icon

Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?

Dnes o 10:27

Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.

Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.

avatar
romiada
Dnes o 18:41
@anonym_autor

@martinka13 Ale čo mám inak robiť. Ja nechcem byť sama. Všetci ma len opúšťajú.

@anonym_autor syn Ťa neopustil. On si zariadil svoj život a na to ma plne právo. Opustil Ťa manžel, ale syn nie je Tvoj nahradny doživotny partner. Ak sa s tym nedokažeš vysporiadať, tak prideš aj oňho.

anonym_9342ab
Dnes o 18:41
@anonym_autor

@slovakboy Ďakujem, vyznievate ako rozumný a empticky muz.

@anonym_autor Ty este reagujes aj na 14 strane? To sa musis ozaj dnes strasne nudit.

avatar
minenkaa
Dnes o 18:42
@anonym_autor

@minenkaa Slovo frnda fuj.

@anonym_autor slovo frnda je fuj? Ktoré by ti viac vyhovovalo?

autor
Dnes o 18:42

Ak sa budem pretvarovat a pochvalim jej nejaky ten nechutny obed, prijme ma moj syn u nich castejsie?

autor
Dnes o 18:43
@romiada

@anonym_autor syn Ťa neopustil. On si zariadil svoj život a na to ma plne právo. Opustil Ťa manžel, ale syn nie je Tvoj nahradny doživotny partner. Ak sa s tym nedokažeš vysporiadať, tak prideš aj oňho.

@romiada Ja si neviem pomoct neviem to vnimat inak. Okrada ma o cas ktory mozem stravit so synom. Chcela by som aby ma s nim nechala aj osamote ale ona stale okolo nas tancuje.

anonym_62c787
Dnes o 18:43
@anonym_autor

Ak sa budem pretvarovat a pochvalim jej nejaky ten nechutny obed, prijme ma moj syn u nich castejsie?

@anonym_autor a toto by si dokázala?

anonym_1ed301
Dnes o 18:43

@anonym_autor ...„Nečítali ste, že Stvoriteľ ich od počiatku ako muža a ženu stvoril a povedal: »Preto muž opustí otca i matku a pripúta sa k svojej manželke a budú dvaja v jednom tele?« A tak už nie sú dvaja, ale jedno telo. Čo teda Boh spojil, nech človek nerozlučuje.“
Uz v biblii to je uvedene, ze muz sa od povodnej rodiny musi odputat aby mohol vytvorit novu rodinu. Nechaj ho prosim byt dospelym muzom svojej manzelky a otcom ich deti. Ty na pozadi, podporuj, nenarokuj si na neho, neotravuj, nevycitaj len sa z nich tes. Dopraj im rodinne stastie.

anonym_3e80d4
Dnes o 18:44
@anonym_autor

@anonym_9b62d6 Presne konecne niekto kto tomu rozumie. Ja som ani na svadbe nechcela nic jest, co som mala oslavovat? Snazila som sa im tu svadbu aspon zneprijemnit ked si to nerozmysleli a naozaj sa zobrali. Neznasam ako sa na nu pozera. Ako na nejaky zazrak. Cakala som ze po rokoch zmeni nazor ale on furt nic.

@anonym_autor tiež som bola vychovaná k úcte k starším ...ale vieš čo? ty si stará ježibaba

autor
Dnes o 18:44
@anonym_1ed301

@anonym_autor ...„Nečítali ste, že Stvoriteľ ich od počiatku ako muža a ženu stvoril a povedal: »Preto muž opustí otca i matku a pripúta sa k svojej manželke a budú dvaja v jednom tele?« A tak už nie sú dvaja, ale jedno telo. Čo teda Boh spojil, nech človek nerozlučuje.“
Uz v biblii to je uvedene, ze muz sa od povodnej rodiny musi odputat aby mohol vytvorit novu rodinu. Nechaj ho prosim byt dospelym muzom svojej manzelky a otcom ich deti. Ty na pozadi, podporuj, nenarokuj si na neho, neotravuj, nevycitaj len sa z nich tes. Dopraj im rodinne stastie.

@anonym_1ed301 A to je dalsia vec. Ona sa ani nemodli. Tak ja otravujem? Vzdy tam pridem s plnymi rukami.

autor
Dnes o 18:45
@anonym_62c787

@anonym_autor a toto by si dokázala?

@anonym_62c787 Asi nie, bridi sa mi s nou vobec bavit nieto jej nieco pochvalit.

anonym_62c787
Dnes o 18:45
@anonym_autor

@anonym_1ed301 A to je dalsia vec. Ona sa ani nemodli. Tak ja otravujem? Vzdy tam pridem s plnymi rukami.

@anonym_autor a čo, keď sa nemodlí? Preto je zlá?

avatar
romiada
Dnes o 18:46
@anonym_autor

@motylik2559 Keď som u nich nemôžem ani nič povedať lebo je hneď oheň na streche. Raz som jej niečo povedala k tomu ako zle umýva riad. Usmiala sa ako harpya a podala mi spongiu, ze to mam umyt ja. Vždy ked niečo v dobrom poviem, ona sa len usmeje a da mi tu cinnost dokoncit. A co ja som upratovacka? Ona potom sedi po obede na sedacke, hra sa s detmi a ja aby som jej tam surovala kuchynu.

@anonym_autor keď si u nich, naco sa vyjadruješ ako si ona robi veci doma? To je jej domov, jej domacnosť , jej teritorium. Si tam na navšteve. Nevesta sa u seba doma nema citiť ako stredoškolačka vo vyučbe. Vidno, že Ti vie mlada ukazať svoje hranice.

anonym_62c787
Dnes o 18:46
@anonym_autor

@anonym_62c787 Asi nie, bridi sa mi s nou vobec bavit nieto jej nieco pochvalit.

@anonym_autor ty na ňu proste len žiarliš a to nie je od teba pekné.

autor
Dnes o 18:46
@anonym_62c787

@anonym_autor a čo, keď sa nemodlí? Preto je zlá?

@anonym_62c787 Ak by to bolo len to modlenie, nejako by som to prekusla. Ale ked si vsetko poratam vychadza mi z nej zly clovek.

autor
Dnes o 18:47
@anonym_62c787

@anonym_autor ty na ňu proste len žiarliš a to nie je od teba pekné.

@anonym_62c787 Ale prosim vas a na co by som na nu mala ziarlit?

anonym_1ed301
Dnes o 18:47

Po tomto co pises viac a viac mi fakt prides jednoznacne ako troll. Dislusia len na "hejtenie" a rozputanie vasni.

anonym_62c787
Dnes o 18:47
@anonym_autor

@anonym_62c787 Ak by to bolo len to modlenie, nejako by som to prekusla. Ale ked si vsetko poratam vychadza mi z nej zly clovek.

@anonym_autor nemyslím si, že tvoja nevesta je zlá. Ty si zlá.

avatar
bellaverona
Dnes o 18:47
@anonym_9c4f3a

Troll alebo smer psychiater

@anonym_9c4f3a 👍

autor
Dnes o 18:47
@anonym_1ed301

Po tomto co pises viac a viac mi fakt prides jednoznacne ako troll. Dislusia len na "hejtenie" a rozputanie vasni.

@anonym_1ed301 Ja potrebujem zo seba ten hnev dostat von. Vsetko sa mi to uklada na hrudi.

anonym_62c787
Dnes o 18:48
@anonym_autor

@anonym_62c787 Ale prosim vas a na co by som na nu mala ziarlit?

@anonym_autor na pozornosť a lásku, ktorú dostáva od tvojho syna.

autor
Dnes o 18:48
@anonym_62c787

@anonym_autor nemyslím si, že tvoja nevesta je zlá. Ty si zlá.

@anonym_62c787 Nezastavajte si ju stale.

autor
Dnes o 18:48
@anonym_62c787

@anonym_autor na pozornosť a lásku, ktorú dostáva od tvojho syna.

@anonym_62c787 Nie je fer ze ja taku pozornost nedostavam.

anonym_62c787
Dnes o 18:50
@anonym_autor

@anonym_62c787 Nie je fer ze ja taku pozornost nedostavam.

@anonym_autor ale je to fér. Ty si ju dostávala celých 22 rokov, či tak nejak, už si presne nepamätám, koľko si písala, že mal syn keď sa oženil. To bola tá rodičovská láska. Teraz ju syn smeruje k manželke, a to je tá manželská láska.

autor
Dnes o 18:51
@anonym_62c787

@anonym_autor ale je to fér. Ty si ju dostávala celých 22 rokov, či tak nejak, už si presne nepamätám, koľko si písala, že mal syn keď sa oženil. To bola tá rodičovská láska. Teraz ju syn smeruje k manželke, a to je tá manželská láska.

@anonym_62c787 A laska k rodicovi sa vyparila ako para nad hrncom?

anonym_ab4032
Dnes o 18:52

@anonym_autor myslela som, ze matku, ktora na hadam 30 stranach lincovala svoju dceru, ktora nekojila JEJ vnuca uz nic neprekona. Mozem ti pogratulovat, prave si sa dostala v mojom pomyselnom rebricku trub z MK na prve miesto, aj ked uznam, ze podobynch pripadov svokier ako ty tu uz bolo zopar, ale ty si z nich fakt TOP. Iste je, ze na vrchole rebricka sa udrzis dlho.

anonym_62c787
Dnes o 18:52
@anonym_autor

@anonym_62c787 Nezastavajte si ju stale.

@anonym_autor my v tomto nie sme nijak citovo zaangažovaní, preto to vidíme s odstupom. Teba valcujú emócie. Negatívne voči neveste, lebo sa cítite sama a opustená, ale žial, za to si môžeš sama.

avatar
misicka31
Dnes o 18:53

Vážne máte pocit,že ho hucka proti vám? Podľa mna prišiel na to sám, že nie ste v poriadku. 😀 Ako povie môj kolega...,,poriadny koko* medzi nohy"....a bude dobre 😉

autor
Dnes o 18:53
@anonym_62c787

@anonym_autor my v tomto nie sme nijak citovo zaangažovaní, preto to vidíme s odstupom. Teba valcujú emócie. Negatívne voči neveste, lebo sa cítite sama a opustená, ale žial, za to si môžeš sama.

@anonym_62c787 Tak co mam rovit?

autor
Dnes o 18:54
@misicka31

Vážne máte pocit,že ho hucka proti vám? Podľa mna prišiel na to sám, že nie ste v poriadku. 😀 Ako povie môj kolega...,,poriadny koko* medzi nohy"....a bude dobre 😉

@misicka31 Urcite ho hucka. Usmeje sa ako Mahulena a vsetci aby jej nohy bozkavali. No taku este nehrali aby som sa jej ja klanala.

avatar
misicka31
Dnes o 18:55
@anonym_autor

@misicka31 Urcite ho hucka. Usmeje sa ako Mahulena a vsetci aby jej nohy bozkavali. No taku este nehrali aby som sa jej ja klanala.

Čím viac píšete,tým viac mám pocit,že ste mimo jedine vy.🤷