Nasťahovali by ste sa do bytovky, v ktorej žijú dve prostitútky?

24. sep 2022

Možno divná téma ale aj tak..Nasťahovali by ste sa do bytovky,o ktorej viete že tam žijú dve ženy,ktoré sa asi živia prostituciou ? (Viem to len z rozpravania obyvateľov bytovky, býva tam aj moj bratranec takže nedovolim si povedať že je to 100% pravda..) Len vraj tam chodi vela chlapov do obidvoch bytov a ženy tam žiju samé..Ide len o to,či je to bezpečné, či nejaký ten chlap ma nenapadne vo vchode/vytahu.. Zas neviem no..taky byt moze byť v každej bytovke.. Mimochodom ten byt na predaj v tej bytovke sa mi veľmi páči a aj rozumna cena..ale aj tak vaham

zmrzlinka2021
24. sep 2022

Ja nemam rada take klebety a druha vec, aj kebyze je to pravda, preco by ta mali ti chlapi napadnut?
Ine by bolo, kebyze tam ziju narkomani, a podobni jedinci - s tymto by som uz mala problem.

pribinak
24. sep 2022

V každom vchode sa nájdu nejakí exoti. Niekde máš slečny ktoré poskytujú služby na private, inde rodina alkoholikov, niekde nervózna stará žena, inde neprispôsobiví, niekde zas taliansky manželský pár, …..

Neciem prečo by tá ich zákazníci mali prepadávať. Veď idu za konkrétnymi slečnami a ich službami
Prepadnúť tá môžu aj na ulici aj v parku hocijaki chlapi
Netreba zas robiť dramu

liusa82
24. sep 2022

Hlavne aby ste nepočuli čo tam robia😀 Inak by ma to nezaujimalo🙂

noami12
24. sep 2022

To by som neriešila pokiaľ by okrem toho bol slušný vchod, ono môžeš si kúpiť byt v slušnej bytovke a za 2 mesiace od kúpy sa ti môže tam nasťahovať nový sused narkoman, to neovplyvníš, susedov si nevyberáš 😀
Ja teda keď sme predávali byt tak každý sa ma pýtal na susedov, našťastie bývali sme vo veľmi slušnej lokalite a teda aj celý vchod ci panelák boli sami slušný ľudia, ale tak nikdy človek nevie kto sa dosahuje po Vás niekedy v budúcnosti, potom by si to riešila ako ? Predala nehnuteľnosť? 🙂
Ja ak by sa mi ten byt páčil, koli tomu co robia susedia by som sa nenechala odradiť, keby to neni v nejakej takej pofidernej lokalite

lintu
24. sep 2022

Ty sa tam tiež chystáš bývať sama? Dúfam, že nemáš veľa známych mužského pohlavia 😅
Poradila by som sa s bratrancom, keďže tam priamo býva, Cudzí ľudia vidia kadečo za kadečím.

autor
24. sep 2022

Mate pravdu v kazdej bytovke je niečo

dorottka
24. sep 2022

Aj v mojom bloku udajne taka slecna zije a nijako to nevnimam, ani ma to neobtazuje. Plus ludia sa stahuju, nikdy nemas istotu, ze ked je teraz daky vchod “cisty”, bude taky aj o rok.

diewcatqoo
24. sep 2022

Neviem no, pokial by sme ju/ich nepoculi pri vykonavani zarobkovej cinnosti, tak by mi bolo jedno, ze sa baba zivi tym, cim sa zivi. Lepsie toto, nez varici pika 🤷‍♀️

elizabet173
25. sep 2022

a keď sa nasťahuješ inde a o pol roka sa nasťahujú dve prostitútky tam, tak urobíš čo?

heidy222
25. sep 2022

Chlapi čo chodia na priváty majú najviac záujem o diskrétnosť a nie napádať susedky vo výťahu,😂

petrao2
25. sep 2022

Ja mam take susedy
Su to najlepsie susedy ake mame
Okolo nich je ticho ziadny bordel ani hluk
Su mile a stale prehodia par slov
Netvaria sa ako ini ze si vzduch alebo ze si ta nevsimli ked vychadzas z vytahu
Premna by to nebol dovod nestahovat sa

basska_b
25. sep 2022

My sme mali dilera o poschodie nizsie a to bolo ine kafe... ked sa zaviedli cipy do vchodu a riesila sa daka kradez, tak jeho cip mal 100 prechodov za den... ja som raz isla po schodoch a na schodoch bol prave s klientom pri aplikacii danej latky... 😨 Stokrat radsej prostitutku, pokial ju teda neni pocut pri vykone povolania 😄 asi tuto cinnost nebude vykonavat vecne

kataka10
25. sep 2022

My mame v baraku fetakov a dilerov, takze tiez ziadna vyhra. No mozem ti poradit, na co si dat pozor. Prve treba zvazit, ci dane prostitutky nie su zavisle na drogach, take nam sem chodia nakupovat a je to dost hnus. Druha velmi dolezita vec je, ze ked k nim chodia casto zakaznici, moze ta budit po nociach vyhat a navyse pri aktualnych cenach energii, pernamentne vyuzivany vytah, nie je zanedbatelna suma, ktoru budes musiet znasat spolu s ostatnymi obyvatelmi.

elizabet173
25. sep 2022

radšej prostitútku, ako dôchodkyňu, ktorá ti chodí zvoniť tri krát denne, že robíš príšerný hluk v byte, ak vysávaš, alebo ti spadne nôž na zem

denisa0504
25. sep 2022

Možno trochu mimo témy, ale vy, ktoré bývate v baráku s feťákmi a dílermi, prečo ich nenahlásite? Alebo nedá sa to nejako riešiť? Či každý vidí, že sa dejú zlé veci ale tvári sa že nie?

mikadooo
25. sep 2022

Neriešila by som. Chlap, ktorý ide za prostitútkou, ide za ňou. A nejde znásilňovať ženy vo výťahu, keď to môže mať bezpečne v súkromí... Ty keď ideš si kúpiť kabelku, tak všetky ženy naokolo sa majú báť, že im ukradneš kabelku? Lebo logika je úplne totožná...

dorottka
25. sep 2022

@denisa0504 ver tomu, ze policia o vsetkych staliciach dobre vie, akoze ich dlhodobo “monitoruje”, v skratke to znamena, ze nic nerobia. Snad si nikto nerobi iluzie, ze nieco v nasich koncinach funguje efektivne

kornelies
25. sep 2022

Dve zeny v jednom byte alebo dve zeny v dvoch odlisnych domacnostiach? Su profesie, ktore sa vykonavaju aj doma, napr. uctovnictvo, ITckari, atd. Neratali obyvatelia bytoveho domu aj s touto moznostou?
V konecnom dosledku, za knazkani lasky vacsinou chodia zenati, lepsie financne zabezpeceni pani s urcitym spolocenskym postavenim. Narkomani, luzeri tam nechodia, tak o svoju bezpecnost by som sa vobec nebala.

nurielka
25. sep 2022

U nás žijú susedia čo majú pravidelne swingers každý mesiac.. ďalší susedia čo permanentne vrestia na deti ako zmyslov zbavený.. ďalší susedia čo majú vtáčie budky a permanentne obs***aju parapety od 6 poschodia dole, atď.atd. Každý vchod ma niečo, môžu to by len klebety v tvojom prípade. Som len rada, že nemáme vchod plný dôchodcov.😄 Na všetkom sa dá nájsť niečo pozitívne.😄

masinka
25. sep 2022

Vedla bytu mojej mamy bola garzonka, najprv tam byval jeden alkoholik ( nastastie problemy nerobil), ked ju prechlastal, kupili ju matka s dcerou ktore si privirabali prostituciou. Ked mala jedna zakaznika, tak druha stala na chodbe pri maminych dverach a fajcila jednu od druhej. Ich sposob obzivy ani zakaznici problem nerobili, len ten cigaretovy dym ktory tahalo popod dvere a mame to smrdelo potom az v obyvacke.

veronicka88
25. sep 2022

@nurielka vchod plný dôchodcov je super,🙃akože vážne. Pri HO na j manžel zhodnotil že aj muchu u susedov na okne počul také máme ticho s každým prehodíme pár slov keď sa stretneme. Teta suseda mi pravidelne nosí bylinky a trochu úrody zo záhradky. Mala som rovnaký názor až kým sme neprišli tu.horsie bude keď sa budú meniť ľudia v neprerobenych bytoch..ale to dúfam už budeme v dome🤪🤪🤪🤪

beata_k
25. sep 2022

Aj u nas taka bola. Tancovala v striptizovom klube. Cez den si vies domysliet ako si privyrabala. Inak velmi mila slecna. Dalo sa s nou fajn pokecat. 😃

beata_k
25. sep 2022

@veronicka88 Dochodcovia su najhorsi. Nic nechcu prerabat, modernizovat.

veronicka88
25. sep 2022

@beata_k no to je u nás len jedna odvrátená strana.ale kým sú tu tak je to fajn. My máme úplný kľud. Len po Tom keď to tu začne "mladnut"bude veľmi veľa stavebného ruchu

beata_k
25. sep 2022

@veronicka88 Jedna, ale dolezita. Ked sused zahlasil, ze nam novy vytah netreba lebo.... "Ved na co? Este nespadol" 🤣

veronicka88
25. sep 2022

@beata_k my máme....bezombarierovy parádny....len balkóny neschválili🙈ale to už neriešime....tušili sme to....za výťah sme ale boli všetci donejdneho bez výnimky chvalabohu

iwesska
25. sep 2022

@denisa0504 Neda sa to nijako riesit. U nas bola 3x policia,3x dilera zatkli a 3x ho aj prepustili🙄Asi dodava aj sudcom a policajtom,inak si to neviem vysvetlit🤷‍♀️

maranco
25. sep 2022

U nás bol pán, pracoval v zdravotníctve, titul pred menom a na noc si vozil 2-3 ženy.
Občas v noci matka jednej z nich vyzváňala na zvončeky a hľadala dcéru aby už išla domov.
V noci tu boli aj hasiči na technickom zásahu, pán ich čakal v župane vonku (bolo to v období 50 odtieňov), hasiči ich "rozviazali".

ankare
25. sep 2022

Neries. Nech sa Ti dobre býva!

kiki68
25. sep 2022

Casto ani nevies kto co vsetko robi. Normalne by som to neriesila. Vies co radsej nejake baby, co tam niekomu vyfajcia ( ak nie su hlucne, ale vacsina zien to robi cez den a najviac klientov maju okolo 16:00) ako nejaka asocialna pani s pachnucim bytom. Nas byvaly uctovnik mal takto vo vchode dve baby, co toto robili a nebol nijaky problem. My sme mali obrovsky problem s napr nasilnou susedou ( bila muza a deti) a tiez asocialnou pani, tam boli v byte holuby a macky bez nejakej hygieny. Cize naozaj ze ina liga.