Manžel ma podvádza

lucinda1711
22. jún 2013

mozno to niekto nebere ako podvod ale ja som pred vcerom zistila ze moj manzel oblbuje kolegynu.prisla mu v noci sms od nej ze sa jej paci a ze uz dalej nevladze atd.som jej napisala a ona mi napisala ze to bol omyl,ale som ju donutila aby mi povedala pravdu,prosila som ju,tak mi napisala ze ona s mojim manzelom nemala nic len dva mesiace ju v praci oblbuje ze vraj sa ide rozvadzat a ze ju chce,vola ju laska,slniecko.no tak vlastne vravi aj mne.doma je vsetko v poriadku,kazdy den sa milujeme,vyznava mi lasku,je fakt dobry,stara sa o mna.on vsetko popiera,ale ked som mu povedala ze chcem vypis sms tak nesuhlasil,viem ze je to pravda.zrutil sa mi svet,bol clovek ktoremu som verila,ktoremu som verila ze ma miluje,ze sa na neho mozem spolahnut,vsetko skoncilo

keisi08051
22. jún 2013

@lucinda1711 - ja som pred týždňom som načapala môjho muža u nás doma s mladšou babou v posteli. Na druhý deň sa mi ospravedlňoval, že sa nič nestalo a že mal vypité, že si to neuvedomoval. Hneď som mu povedala, že je medzi nami koniec a idem sa s ním rozviesť. Trošku zo mňa tá zlosť opadla, ale ešte stále som mu neodpustila, a keď si na tú scénu spomeniem je mi stále z neho zle. Stále sa snaží, si ma udobriť. Nemôžem strpieť ani jeho dotyk. Sľuboval, že sa zmení a urobí všetko preto aby som mu odpustila, problém je len v tom, že si ma snaží získať len sexom. Inakšiu snahu nevidím.

adri266
22. jún 2013

@minnie55 ja to mam od psychologicky...chlapi nepotrebuju mat pricinu na neveru...to len my zeny sme take sproste, ze v prvom rade obvinujeme seba...za neveru je vzdy zodpovedny clovek, ktory ju vykona...lebo ak mali problemy doma, opakujem, mal by to najprv riesit s manzelkou

minnie55
22. jún 2013

@adri266 no tak toto je asi opis z ucebnice psychologie - takto by to malo byt. Ale chlapi su zbabelci, radsej utecu, ako by mali problem riesit. Ale tak samozrejme cest vynimkam 🙂

jaron
22. jún 2013

@mamavera 🙂

minnie55
22. jún 2013

@keisi08051 to mi je luto, muselo to byt strasne...neviem, co by som robila, ale urcite by som mala strach, ze to urobi znova.....

keisi08051
22. jún 2013

@minnie55 ja ho už nemám lebo mu už neverím, chcem sa s ním rozviesť nemienim s ním zostať.

mimi126
22. jún 2013

Ja by som neveru neodpustila ci uz by islo jednorazovku alebo nie-je to strasne.Mozno to boli iba bohemske pudy alebo je tam v oboch problem uz dlhsie ale neveru by som neodpustila.Hoc by som mala ist byvat pod most.Jednak je to sklamanie a totalna nedovera po psychickej stranke no bolo by mi zle aj z toho ked by som si predstavila ako sa valal po inej a teraz s tymi istymi rukami-perami-pipikom-ide ku mne no fuj fuj fuj.Tot moj nazor a vdaka Bohu za mojho manzela.

minnie55
22. jún 2013

@keisi08051 tak to ma naozaj mrzi, ale myslim, ze si sa rozhodla spravne a drzim palce, aby to prebehlo hladko.

keisi08051
22. jún 2013

@minnie55 prečo by som mala zostať s niekým komu na mne nazaleží, sľuboval, že sa zmení, že sa bude venovať rodine a bla, bla, bla... a kde je teraz včera sa zabral a niet ho ...

keisi08051
22. jún 2013

@minnie55 dakujem aj ja dufam, že to prbehne hladko nech si žije svoj život, nech si robí čo chce

lienka.7
22. jún 2013

@lucinda1711
ja som zazila situaciu, kedy tiez takto milenka poslala "omylom" spravu svojmu zenatemu milencovi...nakoniec z toho vysvitlo, ze dana "slecna" to urobila naschval, lebo chcela, aby sa milenec takto uz konecne rozhybal, kedze uz nemienila byt len milenkou, a hoci manzel sluboval, ze sa rozvedie, neklape im to a podobne...stale sa nemal k cinu - tak sa rozhodla tomu pomoct (chlap bol proste srab a sam to nevedel vyriesit, tak to takto nechal pekne na mazelke)....
nakoniec manzelka zistila, ze z 5 rokov, co boli spolu ju 3 podvadzal....cize asi tak.
ja osobne by som sa ho spytala, co to malo znamenat, a ci v tom hodla pokracovat. zasla by som aj za danou slecnou a slusne a bez emocii ci inych vystupov by som si to vyjasnila - aj ked viem, ze je to veeelmi tazke.
len taka otazocka, ako vies, ze nema ine konta, ine nicky o ktorych ty samozrejme nevies????
a to najhlavnejsie, si vobec ochotna mu odpustit??? uprimne, s takymto cloevkom chces stravit zivot a neustale sa "strachovat" ked mu pride v noci nejaka smska????
inak ja si myslim, ze je prirodzene, ked sa spytam manzela, ze co mu v noci pride smska???? aj mna sa pyta ten moj, ze kto mi to v noci pise - a ja ze tatrabanka 😀 😀 😀 😀 😀 a nemam problem mu to ukazat, resp. absolutne mi nevadi, ze ked mi vola z mobilu sa pozrie aj na spravy - vsak nemam co tajit....

yidaky
22. jún 2013

@lucinda1711 Autorka, ja mam tiez pocit, ze skor ta kolegyna po nom "tuzi" a pouziva nekale zbrane. Podla mna, keby mal nejake pletky s kolegynou a sms-ky, tak by viac strazil mobil. No na druhej strane mozno svedomito maze sms...No skor sa priklanam k tej prvej verzii.
A aj ja leziem mm do mobilu....ma internet na nom, ja nie. Ma velky pausal, ja nie....surfujem si bezne na nete v aute, ked cestujeme....mobil si bezne nechava po byte alebo tak. Mobil mu nelustrujem, staci, ze mam pocit jeho pristupnosti...proste nestrazi ho "ako oko v hlave"...

keisi08051
22. jún 2013

@mimi126 presne tak aj ja mám ten názor, ja som mu aj rovno povedala, fuj spať s tebou to sa radšej podrežem surovo a kruto, nech vie...

mimi126
22. jún 2013

@keisi08051 ale,coby si sa podrezavala podrez mu gulky a budete si kvit 🙂 trosku humoru,ale nie vazne.Ved ako mozes takemu cloveku este verit-to sa neda.Ved bol iba tvoj a uz neni za hoc akych okolnosti.

lucinda1711
autor
22. jún 2013

moj manzel je taka povaha ze sranduje s kazdym,nedava si servitku pred usta,povie hocico zo srandy aj trochu blbe reci.som ho na to upozornila ze aby prestal a baba si to mozno zle vysvetlila,neviem a jemu sa pacilo ze po nom niekto ide,no chlapska hrdost.ale keby som to spravila ja tak to by bol uz problem.ja som tej babe napisala sms a ona zatlkala ze sa pomylila,som ju prosila nech mi napise pravdu,na vela mi potom napisala a aj volala som s nou,ziadne vycitky krik normalne v pohode sme sa spolu rozpravali,povedala mi ze sa nemusim bat ze ona s tade odchadza dneska posledny den tam robi,ze nevedela o tom ze je zenaty,ze ju to mrzi a aby som nerobila unahlene rozhodnutia ze mam sa s nim porozpravat.teraz mi napisala ze on sa na nu dnes ani nepozrel a nerozpravali sa.a ze to bol iba jeho skrat atd.ako prijemna baba,neviem nechapem,a som sa jej opytatla ze ci sa jej moj muz paci lebo mu to aj napisala a ona povedala ze najprv to neriesila ale po dvoch mesiacoch oblbovania sa jej zacal pacit ze on bol k nej dobry.

love232
22. jún 2013

@bodka13 ako vaaaazne mi to neda Vam nenapisat na te sproatosti co tu pisete....mojmu muzovi ked o polnoci cingne fon ze prisla sms tak on sa vzdy zobudi a ak nie tak bud ho zobidim alebo pozrem ja kto pisal...jaaa si myslim ze nieje normalne ked niekomu pride o pol noci sms niesme...myslim ze sme dospeli a nikdy neviete co sa stalo....a Co sa tika bodky tak ked je u nich mormalne ze si citaju sms tak co tu rieaite co je trestne??? Boze smejem sa...jedna zena si tu vylieva srdce co ju trapi ze ju muz mosno podviedol ale naopak sa stara o vsetko atd... ze sa miluju a preto nechape preco to spravil...A vy tu idete sa pita preco citala jeho sms ...v kazdom vztahu to je ine nie v kazdom stahu sa bere ze ked si precitate sms teraz musim udat svojho muza "bo si precital moju sms" pokial nieco spravi zana moj muzalebo ja za neho nam to vooobec nevadi...ale ak mi niekto napr moja svokra prebere postu alebo precita tu sms alebo email ja neviem tak toby ma nastvalo...ale nie vlastny muz to je vaetko o dovere a vztahu medzi ludmi

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@love232 pekne si to napisala,ja nevidim dovod ze preco by som si nemohla precitat jeho sms a este dve ked prisli v noci,ma mamu choru dost vazne bala som sa ze ona nieco,ale to je jedno.ked su dvaja spolu nemali by mat tajomstva,no male ano 🙂 ale mat ine hesla alebo nedat telefon.keby mi ho nedal uz by som ho podozrievala.no a dal mi ho a aj tak ho podozrievam,super

luciferkax
22. jún 2013

Ježišmária, baby, to čo riešite? akože ju ukamenovať za to, že čítala mužove sms-ky????????? nechápem, istota je gulomet, bežne si obščas prezriem manželov mobil alebo ked príde sms-ka, tak ason od koho... a nevidím na tom nič zlé

Autorke: neviem, čo by som robila na tvojom mieste, vžtdy som si myslela, že "nevera" sa odhalí hlavne zmenou správania muža...a le, ako vravíš, u vás je všetko OK.... neviem, čo by som na tvojom miewste robila, asi pritlačila muža, nech vyklopí tú pravdu on sám...

lucinda1711
autor
22. jún 2013

ja som si sem prisla po radu,lebo ten pocit beznadeje je strasny,neprisla som sem po to aby mi niekto pisal ze co citam smsky.mi mame taky vztah.nemame pred sebou co skryvat,aspon sme nemali predtym

igiana
22. jún 2013

@lucinda1711 nereagovala si na to, ze ci das urobit vypis hovorov a sms z mobilu. Tym by si si dost pomohla.

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@luciferkax vobec sa nespraval inak,nechodil nikam iba spolu,pisal mi denne smsky ze ako ma miluje atd

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@igiana ja som sa ho na to opytala ze v pondelok pojdeme spolu dat urobit vypis,ale ja neviem,bojim sa toho

igiana
22. jún 2013

@lucinda1711 nevies ci sa da urobit presny vypis textu sms? To by bolo najlepsie. A este nebolo ti podozrive, ze tvrdila, ze nevedela ze je zenaty, a popritom tvrdila, ze jej povedal, ze sa rozvadza?

igiana
22. jún 2013

@lucinda1711 neboj sa toho, lebo sa dozvies pravdu. Zozieranie sa neistotou je horsie. On ma aj nejaky iny mobil?

terezka1947
22. jún 2013

@lucinda1711 ja tiez nechapem,preco by si nemohla precitat sms,ked pride v noci a clovek nevie,co sa deje...
my sme s manzelom uz pocas chodenia mali jasno v jednom(teda ja),ja verna budem,lebo viem,co mam a aj on vie,co ma....takze mali by sme si to vazit-ak nie.....ja neveru neodpustim....a nech by bola akakolvek,ci chvilkova,ci dlhodoba...neverila by som uz nikdy...
verime si,doverujeme navzajom,ja mu nejdem ani do penazenky,ani do mobilu...ak nahodou nieco chcem,poviem...a aj sam ma posle -zober si drobne,zavolaj,precitaj mi,kto pisal..inak nechavam jeho sukromie...ale keby prisla v noci sms,tiez by som pozrela aj bez pytania ci sa nieco nestalo-to je extra pripad.
vies,lucinda-zeny su rozne,niektore su velke bajkarky-aj ona moze klamat....a pokial nemas istotu,ze ti neverny bol......jednoducho nehadz este flintu do zita...mozno zaflirtoval,ona sa namotala...a vlastne nic sa nestalo a on je teraz aj sam nestastny a mozno aj nahnevany sam na seba...ja neviem,nepoznam vas...ale rozhodne si s nim niekde zajdite sadnut,v pokoji porozpravajte....skus sa premoct,nech je to bez emocii...jednoducho mu povedz,ze mu chces verit....ale nech ti trochu pomoze,objasni....a az potom urob zaver....drzim palce,nech sa vam to urovna budete opat stastni....

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@igiana da sa urobit vypis len komu pisal kedy a kolko sms ale co bolo v sms to nie.jasne toto mi bolo podozrive,najprv mi povedala ze ona nevedela ze je zenaty a potom mi povedala ze kolegyna jej povedala ze sa on ide rozvadzat.nevediet je asi niekedy lepsie ako vediet,najprv asi porozmyslam ze ci mu dam sancu a nebudem riesit vypis,radsej

igiana
22. jún 2013

@lucinda1711 inac, ked si pisala, ze ma veselu povahu a ze s kazdym vtipkuje, tak ma napadlo, ze poznam par takych zenatych muzov s podobnou povahou, co nemaju problem capnut cudziu po zadku alebo jej zalichotit, beru to ako zabavu, ale ja by som take spravanie netolerovala.

igiana
22. jún 2013

@lucinda1711 nedalo by sa ti porozpravat este s niekym z jeho roboty? Spytala si sa ho ci je pravda ze jej hovoril laska a srdiecko tak ako tebe?

keisi08051
22. jún 2013

@lucinda1711 ak nemá žiadne tajnosti tak by ti ho mal aj sám ukazať, môj muž mal tiež s tým problém, ked som mu chcela čítať sms, lebo som mala podozrenie. tak to aj dopadlo.

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@igiana ano je taky,ale zase iba slovami nie capnut.boze zeny ja som nevarila dva roky doma,on je kuchar a vari on aj doma,rad vari.ja neznasam varenie,on pride s prace vecer o desiatej a este chce varit aby sme mali so synom na druhy den co jest