Milujem svoju priateľku a bojím sa, že náš vzťah skončí

majussko
30. sep 2015

dobry den mame rodinny problem s mojou partberkou ohladne intimneho zivola.
Moja partnerka je pre mna najkrajsia zena na svete a milujem ju nadovsetko spolu aj mojou dcerkou.
vsetko zacalo uz pocas tehotenstva zacala mat coraz menej chut na sex ale snazil som to chapat ked je to pre nu take narocne. na dietatko sme sa tesili obaja.
po narodeni bolo opat vsetko v poriadku sle onedlho som zacinal mat pocit ze som uz len bokoma zacalo ma to trapit a nas intimny zivot isiet dole vodou a zacali problemi. hadky ticha domacnost posielala ma domou psr krat mi povedala ze je koniec. Milujem ju stale rovnako a snazim sa pomahat aj dietatkom ked pridem z prace aj domace prace robim ako napr.riady upratovanie atd. co sa tyka malej pomaham vo vsetkom ked sa da.Vsetko ma co potrebuje pokiak nam to financie dovolia. Milovanie s mojou partnerkou je nieco uzasne alle ked sa pohadame tak nechce nic ani ku mne ist pritismut sa a ked sa jej opytam tak povie ze jej je to jedno. co sa tyka milovania z jej s trsny na mna tak je to tiez podobne ako to vnimam a citim ja. no ale k veci som chlap mam krasnu zenu a tuzim ponej stale viac a viac ale uz som zufali a nevuem co mam robit sj psychicky sj fizicky dom na dne. zacunam bit unaveny a nevladzem. ked sa chcem o tom porozpravat tak nechce slebo ked hej tak bud sa nahneva ked poviem proti srsti alebo je jej to jedno a neriesi to . Nic od nej nechcem ani ju nezatazujem svojimi vecami ale ani to nepomaha. mam strach ze pridem o nich ked to pojde takto dalej a potom uz moj xivot nebude mat zmysel ked xijem iba pre
nuch. co mam robit uz som s toho na prasky a bojim sa toho ze zacnu aj zdravotne problemi s toho neustaleho stresu a nerozity. :(
dakujem za daku radu ale rada typu co nemas doma hladaj inde ani nepiste lebo ja milujem iba moju partnerku a chcem iba ju. Dakujem za pochopenie

jankazav
30. sep 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Priateľu, vzchlap sa!

0silvia0
30. sep 2015

to čo sa dnes roztrhlo vrece s dnes registrovanými zakladačmi tém o hormónami zmietaných ženách-matkách a utláčaných chlapoch???

miriam11
30. sep 2015

@majussko vyzera to tak, ze partnerka je zrejme vycerpana. Aj ked pises, ze jej pomahas, ked sa da, ver tomu, ze celodenna starostlivosť o dieta je psychicky narocne. Pre niektore matky az frustrujuce, stereotypne, dookola tie iste činnosti povacsine mozu liezt pekne na nervy. K tomu este trpezlivosť pri kadejakých naladach dietata, situácie, kedy to chce fakt pevne nervy.... takze si myslim, ze cely ten nezaujem prameni z tohto. Nebude to tak vecne. Rozpravate sa niekedy o tom, co preziva, ako sa citi, co planuje, aky bol pre nu den, je na MD spokojná? Pises, ze sa nechce rozpravat. Ona je podla mna z md unavena, zmenil sa jej zivot, aj ked dieta miluje, zrejme si to takto nepredstavovala a vie, ze musi len vydrzat. Neobhajujem ju, len to skus vidiet aj z tejto strany. Chce to cas a pokúsiť sa najst spôsob hovoriť o tom s nou.

verkom
30. sep 2015

Aaaach..... ja ti rozumiem..... my ženy sme niekedy naozaj dosť zvláštne a platia na nás pravidlá ktoré poznáme len my 😉 ak ju naozaj miluješ tak musíš zistiť čo by skutočne chcela. Možno by stačila večera a romantika pri sviečkach. .... ženy sa po pôrode cítia niekedy ne atraktívne. Možno by stačilo sem tam doniesť nejaký kvietok a pusu na líce spolu s poznámkou o tom aká je krásna a ako ju miluješ. Sem tam ju pomasiruj aby sa uvoľnila. Žena musí po pôrode dostať od svojho muža reakciu že je stále žiadaná a krásna a že všetko čo robí je super, pretože sa stará celý deň o dieťatko, upratuje a varí a snaží sa zo všetkých síl aby bolo všetko perfektné. ... a do toho by sme ako ženy chceli ešte aj dobre vyzerať. .... niekedy je to s nami ťažké ale oplatí sa pripomínať nám že naša snaha je ocenená a že sme stále milované. ... niektoré ženy ma tu možno ukamenuju za názor ale je to tak.... postupom času zistíš čo je presne to čo tvoja priatelka chce.... a čo ty vieš, možno sníva o svadbe aby ste boki oficiálne rodinou. ....

miriam11
30. sep 2015

@verkom inak, aj mna napadla svadba, ved maju dieta a " len tak". Pre niektore zeny je svadba znakom toho, ze ich muz skutocne miluje. A uz sme mozno prisli na dôvod jej nálad🙂🙂🙂

vililienka
30. sep 2015

@majussko musis jej povedat ze ju milujes a pytat sa stale s cim jej pomozes ci si nechce oddychnut niekam ist...a hlavne jrj vysvetli ze si chlap a potrebujes sa s nou milovat...a poziadaj ju o ruku

kleofaszkutya
30. sep 2015

Ser na nu, je to krava.

majussko
autor
1. okt 2015

@verkom co sa tyka svadby v tom je problem uz som bol zenaty pokial som nezistil ze moja ex si zacala s mojim ex naj.kamaratom a este ktomu susedom. To bola rana do srdca a vtedy som prisiel o vsetko o dvanast rokou a o dvojrocneho syna. Ale akosi som sa z toho dostal a syna mavam kazdy vykend. Moj syn ma strasne rad moju partnerku stale o nej hovory ci v skolke ci s kamaratmi aj u nich doma a to ma tesi ze ju ma rad. No a ku tej svadbe uz sme sa bavili o tom a chceme sa zobrat alebo chceli? To neviem lebo po hadke mi povedala ze nevie mozno chce mozno nie. Ja si ju chcem zobrat len uz v kostole sa to nwda ked som uz raz bol. Museli by sa akesi papiere vybavovat a to trva aj rok aj dva co som zistoval. Jedina moznost je urad.
Este ste pisali ci jej hovorim ze je je krasna tak ano ja jej to hovorim ze krasna a myslim to vazne pre mna je krasna a aj bude a este ci jej pomaham tak pomaham jej jej zo vsetkym ked mozem ale pravda je ze varit az tak neviem tak v tom az tak nepomaham. Hubicku jej vzdy davam ci rano ked idem do prace a aj ked pridem z prace aj veced aj pocas dna. Dalej ci jej hovorim ze ju milujem tak ano hovorim ved je to pravda. ked sme neni povadeny tak vecer ked ideme spat tak sa pritulime ku sebe a drzim ju v naruci a spolu aj zaspime tak. a niekwdy nechce ist lku mne lebo vie ze mam chut na milovanie tak povie ze nejde ku mne lebo si mysli ze jej nedam pokoj. Mam to komplikovane :( Neviem co uz mam robit lebo mi to chyba a som a toho nwrozny. Uz aom hladal na nete ako sa zbavit chuti na sex tak nic ani ziadne farmaceutika su neni len dake na predpis a ku doktorovy s tym sa asi neodvazim. Uz to vsetko citim aj na sebe aky som unaveny zniceny nerozny .......

leeenka26
1. okt 2015

Ja mam pocit akoby to pisala zena bez urazky. ze si to pisal ty, to nie ale z pohladu mna ako zeny...mate to totalne otocene. Ja netvrdim ze chlap sa nema spravat k zene pekne a prejavovat jej lasku, ale neprehanas to?? Zmen postoj. Skus jej dat moznost aby sama od seba ta pobozkqla, objala, prejavila naklonnost lebo z toho co pises mi pride ze len ty hras husle a jej je vsetko jedno a len sa vezie. Materska nie je prechadzka ruzovou zahradou to je svata pravda a ja som napriklad tiez velmi dlho nemala chut na sex a podobne neznostky aj ked sa ku mne muz prilis mal nebolo mi to prijemne. Za to ai ale nemyslim ze ta nemiluje, v tom su hormony ako fakt je to tak. Nesmies si to tak brat, neber to tak vazne lebo cim viac budes na nu naliehat a tlacit sprotivis sa jej. Dosiahnes presny opak toho co chces.skus trosku zvolnit. Daj tomu cas. Klud. Ak nepomoze partnerksa poradna

lenadka
1. okt 2015

@leeenka26 aj ja mám pocit, akoby to žena písala 😉

jama16
1. okt 2015

@majussko tak takyto podobny problem je aj unas.mam takeho podobneho muza ako si ty.mame dve deti mladsie ma skoro tri mesiace starsie 5,tiez nemam vobec chut na sex,vecer zaspavam o osmej a malym,lebo som strasne unavena z celodenneho obskakovania deti.muz je z toho tiez uz nanervy, casto sa hadame koli tomu.lenze unas je to uz tak ze on strasne namna tlaci koli tomu,hadame sa,nevieme si uz ani pekneho slova nekedy povedat.Tak ti chcem len povedat,rob tak ako doteraz,hlavne ju dotoho nenut lebo cesta tadial nevedie.co ja by som zato dala aby bolo vsetko inak ☹

leeenka26
1. okt 2015

@jama16 a pomaha ti muz v domacnosti?

magmolatus81
1. okt 2015

@lenadka @leeenka26
Baby nie vsetci muzi su ozrani a prasce, su aj ti dobry co sa snazia o to aby domacnost fungovala dobre.
To ze Vam to pripada ze ma chlapec v tele viac estrogenu je skor pre to ze vy ste to nezazili (bez urazky).

magmolatus81
1. okt 2015

@majussko tu sa nacitas aj dobrych aj zlych veci na oboch vas.
Moja chlapska rada, snaz sa je pomahat nadalej, netlac na nu moc. Bravaj ju von, po navstevach nejakym spolocnym znamym. Je unavena a ma ponorkovu chorobu z toho ze je doma na materskej. Kup jej sem tam kvety, zober ju niekam na nakup aby si kupila cosi pekne atd...

jama16
1. okt 2015

@leeenka26 tak s domacimi pracami mi nepomaha vobec akurat tak jedlo nam pripravi,o to sa stara aby som jedla koli mlieku alebo maleho povaruje chvilu inak nic take 😒

majussko
autor
1. okt 2015

@jama16 vam sa to lahko povie a a co mi muzi si nic nezasluzime? bolo tu spomynane ze mam pozvolnit a nebit taky pomocny pre nu ze to prehanam ale pravda je taka ze rano idem do prace a prichadzam o tretej piatej alebo o siedmej zalezi kolko mam prace. a som rad ze som s nimi. Mala dobrucke dieta pomaha nevystraja hra sa sama v pohode zaspi tri krat za den a v noci spi az fo rana do siestej siedme aj osmej. Kolko krat idu do mesta do prirody ku znamim a tak. Na nakup chodime spolu a ci jej nieco pekne kupim tak kupim pokial to financie dovolia a ked nahodou nie tak ja sa uskromnim a radsej kupim im co chcu. a este som zabudol povedat ze uz par mesiacou mam problem zaspat rano stavam o piatej a vecer zaspim ako kedy o dvastej o jednej a ten spanok mi chyba kedze robim tyzdenne sest dni uz daku dobu lebo mam toho v praci nad hlavu ako aj teraz uz musim ist lebo prestavka skoncila :(

jama16
1. okt 2015

@majussko tak potom neviem preco je taka ako pises,tusim si idealny muz...ale tazko povedat.Asi je nanu moc ta dobrota ktoru jej poskytujes a davas.Niektore zeny nevedia co od dobroty by robily,tak sa chovaju k muzom inak ako si zasluzia.Tak sa jej skus tolko nevenovat a nepomahat v domacnosti.hovoris ze mate len jedno babo.Myslim ze sa da lepsie zvladnut jedno ako keby ste mali dve.

cacianka
1. okt 2015

@majussko urob si dobre v sprche, uvolní sa napätie v tebe a dobre sa vyspi, nekedy si urob večer len sám pre seba, ked tolko pracuješ aby si zarobil, tak si zaslúžiš čas len pre seba, pár hodín týždenne.

leeenka26
1. okt 2015

@jama16 tak potom necudo ze zaspavas o 20.00. Treba chlapovi pekne nakazat co ma robit doma. Im musis polopate. Pekne rozdelit domacnost. Ziadne take ze ty si doma. Omyl, ty si takisto v praci a 24.,hod.

leeenka26
1. okt 2015

@magmolatus81 ale ja som nikoho neurazala ani nenarazala ze by bol zzsenstily nic take. Len proste uplne taketo problemy maju praveze zeny vo vztahu k muzovi. Ja osobne mat takehoto chlapa doma asi dakujem vsetkym bohom co existuju aj neexistuju.

mysicka36
1. okt 2015

Pre mňa je zženštilý. Neviem si predstaviť môjho prihláseného na koni a tu vyplakávať (ešte s takou gramatikou) by som ho teda hnala 😀 preboha chlapi čo už sa vám netvorí testosterón či čo?

To je nejaká zvrátená doba toto. Buď je kopa podpapučákov, kurevníkov alebo zakomplexovaných čo aby si zvyšovali ego tak týrajú ženy. Toto pre mňa niesú sebavedomí chlapi.

dunakiliti80
1. okt 2015

ten nick 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magmolatus81
1. okt 2015

@mysicka36 ak bude chlap sebavedomý, tak budú písať ženy, že majú doma zakomplexované hovado. Ak tu pofňuká chlap, ktorý si nevie zvyknúť na to že je v dome dieťa tak ma malo testosteronu. Si teda vyber. Aj pre chlapa je to zmena ak príde dieťa do domu.

magmolatus81
1. okt 2015

@leeenka26 na 90 percent také páry neexistujú. Aby boli obaja rovnaký je asi nemysliteľné. Vždy musí byť jeden ktorý ťahá a druhý musí byť tahany. Rozdiel je len oblasť kto kde prevláda. Potom by to asi nemalo šťavu

libka1
1. okt 2015

@kleofaszkutya pocuvaj ty pes, ty ju poznas osobne ked si ju hned zaradil do zvieracieho rodu? 😅

majussko
autor
1. okt 2015

za gramatiku sa ospravedlnujem ale v podstate mi to jedno a neviplakavam tu len chcem poradit a ci tu niekto mal taky problem a ako ho vyriesili. a zzenstili som neni. v podstate som chlap pre vsetko dokazem si spravit opravit vymysliet hocicco od dreva kovu elektriky aut atd...... urobil som komplet celu izbu sam natahal elektriku vyrobyl nabitok postel zrkadla podlahu a tuzila po baldachyne a ten som si spravil podla mojej predstavy a je super a dobre to vyzera no a poviem vam ze ked prisla domou lebo bola na cas prec a vosla do izby tak padla na kolena to bolo pre mna uzasny pocit ked sa jej neuveritelne lubila.. prirastok mame ale uz som spomynal ze nase slniecko je dobrucke a netreba az taku starostlivost ked je ako sa da povedat samostatna. chodi uz od siedmich mesiacou. ked som doma tak pomaham ked sa da. najhorsie bolo ked nam isli zubky tak v tedy bola starostlivost v plnom prude. neni som zakomlexovany ani kur....k a ani ju netiram. bolo tu spomynane ze mam ist do sprchy a ....... ale ja to nechcem robit lebo mam doma zenu po ktorej tuzim a bez nej to nechcem robit. Chapete to? a uz onej nepiste ze krava dake zviera atd to plati iba pre niektorich a ak to tu chce niekto napisat tak nech to ani nepise lebo mozu maj casom tiez taky problem a nebudu si dat vediet radi co a ako. ako sa hovori na kazdeho raz pride