Manžel ma stále upodozrieva z nevery

annika88
2. mar 2013

Ahojte baby, mala by som jednu otázku. Čo by ste robili keby Vás muž vkuse podozrieval z nevery (samozrejeme niepodviedla som svojho manžela) a nútil Vás povedat pravdu že som ho podviedla. Ja svojho manžela milujem a nepotrebujem nikoho iného okrem neho, ale neviem ako mu dokázat že okrem neho som nemala iného :( Ja som už zúfala z jeho žiarlivosti :(

janicka11
2. mar 2013

ahoj,verím Tí ze si z toho zufala,:(
Skus neaky dlhší rozhovor,prekvapko kde mu dokazes ze mas len jeho a nikoho ibehi nechceš...Snáď je to len silna žiarlivost🙂

sisaha
2. mar 2013

@annika88 poslala by som ho na vysetrenie...a ja sama sa zamyslela nad tym, ako to riesit, ked sa odmietne liecit, resp. bude vo svojich vyfabulovanych pribehoch pokracovat..

zuzanockamt
2. mar 2013

tak by som ho podviedla, nech je spokojny 😝 - len zartujem 😀

kattrin5
2. mar 2013

Ziaden vztah nemoze byt dobry bez dovery...asi by som takeho chlapa poslala ku psychologovi alebo potom mu len dala bye a nasla takeho co mi doveruje.

alena7070
2. mar 2013

Keď toto robil moj bývalý manžel, ale až tak že mi začínalo z toho šibať tak višlo najavo to, že nie ja podvádzam jeho, ale cely ten čas on podvádzal mňa. Nakoniec sa priznal keď som ho chcela odbiť vždy som mu povedala jedno porekadlo:,,,, PODLA SEBA SUDIM TEBA!!!!!""""""

sudabe
2. mar 2013

@alena7070 vystihla si to to je realita nemam s tym skusenost ale poznam nejake pary a vzdy to bolo takto......

@annika88 moja radim bud ho posles k psychologicke a ked tam nepojde jedine rozvod a ako dlho ste zobraty a predtym taky nebol???

mima4
2. mar 2013

@annika88
spytam sa ta tak, aj ked ho nepodvadzas:
neflirtujes s inymi muzmi?
nenadbiehas inym chlapom?
obliekas sa ako zena alebo tvoje oblecenie je oblecenim koketnej zeny?
jasne urcujes hranice vztahov, komunikacie s inymi muzmi?

Neobvinujem ta, nevidim do teba, do vas, len niekedy nemusi ist o priamu neveru, niekedy je neverne nase srdce, ktore bazi po "loveni" inymi muzmi...

Inak, co sa tyka tej dovery vo vztahu, akurat som citala jeden citat:

VZTAH BEZ DOVERY JE AKO AUTO BEZ BENZINU, NIKAM SA V NOM NEDOSTANETE 😀

katieg85
2. mar 2013

@annika88 toto je choroba ktora sa uz nevylieci,jedine keby sa liecit chcel ale v tom pripade si musi chybu priznat a to dokaze malo kto.strasnu ziarlivost ma moj otec tiez ju nutil priznat sa,dokazal aj udret kvoli tomu,uz mal taku ziarlivost ze len za kamaratkou nemohla ist,ani za mamou,na oslave len si zatancovala z nekym inym tak uz bola k....,nakonec sa po 22 rocnom manzelsve rozviedli a cely cas ju podvadzal on.teraz ma 53 rokov ma druhu a ta ziarlivost sa nezlepsila.to je jeho jedina najhorsia choroba, ziarlivost inac je super otec,ktoreho by som nevymenila ale manzela takeho nie.takze ked sa tvoj nebude chcet liecit psychologom tak to nema vyznam.

aduskatt
2. mar 2013

@mima4 prepac, ale toto znie ako obvinovanie.neporiesila si absolutne jej problem s tym, ako ma dokazat, ze nepodvadza, ale navadzas ju, ako hladat chybu v sebe
@annika88 bohuzial, nijako sa neda dokazat, ze si nepodviedla, zivot so ziarlivcom je tazky, jedine odporucanie, ktore som k danej teme zatial pocula bolo, zasadne nepresviedcat, newpustat sa do takej debaty, neargumentovat, odist z miestnosti a ignorovat☹ drzim palce

hradnapani
2. mar 2013

@annika88 ziarlivost je hnusna choroba a treba ju liecit! Treba vsak aj rozlisit, ci za jeho extremnu ziarlivost moze porucha v mozgu alebo je to "zlodej krici, chytte zlodeja". Odporucam ti pozriet si tento diel o ziarlivosti http://www.ceskatelevize.cz/porady/10169534665-... je to z velmi dobreho serialu CT, skus si to pozriet, mozno tam najdes aj nieco pre seba.
Urcite by vsak bolo najvhodnejsie poradit sa s odbornikom. Kludne za nim chod sama. Da ti kvalifikovane rady.

haslerka27
2. mar 2013

nie je to normalne.to normalny clovek nerobi.normalny clovek ziarli ale akosa hovori odtial potial a v prvom rade nenuti cloveka k nezmyslom.myslim,ze je to psychicky problem,nejake svoje nizke ego si filtruje na tebe.byt tebou,poslem ho k mudr.toto nemusi skoncit dobre.xkrat sa v telke prepiera ako muz dobodal svoju zenu v nepricetnosti kvoli vymyslenej nevere.mas doma dieta,a tvoj manzel ma evidentne zdravotny problem ktory moze prerast do niecoho velmi vazneho;treba to podchytit kym je cas,kym je len pri slovach

miskap2111
2. mar 2013

@annika88 tak ako to už niektoré dievčatá povedali, tento typ nevery je naozaj chorý a tvoj manžel manžel potrebuje pomoc psychológa/psychiatra. Ja som mala jedného priateľa, ktorý takto nezmyselne žiarlil a bolo to peklo. Presne ako teba ma nútil priznať sa k niečomu, čo som nikdy neurobila a čím viac som mu vysevetľovala, že to tak nie je, tým menej mi veril. Bolo to fakt úplné psycho a keď sme sa rozišli, strašne sa mi uvľavilo, hoci som ho milovala. Psychológovia hovoria, že kým nevera sa dokázať dá, vernosť sa proste dokázať jednoducho nedá, lebo ako môžete dokázať neveru, ktorá jednoducho neexistuje? Ja ti strašne držím palce.

vavrenka
2. mar 2013

@annika88 tiez sa pripajam k anzoru kociek - ak je situacia tka ako si napisala, tak tvoj muz zrejme potrebuje pomoc odbornika. teda, pokial na nebije, psychicky netyra atp...

anjelicek26
2. mar 2013

@annika88 - mne to tiez prijde uz chorobne a obratila by som sa na psychologa/psychiatra, nech zisti povod jeho neustaleho strachu.... v takomto neustale podozrievavom prostredi sa predsa neda zit... vo vztahu musi byt dovera. Ked nie je, stane sa s toho bojove pole 😖

sorciera24
2. mar 2013

@annika88 a predtym to nerobil? nebol takyto ziarlivy? to zacal z nicoho nic? ci po akom case, ci prilezitosti?

andrejka1983
2. mar 2013

@annika88 ja by som na neho zautočila protiotázkou.....ak si ty myslíš že som ti bola neverná a omieľaš mi to v kuse a nemáš jeden jediný dokaz,pretože sám dobre vieš že som ti nikdy nebola neverná...tak si myslím že to robíš len preto že TY mi niečo zakrývaš a svoju neveru chceš hodiť na mna!!!! ja začínam mať pocit že neverný si mi ty a nie ja!!! 😀 ..no čo by na to povedal?....ako ja by som mu tak argumentovala že by sa sám do toho zamotal, a nakoniec by aj uveril že neverný by bol on 😝 😀 😀

ajsenz
2. mar 2013

našla by som mu dobrého psychiatra

sense
2. mar 2013

...by osm mu povedala ze ak ho to upokoji a urobi mu radost tak ze to budes musiet asi urobit aby mal na to dovod....inak by som ho poslala na navstevu k psychiatrovi, nakolko sa jedna o chorobnu ziarlivost

jerryjanka
2. mar 2013

nepoteším ťa nezmení sa to - nikdy ☹

mamavera
2. mar 2013

pridám sa k názorom ostatných, nielen, že sa to nezmení, bude to časom len horšie a horšie. Potrebuje odbornú pomoc, ak ju odmietne, tak to budeš mať dievča ťažké.

eeffka
2. mar 2013

@annika88 ako niekto pisal zamysli sa nad sebou ci nema dovod ( prilis vyzyvave oblecenie, flirtovacky a pod....) a ked nie tak by som si asi sadla povedala mu ze u nas nie nie je povinnost sa obhajovat ale chybu DOKAZAT!!! a mohol by mi fuuuukat praskovy cukor dakam... a ze ked tak velmi chce mozem skusit 😀

annika88
autor
2. mar 2013

Dakujem kocky za rady. Ale na Vasu odpoved: nie neobliekam sa vyzivavo, vkuse mam rifle,tricko a mikinu skukne ani saty nemam. Co sa tyka flirtovania to urcite nie. Len to ze v robote som obklopena s chlapmi ale aj ty su v starsich vekoch cca 40-nici. My sme sa uz tolko krat otom hovorili ze si to uz ani nespocitam. Ale vzdy mu hovorim ako ho moc milujem ze by som ho za nikoho a za nic nedala! A on mi to robi vkuse. A to si predstavte prave vcera sa mi priznal ze ked sa milujeme tak on ma vzdy na mysli ze ma cudzi chlap dotykal. Tak skoro ma porazilo

annika88
autor
2. mar 2013

@sorciera24 on bol aj predtym ale nie tak moc ako teraz uz to dost prehana 🙂

mima4
2. mar 2013

@aduskatt ale my ten problem ani neporiesime, taktiez ani som ju neobvinila, iba polozila par otazok, ktore jej mozu pomoct zistit aj to, ci ona niekde nerobi chybu 🙂 Pokial sa jasne presvedci, ze tak sa nesprava, atd... problem je jednoznacne iba v jej manzelovi. 🙂

mamavera
3. mar 2013

@mima4 preboha, čítaj o sebe, čo píšeš! Manžel zakladateľky je zrejme chorobne žiarlivý a ona tu hľadá pomoc. Tvoje slová ju ešte viac zrazia na kolená. Keď jej muž pri milovaní myslí nato, ako sa jej dotýka iný muž, tak potrebuje súrne vyhľadať lekársku pomoc a zrejme dobrovoľne ho tam nedostane, ale bude potrebovať pomoc tretej osoby, najlepšie z rodiny.

annika88
autor
4. mar 2013

Úprimne baby, ja sa strašne bojím že ho stratím kvôli jeho žiarlivosti lebo ja ho fakt milujem a nechcem ho stratit ale ani moje nervy nie sú zo železa. Čo sa týka vyhľadať pomoc u rodiny tak to radčej nie lebo ako sa hovorí cudzí človek je lepší ako svoja vlastná rodina! Preto som sa obrátila na Vás, na Vaše radi a skúsenosti.
Čo sa týka zas obrátiť sa na psychológa, manžel odmieta návštevu odbornej pomoci. Tak neviem ako ďalej, čo robiť!?

katieg85
4. mar 2013

@annika88 tak ked ho nechces stratit a nechce sa ist liecit,tak ten clovek potrebuje aby si mu stale ukazovala lasku,a vyznavala mu to stale,taky clovek potebuje byt milovany.ale ked ta dokaze aj udriet tak nezostavaj snim.

annika88
autor
4. mar 2013

@katieg85 chvála bohu ma neudrel ani raz, lebo to mu bolo posledné, to by som nenechala ani kvôli synovi tak radčej rozvod!
Keby si len vedela že každý den, každú chvílu, každú minutu mu hovorím ako ho moc milujem a potrebujem ho! Ja neviem čo sa stalo, je fakt že bol žiarlivý aj pred tým ale teraz to už moc preháňa a ja sa cítim ponížená!

elizabethia
4. mar 2013

@annika88 ak nezaberie lekar, ako ti to tu pisali uz dievcata, ja by som odisla :( viem, znie to kruto a tazko, ale mas dieta a to dieta trpi tym, ako sa vy k sebe spravate, preziva s vami kazdu hadku, kazde napatie a poznaci ho to na cely zivot. Moji rodicia sa velmi casto hadali a tiez bola v ich manzelstve ziarlivost (aj ked moja mamka ma veeeeelku trpezlivost), ale najviac to poznacilo mna. Vzdy som plakala, kazdu ich hadku som si zapchavala usi, aj ked som bola vedla v izbe a oni si mysleli, ze ich nepocujem alebo ze spim. Zaprisahala som sa, ze svoje dieta od toho uchranim a zatial sa mi to dari 🙂 A ked je taky ziarlivy, tak cely tvoj spolocensky zivot skonci, priarelia, kamarati a castokrat aj rodina :( Urcite by som na tvojom mieste zvazila vsetky moznosti a pripravila sa aj na tie "najtazsie" :( Drzim palce

katieg85
4. mar 2013

@annika88 tak bud ta podvadza on ze ta tak ponizuje alebo nechapem co to chce,skus sa viac s nim rozpravat,vypocut ho co chce a nehadat sa snim.a ked niekgde idete chce byt radcej s tebou ci ide radcej sam???