Manžel mi tvrdí, že ma miluje, ale nevie o mne povedať žiadnu peknú vec

15. dec 2020

Len tak som sa spytala manzela ze co ma na mne vlastne rad, lebo som vypisovala synovi taku knizku, kde to je, taka otatla .... nevedel mi poriadne povedat ani jednu vec .... ked uz som na neho pozrela, ze ty nevies povedat jednu vec, ktoru mas na mne rad tak povedal ze vsak tak celkovo a takto to zahral do outu .... som z toho smutna ... hlavne preto, ze ked sme sa tak dva roky dozadu bavili len tak o byvalych, tak mi hovoril, ze byvalka bola dobra, mudra a mala pekne vlasy .... tak celkom som sklamana, ked o mne svojej zene, ktora som mu porodila dieta nevie povedat normalne jednu vec, ktora sa mu na mne paci .... co si o tom myslite?

bbebe
15. dec 2020

ze prehanas 😉

nelca0510
15. dec 2020

Naozaj prenahas. Ma ta rad celú ako si🙂

autor
15. dec 2020

@nelca0510 len teda ma to mrzi, ze na byvalku presne konkretne veci vymenoval a na mna nic 😔

kittykat22
15. dec 2020

chapem ze ta to mrzi. Ale muzi niesu moc na kvetnate reci. Co mozes spravit je, povedat mu, ze ta mrzi, ze nic pekne nepovedal.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. dec 2020

@kittykat22 ja rozumiem ze chlapi su taki mino trosku, len teda ma skorej mrzi, ze na tu byvalku vedel povedat konkretne veci a na mna nie .... ze asi to nie je uplne o tom, ze nevie povedat, ale o tom, ze ho nic nenapada pri mne 😔

nelca0510
15. dec 2020

Možno mal na nej rad tieto konkrétne veci. Nič si z toho nerob,ma ta jednoducho rad celú ako si🙂

autor
15. dec 2020

@viestta mne to ale skorej dojde, ze tym ze povedal vsak tak celkovo to ako keby tak zahral do outu aby nebolo hluoe, ze nepovie nic

autor
15. dec 2020

@nelca0510 tak povedal, ze bola dobra, mudra a mala pekne vlasy, tie vlasy pochopim, fakt mala krasne dlhe a hudte vlasy, ale neviem ci si mam hento brat ze ja nie som ani dobra, ani mudra, ked na mne to ako plus nevidi

tinqua
15. dec 2020

Ja keď som sa môjho spýtala,že čo má na mne najviac rád povedal, že to že som ako on...tak som začala zo srandy hrotit, že teda či som podľa neho ako chlap....dobre sme sa vtedy zasmiali, odvtedy ma zvykne občas volať Fero....v každom prípade zobral si teba, nie bývalú a vyhovujes mu zrejme v každom ohľade....proste nie každý chlap je Sládkovič

maminka123abcd
15. dec 2020

Jaj, nechápem, akože môžeš byť rada že je ešte s tebou a že ťa má rád, lepšie ako keby povedal neviem.

stanulienkat
15. dec 2020

Duro: "Fero, naco zomrela tvoja zena"? Fero: "ja neviem ani naco zila".

panelacikova
15. dec 2020

autorka: môžem sa opýtať, ako dlho ste spolu? myslím tým, ako dlho sa poznáte, ako dlho ste manželia a koľko má dieťa?

brita7777
15. dec 2020

Ze je muz a tak reaguju muzi, ak by si sa ho spytala "v objati" niekde v posteli, asi by bol zhovorčivejší 😀

mamutka
15. dec 2020

O bývalej ti povedal konkrétne veci, lebo ty si s nou nežila, nepoznáš ju a jednoduchý opis ju proste definoval. Mohol by povedať aj jazdi na Octavii a ma dlhé nechty. Nepovie že bola blbá, lebo len debil sa povesi na blbú ženu.
Ja som nedávno tiež dumala co by som povedala konkrétne, prečo mám rada svojho muža. To sa nedá. My dvaja sme tak komplexne prepleteni a doplnajuci sa, že sa treba zamyslieť, kde začína a kde končí vlastnosť toho jedného, ktorá bola silnejšia u toho druhého a nakoľko nou ovplyvnil partnera. Takto to mame 20 rokov, vzťah stále fičí ako v prvých rokoch, čo ti poviem 😁
To ze niekto vie z fleku splechnut odu na svoju ženu ešte neznamená ze ju aj v duši stavia na piedestál, to si nemysli.
Ja nie som napokon tovar, aby ma niekto mal rád pre určité konkrétne veci. Som príliš komplikovaný tvor. To sa musí ľúbiť tak celkovo 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. dec 2020

@tinqua lenze byvala sa s nim rozisla, tak ju si zobrat nemohol 😂

autor
15. dec 2020

@panelacikova sme spolu 6 rokov, pozname sa 7, dieta ma rok, manzelia sme 3 roky

autor
15. dec 2020

@brita7777 asi hej 😂 ale stale to nevysvetluje, ze na byvalku bol zhovorcivy dost 😂

autor
15. dec 2020

@mamutka pekne napisane ☺️ Len ma tak v prvy moment napadlo, ze boze ved jemu sa na mne ani nic nepaci, na co je so mnou teda ....

marca12
15. dec 2020

Mozno sa ho to musi opytat niekto iny a bude vediet vymenovat. Aj ked nechapem,naco ti boli informacie,co mal rad na byvalej. Trosku zapracuj na sebavedomi

anonymka11
15. dec 2020

Kde nie je problém, tak ho treba hľadať. 🙈 To, že nepovie presne konkrétnu vec neznamená, že ťa nemiluje alebo, že nevie co ma na tebe rad. Povedal ti to jasne ma ta rad takú aká si co viac si želať nie? Ci mal ti povedať si múdra, máš pekne, vlasy ale si tuctova máš malé prsia a mohla by si lepšie variť? Ci ako? Ja neviem 🙉🤔 aby si si to nezobral osobne nepoznám ťa neviem ako vyzeráš bolo to všeobecne myslene, aby si sa neurazila

autor
15. dec 2020

@marca12 to sme sa ale dva roky bavili o byvalych, mozno aj davnejsie, ze co boli zac, ale teda samozrejme ked ju chvalil mi to zarezonovalo

autor
15. dec 2020

@anonymka11 mne ani tak nevadi, ze nepovedal konkretne, mne skorej vadi, ze pri druhej vedel vymenovat hned konkretne veci a pri myslienke na mna ho nic konkretne nenapadlo ....

limetka69
15. dec 2020

Si ho zaskocila, to je vsetko. Ked som si to precitala a zamyslela sa, zistila som, ze by som svojmu muzovi tiez nevedela odpovedat, naozaj. Z fleku urcite nie. 🙈 A pritom som rada, ze mam prave jeho.

autor
15. dec 2020

@limetka69 mozno, uvidime, mozno mi este povie nieco, ked sa zamysli nad tym

limetka69
15. dec 2020

Tak to pochybujem 🤨. Chlapi su z marsu. Ty to v hlave rozoberas aon na to zabudol minutu po rozhovore. Urcite sa nad tym nezamysla vobec. Berie to za uzavrete a svoje zahranie do outu ako si to nazvala berie za majstrovsky vykon. 😂

panelacikova
15. dec 2020

no.... ja osobne to považujem z jeho strany prinajmenšom za veľmi nešťastnú reakciu... aj to pred 2 rokmi aj teraz, že ti nevie povedať, čo ho na tebe púta... môj mi vždy povie nejakú koninu, cudzia žena by si priam pomyslela, že aký hulvát 😀 ale ja presne viem, ako to myslí a vždy ma to poteší, že sa mu páčim, že je zo mňa hotový, atď... nikdy by som nemala dobrý pocit z muža, ktorý sa nevie vykoktať, čo sa mu na mne páči. neexistuje, žeby nebolo jednej veci, ktorú by nenašiel....
a že ti to nepovedal preto, ako píšu ostatné ženy, lebo sa mu páčiš ako celok? blbosť.... aj na toto má ten môj vetu: milujem ťa preto, aká si. ako sa chováš, ako vyzeráš, aká si úžasná.... toto je odpoveď, že ma miluje ako celok. ale nie čušať ako idiot....

ešte otázka - anonym: nenatlačila si ho tak trošku "do dieťaťa"???

alice8mi
15. dec 2020

ked sme s manzelom chodili na predmanzelsku pripravu tak presne padla otazka ze co sa nam na nasom partnerovi najviac paci,tak sme vymenovavali presne to "lebo je dobra/y, pekna/y, pracovita/y atd atd" az jeden muz povedal na svoju partnerku ze "milujem ju presne taku celu aka je,aj s dobrymi aj zlymi vlastnostami" a to sa mi vtedy tak zapisalo ze ozaj takto to je a takto to ma v stastnom manzelstve byt
tak vlastne mate idealne manzelstvo a milujuceho muza 🙂

nika11103
15. dec 2020

Jojjoj moja naozaj preháňaš d🙂)) to chlapi sú naozaj takí oni to inak berú tieto citove vyznania alebo ako to nazvať ver mi . Oni nevidia ani to čo vidia každý deň😂 pre príklad pýtam sa drahého akú farbu oblečenia preferujem (podotýkam , že v mojom šatníku nájdete 98 percent čiernych a sem tam nejaké tričko s kvetinkami). A on sa naozaj vážne zamýšľal že aká farba sa mne vlastne páči 😀 ešte aj pyžama mám čierne 😂