Notorický klamár

beniu
7. feb 2015

existuje taka diagnoza? poznam ho 4 roky, z toho 2 roky som s nim chodila, ale ako si ten chlap vymyslal, to nie je mozne...v tom momente ked nieco vravel mi na tom neprislo nic zvlastne ale o par tyzdnov, mesiacov som zistila, ze nehovoril pravdu.. klamal v uplne beznych veciach hoci nemusel, nemal na to ziadny dovod... tym, ze to boli malickosti si to vela ludi mozno ani nevsimlo... mne napr. tvrdil ze bude prednasat na istej VS, este sme sa bavili o tom, ze bude mozno ucit nasu spolocnu kamaratku a asi po 2 mesiacoch som zistila, ze uci na uplnej inej skole ako hovoril a ako studuje kamoska.. alebo aku znacku kabeliek pravidelne kupuje svojej mame k sviatkom (zevraj ma uz doma take 4), no ked som si ju kupila asi rok na to ja, povedal, ze on by tolko penazi za kabelku nikdy nedal... videla som ho na parkovisku ako nastupuje do auta a ked som sa ho potom pytala naco bol v meste, poprel to, zevraj to nebol on a ja zle vidim - to by som pochopila keby mal vedla seba zensku spolocnost ale bol sam 😕 dalej pisanie sms v mojom mene z mojho mobilu a nasledne popieranie... je toho este velmi velmi vela, az sa cloveku nad tym rozum zastavuje..

lenka1199
15. feb 2015

Moj svagor je notoricky klamar!Klame tiez v uplne beznych veciach,mna to privadza do sialenstva!najhorsie je,ze jeho rodicia mu vsetko veria! 😝👹😠😬 .

mamulka211
26. mar 2015

@zuzulik27 : vzal ti pozicky za chrbtom a nepovedal o tom?

pokynka
14. jan 2017

Ak Vam mozem poradit vzdajte sa ho presne toto som mala aj ja a musela som ho po 3 rokoch opustit lebo uz sa sam zamotaval do svojich klamstiev navyse si vytvaral falosne niky kde vypisoval mojim kamoskam a neustale zo mna robil hysterku. Znicil by Vas psychicky.

hipuska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz