Prespanie kamarátky u môjho priateľa

1. dec 2021

Mám pol roka vzťah s mužom. Bývame každý vo svojom. Dnes sa ma spýtal, že či môže u neho prespať kamarátka v nedeľu, lebo v pondelok ma lekára a je z iného mesta. Je to podľa Vás vo vzťahu akceptovatelne?
Kamarátka s ním mala v minulosti vzťah/sex, neviem presne.
Kamarátka je z HC a in z BA. Osobne nevidím problém sa v pondelok dostať z HC do BA. V Ba má navyše ona sestru u ktorej by mohla prespať. On tvrdí že ona s ním chce sex, ale on nebude chcieť, zároveň ma 1i byt a spala by vedľa neho v posteli. Najskôr som povedala ok, ale každý mi povedal že by to neakceptoval. Ja už fakt neviem či som ziarlivá, divná, ale zdá sa mi to ako výsmech, že sa ma na to pýta a ešte aj klamal. Spýtala som sa ho že či bude spať s ňou v posteli a on na to, že pravdepodobne nie. Neskôr napísal že by nespal s ňou, ale vedľa nej, čiže v jednej posteli...
Aká mala byť podľa Vás moja reakcia? Povedala som, že mu to nezakazujem, ale zároveň ani neakceptujem, čiže koniec...

juliasb
1. dec 2021

Povedala by som, nech sa rozhodne sám a podla toho by som sa potom aj zariadila. Ak by to takto spravil, už by som s nim nestrácala čas. Každý máme vlastný názor ale za mňa by to určite nebolo Okej

nevestamary
1. dec 2021

A ako sa ty citis z tohto jeho spravania?

martina1201
1. dec 2021

Opýtala by som sa ho čo by si on pomyslel keby tvoj kamarát chcel prespať u teba s tým že bude chcieť sex ale ty nie a že by spal vedla teba v posteli. Ak by s tým bol zmierený tak by som mu napísala že mu ďakujes za prejav ľahostajnosti, ale že on tebe ľahostajný nie je a keďže vidíš že rád pomáha kamarátkam ktoré chcú s ním mať sex tak mu dávaš voľnosť a kľudne s ňou môže spávať nielen z nedele na pondelok ale aj po zvyšok života....

moonlight1210
1. dec 2021

Nezakazala by som mu to. Iba vyjadrila nesuhlas, ak to tak citim.
Ale nechala by som konecne rozhodnutie na nom.

Uvidis, co sa udeje a ako.

Zakazovanie zbytocne budi protireakciu, alebo aspon zle pocity (ak by na tvoje naliehanie jej prespanie odriekol).
Ani si nebudes ista, ci to chcel urobit zo svojho presvedcenia, alebo sa len prisposobil.

Navyse, keby si zakazovala a on si postavil hlavu - co by si urobila? Rozisla sa?

Pekne len k tomu povedz svoj nazor, neskusaj hrat tolerantnu, ak to tak necitis, na nic sa nehraj.
Ale nechaj to na nom.

osky
1. dec 2021

No toto isto nie.
Za a/uz spolu mali vztah,cize sklznu do toho raz-dva,aj ked by nechceli ,nakolko
za b/ ona ten sex aj chce...
A kedze
Za c/ by spali v jednej posteli...hm.
Niet co dodat.
Chlap,ktory o tomto co i len premysla,je nedoveryhodny .
A keby aj k nicomu ozaj nedoslo,ako ti to bude dokazovat?
Aj napriek tomu,ze ti to povefal,nie je to dostatocne vierohodne.
Skor si nahrava alibi,ked k tomu dojde,povie,ze ved si o tom vedela a nenamietala si.mohla si s tym ratat
.. veru uverit mu by bolo pre mna tazke...
Nech sa rozhodne sam,a podla toho sa zariad.
Ale pre mna by toto v ziadnom pripade nepripadala do uvahy...

arriana29
1. dec 2021

On si pusti k sebe ženskú o ktorej vie že snim chce sex. Pravdepodobne je to ešte aj jeho bývalá milenka, ale nebude spat snou, len vedľa nej. Aha. Pre mňa neakceptovateľné a keby tam príde tak si ju tam aj môže nechať

lindous
1. dec 2021

Ja som (aspoň čo vnímam oproti okoliu) veľmi tolerantná a nežiarlivá, ale toto by bolo aj pre mňa úplne za čiarou ... úplný vrchol mi príde, keď on ešte na rovinu povie, že vie, že ona bude chcieť sex ... 🙄 ja by som to riešila tiež tak, že by som to vyslovene nezakázala, ale otvorene by som povedala, že mi to vadí a prečo ... lebo to nie je žiadna žiarlivostná scéna, toto naozaj nie je v poriadku, pretože nejde o pomoc v núdzi, keď ona má iné možnosti (sestru), pohodlnejšie pre všetkých (ju, teba, aj priateľa), .... ak by to jemu napriek tomu prišlo v pohode, pre mňa by to znamenalo asi koniec ... áno, vo vzťahu má byť dôvera, ale aj rešpekt a ten z jeho strany chýba

dusankomoj
1. dec 2021

Však,keď už teda musí spať v BA kamarátka,on nech ide spať ku tebe a ráno príde naspäť domov a nebudeš sa zbytočne trápiť a premýšlať. Nedá sa tak?

hefo
1. dec 2021

Tu mi blikajú naozaj všetky kontrolky. Príspevok od @osky plne podpisujem.

eeffka
1. dec 2021

To co je za blbost? Ak chcel poskytnut postel mohol ist on k tebe. Ale ma sestru tak u mna by uplne skoncil, debilko 🤣

oktoberka
1. dec 2021

Ja by som to nezakazovala, ale nesuhlasila s tym.skôr sledovala,čo sa bude diat.
Je divné,že ide k nemu,no viac divne mi prišlo,že ti vravel,že jej ide o sex.
A keď to myslel vážne a vie o jej úmysle a napriek tomu súhlasí,dokonca ťa naťahuje,že budú spat vedľa seba....tak,neviem,čo si o takom mužovi myslieť.

somtunovaa
1. dec 2021

Samozrejme že by som to tolerovala ale iba ak by som spala medzi nimi. Však ak mu je normálne spať s bývalou milenkou ktorá chce s ním sex v jednej posteli a ešte sa ta na to aj pýta… tak prepáč ale je to totálny sprostak a teba ma za úplnú hlupaňu. “Normálny” chlap by sa to snažil aspoň utajiť, ten tvoj si mysli že keď ti to povie tak to zakryje. A ty keďže sa na to aj pýtaš tak si mu na to skočila. U mna by mal jednoznačne dovi dopo bez ohľadu na to ako by to skončilo.

danulicek
1. dec 2021

Hej a potom ti povie, že on nechcel, chudák, bránil sa, ako vedel. Ale ona bola “silnejsia” 🤷🏻‍♀️ Jasne, že toto by som nevítala so širokým úsmevom, ani keby išlo o kamarátku, s ktorou predtym nespal

dusankomoj
1. dec 2021

Ešte by som dopísala,že príležitosť robí zlodeja a keď kamarátka chce sex,tak máloktorý chlap by odolal. A keby aj áno,uveríš mu?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
1. dec 2021

Povedala by som mu, nech tam tá kamarátka rovno aj zostane, lebo my dvaja sa už pravdepodobne nikdy neuvidíme. 😄 Ten ťa musí mať za pekne hlúpu.

deti95060810
1. dec 2021

nechápem čo tvoj kamarát od teba chce... tvoje požehnanie?

oktoberka
1. dec 2021

@viestta akurát som chcela napísať niečo podobné:prečo sa nespýtal,môžem prespať u teba?byvalka príde do BA,potrebuje prespať, chcem jej pomôcť.

marika39
1. dec 2021

Ja by som bola rada, aspoň sa ukázal hneď v začiatkoch čo je zač. S takýmto týpkom nestrácaj čas, keby k tebe niečo cítil tak ho takáto blbosť ani nenapadne.

panelacikova
1. dec 2021

Kedy ti zatvorili školu, dnes? 🙂

autor
1. dec 2021

@marika39 tak pol roka považujem za stratený čas 😔 škoda indícií a dôvodov prečo skončiť bolo už viac, ale nevadí, len mi to fakt ľúto, že som vôbec s ním niečo mala a riskovala svoje zdravie. Fuj je mi z neho zle. Som aj rada, že je koniec.

zuzanka.zuzu
2. dec 2021

@viestta prečo jej? však keď už, tak jemu, či?

ale toto je celkovo zabité, ste spolu 6 mesiacov, teraz by s vami mali trieskať hormóny, ony by sa k tebe mal dobíjať a nie riešiť prespávanie bývalok, pako 🙄

zuzanka.zuzu
2. dec 2021

@panelacikova prečo zatvorili školy? ja som u ex tiež spala a vtedy už mal začínajúci vzťah... ja som nemala ani šajn, že už niekoho má (dozvedela som sa pred pár rokmi keď písal na FB koľké výročie už spolu majú a mne to nejako dátumovo nesedelo 😀 ). ona o mne tiež nevie. a sú spolu doteraz. to je tiež charakter na pohľadanie, ale ako vidíš, stáva sa aj reálne

mimka1402
2. dec 2021

Môj tiež mal iba kamarátku, ktorej sa nemusím báť lebo je polroka vydatá... Aktuálne ja som bývala a ona súčasná.🙂

nicicka
2. dec 2021

Buď rada že si s ním zabila len polroka a nezašlo to ďalej...

breznica
2. dec 2021

@mimka1402 ja som to tiež tak mala, veď je to len kamarátka, vydatá s bábätkom.o dva roky už žili spolu mali spolu bábätko

stary_ujco
2. dec 2021

Pohoda, kamoska nech spi u neho a on u teba... Ked odmietne, tak mas vyriesene co dalej vo vztahu

number19
2. dec 2021

Nikdy sa nedozvies co sa tam stalo a bude ta to zozierat. Po polroku vasho vztahu by ho taketo pomoci byvalkam nemali ani nahodou napadnut. A este ti vyprava o tom ako s nim chce sex? Vykalsi sa na neho.

mimka1402
2. dec 2021

@breznica Bohužiaľ to tak býva...

ada309
2. dec 2021

Ale zas na druhej strane, obdivuhodné, ze ti to povedal.. Mohol to cele zatajiť..
Myslím, že riešenie je, aby on z nedele na pondelok prespal u teba..