Prespanie kamarátky u môjho priateľa

1. dec 2021

Mám pol roka vzťah s mužom. Bývame každý vo svojom. Dnes sa ma spýtal, že či môže u neho prespať kamarátka v nedeľu, lebo v pondelok ma lekára a je z iného mesta. Je to podľa Vás vo vzťahu akceptovatelne?
Kamarátka s ním mala v minulosti vzťah/sex, neviem presne.
Kamarátka je z HC a in z BA. Osobne nevidím problém sa v pondelok dostať z HC do BA. V Ba má navyše ona sestru u ktorej by mohla prespať. On tvrdí že ona s ním chce sex, ale on nebude chcieť, zároveň ma 1i byt a spala by vedľa neho v posteli. Najskôr som povedala ok, ale každý mi povedal že by to neakceptoval. Ja už fakt neviem či som ziarlivá, divná, ale zdá sa mi to ako výsmech, že sa ma na to pýta a ešte aj klamal. Spýtala som sa ho že či bude spať s ňou v posteli a on na to, že pravdepodobne nie. Neskôr napísal že by nespal s ňou, ale vedľa nej, čiže v jednej posteli...
Aká mala byť podľa Vás moja reakcia? Povedala som, že mu to nezakazujem, ale zároveň ani neakceptujem, čiže koniec...

ivkazba
2. dec 2021

Bolo tu viac krát navrhnuté, že nech ona spí u neho a on nech prespí u teba. To je aká blbosť, veď ona má v meste sestru, nepotrebuje spať u neho. Môj názor je, že už len to, že vôbec na to pristal, aby u neho prespala žena, s ktorou predtým sexoval a ktorá sa teraz netají tým, že s ním ten sex chce znova a ktorá v meste má sestru, čiže má iné miesto na prespanie... ak toto vôbec on akceptoval, tak to je dosť jasná odpoveď pre teba predsa. A zároveň píšeš, že je tam už dlhšie viac indícií na rozchod. Koľko tých indícií potrebuješ mať?

annm81
2. dec 2021

Ja keď čítam príspevky a komentáre ako ženy zakazujú mužom písať si po práci s kolegyňami, alebo sa stretnúť s kamarátkami na káve, tak len prevraciam oči a ľutujem tých mužov. Ale toto je naozaj za čiarou. Ešte by som chápala, že vo vážnej situácii spí na gauči v inej miestnosti. Ale v tej istej posteli a s vedomím, že dotyčná chce sex? Tvoj priateľ je jej niečo dlžný, alebo prečo jej rovno nepovie, že už má inú a nemá záujem o intímnosti s ňou? Alebo má nejaký detinský plán, ako využiť že ona chce sex a on sa jej chce za niečo pomstiť spôsobom akým ju odmietne?

nikpa
2. dec 2021

V žiadnom prípade a v normálnom vzťahu by o takejto situácii ani nemala nastať reč, pretože nič takéto by človeka v normálnom vzťahu nemalo ani napadnúť... či u mňa môže prespať niekto s kým som mal/mala v minulosti sex. Akoze ja neviem či som už fakt na hlavu alebo staromódna ale toto je maximálne cez čiaru, pokiaľ to riešia pubertiaci do 20 rokov, OK ale inak neprípustné!

gubka71
2. dec 2021

Dotyčná má v BA sestru,nech si prespí tam.To by som povedala aj priateľovi.Ak ju on nepošle kade ľahšie,poslala by som kade ľahšie ja jeho.

panipanka
2. dec 2021

ty kks tak ona chce sex, on jej povie ze nechce a ona ma sestru v BA kde by bola prespat ale radsej sa nasackuje k zadanemu chlapovi? by som to vytmavila aj jemu a aj slecne ze toto sa troska nerobi.

monikabull
2. dec 2021

... Chlapi v 99,9% prípadov nemajú "len kamarátky"..... Koľko má tvoj budúci bývalý frajer rokov? Že či už k nemu dorazil rozum, alebo je ešte len čakateľ🤭....

marcellka32
2. dec 2021

What? Čo sa tu rieši? Je to 70 km, ktoré su 45 minút autom, cestovala som tak do práce každé ráno (alebo vlakom, MHD, každú hodinu ide vlak)....takže moja odpoveď by bola, nech si mladá privstane ráno, konec

makova333
2. dec 2021

@marcellka32 presne tak, kolegyna tak kazde rano cestovala dokonca zo Šulekova do BA a v pohode to na 8.00 davala 🙂

simonahra
2. dec 2021

máte ten vzťah ešte tak celkom čerstvý a neviem, v tomto prípade by som s tým asi nesúhlasila. nie je to zas taká vzdialenosť, ktorú ak by si privstala, by v pohode podľa mňa dala

autor
2. dec 2021

@monikabull 37 😀

nelina1
2. dec 2021

On normálne uráža tvoju inteligenciu🙄 Tak samozrejme sa s ňou chce vyspať. V momente by bol ex.

marcellka32
2. dec 2021

@makova333 ja na 7.00 do práce do Ba, 45 minút mi šiel vlak, potom hneď bus, z domu som šla 5.45, o 6.00 šiel vlak, 6.45 som bola v Ba, hneď mi šiel bus, o 7.00 som bola v práci

autor
2. dec 2021

@nelina1 Už je ex

autor
2. dec 2021

@nelina1 ja len nechápem, že na čo mi o tom hovoril, že tam chce spať, lebo ja s ním nebývam a bez dohody sa nestretávame, takže kľudne mohla spat a nič by som nevedela

number19
2. dec 2021

Ja len nechapem, preco si stracala s takym chlapom cas.
Gratulujem k dalsiemu ex. A vela stastia do buducna...

nelina1
2. dec 2021

Lebo je to sakra nekvalitný kus.
Normálnym zdravým vnímaním to nepochopíš.. ,,Kamoška,, mu dá sexík a pocit, aký je chcený mačo. Ty mu dáš pocit uspokojenia tým, že bude v tvojich očiach vidieť strach, nervozitu, že ťa vyvedie z miery. To je pocit uspokojenia, ktorý bude mať v tej chvíli od teba. Ten pocit moci nad tebou.
Odstrihni ho a zablokuj.

makova333
2. dec 2021

Autorka: kvoli alibi, ak by ho niekto videl, ak by si mu prave vtedy volala, ak by si sa nieco dozvedela, ak by si necakane prisla (ano aj ked sa bez dohody nestretavate), ak by sa niekedy prekecol... "ved vies, to bolo vtedy co som ti hovoril, ze u mna spala xy..." Proste si robil alibi, ak by sa nieco posr*lo.

autor
2. dec 2021

@makova333 hej určite to tak bolo

autor
2. dec 2021

Baby, len keď mne sa teraz tak strašne hnusi. Ľutujem veľmi, že som nedala na svoju intuíciu hneď ako som ho nechcela od začiatku. Potom sa snažil, ale je to len klamár a manipulátor, nechutný chlap, fuj, je mi z neho tak zle.

makova333
2. dec 2021

Autorka: Cestovat v case nevies, takze netreba sa trapit vecami, ktore zmenit nemozes. A zas nieco ti ten vztah dal. Minimalne to, ze mas dat na svoju intuiciu hned od zaciatku.

jana_eyre_2
2. dec 2021

Mňa zaujala táto veta: "Najskôr som povedala ok, ale každý mi povedal že by to neakceptoval. " To je len zle napísané, alebo fakt sa riadis tým čo ti každý povedal?

Veď sama musíš mať nejaké vnútorné hranice čo ti napovedia že ich partner prekračuje.. akože za takuto situáciu by som ho skôr oplula, nič viac.. dobre že si sa s ním rozišla a vôbec ti nemusí byť luto že si s ním bola - je to proste skúsenost, tie posúvajú dopredu..

autor
2. dec 2021

@jana_eyre_2 neriadim sa tým, kto mi čo povie, iba som chcela vedieť názor iných na toto, či by to akceptovali, iba ja som nejaká extra furia 🤣

nina255
2. dec 2021

Uzasna vyhovorka na to aby spolu mohli ktovie co mat 😂 este ako debil ti povie ze spolu nieco mali a on s nim chce mat sex 🤦🏻‍♀️ Akoze co cakal ze mu povies ??

Inak a co rano nechodia spoje ? Ja som isla 150km rano na pohovor do BA ktory som mala o 8 rano na druhom konci od stanice 😃 a v pohode som o po piatej sadla na vlak…keby je z druheho konca republiky ok, ale ked m v BA aj sestru tak naco sa trepe k nemu ??? Stavim sa ze este aj ten lekar je zasterka a k ziadnemu nejde

ankare
2. dec 2021

Nie. Nesúhlasila by som s tým.

jancazvalova
2. dec 2021

Ani cezomna by nieco taketo nepreslo. Bude si musiet jednoducho vybrat

nicicka
2. dec 2021

Mňa by zaujímalo čo si mu nakoniec povedal a čo on na to?

autor
2. dec 2021

@nicicka povedala som, že mi to vadí a on povedal, že ju zruší, že nemôže. Ale rozišli sme sa.

elizabet173
2. dec 2021

hovoril ti to možno preto, lebo nevedel, ako ukončiť vzťah a chcel, aby si ho ukončila ty. Buď rada, že je ex, len magora toto napadne. A ak budeš mať ešte niekedy indície, že tento vzťah nie, tak ich neignoruj

zuzubb007
2. dec 2021

Tak to je dobry debilko, akoze ked chce ubytovat kamosku nech sa paci, zjavne daco s nou chce mat aj on, kedze mohol sam navrhnut, ze ju necha u seba a on pride spat k tebe fuj fuj fuj

evaachesa
2. dec 2021

A všetci traja ste inak v poriadku, áno? 😅 Ale inak tvoj priateľ má dobrý zmysel pre humor, to sa musí uznať 👍😀