Môj "chlap" asi nevie ako je orientovany

kukurica13
14. apr 2016

Vztah s mojim "priatelom" nikdy nebol ako z romantickych filmov...bolo mi s nim dobre od zaciatku..no on bol vzdy divny akoby nevedel prejavit city a lasku voci mne. Ze ma lubi mi vedel povedat az ked som mu povedala ze koncime a ideme od seba. Vzdy to vydrzalo mozno mesiac.
Medzi tym siel do zahranicia na misiu a chodil na 2tt dovolenku domov a vtedy sa nam podarilo babenko. Bude mat 5mes.
Odkedy sa vratil ide to dolu vodou. Cele tehu ziadna opora nic akoby sa ani netesil. Porod zmeskal lebo siel rehabilitovat po misii. Asi mu to bolo viac dolezitejsie ako zena 4dni pred porodom. Mesiac po porode ako tak fajn. A potom to zacalo..vkuse mobil hry..tajnosti oblbovacky...
Jeden vecer bol na mojom pc a samozrejme je prepojeny s mobilom tak ma napadlo pozriet co tolko googli a hodku a pol si prezeral a doslova hladal damske topanky cizmy proste obuv c.42. No reku zelezo sa kuje za horuca tak som vybehla a vsetko zrusil...a ja ze ci uz nasiel topanocky a ze pre koho to je. Neskor mi doslo ze on nosi c.42. Ze mal povedat a na vianoce by som princeznicke kupila crievicky a ne pansku kozmetiku. Samozrejme nemal ani snahu mi to vysvetlit..doma ticha domacnost a az ked ho doma cakali zbalene kufre spustil zopar vyhovoriek typu ze s kolegami sa bavime o roznych blbostach a pod. Samozrejme som mu to nezozrala len som mu vynadala.
nanom zakazdym vidim ked sa nieco deje klame taji alebo spekuluje cosi. Ubehlo par dni a dosla som mu zas na nieco. Zistila som ze z 3r co sme spolu ma 2r nick na pokeci a odomna to ziadal zrusit.
Zalozila som si zensky nick a pisala mu...samozrejme chytil sa aj ked bol opatrny..no a prejdem k tej ceresnicke na torte..prepozicany pansky nick bol uspesnejsi. 😲. Vsimala som si prihlasenia a miestnosti kt.navstevoval.
Zakazdym ako vysiel z domu niekam prec G&bi, D/S vztah a klasika sexzoznamka. Rano cez den v praci vecer noc ak ostal prespat u rodicov. Napisala som z muzskeho nicku a normalne odpoved som nevedela ci plakat alebo sa smiat... 😲 😢 ci ho mozem vy.ebat...
Tak reku ja ta doslova vy.ebem aj s kuframi. 😠 K stretku zatial nedoslo aj nejako prestal pisat...nevie ze ja viem. Zrazu ma nejakeho kamosa Jana a nikdy s nikym nechodil na pivo. Zrazu sa objavil Jano. Co je to jeho pichac? Ci? 😖 Najvyssi cas to doriesit co myslite?
Chybat mi nebude. Zhnusil sa mi. Ved ani neviem s kym zijem. Som z toho sklamana kvoli malemu. Byvame v mojom dome. Takze byvat mame kde a rodina mi vzdy pomohla financne ked bolo treba.
Mozno potrebujem podporit nakopnut...
Ako drobcovi vysvetlim co alebo kto je tato? Zacne rozpravat mama baba a tato co? Princessa?
Uz teraz s nami neni moc. Ma chripku tak je u rodicov.. A mne to tak vyhovuje. Nechcem aby sa uz vratil. Maximalne pre tie kufre. Uz dostal tolko sanci ze uz by aj stacilo.
Toto ani Pilcherova nevymysli 😔
Robim spravne???

0silvia0
14. apr 2016

@kukurica13 podľa tvojich reakcií vyzeráš byť ten typ tvrdej ženy, asi ťa okolnosti prinútili alebo si taká odjakživa, neviem... Ten tvoj chrústiček sa ťa asi aj trocha bojí, predpokladám a nevie sa ti fakt od srdca zdôveriť a vyložiť karty na stôl. Toto vám fungovať fakt nebude, nájdi si normálneho chlapa a tohoto fakt pošli k maminke domov 😎

janinah
14. apr 2016

V prvom rade- dosť chúlostivá téma a ty tu máš fotku...o pár rokov si to peknekrásne môže prečítať váš syn 😒 v druhom rade- choďte od seba a to čím skôr,tu nie je žiadna láska,z tvojej strany nie,nepíšeš ako by iná písala- milujem ho,trápim sa,čo robiť? ako z neho spraviť normálneho chlapa? myslím,že u vás čas na záchranu už prešiel....v treťom rade- pokec a podobné somariny sú pre nie charakterné povahy,zabávať sa tam či špehovať pod vymyslenými nickmi nie je hodné inteligentného človeka a ľudia by si ušetrili kopu problémov,ak by si podobné zábavky odpustili....a napokon- schádzate sa a rozchádzate,každú chvíľu sa balia kufre a vy si do toho "vzťahu" náhodne vyrobíte dieťa? dieťa nepotrebuje len jedlo,plienky a peniaze,potrebuje stabilnú rodinu a zrelých rodičov,tým chcem pre čítajúce napísať,že najprv spoznať chlapa dôkladne,až potom deti robiť....

lorela
14. apr 2016

@kukurica13 Myslím, že tu už nie je o čom. Obaja si dajte šancu žiť, ale každý inde a inak. Už sa len dohodnúť v súvislosti s výživným a stretávaním sa so synom.

kukurica13
autor
14. apr 2016

@janinah kufre sa zial zacali balit po narodeni drobca. Predtym som o tom ani len netusila.
Pisala som ze ano som nasrata..tak tu snad nebudem pisat ci ho milujem. Momentalne si ani neviem predstavit kde co a s kym robil alebo momentalne robi a neverim mu uz.
A pokec skor zufaly cin a zvedavost co tam hlada ked doma ma vsetko... Teda aspon som si to myslela do urciteho momentu.

bonaqa2013
14. apr 2016

a nikdy si nemala pochybnosti o tom že je troška iný ? vieš u niektorých to že je chlap gay vidíš už na kilometer... A čo sa týka sexu ti neprišiel iný? možno nie je gay, len bi.
Inak u nás v dedine bol jeden mm pár - mali spolu syna, a jeho otec bol gay. žili spolu celý život až do smrti. ona bola učiteľka.... Nechcem aby si sa teraz obetovala a s ním za každú cenu zostala.... ale asi aj tak sa dá....

kukurica13
autor
14. apr 2016

@bonaqa2013 praveze by ma to nenapadlo vobec... A vlastne na moju otazku z pokecu ci ma uz skusenost alebo co ani neodpovedal len ze zo zvedavosti.. Ku skusenostam sa nevyjadril.. To mi snad vysvetli.
Mozno by som skor predychala keby ma podvadza..ale vravim..neviem kedy ked donedavna byval doma. Posledny mesiac a pol je zrazu podivin.

99zuzula
14. apr 2016

@kukurica13 ahoj. Tak ja som kedysi mala takeho podobneho milenca ako je ten tvoj. Nic som si nevsimla, az ked sme sa rozisli, zostali sme kamarati a nasiel si novu babu tak sa mi popriznaval, ze obcas prasi aj chlapov a ze ich hlada na pokeci. Teraz uz ma aj dieta a "hra" sa na vzornu rodinku, len ho obcas suchne aj inde.

kukurica13
autor
14. apr 2016

@99zuzula ci to neni ten isty... To uz by sme sa snad aj zasmiali. 🙂

99zuzula
14. apr 2016

@kukurica13 joj nie je to on....jeho zena aj dieta je starsie ako je tvoj pripad. Ale pamatam si, ze mi hovoril o tych pokecovych fesakoch, ze su to tiez zenaci s rodinami, takze mnohe mozno ani netusime co mame doma 😃.

kukurica13
autor
14. apr 2016

@99zuzula boze to tak potesi toto... Clovek sa ma vybujacit za mladi a ne aby mu na stare kolena prepinalo a riesil druhu alebo nebodaj este aj tretu pubertu...

sardinka32
14. apr 2016

@kukurica13 Ak Ta podvadza so zenami...cele zle, ak Ta podvadza s chlapmi este horsie a ak by sa pod vianocnym stromcekom ozaj najviac potesil damskym cizmam...jdu blejt velebnosti. 😅 Zbytocne to natahovat...syna neries...ci uz bude tata tatom alebo princessou, mu to potom nejako vysvetlis. Naco byt s chlapom, ktoreho nepotrebujes a neveris mu?

lusswinki
14. apr 2016

Ach jaj, pri tomto vsetkom si uvedomujem akeho skveleho mam manzela, sice ma tiez svoje muchy a ani nepamatam kedy naposledy mi povedal ze ma lubi a podobne... ale mat taketo cudo doma co mas ty,tak ho asi tiez zeniem kade lahsie, prepana, ved by som sa bala, ze od neho ete nieco chytim. Hej suhlasim s tym co tu vyssie odznelo uz, ze ked chlap podvadza so zenou, tak je to hrozne, no s chlapom to je total hnus. A ani sa ti necudujem, ze si nasrata.. mne sa hnusi ten tboj princess a ani ho nepoznam nieto este mat s nim "vztah" ... joooj cele zle, drz sa a prajem ti, aby sa ti v zivote darilo a milujuxceho partnera, oddaneho len tebe 🙂

mackoromanocka
15. apr 2016

😀 😀 😀 život je niekedy kocurkovo, ale tak no..nemusí byt zlý, isto vas aj ma rad..len teba inak, nemiluje ta, potreboval ta ako zasterku pred svetom, rodicmi,atd, ze je normal orientovaný, aby nebodaj nevzniklo podozrenie, predsa len u nas je to este trosku tabu, mozno by ho otec vydedil a z prace vyhodili z organizacných dovodov...ale to ho neospravedlnuje a mal sa zachovat voci tebe ferovo, a vylozit karty na stol..mozno s dietatom neratal, mozno ano....citi sa by vam zaviazany, ale pritom je aj on zviazany...kedze sa mu pacia cikule 😀 kazdopadne treba riesit rozchod/rozvod, aj ked sa ti zhnusil, snazila by som sa ostat vo vztahoch na "dobrej vlne", nech býva u rodicov, s malým by som mu urcite nebranila sa stretavat, ked bude mat nato vek - pochopi. Ty si najdes heteraka ktorý ta bude milovat, tvoj muz si najde kamošša..a vsetko bude OK, a kazdý bude rad 🙂

kukurica13
autor
15. apr 2016

@mackoromanocka s dietatom ratal...chcel ho daavnejsie.. Skor ako som nad tym zacala premyslat ja sama. Ale odstupom casu...bachorky...pekne slova a nie skutky. Samozrejme ze mu branit nebudem. Stale bude jeho otcom..natom sa uz nic nezmeni.
Bodaj by to bolo tak jednoduche.. Drzi sa tu zubami nechtami jak pijavica. Clovek mu povie ze to nema zmysel..obchadzame sa..bolo by obom lahsie a lepsie keby sme sami a pod. A on nie a nie aby siel..ani snaha nieco zachranovat..no ani odist.
Snad po tomto ked sa dozvie ze vsetko viem bude mat este trocha charakteru a pojde v dobrom slusne...

dominika6
15. apr 2016

@kukurica13
booože tak si ma pobavila 😀 😀
počuj dotiahni to do konca,daj s ním stretko,normálne že poznávacie znamenie bude napr. červená bunda,,
a už len ten jeho pohľad ti bude stáť zato...
ak je teplý,tak to nezmeníš a neostávaj s ním kvôli malému...on si ho aj tak nebude pamätať a možno posunul miesto niekomu lepšiemu kto ťa bude ľúbiť aj tvoje bábo a jeho bude volať ,,tato,,

mackoromanocka
15. apr 2016

@kukurica13 nemôze byt problem to, ze sa boji vyjst s pravdou von pred rodicmi?..ze mozno zato sa u vas tak drzi, ..ked pride domov na par dni povie ze je chorý, alebo ste sa pohadali alebo to ci ono...tazsie by sa mu vysvetlovalo, ze ahoj mami som na chlapov ostavam u vas lebo zena ma vyhodila....neviem aký vztah mas so svokrovcami, ale ak ok, tak mozno by si sa mohla o tom so svokrou porozpravat...mozno to nepochopi, ale mozno hej, vsak je to jej dieta, len by ho nenehala na ulici....lebo takto nici zivot aj svoj, ze nevie roztiahnut kridla a tvoj tiez...ze si nutená snim zotrvavat aj ked nechces a obaja viete ze to nema zmysel...lahko sa pise ja viem, tazsie prezivat..

cacianka
15. apr 2016

@mackoromanocka tak toto by som veru svokrovcom nebonzovala.je to prilis chulostiva vec to si musi riesit on sam kedy chce a ako chce. Ona by vysla ako uplna spina a je lepsie si zachovat slusne vztahy- stary rodicia pre maleho mozu byt velkym prinosom a neveste oporou, len ktovie ako si tozumeju

borkavan
15. apr 2016

@kukurica13 sranda je to, ako si mu na to prišla. Ale ešte väčšia sranda je to, že je to riadna guma 😀 😀
proste vojak a teplej?! 😀 😀
prepáč, že sa bavím... máš v tom jasno, držím ti palce. Ale zas odpusti mu, môžete byť kamošky. vážne. za to, že je gay nemôže.

kukurica13
autor
16. apr 2016

@cacianka presne tak...samozrejme ze budem ta najhorsia. To si ja necham pre seba do doby ked na mna zacne kydat. Rodicom nech vysvetli sam preco som ho vyhnala a ak zistim ze na mna kyda tak budem teda aj ja spina a poviem im to vtedy...
Inak mame celkom fajn vztahy..v ramci moznosti.. Pokial nezacne byt az moc otravna a pchat sa az kdesi kde netreba. Ale inak fajn. Aj dost vie co sa tu deje..co ma za (ne)podareneho synatora..len totok este nevie.

kukurica13
autor
16. apr 2016

@borkavan samozrejme ze mozme 🙂 dobre sa s nimi nakupuje 🙂
Len s tymto ani to nie.
Biju sa v nom asi dve osobnosti.

lusswinki
16. apr 2016

@kukurica13 takze si ho poriesila povalenymi kuframi? Pekne... ako podla mna si razna silna zena, no a ano budes spina, to asi kazda jedna zena ktore posle svojho muza dovi dopo.... aj ked zena neni na vine vzdy bude spina tak uz to chodi

kukurica13
autor
16. apr 2016

@lusswinki este nie... Este nevie ze ja viem. Sice sa uz neprihlasil par dni. Je u rodicov s chripkou (asi) aby maly neochorel. No ale ktovie... Ked mu skonci pn poriesim. Nebudem ho predsa este ja trapit ked ma soplik a kaslik. To uz by som ozaj bola spina

cacianka
17. apr 2016

@kukurica13 😝chuda chore.to sa ani neozval ani sa nezaujimal o dieta ?...

kukurica13
autor
18. apr 2016

Ale ano ze ako sa mate ako doma? Tak reku mame druhy zub a secko v pohode. Vcera prisiel ale ozaj iba ako na navstevu..tulipany a orgovan zo zahrady do vazy a venoval sa malemu cca 15min. A dokonca sa bol s nami aj prejst. Cely cas bol divnyyyyyy...

luci1983
18. apr 2016

Moj spoluziak si vzal dhorocnu priatelku... Vsetko v pohode. Akurat jeho rodicia jej nikdy neverili nemali ju radi vobec ze je divna.. Chlapcisko pre lasku odisiel s rodicmi sa 3 roky vobec nerozpraval ozenil sa vzal hypoteku na byt...a casom prisla mala Sofi...a to bolo asi co jeho manzelka chcela... Ako sa mala narodila zacala stvarat toto co tvoj chlap akurat ze ona hladala baby. A bol velkej laske rychlostou blesku koniec...jedneho dna mu povedala odchadzam mam priatelku dceru si beriem... Bud rada ze matka si ty a v prvom rade mas narok na dieta ty...nase sudy su hrozne ... Nevidel malu 4 r kym si vydobil aby ju mohol kazdy druhy vikend vidat. Furt nanho volala policajtov ked chcel Sofi vidiet.Jeho ex zenuska sa ani z rozvodom neponahlala vsetko oddalovala ako sa len dalo...uz chvala bohu chlap sa pozviechal ale bol ztoho dlhe roky mimo ze 6 rokov co spolu chodili si nic nevsimol...a veru stale je sam nechce uz nikoho... Venuje sa konickoma co najviac dcere ked s nou moze byt...drz sa a vyries si takuto pataliu hroznu co najskor....

bianca
18. apr 2016

@kukurica13 ,zena ty si jaka silna.Keby to nebola realita,tak to citanie uvodneho prispevku bolo super.

kukurica13
autor
18. apr 2016

Dakujem vam zeny 🙂 som silna. Lebo musim. Raz na mna drobec pozeral ako ho s placom prebalujem a vtedy som si povedala a dost...
Po porode som ostala az fest cistliva cize viem ze teraz hrdinka ale ked pride na krajanie chleba bude aj plac..lebo aj ked to tak teraz sice nevyzera tak ma to mrzi...strasne. Ale povedzte..verili by ste este takemu "partnerovi"? Akonahle by mal mobil v ruke by som myslela komu co pise..akonahle buchne dverami ze kam ide alebo na aky nick sa zas prihlasi..ked o 3viem a dalsie si clovek zisti ked velmi chce. Ma dva zivoty? Ci?
Nebavi ma to uz takyto vztah nevztah...
Sama som zvedava co bude dalej..

irusa
23. apr 2016

no to asi tie misie 😉

luciferkax
23. apr 2016

@argyro aj mne tá fráza prišla strašne smiešna
aj ked chápem, že autorke zrejme smiešne nie je
no robíš správne rozhodnutie!!!

luciferkax
23. apr 2016

@kukurica13 never, neodpúšťaj, nevracaj sa k nemu