Manžel a jeho sestra

19. feb 2022

Je normalne, ze pocas rodinnych oslav si moj 36 rocny manzel necha masirovat kremom svoje nohy jeho 33 rocnou sestrou? Trpim to uz zopar rokov a zda sa mi to negustiozne, ked sme vsetci v obyvacke a sme tohto hnusu svedkami. Dnes som mu to povedala, ze si to buduce razy nezelam.

dskjhfdlkdjhl
19. feb 2022

Jemine, to mate zaujimave oslavy😀

autor
19. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl je to hnus,nikomu to neprajem

janickacrazy
19. feb 2022

To je dosť divný zvyk, to si fakt neviem predstaviť. 🧐

kate211
19. feb 2022

A co na to hovoria ostatni? Napr. manzel/partner od manzelovej sestry? Niektore rodiny su nechutne.

loginexistuje
19. feb 2022

pomasiruj mu nohy doma ty a povedz mu ze na oslave sa to proste nehodi (bez ohladu na to kto to robi

autor
19. feb 2022

@kate211 Oni su spokojni - manzel + jeho sestra = chore...svokrovci sa tvaria, ze to nevidia a aj tej sestry frajer sa tvari, ze to nevidi. Asi radsej.

pribinak
19. feb 2022

To si mu mala povedať už dávno. Fuj

janickacrazy
19. feb 2022

Nabudúce ho poziadaj, nech ti pomasiruje nohy jej manžel, keď už je to taká rodinná tradícia. Možno im to docvakne, že to nie je úplne ok.

dzulli1980
19. feb 2022

Aj za mňa je to divné ... ale mám kolegyňu, oni napríklad chodia doma nahí ... aj deti ... kadejako ľudia žijú ... pre nich je to normálne, hoc okoliu to príde cez.

autor
19. feb 2022

@janickacrazy on je urazeny, ze som mu to povedala po oslave a to slusne. Neprijal to. Je to chore a vzdy bude. To by som napisala knihu o ich "vztahu"

aneta129
19. feb 2022

Možno je masérka 🤣🤣🤣

sid515
19. feb 2022

V každej rodine sú vzťahy medzi súrodencami rôzne. Zjavne bol medzi nimi pekný vzťah. Nevravím, že ja to mám s bratom rovnako, ale zase robíš z tohi divadlo, akoby ju na tej rodinnej oslave pretiahol. Poviem ti len toľko, nemiešaj sa do vzťahu súrodencov, pokiaľ neide o nič vážne.

irusa
19. feb 2022

Ešte,že len nohy 😁

autor
19. feb 2022

@sid515 Poviem ti tak, uz pted zacatim vztahu s nim ma ludia varovali, ze ich surodenecky vztah je viac ako divny. Po meste sa o nich hovorilo, ze su incest. Chapem, ze ludia su zli a ohovaraju, ale mydlim, ze co oni predvadzaju nie je s kostolnym poriadkom. Toto je 1% zo 100, co som spomenula masaze na oslavach 🤷‍♀️ Musim sa do toho miesat, lebo mam s nim dieta a myslim, ze mam na to moralne pravo. Nielen obskakovat, ale aj aby sa on ku mne na oslavach spraval uctivo oa nerobil p.... na gauci s vlastnou sestrou, ktorej tiez nieco chyba.

wieruska1
19. feb 2022

Moj ex svokor je maser a masiruje ma- ak by som napisala ako sa necham masirovat exsvokrom v sukromi a nema podprsenku znie to divne…..

klarolinne
19. feb 2022

Mne na tom celom príde najdivnejšie, že sa masíruje na oslave, to sa fakt nehodí.

0silvia0
19. feb 2022

Vyloz nabuduce na oslave nohu aj ty, ze aj ty chces pomasirovat

tykat
19. feb 2022

A to ako zacne... sedite oslavujete a "Brasko davaj dolu gate, pomasirujem ti nohy" alebo "Segra, uz som v trenkach noze ma pomasiruj, aj ponozky dat dolu?" Vycapia sa na gauc a masiruju???....🤣 ja si to neviem predstavit.A rodicia? "Joj deti nase len sa pomasirujte, ked uz je ta oslava" 🤪

sid515
19. feb 2022

Aha, tak to je naozaj divné 😀

autor
19. feb 2022

@tykat on ma hole nohy (chodila), ma teplaky a ona si tie nohy vypyta- ukaze, nech ich da na jej kolena a uz to ide. Dnes mala v kabelke ktem na paty, tak ho vyuzila 🤣 Ako, ja som sa triasla od nervov ❗

sandyan
19. feb 2022

Poznam dvoch surodencov...brat foti nahu sestru,netaja sa tym ,davaju fotky pozadia atd na internet.. tiez si myslime kadeco...😂

kate211
19. feb 2022

Tak ju nabuduce predbehni. Ked ukaze, ze ma dat nohy na jej kolena, daj svoje. :D

tykat
19. feb 2022

Nabuduce by som trvala ze si muz oblecie pancuchy a opovazi sa ich dat dolu 😀 ....chore chore... ona je asi uchyl na nohy a on drzi bo mu to nedocvakne ked ho takto "zneuziva" uz dlho.

autor
19. feb 2022

@tykat ona je zamilovana do vlastneho brata a jej frajer to toleruje. To si myslim. Ona je ta iniciatorka tuchto fyzickych kontaktov.

anja27
19. feb 2022

@sandyan coze to ako vazne? Fuj tak to fakt je uz nechutne ludom sibe

portret7
19. feb 2022

Nie, nie je to normalne, tiez by mi to bolo neprijemne.

autor
19. feb 2022

@portret7 Dakujem, konecne sa mi po 2 hodinach dotriasli ruky. Rozmyslam nad rozvodom, lebo taketo, podobne a vacsie "incestne"excesy nie su na moju povahu. Je mi luto, je mi smutno. Niekto nevie, kde je sever. Ako pisem, toto je zlomok pribehu.

zmrzlinka2021
19. feb 2022

Tvoj muz si ta nevazi a to co robia je chore. A vobec mu nezalezi ako to vnimas ty. A je to nechutne!!!

autor
19. feb 2022

@zmrzlinka2021 Dakujem. Myslim si to iste. Moj muz ma vyssie vysokoskolske vzdelanie, ale ani titul mu nepomoze, ked sa chova ako sedlak.

zmrzlinka2021
19. feb 2022

Titul si dnes moja spravi aj tvoj skrecok.... asi tak.
A ani vzdelanost nehovori automaticky, ze clovek je mudry a uvedomely... zial