi ako ma lubi, ako tuzi byt so mnou, ako ma chce iba pre seba, nech sa rozhodnem... bolo to tak niekolko mesiacov a ja som zacala mat pocit, ze od manzela musim navzdy odist.. nase obycajne rozhovory sa koncili VZDY hadkou... vcera sa stala taka vec, isla som za milencom, malu som zaviezla do skolky rano a cela natesena bezala, zobral si dovolenku, aby sme spolu stravili pekny den... ani vo sne by mi nenapadlo ze mm ma bude sledovat... stretavali sme sa tak 30km od mesta, chodili do neznamych miest... stretli sme sa, nestihli sme sa ani pobozkat, len co som ho za ruku chytila a on ma pohladkal po tvari, muz priletel, skoro nas autom presiel, vyletel z auta ako psycho, ja som samoska facku schytala, s nim sa ponatahoval (krasne trapna situacia) a padli vyhrazky typu ako si ho najde, zabije, dom mu zhori, auto, mna znici, malu neuvidim atd atd (to je jeho prejav lasky, som jeho a hotovo)... nevedela som ako riesit situaciu, isla som za mm a povedala mu nech okamzite vypadne, odisiel a s dotycnym muzom sme ostali kukat na seba.... v tom okamihu sa jemu asi zrutil svet (alebo skor mne)... povedal ze je to psychopat, ved aj je, ale ze toto nie, ze toto nezvladne, ze ma miluje, ale takto to ostat nemoze... nechala som tomu volnejsi priebeh, poplakali sme si, pomilovali sa (citila som, akoby naposledy) a odisla som... preslo niekolko hodin, neozyval sa, nedokazala som cakat a napisala som mu ci je koniec, ze ho lubim... ze mam jasno v tom co chcem, ale musim vediet ako to citi... odpisal mi, ze ma lubi tiez, ale nebude zit v strachu co mu mm urobi a nedajboze aj mne.... nezvladam to, iba placem, je to chlap o akom som snivala... no na druhej strane mm je skvely otec a chlap, ale nie MANZEL... potrebujem od vas pocut, nie ma obvinovat, iba nazor na vec, ci ostat s manzelom, uz bez ohladu na to ze som zamilovana do milenca... on sa predpokladam uz neozve, asi ma tak bezhlavo nelubil ako tvrdil, boli to, placem, nejem, nespim... je to cerstve, cas zahoji... ale ma trpiet moja mala? mame zit spolu a nicit sa navzájom? mozem cakat ze ma zabije ak mu prasknu nervy... len styri mes dozadu som prisla naspät a mam zas dieta trepat do prenajmu, ako take mača male? ved to je hrozne... alebo zit s mm ako s cudzim clovekom? ako som ho lubila, mozem povedat ze tak ho teraz neznesiem... 😔
dakujem ak ste niektora docitali dokonca, pytajte sa, odpoviem, budem vdacna za kazdy nazor....

livka88
11. aug 2015

Ahoj ja by som s clovekom, ktory sa tak hnusne ku mne sprava nezostala..odisla by som..co ked sa tak bude spravat aj k vašej dcere? Vravis, ze je dobry otec ale nikdy nevies..ja by som urcite nezostala...aj ked nebudes s tym druhym, ale nenechaj sa mm nicit..nas so sestrou bil nevlastny otec ked sme boli male poza mamin chrbat, pred nou sa tváril ako dokonaly aj ked nevlastny otec..tvoj mm taky byt nemusi, ale clovek nikdy nevie..podla mna vam bude bez neho lepsie

mirkaandrej
11. aug 2015

Ahoj...ja by som tiez neostala s človekom, ktorý sa takto ku mne správa...mozno je dobrý otec, ale to chceš celý zivot zit s niekým, kto si Ta nevie vázit...teraz su to len hnusne slova ale čo bude o rok, dva, pät.... ???? Ano, nebude mat dieta otca, ale čo ak časom začne byt hnusny aj k nej?? To nemôzem vediet, aj ked si mysliš ze toho človeka poznas...dala si mu šancu, no on Ti zase dokazal, ze nestoji zato...viem ze to bude zase tazke tak ako pre dieta aj pre Teba, ale myslim si, ze ak odidete bude Vám lepšie.
A k milencovi, čo ja Ti viem, zdupká ked ho mm nastraší, však ked je chlap a miluje Ta, tak nech sa k tomu postavi ako chlap, ak Ta naozaj chce, tak nech o Teba bojuju.
A aj keby Ti to s milencom nevyšlo, neostavaj s mm, bude to len horšie...taky ludia sa nezmenia, oni to maju v sebe.

janinah
11. aug 2015

najprv sa rozveď, dovtedy stretávanie s milencom na čas preruš,lebo si koleduješ o to,že ťa uvidíme v tv správach 😒 ....

simmsi
11. aug 2015

Ahoj. Určite by som s ním nezostala. To že je dobrý otec je krásne, ale to bude aj keď spolu nebudete žiť. Život máš len jeden a ak budeš šťastnejšia čo i len v 1-izbovom byte bez neho tak sa oplatí do toho ísť. Nech neskončíš o niekoľko rokov sediac pri litri vínka spomínajúc ako ti bolo niekedy dobre. BTW malá je veľmi vnímavá, ak on má takéto prejavy "lásky" k tebe aj pred ňou, tak určite aj ona si bude hľadať neskoršie takého manžela, pretože je to to čo doma vidí a myslí si, že to je to normálne. Psychológia nepustí. Pokým si zdravá (to je to najdôležitejšie), tak ži a nedeptaj sa zbytočne.

timea7
11. aug 2015

@didi0310 od manžela odíď, ale nie k milencovi, rozveď sa, usporiadaj si svoj život najskôr bez neho, čas ukáže, či je naozaj ten pravý, lebo popri tvojom manželovi by bol každý úžasný....a je iné stretnúť sa na chvíľu na káve a iné riešiť pokazenú práčku, neposlušné deti. nabúrané auto a pod. skrátka inak sa muž javí, keď máte spolu rande a inak, keď spolu nejaký ten rok žijete. Ani tvoj manžel ťa nestrkal a nenadával ti z lásky pred svadbou.

sisaha
11. aug 2015

@didi0310 ak to prezil, ked si rok s nim nezila, tak prezije aj rozchod. Su to iba jeho vyhrazky co vam obom spravi. Odid, pories svoj zivot a potom ries svojho priatela. S takym idiotom by som ani ja nevydrzala.

charlie1980
11. aug 2015

Za mna rozchod / rozvod. Ty s nim budes zit mozno dalsich 50r, mozno viac! To, ze je dobry otec, je fajn,no nezabudaj na seba. Alebo ty nemas pravo byt stastna ??? Zle mi prislo, ked som ta len citala.

nikuliak
11. aug 2015

Hlasujem za milenca. Alebo hocijakeho ineho muza nez je tento hulvat/psychopat. Odid od neho co najskor, uz vcera bolo neskoro.

147789laska
11. aug 2015

@nikuliak ahoj, detto, aj keby mileneec nevysiel, vacsinou to tak byva.. tak ostanes s dcerkou oslobodena od somara ktory ti nici zivot
papiere mas vyplnene rychlo, trapis sa uz dlho a taky zivot, nevera, psychicke ublizovanie.. toto vsetko bude vplyvat nielen na teba ale coraz viac aj na tvoje dieta
drzim ti palce, zvladnes to

didiana333
11. aug 2015

Ja hlasujem za samostatnosť... Radšej sama,ako s chrapunom,ktory si ťa neváži...a neverím,že ak sa takto správa k tebe,tak ze je dobry otec...to nejde dokopy...chrapun zostane chrapunom...

alka1980
11. aug 2015

Odisla by som.Vela stastia a pevne nervy.

lentilka46
11. aug 2015

tiež som za život s milencom a odchod od manžela..ak by bol Tvoj manžel správny chlap, tak by si uvedomil, že nič nie je len tak a ani Tvoje rozhodnutie stretávať sa s iným sa nezrodilo len tak...začal by hľadať príčinu a určite by ju našiel sám v sebe, nakoľko píšeš o dosť škaredých prejavoch lásky (ak sa to vôbec dá tak nazvať)...manželovi by som narovinu povedala, že ak sa správa takýmto spôsobom, tak Ti s ním nie je dobre a stále je tu niekto, kto sa k Tebe vie správať aj krajšie...a s rozvodom by som neotáľala

worker_falcon
11. aug 2015

odíď od neho, dajte sa rozviezť. Len počítaj s tým, že budeš mať niekoľko problémov. Napr. tvoj milenec je veľký problém pri rozvode. Zdá sa, že tvoj manžel nie je mechom praštený, keď ťa sledoval.
Neodporúčam ísť za milencom - ak by ťa náhodou aj chcel. Pri tvojom "šťastí" na mužov sa z neho pravdepodobne nevykľuje žiadny zázrak. Ži si svoj život, staraj sa o dieťa, a snáď sa časom nájde niekto, kto za to bude stáť.

peneloppe
11. aug 2015

@didi0310

Tiez som za to aby si odisla ale idealne zacat sama, s milencom sa mozete stretavat ale nesla by som s nim hned pod jednu strechu, najma kvoli dcere. Je to take ze od jedneho chlapa k druhemu, daj tomu cas. Najprv si zvyknite na to ze ste same a potom postupne prived do jej zivota ineho chlapa, zoznam ich na neutralnej pode, nech ide s vami do parku, na zmrzku, na kupko. A ty ho tiez trosku otestuj a potom uvidis ci je taky ako sa ti javi teraz a zvaz spolocne byvanie.
Myslim ze aj manzel to lahsie prijme ked uvidi ze sa v prvom rade stahujes od neho a nie k milencovi.

Drzim palce.

keziah
11. aug 2015

@didi0310 volila by som odchod, vzdy VZDY, ked sa objavuje nasilie v rodine.
Potrebujes sa v prvom rade postavit na vlastne nohy, ziskat naspat sebadoveru. Momentalne si zrejme emocne tak vyhladovana, ze sa ti kazdy iny muz moze zdat uzasny a tvoj usudok v tomto smere bude asi velmi skresleny a preto nemusi byt prave rozumne cokolvek si teraz zacinat s inym.
V prvom rade potrebujes okolo seba par fajn ludi, co ta podrzia, najma kamaratky, co ta pozbudia a dodaju sebavedomie. Ak si v realnom zivote socialne izolovana, tak si kludne zaloz priamo tu nejaku sukromnu skupinu, verim, ze je tu kopec bab, co ta budu povzbudzovat, radit a fandit ti.

jankapo
11. aug 2015

Dobri otcovia nebiju matku svojich deti. Dobry otec dcery jej ukaze denne, ze ma ako zena hodnotu,ze si ju vazi, miluje
,obdivuje, je jej za vsetko co robi vdacny. Ten tvoj robi pra
pravy opak. Ak si s nim kvoli dcere, tak urobis lepsie ak budete same.

sheldonc
11. aug 2015

Najskôr sa rozved a potom sa flakaj s milencami, máš dieťa a pri rozvode to bude použité proti tebe, osobne by som pred sudom nechcela vyzerať ako k.rva, dosť blbe pre ženu-matku. Milenec sa na teba vysere len taky fukot tak či onak,nerob si nadeje. Teraz si len zblbnuta jeho prejavmi slizkej náklonnosti 😀 😀 😀

sue
11. aug 2015

Určite by som definitívne odišla od manžela (aj keď priznám sa, keby som načapala manžela s milenkou, tiež by schytali facky obaja asi....veď on musel dlhodobo niečo tušiť a nechápem načo si flirtovala s milencom, keď si sa vrátila zachraňovať manželstvo...)...takže rozchod, zverenie dieťaťa, výživné, BSM a rozvod. .ilenca by som vôbec neriešila...
No a priprav sa n A nedobrý rozvod - kvôli tvojej nevere 😔 skomplikovala si si to, ale držím palce ! 😊

35janina
11. aug 2015

Tvoj muz nevie davat najavo cit . Zrejme je neisty v prejave voci zene. Tak isto ak to neklape v posteli si potrebuje asi udrzat v tvojich ociach kto je pan a prejavuje to takto. Myslim ze by ste mali skusit poradnu. Mozno nepomoze,ale mozno pochopi kde robi chybu.
Samozrejme ak nepomoze ani to tak to ukonci.

libka1
11. aug 2015

Bez ohladu ci milenec ostane alebo nie by som odisla. Bez vahania 😅

vika35
11. aug 2015

v zivote by som nebola s chlapom ako je tvoj manzel, a toboz ak uz ta aj fyzicky niekolkokrat napadol. nezijeme v stredoveku. davno by som bola rozvedena a tm padom by som novy vztah budovala s cistym stitom.

henikav
11. aug 2015

@didi0310 Ja si myslim ze si urobila chybu ty. V tom ze si neukoncila jeden vztah a uz si si zacala druhy. Necudujem sa ze ti dal facku, si jeho zenou, cize zijes s nim a flakas sa s druhym, robis z neho debila. Nepisem ti to kriticky, ci ako karanie, len sa na to pozri zo vsetkych cize aj z jeho strany. Tiez nepisem ze tvoj chlap je dobry, podla toho co pises je pravy opak spravneho chlapa, ale mala by si to riesit tak ze ten vztah s nim ukoncis. To sa tak neda ze s jednym zijem a s druhym chodim. Potom sa pokaslu oba vztahy. Podla tvojich slov ho uplne nenavidis, tak by bolo fajn ten vztah ukoncit, odist, postavit sa na vlastne nohy a potom mozes zacat budovat novy vztah. Bez ohladu na to ci s tym novym priatelom budes alebo nie, tento stary vztah vyzera tak ze z toho uz nic dobre nebude. Ale nie tak ze od jedneho odides k druhemu, to potom fakt budes dieta len navlacovat ako male maca od jedneho chlapa k druhemu. Milenec je teraz "dokonaly" ale spolu ste este nezili, len si uzivali, vtedy je lahke byt dokonalym.
Takze
1. odid od toho tvojho a postav sa na vlastne nohy
2. mozes zacat novy vztah, bez toho aby si sa hned na noveho chlapa uplne naviazala
3. ak Vam to bude minimalne rok fungovat takto, ze bude pomahat aj so starostami, nielen s nedostatkom laskavosti, mozete uvazovat o spolocnom byvani
Drzim palce a prajem ti vela stastia a lasky 😉

maja2005
11. aug 2015

@didi0310 ahoj didi pozorne som si to prečítala, a môj nazor je odísť, a prečo? nestačí že je dobrý otec. chorobná žiarlivosť je diagnóza, a ešte ako sa k tebe spraval do teraz? ako ku kamoske alebo lepšie povedané ku kamošovi. a to by tam nemali byť, čo bude vedieť tvoja malá keď bude rásť, rodičov ktorý sa nenávidia, žijú bez lásky, pekného slova, hádajú sa. myslím ze to jej ešte viac zničí a poznačí život ako to keby si od manžela na vždy odišla. keď je dobrý otec tak sa s ňou môže stretávať a hotovo. veď aj ty potrebujes lepší život a myslím si l, ze teraz to bude u vás ešte horšie a muž ti nedá ani dýchať a bude ta stále podozrievať. to by si chcela? radšej odísť kým je dieťa malé a moc si to všetko nevšíma ako keď bude staršie a bude to zle znášať.

lubkavargova1
11. aug 2015

Nuz ja poviem len jedno (a to som tvoj prispevok citala viackrat): manzela pustit k vode, rozviest sa. Toto ty nepotrebujes do zivota. A milenec? Nuz ked je chlap ako tvrdi a ma gule, tak bude o teba bojovat. Zrataj si jednoduche co plati stale: ked je s tebou v dobrom a aj v zlom tak vtedy je to spravny chlap do zivota. Ked len v dobrom, tak to bol kurevnik, ktory si fajne suchol a potom dovi-dopo-dopi. Ked vydrzi s tebou aj v lom, tak klobuk dole, a je to chlap do zivota...ale na toto si musis zodpovedat ty sama, lebo ty vies aky su obaja...ale ja nedavam sancu ani jednemu ani druhemu. Postav sa na svoje a bojuj za seba...lebo vyzera to tak, ze nikto ti nepomoze. Je to smutne, ale mam z toho taky pocit.... 😖

worker_falcon
11. aug 2015

@maja2005 tak prepáč, ale "chorobná žiarlivosť"? Tá žiarlivosť bola úplne oprávnená, lebo ona mu zahýbala s iným (spala s iným, brala si dovolenku aby bola s iným, zamilovala sa do iného). Písať o chorobnej žiarlivosti je v tomto prípade asi blbosť, nemyslíš?

nibiru
11. aug 2015

ber ohlad na to že otec je obrazom buduceho muža tvojej dcery tie si podvedome vyberaju partnerov ako bolich otec...teda chceš aby si vyberala mužov čo sa k nej budu chovat ako on k tebe?tym že odídete otcom byť neprestane ale tvoja dcera nebude denne vídať chladné,agresívne chovanie.ja by som sa v momente zbalila možeš byt rada že milenec mal tolko trpezlivosti doteraz.

waitinka7
11. aug 2015

@didi0310 Aj ja by som urcite odisla.....drzím palce.

silviaa
11. aug 2015

@didi0310 Kedze muza nemilujes, odisla by som od neho, budes sa nicit cely zivot. Skor ma sokla reakcia milenca, z jeho strany to bol len sex, nemiluje ta. V opacnom pripade by pri tebe stal a nic by ho neodradilo. Takze radsej ani jedneho. Jeden nasilnik a druhy slaboch.

fiona8
11. aug 2015

od manžela odíď, nie je normálny....a po tom všetkom vidíš,že sa aj tak nechová k Tebe pekne...
a od milenca by som čakala vacsiu podporu....hmmm...ale tak boji sa to je pochopitelne...uvidis ako sa to vyvynie...mozno pride niekto treti...velmi Ti drzim palce.... 😉

lubkavargova1
11. aug 2015

@worker_falcon lenze keby jej nedal dovod, tak nezahyba. Jasne, nemalo sa to stat, ale stalo sa. Nebodaj, zena nema pravo na trosku stastia? Dobre, mala to riesit pekne pomalicky, rozviest sa, dat dokopy svoj zivot a potom s cistym stitom zacinat novy vztah. Ale stalo sa. Myslela si, ze ten milenec ju pochopi/podpori atd.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli